Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
nie wiem skad bierzecie teorie spiskowa? Ruscy dzialacze pompuja ogromna kase w druzyny, sciagaja najlepsze zawodniczki!!! dal mnie to nie smierdzi

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Przyborro szkoda sie denerwowac jak takich psotow porpostu nei czytam ..... o jaksi teoriach spiskowych w 16 najlespzych druzyn eurpopy i to jescze w ply - offach .bez komentarza i znow sie w kurwi.....

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
No i Jekaterinburg wykrecil wala prowadzac na 58sek przed koncem 3 punktami i nie zbierajac pilki z wlasnej tablicy po rzuce za 3

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
to nie byl wal, te ruskie (...) sa po prostu slabe, to zbieranina przestarzalych gwiazd, ktore wogole nie stanawia monolitu... dydek przez przez ostatnie pol roku (...) o swoich klopotach rodzinnych, ktore nikogo wogole nie interesuja, zamiast trenowac. i takie sa efekty, a sopron to przyklad ze mozna wygrac grajac zaledwie 7 zawodniczek. To jest dla mnie niezrozumiale ze Matovic i Teasley(zawodniczki ktore robia gre dla Sopronu i wogole nie schodza z parkietu), na 5 minut przed koncem maja po 4 faule i sa napewno juz zmeczone, i ruskie puste (...) nie sa w stanie zagrac akcji pod faul jednej z nich... to jest albo glupote trenera(moim zdaniem (...) sie do niczego nie nadaje, bo druzyna z takim potencjalem powinna katowac ostro), albo po prostu niechec ruskich (...) do realizowania zalozen taktycznych... no nic, trzeba przelknac porazke, 500zl oddane za darmo
[color:"blue"] lubię takie wiązanki... ale nie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]

Last edited by zw1; 31/01/2006 16:09.
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
ja bym się pokusił o jakiś wałek ruskich,kursy aż sie proszą o przekręta, a wiadomo,jaki to pzrekręciarski naród <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AMEN

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
[color:"red"] Bartezz - dostajesz ostrzeżenie wiesz za co [/color]

choć niepowiem analiza pomeczowa bardzo dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by sebkos; 31/01/2006 16:22.
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
No i pieknie Jekaterinburg tak jak psialem powyzej wyczuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dynamo i lietuvos narazie tez wje.. dostaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
no rzeczywiscie Sebkos z Twoimi (...) prezentuje sie to znacznie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wciaz mnie boli jak w taki sposob mozna oddac mecz, mam nadzieje tylko ze te pare zdan na temat tego meczu utwierdzi odwiedzajacyhc forum, ze Jekaterinburg mimo nazwisk to druzyna raczej niedojrzala i w tym sezonie wielkiego sukcesu nie osiagnie, czego im bardzo zycze bo nie zasluguja na to prezentujac taka forme przez caly obecny sezon...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
hmmm... moj blad...oczywiscie zw1 zrobil z tego tekst nadajacy sie do czytania. Pozdro

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Masz racje zlepek gwaizdek ... MArgo i inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PS. W końcu to ten zespół robił lewe gruzińskie paszporty 2 lata temu...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
no to panowie i panie ,Jutro czas rewanzów!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
dzisiaj mozna sprobowac na porazke Lotosu. Od wczoraj z Lotosem trenuja 2 amerykanki, ale to i tak za malo na silna druzyne PECS. Do tego warto dodac fakt, ze Lotos z wegierkami nie wygral od 2003 roku. Przegrana 30oma punktami dobrze nie wrozy. Wszystkie atuty, za wyjatkiem parkietu przemawiaja za wegierkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
chcialbym sie spytac kogos jaka z tych druzyn jest najmocniejsza Bourges , Brno czy Pecs z gory dziekuje

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Zdecydownaie najmocniejsza z tyhc druzyn jest druzyna Brna ktora jest zaliczana obok samry do glownego kandydata do wygrania Euroligi, Bourges jest to bardzo mloda druzyn grajaca szybka koszykowke ,Pecs rowniez jest zlaicznay o grona faworytow jesli chodiz ci o lotos to powinien sobie spokojnie poradzic(mimo wzmocnien gdynianek)

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
A jak wam sie wydaje ,czy Krakowska wisłą jest w stanie powalczyc usiebie z B.Basket w sumie w 1 meczu walczyły ambitnie ,prsegrały 1 kwartew b wysoko ale reszta meczu była wyrównana.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
panowie to tak warto dizs postawic na Brno czy raczej sobie lekko odpuszcza ten rewanz bo i tak maja duza zaliczke z 1 spotkania ??

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
tu sie nie liczą punkty z spotkań !!! tylko mecze wygrane(trzeba wygrac 2 mecze).
Jezeli brno przegra to odbedzie sie 3 spotkanie,jezeli wygrają to juz nie!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Pawka co ty za glupoty pieprzysz tam sie gra do dwoch zwyciest ludzie wy gracie a nie wiecie podstawowych rzeczy wiesz co wez sobie lepiej kup piwo a nei sie za granie bieresz szkoda twoich pieniedzy.....

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Krisek wlasnie ze nie znam sie na koszu i wczesniej sie pytalem jaka z druzyn jest najsilniejsza a myslalem ze jest mecz i rewanz wiec moglbys normalnie odpowiedziec teraz jzu wiem ze graj d o2 wygranych wiec jak nic mozna smialo stawiac na BRNO dzieki

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
pawka ciekawa musze ci przyznać teoria z tym stawianiem na brno , bo gra się do dwóch zwyciestw , bo ja patrząc na pieniądze i interes klubu i przepaść jaka dzieli oba zespoły i to ze to czesi to bym sobie dziasiaj zagrał na przykład na wtope po remisie , a potem spokojnie u siebie wypunktował przeciwniczki, wziął kase z biletów itd , a ludzie na bank by przyszli na decydujący mecz w niedzielne poźne popołudnie

dla mnie dzisiaj podstawowy bet to oczywiscie jeka , mógłbym się rozpisywac na temat lepszego składu lepszej ławki i tego jak dziwnie jeka przegrała swoja broniona deske w 1 meczu w ostatnich 4 minutach mając na boisku batkovic i griffin a na ławce dydek , którą przecież wypadałoby wpuścic jeśli cos szwankuje w zbiórce, a nie zrobiono tego.
podsumowując jeka trochę silniejsza pierwsza piatka na 3 pozycjach i 2 równorzędne
wygrany mecz w 1 rundzie z dużo wtedy słabszym swoim składem a przeciwko węgierkom z lucie(dzisiaj nie zagra oczywiście -out do końca sezonu)
budżety klubu to nie tio co w piłce noznej , ale na oko w umc wpakowano około 3 mio $ a w węgierki 1-1,5$ to max, a jakos nie wierze żeby przy takim pakowaniu siana nie doprowadziły dzisiaj dziewczyny do 3 meczu
szybkie porównanie jeszcze może bo ktośsię tego usilnie domaga

powel (wyżej cenie elaine, ale na europejskich parkietach spisują sie dośc podobnie, tyle że teasley troche workowato w trudnych meczach) teasley

sauret (równa para ) cserny
griffith (no cóż gorbunowa to niewątpliwie jeden z większych talentów eurobasketu, ale nie róbmy jaj, doświadczenie, ,gama umiejętności zdecydowanie po stronie jolki) gorbunova

sytniak (równo choc dla mnie przewaga nie tyle sytniak tutaj co wchodzącej z ławki karpowej jest ogromna) honti
batkovic (zalezy od dnia syzu na bank najrówniej grający center w tej chwili e-ligi, ,matovicz potęzny talent-7 miejsce w tym roku w plebiscycie na najlepsza koszykarke europy - ale tam 3 była nasza dydzia a tu ławeczka) matovic



karpowva horvath
mironowa ndiaye
dydek
dabovicz

ławka ogólnie bez porównania, mozna by powiedzieć że węgierki bez ławki, dlatego ja dzisiaj 40% swojego budżetu na umc , oczywiście o ile prof pozwoli mi za tyle zagrać
ale to dowiemy się za moment................
no i profek sie obsrał , przyjeli za 18% a to troche za mało heh i trzeba będzie dokładki kombinować heh

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1