Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
oczywiscie pewnr zwyciestwo valencienes

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Quote
Mecz Koszyce - Valenciennes . Co o nim sądzicie? Czy koszyce coś potrafią powalczyc? i jaki tu wynik typujecie?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
alchemik nie cwaniakuj bo postawiłem to za wieksza kase niz twoja mama i tato łącznie zarabiają. Możesz miec zaraz huja w gembe wlożonego.Pozdro! Eviva valenciennes!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
Miło synku, że masz dużo kasy ale wydałbyś kilka złotych na naukę ortografii, zamiast na buka.;)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Quote
Miło synku, że masz dużo kasy ale wydałbyś kilka złotych na naukę ortografii, zamiast na buka.;)

Otoz TO pozdrawiam miasto w ktorym mam bardzo bliska rodizne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
Byście sie chociaz nie ośmieszali ! Gembe pisze dla brechtu a nie zeby waszą milosc do ortografii pielegnowac. Forza kurwa valencienes!!!

[color:"red"] Za swoją "twórczość" zostałeś wyrózniony 2-oma ostrzeżeniami [/color]

Last edited by amkwish; 16/11/2005 14:27.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
dzis dobry mecz to
WISŁA-LIETUVOS 2 ZA 1.60 W PRFIE
co sadzicie ja mysłe ze 10 punktami zespóllietruvosy powinien powiesc wislaczki

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
dzis dobry mecz to
WISŁA-LIETUVOS 2 ZA 1.60 W PRFIE
co sadzicie ja mysłe ze 10 punktami zespóllietruvosy powinien powiesc wislaczki

a co sadzisz o sopron-bourges i schio -gdynia mozna postawic dwie dwojeczki po odpowiednio 1.6 i 1.8 kursach ? macie jakies info o skladach itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
sopron 1 gdynia 2

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
a dlaczego sdadzisz ze sporon wygra??

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
tam w sopronie gra Nikki Teasley ktora zdobywa srenio 18 pkt i to glownie za 3 wystarczy ze ja upilnuja tak ja zrobily to gdynianki i zdobyla zaledwie 6 pkt moim zdaniem francuzki bardziej zespolowy team i sa trzy dziewczyny ktore w kazdymme meczu zdobywaja 15 pkt mecz pewnie wyrownany ale mysle ze franzucki tak 5-6 pkt powinny to wygrac bo ma kto zbierac pilki w ofensywie ja postawilem 7/10 na francuzki

Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
Panowie a czemu wszyscy tak sądzicie ze dzis wygra Lotos??Moze dlatego ze wygral z Sopronem??Ja mimo 3 porazek Family skłaniam sie wlasnie ze to ten zespol ma dzis wieksze szanse,a zespolu wcale nie maja takiego slabego tylko mialy na początek bardzo mocne przeciwniczki i to na wyjezdzie grając wiec przegrywaly,ale dzis po kursie 2,0 mysle ze ograją przed wlasną publika Lotos i zgarną pierwsze punkty no i do dodam Wisle ze przegra z "reprezentacją Litwy" wzmocnioną 2 amerykankami za 1.6 co wy na taki dubelek po ladnych kursach??:>

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
słonik a gdzie ty widzisz w lietuvosie 2 amerykanki które wzmocniły zespół -???????? ja widze jedna któa wzmacnia ich juz bodaj 2 lub 3 nawet rok -czyli biała katie douglas - oraz 1 któa systematycznie go osłabia to jest jenny derewjanik
a co do samego typu - to lietuvos istotnie wieksze szanse , a najewieksze chyba jednak bourges w mkb jesli nie zagraja blachouskowa, matowicz -- tyle że tam odpada nam zupełnie motywacja , bo tak naprawde to po kiego bourges ma wygrywac ..niestety panowie od euroligi pań utrudnili nam życie jak mogli i ta 1 runda jest o damskiego penisa , bo praktycznie nikt nie odpada , no i cieżko sie typuje, ale lietuvos na przykład ma duzo większy czynnik motywacyjny, szersza ławke , i lepiej dla mnie wygląda pod koszem niz toni braxton i marianna z kresów , więc chyba skusze sie osobiscie na nie - tyle że kurs coraz nędzniejszy a de forge jak sie uprze to sobie sama wygra mecz

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
SŁONIK NO I GDZIE ty widzisz te zdobre zawodniczki w schio???ja widze tam rezerwowwą w nba donaphin, rozjeżdzającą gordane grubin i ........statystki pomieszane z workami na ziemniaki z wyłączeniem jeszcze może w porywach 2 panien i to wszystko masciardi oraz dos santos (nawet nie wiem czy ona kiedys nie była przez chwile w jakims dobrych zespole europejskim), no chyba ze liczymy gwiazde reprezentacji włoch ciampoli co to tam z 6 pkt nie umie wyjść
będzie to mecz 2 zespołów opartych na workach na ziemniaki i wygra ten który tego dnia z jednego worka wyjmie królika , a przewidzieć tam wyniku to nawet dawid caper-doper nie umiałby za jakas sensowną stawke

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Za Schio przemawia dodatkowo fakt wystapienia dwoch zawodniczek ktore wczesniej nie graly(posilki,wzmocnienia)
Zampella i Tylor - zobaczymy czym okazą sie te wzmocnienia,niemniej jednak Schio win. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
ale chyba zawsze jest czynnik motywujacy == kasa i premie za wygrane mecze tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
gdzie na żywo mozna sprawdzic wynik meczu Valenciennes ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
Quote
a dlaczego sdadzisz ze sporon wygra??

ano dlatego ze do przerwy prowadzi 52-33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
czolem wie ktos jak lotos?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce.... na onecie można wyczytać, że z UMMC Jekaterinburg podpisała umowę Margo Dydek....... umowa będzie obowiązywać od 1 grudnia... więc chyba wielu sukcesów w tej Eurolidze nie będziemy mieli

Pozdrawiam
arvid

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Sensei, aker), 1,682 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1