Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Witam!!!
Już w środę 26.10.2005 r. rusza kolejny sezon rozgrywkowy w koszykówce kobiet na najwyższym poziomie organizowany przez FIBA Europe z udziałem ponownie dwóch polskich ekip tj. Lotosu i Wisły.

18 zespołów podzielono na 3 grupy po 6 zespołów. Gramy każdy z każdym mecz i rewanż czyli w sumie 10 spotkań. Do kolejnego etapu awansuje po 5 najlepszych ekip z każdej grupy + jedna z 6 z najlepszym bilansem pkt.

Podział na grupy jest następujący:
Grupa A:
1. Dexia Namur
2. USO Mondeville Basket
3. Ros Casares Valencia
4. MiZo-Pécs
5. USK Praha
6. VBM-SGAU Samara

Grupa B:
1. MKB Euroleasing Sopron
2. Famila Schio
3. Bourges Basket
4. Lotos Gdynia
5. UMMC Ekaterinburg
6. Gambrinus Sika Brno

Grupa C:
1. K Cero I.C.P. Kosice
2. Phard Napoli
3. US Valenciennes Olympic
4. Dynamo Moscow
5. Wisla Can-Pack Krakow
6. Lietuvos Telekomas Vilnius

Oficjalna strona rozgrywek: <a href="Euroliga Women 2005/06" target="_blank">http://www.fibaeurope.com/cid_f43ulKJBGLcVnbH-aqLVu2.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.html</a>

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Coś sie po.. ze stronką to jeszcze raz:
http://www.fibaeurope.com/cid_f43ulKJBGLcVnbH-aqLVu2.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.html

Rozkład jazdy na 1 kolejkę:
Grupa A:
GROUP A
26.10.2005 18:30 USK Praha - USO Basket
26.10.2005 19:00 VBM-SGAU - Dexia Namur
26.10.2005 20:30 Ros Casares - MiZo-Pécs

Grupa B:
26.10.2005 16:30 Gambrinus - MKB
26.10.2005 19:00 UMMC - Famila
26.10.2005 20:00 Bourges Basket - Lotos Gdynia

Grupa C:
26.10.2005 18:15 Wisla Can-Pack - Phard Napoli
26.10.2005 20:30 USVO - Dynamo
27.10.2005 17:55 Lietuvos Telekomas - K Cero ICP

Kolejność sezonu 2004/05 była nastepująca:
1. Samara
2. Gambrinus
3. Lietuvos
4. MiZo Pesc

Co bym nie powiedział to piewrsza dwójka z ubiegłego sezonu to najwięksi faworyci obecnych rozgrywek, bo z takimi nazwiskami w składach /o tym potem/ to inaczej się nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no i poza tym w końcu to przedstawiciele krajów mistrza i v-ce mistrza Europy.
3.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Kurde no źle cos tą stronę dałem w każdym razie na www.fibaeurope.com jest odnośnik do Euroligi Kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

No to krótko jak to wygląda na papierze:
Grupa A: /jedyna bez polskiego zespołu ale czy napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />/
DEXIA NAMUR - mistrz Belgii, możemy śmiało powiedziec że to Polski team /powiem więcej Krakowski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />/bo jakże inaczej skoro grają tu Lara, Wielebnowska i Międzik. Zespół posiada dwie naprawdę niezłe /nawet całkiem niezłe/ Amerykanki tj. skrzydłową Rebbecah Brunson /grała tu już rok temu/ oraz bardzo zdolną Nicole Ohlde z Minesoty grającą na pozycjach C/F. Poza tym jest Rosjanka 1,98 Oksana Khalturina. Dexia w zeszłym roku już ładnie pograła i myślę że w tym będzie walczyła o niejedno zwycięstwo - na początek jednak wyjazd do Samary ...

