|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Wszystko przez Leppera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poważnie to sądzę że nie warto, min. dlatego że Napoli wygrało w Wiśle dosć pewnie, USVO to już nie to USVO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a po trzecie Napoli u siebie nie przegrywa a trzeba pamietać że to zwycięzca poprzedniej edycji pucharu FIBA kobiet - resumująć po kursie jaki oferują buki no bet.
Natomiast myśłe że bezproblemowo Brno ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Mozna zagrac Dexie Namur.Sa ograne,juz 2 sezon w rozgrywkach,w poprzedniej edycji całkiem całkiem,Praga natomiast debiutuje. Tym bardziej ze w Pradze nie zagra jedna z amerykanek Sheri Sam. USK Praha travel to their second game of the EuroLeague Women against Belgian side Dexia Namur on Thursday without Sheri Sam.
The American has not convinced USK with her recent performances and they have decided not to include her in the team.
Kurs juz spada Dexia -Praga 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Lotos Gdynia v Gambrinus under 148.5
Dla mnie 9/10.
Uzasadnienie: historia h2h, dobra obrona czeszek, slaby atak lotosu, wystarczy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Lotos Gdynia v Gambrinus under 148.5
Dla mnie 9/10.
Uzasadnienie: historia h2h, dobra obrona czeszek, slaby atak lotosu, wystarczy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a gdzie to zagrasz Gietryszku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
W GB.
Na drugim kuponie Brno (-7,5) + Dexia (-4,5) + Napoli (+6,5)
"2 z 3"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Mozna zagrac Dexie Namur.Sa ograne,juz 2 sezon w rozgrywkach,w poprzedniej edycji całkiem całkiem,Praga natomiast debiutuje. Tym bardziej ze w Pradze nie zagra jedna z amerykanek Sheri Sam. USK Praha travel to their second game of the EuroLeague Women against Belgian side Dexia Namur on Thursday without Sheri Sam.
The American has not convinced USK with her recent performances and they have decided not to include her in the team.
Kurs juz spada Dexia -Praga 1. 8.5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
No i Dexia Namur zremisowały z Czeszkami 76-76 wygrały po dogrywce 85-84.Dobry mecz w wykonaniu Polek a w szególności Krystyny Szymańskiej-Laraktóra zdobyła 23 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Kurde tą kolejkę będę wspominał bardzo niemiło, przede wszystkim przez lale z Namur oraz Sopronu. Zawiodła w Namur Amerykanka Braxton (7 pkt), no i wogóle przebiegiem meczu jestem zaskoczony - w sumie bardzo szczęśliwe zwycięstwo - ale dla większości z nas porażka (zw1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) Lotos ma Bibę i młodzieńczą przyszłość ale to za mało w tym roku ... Mam nadzieję że następna kolejka odrobi straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
trafiłem under maccabi-prokom, trafilem under lotos-brno , wszystko zawaliła dexia - miało być hc -4,5 gładziutko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Witam, Typ na Dexię był typem b. dobrym tylko jedna uwaga do harris73. Prażanki nie debiutują w tych rozgrywkach. Grały 2 lata temu odnosząc 3 home winy: Ruzemberok, włoskie Chieti i Jekaterinburg. W obecnej drużynie gra bodajże 6 zawodniczek pamiętających tamte występy. W zeszłym sezonie Czechy oprócz oczywiście Brna były reprezentowane przez Lokomotiv Trutnov.
Pozdrawiam arvid
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Dexia,czemu?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dobrze,że choć Gdynia nie zawiodła,kolejna nauczka,że babski kosz jest mało przewidywalny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2002
Posty: 31 |
Gdynia-Sopron 1.91 14 1.9 1.68 1.67 10/17.30 czyzby gdyynia mogła w takim składzie wygrywać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
mało prawdopodobne,ale nie nie możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
chodz patrząc sie na wyniki w tegorocznych rozgrywkach euroligi i ligi to osobiscie nie daje wiekszych szans Gdynianką .
