Jak Tobie się podoba to dokładaj - ja odradzam. Kurs jest nieadek..."> Jak Tobie się podoba to dokładaj - ja odradzam. Kurs jest nieadek...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jak nie ma co marudzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jak Tobie się podoba to dokładaj - ja odradzam. Kurs jest nieadekwatny do szans zwycięstwa w tym meczu. Własna hala moze pomóc jak i przeszkodzić - to są jednak kobiety ze zdecydwowanie słabszą psychiką i moga nie wytrzmać presji "faworyta" jakim niewątpliwie jest drużyna z Brna.
Mam nadzieje że BAW da ten mecz na live...
PS. I nie mieszaj grajków Poloni do tej dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by sebkos; 31/03/2006 09:59.
Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
[color:"red"] Nie dotyczy tematu - o sprawy osobiste proszę pytać sie np. na priva... [/color]

Last edited by sebkos; 31/03/2006 11:24.
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Jutro final i walka o 3 miejsce ale mecze cholernie zaciete tylko stawki male. Dziwi mnie kurs ponad 2 na Samare. To zespol z najwiekszym potencjalem, ktory do tej pory przegral zaledwie jeden mecz. Pomimo wygranej z Lietuvosem tylko 65-63 mecz byl w miare konktrolowany przez Samare. Najwiekszym atutem Brna bedzie wlasna hala ale moim zdaniem final dla Gambrinusa to juz jest max co moze ta druzyna zrobic. Pokazali pewna slabosc w pierwszym meczu, pomimo swietnego poczatku cala przewage w 3 kwarcie zawodczniki z Brna roztwonily bardzo szybko. Gdyby nie tak slaby pocztek USVO to byc moze nie gralyby w finale. Takze na pewno nie sa faworytkami 3/10 na SAMARE. Mecz o trzecie miejsce tez dosc wazny zawsze to lepiej ukonorowac zmagania na pudle. Tutaj zagram lekko USVO 2/10 za 1.7 wiecej nie ma sensu bo Lietuvos zagral niezle z Samara a Valenciennes nie pokazal nic wielkiego w walce o final. Uwazam jednak ze Tuvic, Gruda czy Harrower wzniosa sie na wyzyny. Trzeba zatrzymac douglas a bedzie dobrze.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Quote
Jutro final i walka o 3 miejsce ale mecze cholernie zaciete tylko stawki male. Dziwi mnie kurs ponad 2 na Samare. To zespol z najwiekszym potencjalem, ktory do tej pory przegral zaledwie jeden mecz. Pomimo wygranej z Lietuvosem tylko 65-63 mecz byl w miare konktrolowany przez Samare. Najwiekszym atutem Brna bedzie wlasna hala ale moim zdaniem final dla Gambrinusa to juz jest max co moze ta druzyna zrobic. Pokazali pewna slabosc w pierwszym meczu, pomimo swietnego poczatku cala przewage w 3 kwarcie zawodczniki z Brna roztwonily bardzo szybko. Gdyby nie tak slaby pocztek USVO to byc moze nie gralyby w finale. Takze na pewno nie sa faworytkami 3/10 na SAMARE. Mecz o trzecie miejsce tez dosc wazny zawsze to lepiej ukonorowac zmagania na pudle. Tutaj zagram lekko USVO 2/10 za 1.7 wiecej nie ma sensu bo Lietuvos zagral niezle z Samara a Valenciennes nie pokazal nic wielkiego w walce o final. Uwazam jednak ze Tuvic, Gruda czy Harrower wzniosa sie na wyzyny. Trzeba zatrzymac douglas a bedzie dobrze.

Co można dodać???? Chyba nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Zgadzam się w 100procentach z Juanką własny parkiet to za mało aby Brno triufowało Najatracyjnieszy kurs na Samarę u naziemnych oferuje Prof 2.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale ze stawkami nie ma co przesadzać bo mecze napewno nie będą łatwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
No ja tez sie zgodze z wami ale chyba mimo wszystko bardizej co do francuzek. Bo wlasny parkiet jak dla mnei jest dosc duzym handicpem tymabrdziej przy tak wyrwonanych druzynach pozdrawiam;)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
W finale widze tylko jednego faworyta-Brno...
Co prawda final jak to final bedzie zaciety ale samara juz nie raz slizgala sie wygrywajac nieznaczniea mial byc druzyna ktora rozgniecie kazdego w pył...
Widzielismy z Lietuvosem mecz gdzie graly tylko Wauters Valdemoro,Korstin...Abrosimowa slabo,Stiepanowa rowniez.Mysle ze na Gambrinus grajacy u siebie bedzie to za malo.Te minimalne zwyciestwa Samary jutro przeobraza sie z porazke,moze tez minimalna ale jednak,Trzeba tez powiedziec ze Wouters gra dobrze ale swoje lata juz ta zawodniczka ma,co do mlodosci Brna nie mam watpliwosci ze jutro bedzie gora.
Jedyna sprawa martiwaca ze gra Gambrinusa odkad do zespolu zawitala Milton opiera sie glownie na niej,duzo traca Vesela Zirkowa ,Machowa...Jesli ja zatrzymaja bedzie zle ale wystarczy rowniez zatrzymac Valdemoro a sukces pewny.Mysle ze Bambrinus nie przepusci takliej szansy i to jeszcze w Czechach...

samarze slabosci w pierwszym meczu nie brakowalo,dotrzymały do konca ale ledwo ledwo...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
O i z harisem sie zgadzam msyel ze dubelek Valencienes + brno calkiem dobrym rozwiazaniem;)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Mysle, ze jednak hala to za malo bo zauwazcie ze w meczach z Bourgiem wygrywaly mecze wyjazdowe i dzieki wynikowi 69-70(!!!) graja w ogole w FF. U siebie przegraly -10 wiec gdyby az takim atutem byla hala to by nie bylo takich wpadek. No i ta roztwoniona przewaga bardzo latwo to tez niepokojace, ze zawodniczki USVO rzucaly sobie seriami punkty. Takie cos Samara wykorzysta. Mnie Gambrinus mniej przekonuje, no i jednak wedlug bukow sa faworytkami wiec korzystam z kursow bardzo wysokich na Samare, spodziewalam sie 1.65-1.7 gora a jest 2.01 lekko skorzystam. Piszesz harris ze Samara nier az sie slizgala i wygrywala koncowki - spoko i to jest wlasnie dowod na klasowy zespol, jesli Brno nie odskoczy to penwie wtopi koncowke, presja juz wtedy bedzie ogromna, 1/2 to byla inna bajki niz koncowka finalu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Ja osobiscie zagram za drobne tyko na francuzki myse ze przejada po wilnei spokojnie;)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Ja uwazam ze tak wysoki kurs na samare to promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brno jest bardzo dobre + wlasna hala to spory atut, ale młode koszykarki Gambri zrobia kope w majty i przegraja dla mnei ppoprostu samara win i tyle. Mistrz Euroligi Samara!!

1.Samara
2.Brno
3.Valenciennes
4.Lietuvos

tak to widze

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
i Brno i Samara zagrały słabo w półfinałach obie ekipy miały przestoje traciły 10 punktowe przewagi mecz będzie ciężki wydaje mi się że może zadecydować przewaga na tablicach a w tym elemencie Vhyba lepsza samara ale tak jak pisalem ze stawkami nie am co szaleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Francuzki wygladają dosyć ciekawie w meczu o 3 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Quote
Ja uwazam ze tak wysoki kurs na samare to promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brno jest bardzo dobre + wlasna hala to spory atut, ale młode koszykarki Gambri zrobia kope w majty i przegraja dla mnei ppoprostu samara win i tyle. Mistrz Euroligi Samara!!

1.Samara
2.Brno
3.Valenciennes
4.Lietuvos

tak to widze

Chciałeś powiedzieć nie wytrzymają psychicznie ale określiłeś to w trochę inny sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale zgadzam się tak powinno to na końcu wyglądać

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
A nie lepiej zagrac valencienes i dolozyc do tego polpak...bo mis ie wydaje ze jest to najrozsadniejsze rozwiaznie pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Pytanie do fachowców:

Gambrinus Brno-VBM SGAU Samara
(Finał)

1,88 1,84


Brno, gospodynie i taki super kurs? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. BAW nie dał w ogole oferty...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
super kurs? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Spodziewalem sie 1,60...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
a ja 1.5-1.6 na samare a ponad 2.5 na gambrinus dlatego biore samare powodzenia

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
No i dobiegla konca jakze dochodowa liga(Moze i najbardizej dochodowa liga swiata) Wszystko jak zwykle zgodnie z rpzewidywaniami mistrzem grajacy an wlasnym parkiecie BRNO drugie miejsce dla SAMARY no i 3 pozyucja dla fancuzek czyli bez niespodzianek. Paniom narzie dziekujemy i czekmay z niecierpliwoscia na nastepny sezon.

PS Mam nadziejez e edie w nastepnym roku troche wiekszy ruch w tym temacie bo jest naprawde warty tego i duzych pieniedzy POZDRAWIAM

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Jak to bez niespodzianek?Faworytem byla Samara anwet przed rozpoczeciem rozgrywek,ich zakupy to takie dream team kobiecej koszykowki...no i widze wszyscy grali Samare...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Harris zobacz co ja pisalem o finale i co ja gralem:) Wiec dla mnei bez niespodzianek:) pozdrawiam

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1