Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: May 2004
Posty: 216
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 216
co sadzicie o meczu Koszyce - D.Moskwa,mozna grac grubiej??Czy sa jakies absencje??Prosze o opinie??

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
co sadzicie o meczu Koszyce - D.Moskwa,mozna grac grubiej??Czy sa jakies absencje??Prosze o opinie??
W zespole Dynama nie wystąpi Natalia Vodopiyanova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Tylko że Natalia nie gra już od 3 tyg.

Tak czy siak, Dynamo sobie poradzi dziś bez niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
Quote
wisla-valenciennes 2 1,37
porazka z napoli m.innymi u siebie , a napoli - valencienes to myśle dwie klasy na korzyść dzisiejszych przeciwniczek około 10 punktowa porażka krakowianek a nawet wyzsza mnie nie ździwi 10/10 moim zdaniem!




ufffffffffffffffffffffffffffff 55-57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
dexia namur - mizo pecs 2 1,30
bilans dexi 1-6 pecs 6-1 zbędny chyba komentarz
mizo na wyjazdach nie gra rewelacji ale wygrywa oby mniej emocji niz w meczu wisły! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
redson tak samo pewny ten pecs co wczorajszy panathinaikos
bo chyba nie jedziesz tylko po bilansie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
wole zagrać to niż climamio czy unicaje a pewnych rzeczy to ja w życiu nie widziałem jak grasz pare lat w bukmacherke to zauważysz......... trzeba wiedzieć kiedy zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
Mam pytanie,
Ile trwa cały mecz w Euro Cup Women ?
4*10 min (kwarta)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
tak 4x10

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
Quote
dexia namur - mizo pecs 2 1,30
bilans dexi 1-6 pecs 6-1 zbędny chyba komentarz
mizo na wyjazdach nie gra rewelacji ale wygrywa oby mniej emocji niz w meczu wisły! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


+8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
myśle że dziś brno i bourges na 1 10\10 to są dwie najlepsze ekipy euroligi i nie lubią przegrywać na własnym parkiecie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
kawal dobrej analizy....

a kto lubi przegrywac?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Na jutro widze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Lotos Gdynia - Familia Schio 1
Pecs - Mondeville 1
Valencia - Dexia Namur 1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
lotos-schio 1 8/10 1,56 czemu taki kurs az taki lotos słaby

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
ma ktos info o skaładach będe wdzięczny czemu prof taki kurs ????????????????????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
ma ktos info o skaładach będe wdzięczny czemu prof taki kurs ????????????????????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
chlopie zmien styl bo zenujace jest t co piszesz i styl w jaki to robisz !

Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
Dzisiejsze mecze (kursy z BAW)
1)17:00 Vilnius 1.10 Wisla Can-Pack 5.75
2)17:30 Lotos Gdynia 1.50 Schio 2.40
3)18:00 Pecs 1.15 USO Mondeville 4.75
4)20:30 Ros Casares Valencia 1.25 Dexia Namur 3.55

1) Gospodynie u siebie dotąd niepokonane, a grają z Wisłą, która wygrała zaledwie 2 krotnie i to z najsłabszym zespołem. Pierwszy mecz w Krakowie zakończył sie wynikiem
Wisła Kraków - Lietuvos Wilno 55:71
Typ: 1

2)w pierwszym meczu wyraźne zwycięstwo Polek
Famila Schio - Lotos Gdynia 72:96
ponadto Familia wygrała tylko jeden mecz w dodatku u siebie. Lotos niby nie lepszy bo wygrał zaledwie 2 mecze (jeden u siebie) ale myślę, że atut własnego parkietu zrobi swoje.
Typ: 1

3) w pierwszym meczu
Dexia Namur - Casares Walencja 62:77
Dexia wygrała tylko raz i to po dogrywce u siebie z wcale nie lepszą Pragą. Valencja ma 4 wygrane i 4porażki. Sądzę, że ten mecz wygrają gdyż w ostatniej kolejce będą grały u siebie z liderem i o punkty będzie bardzo cieżko
Typ:1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
człowieku kurwa najpierw z sebkosem teraz do mnie się dopierdalasz sam coś napisz rozumu nie masz chyba tak jest bo twoje zachowanie jest gorsze od zachowania buraka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Gdynia-Schio 1

Ma ktoś jakieś rewelacje co do tego meczu,bo dla mnie to raczej nasze panny powinny dac rade,włoszki to słąba ekipa,lotos też do tuzów nie należy,ale skoro u nich je 20 pojechały,to w rewanżu też dadzą rade.
Jak dla mnie jedynka.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Ameryki nie odkryję jeśli napiszę, ze dziś pasują '1'. Jest tylko kilka ale
1) od dawna u pan nie było niespodzianki
2) zupełny brak informacji o składach


Quote
człowieku kurwa najpierw z sebkosem teraz do mnie się dopierdalasz sam coś napisz rozumu nie masz chyba tak jest bo twoje zachowanie jest gorsze od zachowania buraka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />jak ulał ostatnie słowa pasują do ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1