ROS CACERES VALENCJA: dużo zmian w zespole v-ce mistrza Hiszpani. Przede wszytkim odeszła największa gwiazda zespolu oraz reprezentacji Hiszpani Amaya Valdemoro /do Samary/ Odeszły Batkovic Sanchez i Zimerle. Zespoł pozyskał dobrą francuzką środkową Antibe, brazylikę Santos, serbki Mandic i Knezevic, zdolną juniorkę Montananę oraz ... Amerykankę Elaine Powell dobrze nam znaną z występów w Gdyni. Zespół się zgrywa i na początku nie będzie za różowo.

MiZo PECS: jeden z faworytów rozgrywek - mistrz Węgier. Zespół opuściła Karolyi przenosząc sie do największego rywala na swoim terenie tj. Sopronu oraz Daliborka Vilipic. Pozostała największa gwiazda koszykówki Węgierskiej Dalma Ivanyi. Pozyskano dwie Amerykanki tj. grającą w Liberty Vickie Jonhson oraz środkową Pollyanne Johns.

USK PRAGA: przyzwyczailiśmy się że najlpesze są dziewczyny z Brna w Czechach - no i tak jest. Ale USK w tej chwili to zdecydowanie 2 siła na tamtym terenie. Mają w skladzie młode zdolne dziewczyny - o czym świadczą miażdzące wyniki w lidze - średnio wygrywaja po 50 pkt. DO tego w ostatnim tygodniu dołączyły do zespołu 2 niezłe Amerykanki tj. grająca w Seattle centerka Janell Burse oraz rozgrywajaca z Charlote Sheri Sam. Mogą namieszać ...

VBM Samara - dwuktrotny klubowy mistrz świata, obrońca trofeum, mistrz Rosji. Nazwiska - Abrsoimova, Arteshina, Korstin, Valdemoro, Lawson, Stepanova, Amaya Walker, Wauters, Chasity Melvin - heh po prostu kosmos - nawet Maccabi i CSKA nie mialo czegoś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Największy faworyt rozgrywek ...

USO MONDEVILLE - mało znana ekipa z Francji która jednak wystartowała świetne w tamtejszej lidze od stosunku 5-0. Jednak nie grala z potentatami ligi Bourges i USVO. Gwazdą zespołu jest Amerykanka Grace Daley. Kilka solidnych zawodniczek jak Mendy, Puskar, Matic oraz Podrug na pewno spowoduję że francuzki będą groźne i coś u siebie ugrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

C.d.n.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Sebkos świetne analizy, ja nie chce wchodzić w słowo, tylko mała uwaga jeśli gra 18 zespołów a awansuje dalej 16 zespołów to jedyne czego możemy być pewni w fazie grupowej to tego że będą wałki jak nic , szczególnie że ruskich zespołów nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Quote
MiZo PECS: jeden z faworytów rozgrywek - mistrz Węgier. Zespół opuściła Karolyi przenosząc sie do największego rywala na swoim terenie tj. Sopronu oraz Daliborka Vilipic. Pozostała największa gwiazda koszykówki Węgierskiej Dalma Ivanyi. Pozyskano dwie Amerykanki tj. grającą w Liberty Vickie Jonhson oraz środkową Pollyanne Johns.
Pecs jedyne co moze zrobic i pewnie zrobi to awans do osemki Final four poza ich zasiegiem,zespol raczej sie oslabil,bo straty vilipcic i karolyi napewno nie pokryje Johnson. Jamajka Johns zadna rewelacja. Nie widze zeby mogly nawiazac walke z silnym trio rosyjskim(samara+dynamo+jekaterinburg),brnem,a takze druzynami francuzkimi,bowiem USV i Bourges na obecna chwile napewno nie sa druzynami slabszymi,a nie mozemy zapomniec o Lietuvosie. Pecs zreszta to druzyna typowa swojego parkietu na wyjazdach nigdy rewelacyjnie im nie szlo! Jedynie grupe Pecs ma nienajgorsza i wyjdzie z dobrym bilansem,i jedyna szansa na final four jak trafia jakas slabsza ekipe niz wyzej wymienione i decydujacy mecz rozegraja u siebie!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Nie będe z kolegą polemizował bo to każdego subiektywna opinia, ale moim zdaniem Pecs będzie mocniejsze niz przed rokiem /Vilipic notowała rózne występy a średnia 9,0 pkt i 5 zb to nie jest powalający wynik/. Odeszła doświadczona Karolyi, ale przysżła dobra amerykanka Johnson przez co wzmocni się obwód. Pożyjemy, zobaczymy ale wg mojej opini takie zespoły jak Ekaterninburg czy Dynamo M. MiZo moze ogrywać spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
To ja sobie pozwolę zapodać kursy aby było o czym dyskutować, choć jak powiadam dla mnie rozgrywki grupowe gdzie gra 18 zespołów a awansuje 16 dalej to kuźnia wałków i takich mega-"niespodzianek" z pewnością nie zabraknie, zresztą popatrzmy na kursy...

