Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Quote
Gdynia-Schio 1

Ma ktoś jakieś rewelacje co do tego meczu,bo dla mnie to raczej nasze panny powinny dac rade,włoszki to słąba ekipa,lotos też do tuzów nie należy,ale skoro u nich je 20 pojechały,to w rewanżu też dadzą rade.
Jak dla mnie jedynka.

Moze to nie rewelacje ale warto dac 1 na LOTOS-przemawia za tym swoja hala,zwycieztwo we Wlosszech w pierwszym meczu(zdecydowane)i co najwazniejsze wzmocnienia Lotosu- Irina Ryukhina - rosjanka,debiutowala juz z ŁKS-em(5 pkt)i słowaczka CIKOSOVA z CERO KOSZYCE.
Kursy spadaja w necie
jeszcze 1,6 STS LOTOS
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Gdynia-Schio 1

Ma ktoś jakieś rewelacje co do tego meczu,bo dla mnie to raczej nasze panny powinny dac rade,włoszki to słąba ekipa,lotos też do tuzów nie należy,ale skoro u nich je 20 pojechały,to w rewanżu też dadzą rade.
Jak dla mnie jedynka.

Lotos lekka przebudowa składu - zwolniona Amerykanka Hodges, ciągłe oczekiwanie na jej następczynię... do tego kontuzja (skręcenie nogi) Magdy Leciejewskiej... W Gdyni już zapisano pewną "1" a tu całkiem możliwa suprise;)

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no i brawo dla panienek z Gdynii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
Quote
no i brawo dla panienek z Gdynii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

w moim odczuciu nalezy pogratulowac trenerowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />,
mecz był spokojnie do wygrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Czy liczą sie małe punkty przed kolejną fazą?


Logicznie wychodzi, ze się liczą, ale wolę sie upewnić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ostatnio duzo nerwów zjadłem przez Mondeville gdy grały z Pecs.Francuzki jednak przegrały co mnie ucieszyło ale przekanały mnie takze ze sa niezwykle silne,maja rowny skład Daley,Koechlin Podrug Pochet, Matic Legoupil rzucaja srednia ok 10 pkt.Skoro tak dobrze zaprezentowały sie na Wegrzech w Pecs,to dlaczego nie miałyby wygrac z "Polkami"z Dexii Namur.
Dodam ze po ewentualnej wygranej awans na trzecie miejsce w grupie i awans coraz blizej...
Kurs takze ciekawy,choc juz troche maleje

Dexia - Mondeville 2 BAW 1,85. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 260
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 260
Quote
Ostatnio duzo nerwów zjadłem przez Mondeville gdy grały z Pecs.Francuzki jednak przegrały co mnie ucieszyło ale przekanały mnie takze ze sa niezwykle silne,maja rowny skład Daley,Koechlin Podrug Pochet, Matic Legoupil rzucaja srednia ok 10 pkt.Skoro tak dobrze zaprezentowały sie na Wegrzech w Pecs,to dlaczego nie miałyby wygrac z "Polkami"z Dexii Namur.
Dodam ze po ewentualnej wygranej awans na trzecie miejsce w grupie i awans coraz blizej...
Kurs takze ciekawy,choc juz troche maleje

Dexia - Mondeville 2 BAW 1,85. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam.
O co chodzi z tym drugim "...awans coraz bliżej..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z tego co się orientuje to awansuje 5 drużyn z każdej grupy, więc Monteville już jest w 1/8.
Ale zgadzam się z Tobą w 100 procentach, że będą walczyć o zwycięstwo i wygrają.

Powodzenia i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Quote
Quote
Ostatnio duzo nerwów zjadłem przez Mondeville gdy grały z Pecs.Francuzki jednak przegrały co mnie ucieszyło ale przekanały mnie takze ze sa niezwykle silne,maja rowny skład Daley,Koechlin Podrug Pochet, Matic Legoupil rzucaja srednia ok 10 pkt.Skoro tak dobrze zaprezentowały sie na Wegrzech w Pecs,to dlaczego nie miałyby wygrac z "Polkami"z Dexii Namur.
Dodam ze po ewentualnej wygranej awans na trzecie miejsce w grupie i awans coraz blizej...
Kurs takze ciekawy,choc juz troche maleje

Dexia - Mondeville 2 BAW 1,85. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam.
O co chodzi z tym drugim "...awans coraz bliżej..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z tego co się orientuje to awansuje 5 drużyn z każdej grupy, więc Monteville już jest w 1/8.
Ale zgadzam się z Tobą w 100 procentach, że będą walczyć o zwycięstwo i wygrają.

