|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jak nie ma co marudzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jak Tobie się podoba to dokładaj - ja odradzam. Kurs jest nieadekwatny do szans zwycięstwa w tym meczu. Własna hala moze pomóc jak i przeszkodzić - to są jednak kobiety ze zdecydwowanie słabszą psychiką i moga nie wytrzmać presji "faworyta" jakim niewątpliwie jest drużyna z Brna. Mam nadzieje że BAW da ten mecz na live... PS. I nie mieszaj grajków Poloni do tej dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by sebkos; 31/03/2006 09:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
[color:"red"] Nie dotyczy tematu - o sprawy osobiste proszę pytać sie np. na priva... [/color]
Last edited by sebkos; 31/03/2006 11:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
Jutro final i walka o 3 miejsce ale mecze cholernie zaciete tylko stawki male. Dziwi mnie kurs ponad 2 na Samare. To zespol z najwiekszym potencjalem, ktory do tej pory przegral zaledwie jeden mecz. Pomimo wygranej z Lietuvosem tylko 65-63 mecz byl w miare konktrolowany przez Samare. Najwiekszym atutem Brna bedzie wlasna hala ale moim zdaniem final dla Gambrinusa to juz jest max co moze ta druzyna zrobic. Pokazali pewna slabosc w pierwszym meczu, pomimo swietnego poczatku cala przewage w 3 kwarcie zawodczniki z Brna roztwonily bardzo szybko. Gdyby nie tak slaby pocztek USVO to byc moze nie gralyby w finale. Takze na pewno nie sa faworytkami 3/10 na SAMARE. Mecz o trzecie miejsce tez dosc wazny zawsze to lepiej ukonorowac zmagania na pudle. Tutaj zagram lekko USVO 2/10 za 1.7 wiecej nie ma sensu bo Lietuvos zagral niezle z Samara a Valenciennes nie pokazal nic wielkiego w walce o final. Uwazam jednak ze Tuvic, Gruda czy Harrower wzniosa sie na wyzyny. Trzeba zatrzymac douglas a bedzie dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Jutro final i walka o 3 miejsce ale mecze cholernie zaciete tylko stawki male. Dziwi mnie kurs ponad 2 na Samare. To zespol z najwiekszym potencjalem, ktory do tej pory przegral zaledwie jeden mecz. Pomimo wygranej z Lietuvosem tylko 65-63 mecz byl w miare konktrolowany przez Samare. Najwiekszym atutem Brna bedzie wlasna hala ale moim zdaniem final dla Gambrinusa to juz jest max co moze ta druzyna zrobic. Pokazali pewna slabosc w pierwszym meczu, pomimo swietnego poczatku cala przewage w 3 kwarcie zawodczniki z Brna roztwonily bardzo szybko. Gdyby nie tak slaby pocztek USVO to byc moze nie gralyby w finale. Takze na pewno nie sa faworytkami 3/10 na SAMARE. Mecz o trzecie miejsce tez dosc wazny zawsze to lepiej ukonorowac zmagania na pudle. Tutaj zagram lekko USVO 2/10 za 1.7 wiecej nie ma sensu bo Lietuvos zagral niezle z Samara a Valenciennes nie pokazal nic wielkiego w walce o final. Uwazam jednak ze Tuvic, Gruda czy Harrower wzniosa sie na wyzyny. Trzeba zatrzymac douglas a bedzie dobrze. Co można dodać???? Chyba nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Zgadzam się w 100procentach z Juanką własny parkiet to za mało aby Brno triufowało Najatracyjnieszy kurs na Samarę u naziemnych oferuje Prof 2.01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale ze stawkami nie ma co przesadzać bo mecze napewno nie będą łatwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
No ja tez sie zgodze z wami ale chyba mimo wszystko bardizej co do francuzek. Bo wlasny parkiet jak dla mnei jest dosc duzym handicpem tymabrdziej przy tak wyrwonanych druzynach pozdrawiam;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
W finale widze tylko jednego faworyta-Brno... Co prawda final jak to final bedzie zaciety ale samara juz nie raz slizgala sie wygrywajac nieznaczniea mial byc druzyna ktora rozgniecie kazdego w pył... Widzielismy z Lietuvosem mecz gdzie graly tylko Wauters Valdemoro,Korstin...Abrosimowa slabo,Stiepanowa rowniez.Mysle ze na Gambrinus grajacy u siebie bedzie to za malo.Te minimalne zwyciestwa Samary jutro przeobraza sie z porazke,moze tez minimalna ale jednak,Trzeba tez powiedziec ze Wouters gra dobrze ale swoje lata juz ta zawodniczka ma,co do mlodosci Brna nie mam watpliwosci ze jutro bedzie gora. Jedyna sprawa martiwaca ze gra Gambrinusa odkad do zespolu zawitala Milton opiera sie glownie na niej,duzo traca Vesela Zirkowa ,Machowa...Jesli ja zatrzymaja bedzie zle ale wystarczy rowniez zatrzymac Valdemoro a sukces pewny.Mysle ze Bambrinus nie przepusci takliej szansy i to jeszcze w Czechach...