Y12 USK Praga-Mondevi. 1.56 16.5 2.38 1.43 2.08 26/18.30
Y13 Wisla Kr.-Napoli 1.18 19.5 4.5 1.11 3.65 26/18.15
Y14 Samara-Namur 1.03 21 9.9 1.01 6.7 26/16.00
Y15 Jekaterinb.-Schio 1.11 20 6 1.07 4.6 26/15.00
Y16 Bourges-Gdynia 1.43 16.5 2.76 1.32 2.36 26/20.00
Y17 Valencie.-D.Moskwa 1.82 14 2 1.61 1.75
Y18 Wilno-Koszyce 1.09 20 6.6 1.05 4.95 27/16.55

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
SEBKOS skoro piszesz ze taki Dynamo M. powinien byc ogrywany przez Pecs, to co sadzisz o ograniu Moskwiczanek przez Valenciennes, wiem ze to juz nie ten zespol co kiedys ale...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Giertyszek to nie do konca tak z ta kuznia walkow, bo jak sobie wyrobisz slabszy bilans w fazie grupowej to pozniej sobie zaliczysz szybko Samare i jeszcze szybciej wypadniesz z pucharu. Wiec jezeli chodzi o walki to mysle, ze ich duzo nie bedzie. Samara sama w sobie tez za duzo walkow nie zrobi, bo roznica klas jest zbyt widoczna,a Ruscy za darmo gwiazdeczkom nie placa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Widzisz Roemk, nie do końca jest z tymi wałkami bo zespoły które awansują zostaną podzielone po fazie grupowej w kolejności od 1-16 i na tej podstawie będzie rozgrywana faza 1/8 tzn. będą grac 1-6, 2-15, 3-14 itd. dlatego ilośc zwycięstw stosunek ksozy itd. jest ważny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do USVO to nie wiem jak ugryźć bo ... przegrały sparing tydzień temu z Dexią 8 pkt więc ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Sebkos ale ja nie mowie ze najlepsze beda seryjnie przegrywać, tylko jak zajmą miejsce 1 a 3 czy 4 to dla nich zadna roznica wiec nie musza wszystkiego wygrywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
jak dla mnie na jutro dobry kurs na porazke lotosu widzialem ostatnie mecze w lidze lotosu i cos slabiutko wypadaly dziewczyny a chyba dydkowa jeszce nie bedzie grala a bez niej i jej zbiorek to naprawde czarno to widze ale boje sie jze moze jakis walek poleci

