|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
nie wiem skad bierzecie teorie spiskowa? Ruscy dzialacze pompuja ogromna kase w druzyny, sciagaja najlepsze zawodniczki!!! dal mnie to nie smierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Przyborro szkoda sie denerwowac jak takich psotow porpostu nei czytam ..... o jaksi teoriach spiskowych w 16 najlespzych druzyn eurpopy i to jescze w ply - offach .bez komentarza i znow sie w kurwi.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
No i Jekaterinburg wykrecil wala prowadzac na 58sek przed koncem 3 punktami i nie zbierajac pilki z wlasnej tablicy po rzuce za 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
to nie byl wal, te ruskie (...) sa po prostu slabe, to zbieranina przestarzalych gwiazd, ktore wogole nie stanawia monolitu... dydek przez przez ostatnie pol roku (...) o swoich klopotach rodzinnych, ktore nikogo wogole nie interesuja, zamiast trenowac. i takie sa efekty, a sopron to przyklad ze mozna wygrac grajac zaledwie 7 zawodniczek. To jest dla mnie niezrozumiale ze Matovic i Teasley(zawodniczki ktore robia gre dla Sopronu i wogole nie schodza z parkietu), na 5 minut przed koncem maja po 4 faule i sa napewno juz zmeczone, i ruskie puste (...) nie sa w stanie zagrac akcji pod faul jednej z nich... to jest albo glupote trenera(moim zdaniem (...) sie do niczego nie nadaje, bo druzyna z takim potencjalem powinna katowac ostro), albo po prostu niechec ruskich (...) do realizowania zalozen taktycznych... no nic, trzeba przelknac porazke, 500zl oddane za darmo [color:"blue"] lubię takie wiązanki... ale nie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]
Last edited by zw1; 31/01/2006 16:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
ja bym się pokusił o jakiś wałek ruskich,kursy aż sie proszą o przekręta, a wiadomo,jaki to pzrekręciarski naród <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> AMEN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
[color:"red"] Bartezz - dostajesz ostrzeżenie wiesz za co [/color]
choć niepowiem analiza pomeczowa bardzo dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by sebkos; 31/01/2006 16:22.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
No i pieknie Jekaterinburg tak jak psialem powyzej wyczuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dynamo i lietuvos narazie tez wje.. dostaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
no rzeczywiscie Sebkos z Twoimi (...) prezentuje sie to znacznie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wciaz mnie boli jak w taki sposob mozna oddac mecz, mam nadzieje tylko ze te pare zdan na temat tego meczu utwierdzi odwiedzajacyhc forum, ze Jekaterinburg mimo nazwisk to druzyna raczej niedojrzala i w tym sezonie wielkiego sukcesu nie osiagnie, czego im bardzo zycze bo nie zasluguja na to prezentujac taka forme przez caly obecny sezon...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
hmmm... moj blad...oczywiscie zw1 zrobil z tego tekst nadajacy sie do czytania. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Masz racje zlepek gwaizdek ... MArgo i inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS. W końcu to ten zespół robił lewe gruzińskie paszporty 2 lata temu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
no to panowie i panie ,Jutro czas rewanzów!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
dzisiaj mozna sprobowac na porazke Lotosu. Od wczoraj z Lotosem trenuja 2 amerykanki, ale to i tak za malo na silna druzyne PECS. Do tego warto dodac fakt, ze Lotos z wegierkami nie wygral od 2003 roku. Przegrana 30oma punktami dobrze nie wrozy. Wszystkie atuty, za wyjatkiem parkietu przemawiaja za wegierkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
chcialbym sie spytac kogos jaka z tych druzyn jest najmocniejsza Bourges , Brno czy Pecs z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Zdecydownaie najmocniejsza z tyhc druzyn jest druzyna Brna ktora jest zaliczana obok samry do glownego kandydata do wygrania Euroligi, Bourges jest to bardzo mloda druzyn grajaca szybka koszykowke ,Pecs rowniez jest zlaicznay o grona faworytow jesli chodiz ci o lotos to powinien sobie spokojnie poradzic(mimo wzmocnien gdynianek)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
A jak wam sie wydaje ,czy Krakowska wisłą jest w stanie powalczyc usiebie z B.Basket w sumie w 1 meczu walczyły ambitnie ,prsegrały 1 kwartew b wysoko ale reszta meczu była wyrównana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
panowie to tak warto dizs postawic na Brno czy raczej sobie lekko odpuszcza ten rewanz bo i tak maja duza zaliczke z 1 spotkania ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
tu sie nie liczą punkty z spotkań !!! tylko mecze wygrane(trzeba wygrac 2 mecze). Jezeli brno przegra to odbedzie sie 3 spotkanie,jezeli wygrają to juz nie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Pawka co ty za glupoty pieprzysz tam sie gra do dwoch zwyciest ludzie wy gracie a nie wiecie podstawowych rzeczy wiesz co wez sobie lepiej kup piwo a nei sie za granie bieresz szkoda twoich pieniedzy.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Krisek wlasnie ze nie znam sie na koszu i wczesniej sie pytalem jaka z druzyn jest najsilniejsza a myslalem ze jest mecz i rewanz wiec moglbys normalnie odpowiedziec teraz jzu wiem ze graj d o2 wygranych wiec jak nic mozna smialo stawiac na BRNO dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
pawka ciekawa musze ci przyznać teoria z tym stawianiem na brno , bo gra się do dwóch zwyciestw , bo ja patrząc na pieniądze i interes klubu i przepaść jaka dzieli oba zespoły i to ze to czesi to bym sobie dziasiaj zagrał na przykład na wtope po remisie , a potem spokojnie u siebie wypunktował przeciwniczki, wziął kase z biletów itd , a ludzie na bank by przyszli na decydujący mecz w niedzielne poźne popołudnie
dla mnie dzisiaj podstawowy bet to oczywiscie jeka , mógłbym się rozpisywac na temat lepszego składu lepszej ławki i tego jak dziwnie jeka przegrała swoja broniona deske w 1 meczu w ostatnich 4 minutach mając na boisku batkovic i griffin a na ławce dydek , którą przecież wypadałoby wpuścic jeśli cos szwankuje w zbiórce, a nie zrobiono tego. podsumowując jeka trochę silniejsza pierwsza piatka na 3 pozycjach i 2 równorzędne wygrany mecz w 1 rundzie z dużo wtedy słabszym swoim składem a przeciwko węgierkom z lucie(dzisiaj nie zagra oczywiście -out do końca sezonu) budżety klubu to nie tio co w piłce noznej , ale na oko w umc wpakowano około 3 mio $ a w węgierki 1-1,5$ to max, a jakos nie wierze żeby przy takim pakowaniu siana nie doprowadziły dzisiaj dziewczyny do 3 meczu szybkie porównanie jeszcze może bo ktośsię tego usilnie domaga
powel (wyżej cenie elaine, ale na europejskich parkietach spisują sie dośc podobnie, tyle że teasley troche workowato w trudnych meczach) teasley
sauret (równa para ) cserny griffith (no cóż gorbunowa to niewątpliwie jeden z większych talentów eurobasketu, ale nie róbmy jaj, doświadczenie, ,gama umiejętności zdecydowanie po stronie jolki) gorbunova sytniak (równo choc dla mnie przewaga nie tyle sytniak tutaj co wchodzącej z ławki karpowej jest ogromna) honti batkovic (zalezy od dnia syzu na bank najrówniej grający center w tej chwili e-ligi, ,matovicz potęzny talent-7 miejsce w tym roku w plebiscycie na najlepsza koszykarke europy - ale tam 3 była nasza dydzia a tu ławeczka) matovic
karpowva horvath mironowa ndiaye dydek dabovicz
ławka ogólnie bez porównania, mozna by powiedzieć że węgierki bez ławki, dlatego ja dzisiaj 40% swojego budżetu na umc , oczywiście o ile prof pozwoli mi za tyle zagrać ale to dowiemy się za moment................ no i profek sie obsrał , przyjeli za 18% a to troche za mało heh i trzeba będzie dokładki kombinować heh
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|