|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 216 |
co sadzicie o meczu Koszyce - D.Moskwa,mozna grac grubiej??Czy sa jakies absencje??Prosze o opinie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
co sadzicie o meczu Koszyce - D.Moskwa,mozna grac grubiej??Czy sa jakies absencje??Prosze o opinie?? W zespole Dynama nie wystąpi Natalia Vodopiyanova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Tylko że Natalia nie gra już od 3 tyg.
Tak czy siak, Dynamo sobie poradzi dziś bez niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
wisla-valenciennes 2 1,37 porazka z napoli m.innymi u siebie , a napoli - valencienes to myśle dwie klasy na korzyść dzisiejszych przeciwniczek około 10 punktowa porażka krakowianek a nawet wyzsza mnie nie ździwi 10/10 moim zdaniem! ufffffffffffffffffffffffffffff 55-57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
dexia namur - mizo pecs 2 1,30 bilans dexi 1-6 pecs 6-1 zbędny chyba komentarz mizo na wyjazdach nie gra rewelacji ale wygrywa oby mniej emocji niz w meczu wisły! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
redson tak samo pewny ten pecs co wczorajszy panathinaikos bo chyba nie jedziesz tylko po bilansie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
wole zagrać to niż climamio czy unicaje a pewnych rzeczy to ja w życiu nie widziałem jak grasz pare lat w bukmacherke to zauważysz......... trzeba wiedzieć kiedy zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160 |
Mam pytanie, Ile trwa cały mecz w Euro Cup Women ? 4*10 min (kwarta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
dexia namur - mizo pecs 2 1,30 bilans dexi 1-6 pecs 6-1 zbędny chyba komentarz mizo na wyjazdach nie gra rewelacji ale wygrywa oby mniej emocji niz w meczu wisły! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> +8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
myśle że dziś brno i bourges na 1 10\10 to są dwie najlepsze ekipy euroligi i nie lubią przegrywać na własnym parkiecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
kawal dobrej analizy....
a kto lubi przegrywac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Na jutro widze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lotos Gdynia - Familia Schio 1 Pecs - Mondeville 1 Valencia - Dexia Namur 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
lotos-schio 1 8/10 1,56 czemu taki kurs az taki lotos słaby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
ma ktos info o skaładach będe wdzięczny czemu prof taki kurs ????????????????????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
ma ktos info o skaładach będe wdzięczny czemu prof taki kurs ????????????????????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> chlopie zmien styl bo zenujace jest t co piszesz i styl w jaki to robisz !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357 |
Dzisiejsze mecze (kursy z BAW) 1)17:00 Vilnius 1.10 Wisla Can-Pack 5.75 2)17:30 Lotos Gdynia 1.50 Schio 2.40 3)18:00 Pecs 1.15 USO Mondeville 4.75 4)20:30 Ros Casares Valencia 1.25 Dexia Namur 3.55 1) Gospodynie u siebie dotąd niepokonane, a grają z Wisłą, która wygrała zaledwie 2 krotnie i to z najsłabszym zespołem. Pierwszy mecz w Krakowie zakończył sie wynikiem Wisła Kraków - Lietuvos Wilno 55:71 Typ: 1
2)w pierwszym meczu wyraźne zwycięstwo Polek Famila Schio - Lotos Gdynia 72:96 ponadto Familia wygrała tylko jeden mecz w dodatku u siebie. Lotos niby nie lepszy bo wygrał zaledwie 2 mecze (jeden u siebie) ale myślę, że atut własnego parkietu zrobi swoje. Typ: 1
3) w pierwszym meczu Dexia Namur - Casares Walencja 62:77 Dexia wygrała tylko raz i to po dogrywce u siebie z wcale nie lepszą Pragą. Valencja ma 4 wygrane i 4porażki. Sądzę, że ten mecz wygrają gdyż w ostatniej kolejce będą grały u siebie z liderem i o punkty będzie bardzo cieżko Typ:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
człowieku kurwa najpierw z sebkosem teraz do mnie się dopierdalasz sam coś napisz rozumu nie masz chyba tak jest bo twoje zachowanie jest gorsze od zachowania buraka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Gdynia-Schio 1
Ma ktoś jakieś rewelacje co do tego meczu,bo dla mnie to raczej nasze panny powinny dac rade,włoszki to słąba ekipa,lotos też do tuzów nie należy,ale skoro u nich je 20 pojechały,to w rewanżu też dadzą rade. Jak dla mnie jedynka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Ameryki nie odkryję jeśli napiszę, ze dziś pasują '1'. Jest tylko kilka ale 1) od dawna u pan nie było niespodzianki 2) zupełny brak informacji o składach człowieku kurwa najpierw z sebkosem teraz do mnie się dopierdalasz sam coś napisz rozumu nie masz chyba tak jest bo twoje zachowanie jest gorsze od zachowania buraka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />jak ulał ostatnie słowa pasują do ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka