|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Xavier to wygra, niektórzy chyba nie wiedzą o pewnej rzeczy związanej z jego prywatnym życiem, dzięki której gra na 1000%. jak Nalbiemu staruszek umarł, to chłopak sie podłamał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
spójrzcie co Xavier grał gdy zmarła mu matka, padaka, ładnie można było zarabiać. teraz chłopak trenował naprawde ostro i to widać. gram cały dzień na niego - 3 pierwsze mecze undery, wczoraj piękne value z chujowym Tipsarevicem i dziś Wawrinka do rozjebania, a te wielkie HC typu +4 to naprawde mega promocja. 1 serwis miażdzy.
powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
ok ok ale na kogos takiego jak Wawrinka to on w tym turrnieju jeszcze nie trafil prawdziwy mecz zaczyna sie dla niego dopierro dzisiaj bo kogo dobrego on pokonal w tym turrnieju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 111 |
Malisse win 8/10 Dokładny wynik 2-1 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
a na kogo trafił Wawrinka? Goffin, Haase? Obaj zabrali mu sety, czy może Berdych, który zagrał taki piach, że szkoda gadać. Tipsarevic był całkiem dobrym sprawdzianem, pokazał Malissowi jak ma zagrać z Wawrinką, tak agresywnie jak set nr 2 i 3. Jeśli Malisse będzie trzymał serwis to Stasiek sie połamie w końcu. Malisse jest doświadczony, sie nie zesra ze stresu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
heh w tym turze najtrudniejszym przeciwnikiem xmena byl tipsarevic 50 miejsce w ranku z kim do ludzi! Wawrinka to zupelnie inna pulka. poprosze jeden racjonalny argument dlaczeg niby Mallise ma to wygrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
wawrinka , łajdak robi wszystko żeby tylko do domu nie wrócić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Wawrinka pokazuje caly sezon wysoki poziom a Mallise ma wielki odpal i wszyscy powariowali to nie pierwszy dobry tur dla Wawrinki a Mallise osttnio dobrze gral w 2002
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
Finały ATP 3-8 Malisse, 2-6 Wawrinka. Ja tu nie jestem od przekonywania Ciebie, chcesz to bierz sobie 1.30 albo ujemny HC na Wawrinke, który nie wejdzie. Twoje pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
wawrinka , łajdak robi wszystko żeby tylko do domu nie wrócić. no, i to jest wkońcu poważny argument w dyskusji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
finaly? haha a dlaczego nie napisalem kiedy to bylo? ostatnie byly w 2007 hehe... troche dawno
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
to Ci powiem inaczej, kupuje płatne typy od Poetika z Bettinexpert, możesz zobaczyć sobie jego statystki na PL i Angielskiej stronie i uwierz, że ufam bardziej jego analizom i typom. do później.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
to Ci powiem inaczej, kupuje płatne typy od Poetika z Bettinexpert, możesz zobaczyć sobie jego statystki na PL i Angielskiej stronie i uwierz, że ufam bardziej jego analizom i typom. do później. a jaki jest konkretnie jego typ na ten mecz ? Malisse ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wawrinkę, za duże pieniądze bym nie zagrał,
ale już Bhupathi/Paes - owszem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
to Ci powiem inaczej, kupuje płatne typy od Poetika z Bettinexpert, możesz zobaczyć sobie jego statystki na PL i Angielskiej stronie i uwierz, że ufam bardziej jego analizom i typom. do później. to mów z miejsca ze masz fixxaaaaaaaaaaaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
Poetik Typy:718 Śr.Kurs:2.36 Stawka:5492 Zysk:+637.7 Yield:11.6% Jestem przekonany, że żaden z was nie pochwali się takimi statystkami, więc skończmy ta dyskusje.
Poetik czasami podsyła fixy, ale zdarza się to rzadko - ostatni był jeszcze w Grudniu. To nie jest żaden fix.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
Jun - HC 10/10 i Win 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Ale desperado placic komus za typy... gadac mi sie odechcialo. ech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
po co kupujesz typy jak on na MTF je podaje ?
I do tego marny z Niego typer, wystarczy przeczytać co pisze. I tak widziałem typuje Belga.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|