Powodzenia i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Tak,piec druzyn awansuje,wiec do walki miedzy soba staje 15 druzyn...a walcza do dwoch zwyciestw.Na Fiba .com jest rozpiska 8 par wiec brakuje jeszcze jednego zespołu...jedno jest pewne-taki system spowoduje na zakonczenie kalkulacje druzyn co do miejsc zajmowanych w grupach.Komu z kim pasowalo bedzie zagrac.
Jesli ktos dokładnie wie jak bedzie wygladał POFF niech napisze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Teoria spiskowa podpwiada mi , ze Dynamo co by nie zrobiło to i tak wylądauje na danym miesjcu. Chyba , ze rozniosły by wysoko Wiślaczki. Dynamo w porównaniu z drużynami z którymi walczy o lepsze meisjce wypada blado pod względem małych punktów. Poza tym Rosjanki mnie nie przekonują, a Wiślaczki mimo słabego bilansu pozostawiły po sobie dobre wrazenie (minimalne porażki z Valenciennes i Lietuvos).
kurs 2,6 (ale szczerze to nie wiem czy wogle to zagram - raczej no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Drugim spotkaniem jest Velenciennes - Lietuvos. Francuzki bardzo wysoka forma, u siebie grają super, Liteuvos też niczego sobie, ale jestem skłonny zagrać na Francję.
1,4

plus
Jekaterinburg (Lotos to badziewie)
Sopron (u siebie mocne, a Włoszki to kiszka)
Samara (Valencia mimo korzystnego bilansu nie potrafi grać z lepszymi, a tydzień temu po meczarniach wygrały ze słabą Dexią)
Pecs mnie jakoś nie przekonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Quote
Ostatnio duzo nerwów zjadłem przez Mondeville gdy grały z Pecs.Francuzki jednak przegrały co mnie ucieszyło ale przekanały mnie takze ze sa niezwykle silne,maja rowny skład Daley,Koechlin Podrug Pochet, Matic Legoupil rzucaja srednia ok 10 pkt.Skoro tak dobrze zaprezentowały sie na Wegrzech w Pecs,to dlaczego nie miałyby wygrac z "Polkami"z Dexii Namur.
Dodam ze po ewentualnej wygranej awans na trzecie miejsce w grupie i awans coraz blizej...
Kurs takze ciekawy,choc juz troche maleje

Dexia - Mondeville 2 BAW 1,85. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

No niestety musze sie poprawic...
Jako ze jest to ostatnia kfalifikacyjna kolejka grupowa,co do powyzszego typu,po dokładniejszej analizie wynika ze Dexia w przypadku porazki Pragi awansuje dalej.Pytanie tylko ktore miejsce w grupie bedzie lezec francuzkom.I mysle ze wlasnie na takiej zasadzie bedzie sie opierac cala kolejka.Moga byc niespodzianki...np Praha-Pecs 1.To sytuacja w grupie A.

1.VBM-SGAU Samara 8/1 17
2. MiZo-Pécs 8/1 17
3. Ros Casares Valencia 5/4 14
4. USO Mondeville Basket 4/5 13
5. USK Praha 1/8 10
6. Dexia Namur 1/8 10

Praha bilans z Namur na korzysc Pragi+7 pkt w przypadku rownej ilosci zwyciestw.

Grupa C wszystko jasne.

A to grupa B

1. Gambrinus Sika Brno 8/1 17
2. Bourges Basket 7/2 16
3. UMMC Ekaterinburg 4/5 13
4. MKB Euroleasing Sopron 4/5 13
5. Lotos Gdynia 2/7 11
6. Famila Schio 2/7 11

Lotos w przypadku wygranej Famili z Sopronem musi wygrac z Jekatarinburgiem.

Ciezko to wszystko przejzec co do jakis dobrych typów na ta kolejke:)
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Udany koniec pierwszej fazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Nawet udało sie nie utopić na Wiślaczkach, ale szkoda mi ich bardzo , bo tylko one w eurolidze grają do 35-37 minuty...