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
O absensji Ptysia już głośno było od kilku tygodni. Gosia zrezygnowała z gry na 100% do końca grudnia a moze wogóle straci ten sezon z powodu ... choroby taty. Niby mówiła że chce odpocząc bo jest przemęczona ale tak naprawdę robi to z w/w powodu. Ale zapowiada że potem jest w stanie do 40-ki pograć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak czy inaczej w Bourges będzie dziś bardzo ciężko tym bardziej że Francuzki b.dobrze weszły w sezon.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
1.45@ w mixie na zespół francuzki apetycznie wygląda...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Pierwsza kolejka prawie za nami. Wyniki ogólnie b.dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />/. Niemiłą niespodzianę sprawiła Wisła ale po takim kursie ją odpuściłem bo to nie zespół pokroju Lotosu ostatnich lat. Nie zawiodło mnie Mondeville z Pragą. Nie zawiódł Pesc którego grałem mocno bo widzę w nim spory potencjał... Przegrało Dynamo ale tego można było się spodziewać. Bourges zgodnie z planem a poza tym wygrane faworytów ... szkoda że BAW nie dał kursów.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Przed nami druga kolejka zmagań Pańw najlepszejlidze Europy - oto rozkład jazdy:
Grupa A:
GROUP A
USO Basket - Ros Casares 02.11.2005 20:00
MiZo-Pécs - VBM-SGAU 03.11.2005 18:00
Dexia Namur - USK 03.11.2005 20:30

Grupa B:
MKB Sopron - UMMC 02.11.2005 18:00
Famila Schio - Bourges Basket 02.11.2005 20:30
Lotos Gdynia - Gambrinus 03.11.2005 17:30

Grupa C:
K Cero ICP - Wisla Can-Pack 02.11.2005 17:30
Dynamo Moskwa - Lietuvos Telekomas 02.11.2005 18:00
Phard Napoli - USVO 03.11.2005 20:45

Szlagierowo zapowiadają się mecze e Pecsu i Moskwie gdzie jak pamiętamy w ubiegłorocznych rozgrywkach Lietuvos dwukrotnie wygrywał w walce o Final Four...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Mnie się wydaje ,że Lietuvos wygrał jeden mecz w Moskwie i jeden u siebie .
A to oferta Bet365:
02 Nov 16:30 1 Delta Kosice 1.45
2 Wisla Krakow 2.60
02 Nov 15:00 3 Dynamo Moscow 1.40
4 Lietuvos Rytas 2.75
02 Nov 17:00 5 Sopron 1.50
6 Jekaterinburg 2.50
02 Nov 19:00 7 Mondeville 1.30
8 Ros Casares Valencia 3.20
02 Nov 19:30 9 Famila Schio 3.20
10 Bourges 1.30
03 Nov 19:45 11 Napoli 2.95
12 US Valenciennes 1.34
I dyskutujcie , bo gdzie znajdziemy lepszą możliwośc zarobku niż w Eurolidze kobitek .

Moje propozycje: Koszyce - za wyrównany mecz w Wilnie i Dynamo - za wyrównany mecz w Wilnie

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Witam

Chciałbys sie was poradzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mianowicie Bourges Basket przymiezam sie zeby to zagrac

co myslicie o tym spotkaniu ?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Zastanawiam sie nad spotkaniem Wisły kan-pak .Po ostatniej porażce nie pozostaje im nic innego jak powalczyć z zespołem Koszyc na ich parkiecie.Zespół ten jest w zasięgu zespołu z Krakowa.

Y32 Koszyce-Wisla Kr. 1.56 16.5 2.38 1.43 2.08 (x2) 5/10

Co do drugiego meczu euroligi Lotos podejmuje na własnych śmieciach Gambrinus Brno(zdecydowanego faworyta do finałowego meczu).Ponieważ zespól lotosu jest odmłodzony oraz nie gra Dydek to marnie widze to spotkanie w wykonaniu gdynianek.Będzie to prawdopodobnie 2 sromotna porażka a 1 na własnym parkiecie.
Lotos - Gambrinus (2) 1,35 10/10

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
sebkos temat martwy jak koalicja PO-PIS ale podpytam co myslisz o valenciennes wygramej we wloszech z pogromczyniami wisly?

kurs 1,39 czy twoim zdaniem warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1