|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
oczywiscie pewnr zwyciestwo valencienes
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512 |
Mecz Koszyce - Valenciennes . Co o nim sądzicie? Czy koszyce coś potrafią powalczyc? i jaki tu wynik typujecie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94 |
alchemik nie cwaniakuj bo postawiłem to za wieksza kase niz twoja mama i tato łącznie zarabiają. Możesz miec zaraz huja w gembe wlożonego.Pozdro! Eviva valenciennes!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
Miło synku, że masz dużo kasy ale wydałbyś kilka złotych na naukę ortografii, zamiast na buka.;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Miło synku, że masz dużo kasy ale wydałbyś kilka złotych na naukę ortografii, zamiast na buka.;) Otoz TO pozdrawiam miasto w ktorym mam bardzo bliska rodizne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94 |
Byście sie chociaz nie ośmieszali ! Gembe pisze dla brechtu a nie zeby waszą milosc do ortografii pielegnowac. Forza kurwa valencienes!!!
[color:"red"] Za swoją "twórczość" zostałeś wyrózniony 2-oma ostrzeżeniami [/color]
Last edited by amkwish; 16/11/2005 14:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
dzis dobry mecz to WISŁA-LIETUVOS 2 ZA 1.60 W PRFIE co sadzicie ja mysłe ze 10 punktami zespóllietruvosy powinien powiesc wislaczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
dzis dobry mecz to WISŁA-LIETUVOS 2 ZA 1.60 W PRFIE co sadzicie ja mysłe ze 10 punktami zespóllietruvosy powinien powiesc wislaczki a co sadzisz o sopron-bourges i schio -gdynia mozna postawic dwie dwojeczki po odpowiednio 1.6 i 1.8 kursach ? macie jakies info o skladach itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
a dlaczego sdadzisz ze sporon wygra??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
tam w sopronie gra Nikki Teasley ktora zdobywa srenio 18 pkt i to glownie za 3 wystarczy ze ja upilnuja tak ja zrobily to gdynianki i zdobyla zaledwie 6 pkt moim zdaniem francuzki bardziej zespolowy team i sa trzy dziewczyny ktore w kazdymme meczu zdobywaja 15 pkt mecz pewnie wyrownany ale mysle ze franzucki tak 5-6 pkt powinny to wygrac bo ma kto zbierac pilki w ofensywie ja postawilem 7/10 na francuzki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 4 |
Panowie a czemu wszyscy tak sądzicie ze dzis wygra Lotos??Moze dlatego ze wygral z Sopronem??Ja mimo 3 porazek Family skłaniam sie wlasnie ze to ten zespol ma dzis wieksze szanse,a zespolu wcale nie maja takiego slabego tylko mialy na początek bardzo mocne przeciwniczki i to na wyjezdzie grając wiec przegrywaly,ale dzis po kursie 2,0 mysle ze ograją przed wlasną publika Lotos i zgarną pierwsze punkty no i do dodam Wisle ze przegra z "reprezentacją Litwy" wzmocnioną 2 amerykankami za 1.6 co wy na taki dubelek po ladnych kursach??:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
słonik a gdzie ty widzisz w lietuvosie 2 amerykanki które wzmocniły zespół -???????? ja widze jedna któa wzmacnia ich juz bodaj 2 lub 3 nawet rok -czyli biała katie douglas - oraz 1 któa systematycznie go osłabia to jest jenny derewjanik a co do samego typu - to lietuvos istotnie wieksze szanse , a najewieksze chyba jednak bourges w mkb jesli nie zagraja blachouskowa, matowicz -- tyle że tam odpada nam zupełnie motywacja , bo tak naprawde to po kiego bourges ma wygrywac ..niestety panowie od euroligi pań utrudnili nam życie jak mogli i ta 1 runda jest o damskiego penisa , bo praktycznie nikt nie odpada , no i cieżko sie typuje, ale lietuvos na przykład ma duzo większy czynnik motywacyjny, szersza ławke , i lepiej dla mnie wygląda pod koszem niz toni braxton i marianna z kresów , więc chyba skusze sie osobiscie na nie - tyle że kurs coraz nędzniejszy a de forge jak sie uprze to sobie sama wygra mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
SŁONIK NO I GDZIE ty widzisz te zdobre zawodniczki w schio???ja widze tam rezerwowwą w nba donaphin, rozjeżdzającą gordane grubin i ........statystki pomieszane z workami na ziemniaki z wyłączeniem jeszcze może w porywach 2 panien i to wszystko masciardi oraz dos santos (nawet nie wiem czy ona kiedys nie była przez chwile w jakims dobrych zespole europejskim), no chyba ze liczymy gwiazde reprezentacji włoch ciampoli co to tam z 6 pkt nie umie wyjść będzie to mecz 2 zespołów opartych na workach na ziemniaki i wygra ten który tego dnia z jednego worka wyjmie królika , a przewidzieć tam wyniku to nawet dawid caper-doper nie umiałby za jakas sensowną stawke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Za Schio przemawia dodatkowo fakt wystapienia dwoch zawodniczek ktore wczesniej nie graly(posilki,wzmocnienia) Zampella i Tylor - zobaczymy czym okazą sie te wzmocnienia,niemniej jednak Schio win. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
ale chyba zawsze jest czynnik motywujacy == kasa i premie za wygrane mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19 |
gdzie na żywo mozna sprawdzic wynik meczu Valenciennes ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
a dlaczego sdadzisz ze sporon wygra?? ano dlatego ze do przerwy prowadzi 52-33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
czolem wie ktos jak lotos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce.... na onecie można wyczytać, że z UMMC Jekaterinburg podpisała umowę Margo Dydek....... umowa będzie obowiązywać od 1 grudnia... więc chyba wielu sukcesów w tej Eurolidze nie będziemy mieli
Pozdrawiam arvid
|
|
|
Link skopiowany do schowka