Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Jak dla mnie maja bardzo duze szanse na wygrana Bourges nie zachwyca to nie ta ekipa sprzed ROKU!

Co z tego, ze Bourges to nie ta sama ekipa co przed rokiem skoro są i tak o klasę lepsze niż Polki. A Lotos co? Ta sama ekipa co przed rokiem? Piszesz to co chcesz widzieć wprowadzając w błąd innych.

na dziś faworyci, wczoraj i tak za dużo niespodzinake było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Bourges + Pecs + Samara = coś koło 2,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Quote
A ja tu widze inaczej Bourges jest o wiele slabszym zespolem niz rok temu a obwod zespolu bourges nie przedstawia sie tak imponuijaca...czytac nie umiesz? i to nie sa wymyslone stwierdzenia tylko FAKTy bzdur bym nie pisal.
I dlaczego WEDLUG CIEBIE nie sa w stanie nawiazac wogole WALKi z bourges? Jak dla mnie maja bardzo duze szanse na wygrana Bourges nie zachwyca to nie ta ekipa sprzed ROKU!! zreszta stawiaj jak chcesz ja tylko WKLEILEM INFO .

Jak mozna pisac ze Bourges nie zachwyca? Przegraly w Brnie gdzie bardzo dlugo sie trzymaly(dla porownania znakomita Gdynia przegrala 5pkt wiecej z Brnem i to siebie!),przegraly takze w Sopronie gdzie wczoraj i Brno znalazlo pogromce,wiec pytam na jakiej podstawie ocena ze Bourges fra zle? One w przeciwienstwie do Gdyni nie skompromitowaly sie z Yekaterinburgiem i pokonaly je u siebie bardzo wysoko,z rosjankami to nawet Schio sobie poradzilo,a Gdynia nie potrafila... Do tego Bourges wcale nie jest slabsze niz rok temu,odeszly co prawda serbki-Drljaca i Bjedov,ale na ich miejsce przyszly Melain oraz Ngoyisa. Osobiscie dla mnie te zmiany sa na plus. Nie wiem skad wkleiles taki durny artykul mydlacy czlowiekowi glowe. Pewnie ze stronki Lotosu,bo tam artykuly pisze taki amator,ze az zal dupe sciska jak sie czyta!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Bourges wygra bez dwóch zdań.
Aczkolwiek powinniśmy także szanować zdanie innych.
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
a co sadzicie o mecz napoli-wisla?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Quote
Bourges wygra bez dwóch zdań.
Aczkolwiek powinniśmy także szanować zdanie innych.
Pozdrawiam
62-76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wynik mowi sam za siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Niestety Wisła zagrała w II połowie tragicznie. Napoli wygrało pomimo tego że aż trzy zawodniczki musiały opuścić parkiet za przewinienia. Nie lubie stawiac na polskie zespoły w Eurolidze, dziś to zrobiłem i żałuuję.I utwierdziłem w przekonaniu. Kolejne dwie porażki naszego dubelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
jakie są spostrzeżenia co do meczu JEKATERINBURG-SOPRON jakie dajecie szanse na wygranie przez gospodyniec kursy około 1,40.. warto to łykać??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
Quote
jakie są spostrzeżenia co do meczu JEKATERINBURG-SOPRON jakie dajecie szanse na wygranie przez gospodyniec kursy około 1,40.. warto to łykać??
O ile mnie pamięc nie myli to dzisiaj powinna zagrać już Dydek i Grifin...więc jeśli to prawda to bez dwóch zdań 1,40 mozna ryzykować!
ale proszę o potwierdzenie ludzi siedzacych w temacie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
z tego co sie orientuje to Dydek jest wyeliminowana przynajminej do stycznia z gry...ale moze cos sie zmienilo w tym temacie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Quote
jakie są spostrzeżenia co do meczu JEKATERINBURG-SOPRON jakie dajecie szanse na wygranie przez gospodyniec kursy około 1,40.. warto to łykać??
O ile mnie pamięc nie myli to dzisiaj powinna zagrać już Dydek i Grifin...więc jeśli to prawda to bez dwóch zdań 1,40 mozna ryzykować!
ale proszę o potwierdzenie ludzi siedzacych w temacie.
co do gosi dydek powinna zagrac ma ona podpisany kontrakt od 1 grudnia do konca sezonu wiec jest szansa ze zagra

Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
Quote
z tego co sie orientuje to Dydek jest wyeliminowana przynajminej do stycznia z gry...ale moze cos sie zmienilo w tym temacie
Też to przeczytałem na stronie fiba, ale jaki powód?...
Mimo wszystko cieżko bedzie pokonać Rosjanki na ich parkiecie nawet drużynie która wygrała z Gambryniusem...no ale może się myle

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witam.

Interesuje mnie dzisiejszy mecz Lituvos-Dinamo. Tydzien temu Dinamo ostre manto dostało od USVO, czy ktoś ma jakieś info jak sytuacja wyglada, dzis wyjazd do Lituvosa, Vodopianowa złamana noga - to wiemy ale czy dzis Lituvos wezmie rewanz za porazke w Moskwie?

Bardzo prosze, sebkos,zw1 i inni - jak to widzicie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Witam z zimnej Wisly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Romuś po takim kursie no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na więcej nie mam czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
dzisiaj w dynamie sue bird(na razie ława)diana tourasi(już w pierwszej piatce) gdzistam w necie handi dynamo +6,5 chyba warte ja za mała stawke czysta 2

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
wisla-valenciennes 2 1,37
porazka z napoli m.innymi u siebie , a napoli - valencienes to myśle dwie klasy na korzyść dzisiejszych przeciwniczek około 10 punktowa porażka krakowianek a nawet wyzsza mnie nie ździwi 10/10 moim zdaniem!

Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
A jakie macie opinie na temat maczu Gdynianek z Sopron??
Mi się wydaje ,że Sopron dysponuje lepszym składem a Gdynianki o wiele gorszym niż w poprzednich latach oraz zawsze ciężko im się gralo na ziemi francuskiej.Czekam na inne opinie
Sopron 1.3 STS 8/10.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
A jakie macie opinie na temat maczu Gdynianek z Sopron??
Mi się wydaje ,że Sopron dysponuje lepszym składem a Gdynianki o wiele gorszym niż w poprzednich latach oraz zawsze ciężko im się gralo na ziemi francuskiej.Czekam na inne opinie
Sopron 1.3 STS 8/10.

Od kiedy to Sopron leży na ziemi francuskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Quote
A jakie macie opinie na temat maczu Gdynianek z Sopron??
Mi się wydaje ,że Sopron dysponuje lepszym składem a Gdynianki o wiele gorszym niż w poprzednich latach oraz zawsze ciężko im się gralo na ziemi francuskiej.Czekam na inne opinie
Sopron 1.3 STS 8/10.

Od kiedy to Sopron leży na ziemi francuskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dokladnie Giertyszek pzrepraszam za błąd Sopron to oczywiście Węgry ależ gafę popełniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale cóż ten kto nic nie pisze się nie myli.MOJA WINA

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
OK, w każdym razie mysle ze dzis Lotos poniesie porazke, tym nie mniej za 1,20 to podziękuję....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Co sądzicie na temat hc(-7) na USVO z Wisła oraz na Sopron-Lotos (+/-10)

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1