samarze slabosci w pierwszym meczu nie brakowalo,dotrzymały do konca ale ledwo ledwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
O i z harisem sie zgadzam msyel ze dubelek Valencienes + brno calkiem dobrym rozwiazaniem;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
Mysle, ze jednak hala to za malo bo zauwazcie ze w meczach z Bourgiem wygrywaly mecze wyjazdowe i dzieki wynikowi 69-70(!!!) graja w ogole w FF. U siebie przegraly -10 wiec gdyby az takim atutem byla hala to by nie bylo takich wpadek. No i ta roztwoniona przewaga bardzo latwo to tez niepokojace, ze zawodniczki USVO rzucaly sobie seriami punkty. Takie cos Samara wykorzysta. Mnie Gambrinus mniej przekonuje, no i jednak wedlug bukow sa faworytkami wiec korzystam z kursow bardzo wysokich na Samare, spodziewalam sie 1.65-1.7 gora a jest 2.01 lekko skorzystam. Piszesz harris ze Samara nier az sie slizgala i wygrywala koncowki - spoko i to jest wlasnie dowod na klasowy zespol, jesli Brno nie odskoczy to penwie wtopi koncowke, presja juz wtedy bedzie ogromna, 1/2 to byla inna bajki niz koncowka finalu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Ja osobiscie zagram za drobne tyko na francuzki myse ze przejada po wilnei spokojnie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Ja uwazam ze tak wysoki kurs na samare to promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brno jest bardzo dobre + wlasna hala to spory atut, ale młode koszykarki Gambri zrobia kope w majty i przegraja dla mnei ppoprostu samara win i tyle. Mistrz Euroligi Samara!!
1.Samara 2.Brno 3.Valenciennes 4.Lietuvos
tak to widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
i Brno i Samara zagrały słabo w półfinałach obie ekipy miały przestoje traciły 10 punktowe przewagi mecz będzie ciężki wydaje mi się że może zadecydować przewaga na tablicach a w tym elemencie Vhyba lepsza samara ale tak jak pisalem ze stawkami nie am co szaleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Francuzki wygladają dosyć ciekawie w meczu o 3 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Ja uwazam ze tak wysoki kurs na samare to promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brno jest bardzo dobre + wlasna hala to spory atut, ale młode koszykarki Gambri zrobia kope w majty i przegraja dla mnei ppoprostu samara win i tyle. Mistrz Euroligi Samara!!
1.Samara 2.Brno 3.Valenciennes 4.Lietuvos
tak to widze Chciałeś powiedzieć nie wytrzymają psychicznie ale określiłeś to w trochę inny sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale zgadzam się tak powinno to na końcu wyglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
A nie lepiej zagrac valencienes i dolozyc do tego polpak...bo mis ie wydaje ze jest to najrozsadniejsze rozwiaznie pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Pytanie do fachowców:
Gambrinus Brno-VBM SGAU Samara (Finał)
1,88 1,84
Brno, gospodynie i taki super kurs? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. BAW nie dał w ogole oferty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
super kurs? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
a ja 1.5-1.6 na samare a ponad 2.5 na gambrinus dlatego biore samare powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
No i dobiegla konca jakze dochodowa liga(Moze i najbardizej dochodowa liga swiata) Wszystko jak zwykle zgodnie z rpzewidywaniami mistrzem grajacy an wlasnym parkiecie BRNO drugie miejsce dla SAMARY no i 3 pozyucja dla fancuzek czyli bez niespodzianek. Paniom narzie dziekujemy i czekmay z niecierpliwoscia na nastepny sezon.
PS Mam nadziejez e edie w nastepnym roku troche wiekszy ruch w tym temacie bo jest naprawde warty tego i duzych pieniedzy POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Jak to bez niespodzianek?Faworytem byla Samara anwet przed rozpoczeciem rozgrywek,ich zakupy to takie dream team kobiecej koszykowki...no i widze wszyscy grali Samare...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Harris zobacz co ja pisalem o finale i co ja gralem:) Wiec dla mnei bez niespodzianek:) pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|