|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 26 |
Prowadzę od 10 lat portal hokej.net. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
witam, ode mnie na dziś: Cracovia @ 2.00 7,5/10  pograna wczoraj i triple HVIDOVRE @ 1.52  HC VITKOVICE @ 1.70  PODHALE NOWY TARG @ 1.40  1,5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
C  hłopaki wy na hali Craxe dopingujecie w myśl zasady-zło,zło,agresja  wtedy zawodnikom też się pewnie udzieli;d mam nadzieję,że będzie pogrom  Chłopaki to są w agencjach  Poza tym nie jestem kibicem Cracovi  na meczu będę kibicował Ciarko, tak żeby mieli ciary gospodarze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wszyscy tą Craxe zaczęli po południu grać. Jakby się umówili. Albo buki po przeczytaniu wpisów z mecz pl, gremialnie redukują. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś? Salzburg po batach z Jesenicami chyba dziś powinien się zrehabilitować? I Graz mi chodzi po głowie, jak tam sytuacja kadrowa, wiesz ktoś coś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811 |
Prowadzę od 10 lat portal hokej.net. Pozdrawiam  witamy ! pozdrawiamy ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Prezydent obiecał, że znajdzie pieniądze w kwocie kilkuset tysięcy abyśmy spokojnie mogli dokończyć sezon - powiedział po spotkaniu z Pawłem Adamowiczem kapitan gdańszczan Wojciech Jankowski. Będzie dziś pełna mobilizacja w gdańsku, jeśli coś tu grać to overka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 26 |
W Sanoku nie zagra Dziubiński (25 m/12g/13a/25pkt) który jest chory. Więc poważne osłabienie gości. Stawka na Cracovię maleje cały czas ... a wczoraj było nawet 2,00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś? Salzburg po batach z Jesenicami chyba dziś powinien się zrehabilitować? I Graz mi chodzi po głowie, jak tam sytuacja kadrowa, wiesz ktoś coś? Salzburg prawie w full skladzie, w Albie Volan pare brakow mi.in K.Palkovits - najlepszy wegierski hokeista. Mysle ze Salzburg winien na luzaku wygrac. Graz mi sie podoba ale na overka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A Slovan można uderzyć ?dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś? Salzburg po batach z Jesenicami chyba dziś powinien się zrehabilitować? I Graz mi chodzi po głowie, jak tam sytuacja kadrowa, wiesz ktoś coś? Salzburg prawie w full skladzie, w Albie Volan pare brakow mi.in K.Palkovits - najlepszy wegierski hokeista. Mysle ze Salzburg winien na luzaku wygrac. Graz mi sie podoba ale na overka dzięki vonseb  dubelek z tego circa 2.0 wychodzi, więc biorę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ja dzis boksuje tak: Waga CIĘŻKA: Cracovia - Sanok 1 1.82 Vitkovice - Sparta Prague 1 1.80 Liberec - Litvinov 1 1.60 Jokerit - JYP under 5,5 1 1.65 Olimpija Ljubljana - Vienna 1 2.35 Salzburg - Alba Volan 1 1.35 Graz 99ers - Jesenice over 5,5 2 1.50 Biel - Kloten Flyers 2 1.85 Fribourg - Ambri Piotta 1 1.50 Vaasan - SaPKo 1 1.55 Malmo - Vasteraas 2 2.35 Almtuna - Rogle 1 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Waga ŚREDNIA Podhale, Jastrzebie 2, Ingolstadt under 6,5 , Eisbaren over 5,5 , Waga LEKKA Bofors KZ 1, HeKi 1,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oczywiscie WAGA CIEZKA nie idzie na AKO ... do trebelkow raczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dzis w Herning-u "zadebiutuje Kim Staal to jakis znaczacy zawodnik? Mozna kolesia porownac troszke do MAriusza Czerkawskiego w jego szwedzkim epizodzie Jeden z pierwszych Dunczykow ktory zrobil kariere w Szwecji. Ma 32 lata i teraz wrocil pograc w Danii ale od poczatku sezonu leczyl kontuzje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
[quote=Bombej22] Mozna kolesia porownac troszke do MAriusza Czerkawskiego w jego szwedzkim epizodzie
Jeden z pierwszych Dunczykow ktory zrobil kariere w Szwecji.
Ma 32 lata i teraz wrocil pograc w Danii ale od poczatku sezonu leczyl kontuzje. Dzięki, Vonseb, za info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś? info z BA o Viennie: "Capitals are still with a depleted team and now even without their captain and best player as stated by their coach namely Gratton. They'll also still missing two other important attackers M.Rodman and Rotter who were usually pointing in their games. They've lost 3/4 of their recent games and they can again expect all but a friendly hall today when they had to take two youngstzers into the team as well, a 19 and 20 yo players."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś? info z BA o Viennie: "Capitals are still with a depleted team and now even without their captain and best player as stated by their coach namely Gratton. They'll also still missing two other important attackers M.Rodman and Rotter who were usually pointing in their games. They've lost 3/4 of their recent games and they can again expect all but a friendly hall today when they had to take two youngstzers into the team as well, a 19 and 20 yo players." I jeszcze powinno byc info o jednym important attacker Cory Larose chodz jego juz tez chwile nie ma
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|