Sopron (2) 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
wiele osób gra Valencia-Usk Praha 1 czy kierują się stawką, czy są inne przesłanki na ten typ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
MOOR takie pytanko a czy jesteś pewny że blachouskowa i cserny dzisiaj zagraja?? bo ja jakos nie do konca , moze ktos zna troche wegierski lub czeski zamieszcze tutaj 2 infa i prosze o przetrranslatowanie ich
Csütörtökön 17.30 órai kezdettel Gdyniában lépünk pályára az Euroliga 3. forulójában. A hazai csapatból hiányozni fog Margo Dydek, de az is lehet, hogy meglepetéssel készülnek lengyel barátaink. Mi biztosan tartalékosak leszünk, hiszen Lucie Blahuskova el sem utazott csapatunkkal. Jó hír ugyanakkor, hogy Cserny Rékára mégis számíthat edzõnõnk, Natalia Hejkova, aki küzdelmes összecsapásra számít.
Prý nebude hrát Balu¹ková ani Cserny --- to po czesku malutkie info ale może ktoś rozumie wyraz "pry"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
W Gdyni w czwartek (początek godzina 17.30) dojdzie do meczu dwóch najsłabszych drużyn grupy B Euroligi. Na razie koszykarki Lotosu i Euroleasing Sopron mają na koncie po dwie przegrane. Przy ul. Olimpijskiej któraś z tych drużyn cieszyć się będzie z pierwszego sukcesu.
Kibice mają prawo być zawiedzeni. Ale tylko dlatego, ze w ostatnich latach gdyńscy działacze i sposnorzy sami przed sobą bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę. Jeszcze przed rokiem Lotos świętował zdobycie tytułu klubowego wicemistrza tak Europy, jak i świata. Jednak kuracja odmładzająca, której poddano ekipę Krzysztofa Koziorowicza latem musiała odbić się na wynikach.
- Nie zgadzam się, że nie trafiliśmy z transferami. Tym razem bowiem nie sprowadzaliśmy światowych sław, ale młode i utalentowane dziewczyny, które dopiero mają stać się gwiazdami - podkreśla Mieczysław Krawczyk, prezes Lotosu. Ale jest to urzędowy spokój. Fakty mówią o czymś innym, wskazują na nerwowośc w ruchach kadrowych. Gdynianie w ostatni piatek pozbyli się Kateriny Krizovej, a już w trakcie sezonu zaangażowali: Gordanę Kovacević i Rankicę Serenac. Obie na razie niczym szczególnym się nie wyrózniają, jeśli nie liczyć urazu stopy, którego nabawiła się ta pierwsza. Środkowa może choć trochę odpłacić się za angaż w Gdyni, "rozgryzając" Sopron. W poprzednim sezonie grała bowiem w węgierskiej drużynie.
- Aby wygrać trzeba bronić wysoko oraz zagrać szybkim atakiem. Z rywalkami trzeba się liczyć , bo mają osiem doświadczonych zawodniczek. Ich gra opiera się na Amerykance Nikki Teasley. - mówi trener Koziorowicz.
W tym sezonie Sopron jeszcze nie wygrał w Eurolidze. Konto Wegierek obciążają przegrane z Gambrinusem 71:96 i Jekaterinburgiem 80:84. W przeszłości kiepsko równiez grał przeciwko Lotosowi. Z sześciu meczów wygrał tylko jeden, a w Gdyni zawsze przegrywał.
dodajmy jeszcze i to
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13 |
sorry gdzie moge znalezc wyniki koszykowki na zywo ?]
na livscore nie ma...chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
www.fibaeurope.com [ fibaeurope.com] i po prawej stronie linki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94 |
Mecz Koszyce - Valenciennes . Co o nim sądzicie? Czy koszyce coś potrafią powalczyc? i jaki tu wynik typujecie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|