31.01. 1-8 finału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> grane do 2 zwycięstw

Dołączył: Dec 2004
Posty: 137
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 137
Jutro pierwsze mecze 1/8 finału - kursy z BAW:

UMMC Jkaterinburg - MKB Sopron 1.10 / 5.75
Dynamo Moskwa - Ros Casares Valencia 1.08 / 6.35
VBM-SGAU Samara - Dexia Namur 1.02 / 9.75
Lietuvos Telekomas - Phard Napoli 1.05 / 7.75
MiZo Pecs - Lotos Gdynia 1.15 / 4.75
Bourges Basket - Wisła Kraków 1.08 / 6.35
Gambrinus Brno - USO Basket Mondeville 1.08 / 6.35
USVO - Familia Schio 1.05 / 7.75

Dołączył: Dec 2004
Posty: 137
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 137
Jak widać już po kursach - pierwsze mecze mają zdecydowanych faworytów. Na niespodzianki jutro raczej nie ma co liczyć..choć oczywiście nigdy nic nie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
CO do jutrzejszej kolejki to razej powinno obyc sie bez niespodzianek.... ja wybralem nasttepujace spotkania:
Samara - dexia 1
Pecs - lotos 1
Bourges - Wisla 1
Valencienes _ Schio 1
Brno - Mondeville 1
Nie bede pisal uzasdnienia do kazdego z tych spotkan bo wydaja sie zbyteczne poprostu roznice meidzy tymi druzynami sa tak znaczace ze nei powinno byc problemow tymbardizje na wlasnych parkietach....

Odrzucilem Lietuvos gdyz osatnio rpzegral dosc wyraznei 12 pkt w napoli co prawda pierwszy mecz wygraly litwinki u sibei 44pkt ale napoli rozegralo wtedy najgorszy mecz w sezoni....
drugim odrzuconym spotkaneim jest dynamo do ktorego nie mam jakos przekonania.....

trzecim meczem jest druzyna jekaterinburga kora gra z sasaidem tabeli ....

To tyle na etmat jutrzejszych spotkan mam nadzieje ze bedize jak zawsze u kobiet czyli do przodu:)
PS grajcie na STS tam sa najkorzystniejsze kursy:)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Zgadzam sie z brzydkim:) przedmowca, ale Jekaterinburg jutro jedyneczka za 1.15 w 1 meczu 99 : 74 a bylo nawet wiecej:) w sapronie tez +4 bylo, wiec nic innego jak jedyneczka

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Wiem widizalm masz chyba racje co do tego jekaterinburga ale pzostale dwa emcze odpadaja:) wiec dorzucamy jescze jekaterinburg

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321
Likes: 3
Panowie wiem ze to są niby pewne mecze ale czy warto sobie szarpac nerwy za kurs 1,05 lub 1,1 i wyrywac włosy w przypadku niespodzianki?????????????????
Uwazam ze pewniaki istnieja tylko na papierze i dlatego tak "wysokie" kursy omijam z daleka.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Dla mnei nei warto jaki kursy wazne ze wchdozily jak sie nadara okazja to gram inawet za 5,2 (dzis Gwinea) ale po co na sile szukac sensacji skoro ich tam nei moze byc....

PS jednak zrezygnowlaem z tego jekterinburga:)

Z ghana alkamrem i stavangerem mam 2,83 aczko wiec mi styka pozdrawiam wszystkich

Jutro jest dzień ktory dal nam Pan weselmy sie i wygrajmy w nim<PIWO>

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja bym się pokusił o jakiś wałek ruskich,kursy aż sie proszą o przekręta, a wiadomo,jaki to pzrekręciarski naród <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
doszukujecie sie wałkowapnowie, a prawda jest taka ze jesli jekaterinburg lub dynamo poniosa dzis porazke u siebie, to swoje szanse na awans ograniczaja one do duzego mniejszego procenta szans... wiemy jak gra u siebei sopron, natomiast dynamo jest w tym sezonie bardzo himeryczna ekipa. Dlatego trzeba sie mocno zastanowic co lepsze - zarobic na ludziach, ale zmniejszyc powaznie swoje szanse na awans, czy zagrac na maksa i walczyc zdecudowanie o zwycioestwo? ja przystaje za tym drugim...

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1