Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 108 1 2 51 52 53 54 55 107 108
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
powodzenia - jak cos pisze Cayman priv pisz - czolem

CRACOVIA boks boks boks boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2008
Posty: 26
S
skh Offline
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 26
Prowadzę od 10 lat portal hokej.net.

Pozdrawiam smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
witam,
ode mnie na dziś:
Cracovia @ 2.00 7,5/10 boks boks boks
pograna wczoraj

i triple
HVIDOVRE @ 1.52 boks
HC VITKOVICE @ 1.70 boks
PODHALE NOWY TARG @ 1.40 boks
1,5/10

Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by twarog2006
C ooo hłopaki wy na hali Craxe dopingujecie w myśl zasady-zło,zło,agresja grin wtedy zawodnikom też się pewnie udzieli;d mam nadzieję,że będzie pogrom piwo

Chłopaki to są w agencjach wink

Poza tym nie jestem kibicem Cracovi cop na meczu będę kibicował Ciarko, tak żeby mieli ciary gospodarze laugh

skh #4345359 08/01/2011 00:30
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wszyscy tą Craxe zaczęli po południu grać.

Jakby się umówili.

Albo buki po przeczytaniu wpisów z mecz pl,
gremialnie redukują. wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś?
Salzburg po batach z Jesenicami chyba dziś powinien się zrehabilitować?
I Graz mi chodzi po głowie, jak tam sytuacja kadrowa, wiesz ktoś coś?

skh #4345363 08/01/2011 00:30
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 811
Originally Posted by skh
Prowadzę od 10 lat portal hokej.net.

Pozdrawiam smile

witamy ! pozdrawiamy ! papa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Prezydent obiecał, że znajdzie pieniądze w kwocie kilkuset tysięcy abyśmy spokojnie mogli dokończyć sezon - powiedział po spotkaniu z Pawłem Adamowiczem kapitan gdańszczan Wojciech Jankowski.

Będzie dziś pełna mobilizacja w gdańsku, jeśli coś tu grać to overka wink

Dołączył: Feb 2008
Posty: 26
S
skh Offline
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 26
W Sanoku nie zagra Dziubiński (25 m/12g/13a/25pkt) który jest chory. Więc poważne osłabienie gości. Stawka na Cracovię maleje cały czas ... a wczoraj było nawet 2,00.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Danielsan
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś?
Salzburg po batach z Jesenicami chyba dziś powinien się zrehabilitować?
I Graz mi chodzi po głowie, jak tam sytuacja kadrowa, wiesz ktoś coś?
Salzburg prawie w full skladzie, w Albie Volan pare brakow mi.in K.Palkovits - najlepszy wegierski hokeista. Mysle ze Salzburg winien na luzaku wygrac.

Graz mi sie podoba ale na overka

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
A Slovan można uderzyć ?dzięki

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by vonseb
Originally Posted by Danielsan
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś?
Salzburg po batach z Jesenicami chyba dziś powinien się zrehabilitować?
I Graz mi chodzi po głowie, jak tam sytuacja kadrowa, wiesz ktoś coś?
Salzburg prawie w full skladzie, w Albie Volan pare brakow mi.in K.Palkovits - najlepszy wegierski hokeista. Mysle ze Salzburg winien na luzaku wygrac.

Graz mi sie podoba ale na overka
dzięki vonseb piwo
dubelek z tego circa 2.0 wychodzi, więc biorę boks boks

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ja dzis boksuje tak:
Waga CIĘŻKA:
Cracovia - Sanok 1 1.82
Vitkovice - Sparta Prague 1 1.80
Liberec - Litvinov 1 1.60
Jokerit - JYP under 5,5 1 1.65
Olimpija Ljubljana - Vienna 1 2.35
Salzburg - Alba Volan 1 1.35
Graz 99ers - Jesenice over 5,5 2 1.50
Biel - Kloten Flyers 2 1.85
Fribourg - Ambri Piotta 1 1.50
Vaasan - SaPKo 1 1.55
Malmo - Vasteraas 2 2.35
Almtuna - Rogle 1 2.10

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Waga ŚREDNIA
Podhale, Jastrzebie 2, Ingolstadt under 6,5 , Eisbaren over 5,5 ,
Waga LEKKA
Bofors KZ 1, HeKi 1,

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
boks boks

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Oczywiscie WAGA CIEZKA nie idzie na AKO ... do trebelkow raczej

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by vonseb
Dzis w Herning-u "zadebiutuje Kim Staal

to jakis znaczacy zawodnik?
Mozna kolesia porownac troszke do MAriusza Czerkawskiego w jego szwedzkim epizodzie

Jeden z pierwszych Dunczykow ktory zrobil kariere w Szwecji.

Ma 32 lata i teraz wrocil pograc w Danii ale od poczatku sezonu leczyl kontuzje.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by vonseb
[quote=Bombej22]
Mozna kolesia porownac troszke do MAriusza Czerkawskiego w jego szwedzkim epizodzie

Jeden z pierwszych Dunczykow ktory zrobil kariere w Szwecji.

Ma 32 lata i teraz wrocil pograc w Danii ale od poczatku sezonu leczyl kontuzje.

Dzięki, Vonseb, za info.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Danielsan
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś?

info z BA o Viennie:

"Capitals are still with a depleted team and now even without their captain and best player as stated by their coach namely Gratton. They'll also still missing two other important attackers M.Rodman and Rotter who were usually pointing in their games.
They've lost 3/4 of their recent games and they can again expect all but a friendly hall today when they had to take two youngstzers into the team as well, a 19 and 20 yo players."

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by Danielsan
Panowie a jakieś opinie o Austryjakach dziś?

info z BA o Viennie:

"Capitals are still with a depleted team and now even without their captain and best player as stated by their coach namely Gratton. They'll also still missing two other important attackers M.Rodman and Rotter who were usually pointing in their games.
They've lost 3/4 of their recent games and they can again expect all but a friendly hall today when they had to take two youngstzers into the team as well, a 19 and 20 yo players."
I jeszcze powinno byc info o jednym important attacker Cory Larose chodz jego juz tez chwile nie ma

Strona 53 z 108 1 2 51 52 53 54 55 107 108

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1