|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
dzisiaj galata gra mecz pucharowy z 3 ligowcem u siebie, nie znalazlem skladow, ale ciekawostka jest ze dzisiaj zegnaja sie z legendarnym stadionem Ali Sami Yen, moze na pozegnanie zrobia sobie festiwal bramkowy? Całkiem mozliwe  Ja za to chyba pogram Lanelli, z tego co wiem to Haverfordwest w ostatnim meczu ligowym z Bangorem stracili bramkarza ktory w 10 min meczu doznal kontuzji (złamany palec) i musial go zastapic zawodnik z pola  co ciekawe dlatego poniewaz w druzynie nie ma rezerwowego bramkarza stad byla taka strzelanka  dlatego mysle ze mozna tutaj spokojnie brac handi nie glupie, jak pewna informacja? sprawdzilem, tamten mecz (0-6) byl 3dni temu. kolego Duncan Roberts stanie w bramce.będzie to debiut 31-letniego urodzonego w Norfolk bramkarza  Czyli info z dupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
Bezdomny takie małe pytanko, Oldham - Święci over pograłem, jak to widzisz ?? dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
to nie znaczy ze overu/handi nie bedzie... to chyba ten...http://www.welsh-premier.com/player_detail_solo.php?player_id=691
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
HURRRA!!!!!!!!  nie miales watpliwosci jak dlugo sie utrzymywal wynik 1-1?:D Mialem watpliwosc przy 0:0, jak strzelil na 1:1 to juz praktycznie ksiegowalem, a jak sie rozpoczela 80 minuta to juz zwatpilem bo nic sie nei dzialo na boisku tylko faule caly czas i gra w srodku pola, ale straszny fart ze weszlo, bramki strasznie szczesliwe dla Iranu. Moze wreszcie Mnie peszek opusci, bo od 1 dnia Swiat mialem kiepska forme i wrocilem wlasnie dzisaij z nowymi silami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
again in January 2011 for Haverfordwest after Lee Idzi broke a finger.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bezdomny takie małe pytanko, Oldham - Święci over pograłem, jak to widzisz ?? dzieki  nie powinno być problemów tam z bramkami. Oldham ostatnio skuteczne,nie wspomnę o Soton : Fonte,Lallana,Barnard ''trójca''.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Bezdomny takie małe pytanko, Oldham - Święci over pograłem, jak to widzisz ?? dzieki  nie powinno być problemów tam z bramkami. Oldham ostatnio skuteczne,nie wspomnę o Soton : Fonte,Lallana,Barnard ''trójca''. Jak zobaczyłem jaki kurs wystawiono na Oldham, to aż się głośno zaśmiałem  Na Oldham w domu 3.60? Na 1X 1.72? Dziękuję bardzo Oldham 1X biorę z "pocałowaniem ręki"  Do tego Torquay - Crewe BTS Niezły dubelek z tego będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,8931226,Edinson_Cavani_strzelil_scorpion_kicka_i_nikt_sie.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Peterborough 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
zauwazylem tendencje ze gdzie nie wejde to kazdy gra win WHU pewnie wiekszosc ma w pamieci zwycieski mecz Młotów z MU (4:0), ale jak dla mnie dzis bedzie niezła partia szachów. Gramy przeciez systemem mecz - rewanz. Brum przyjedzie do Londynu nie przegrac - powalczyc o korzystny wynik. McLeish zapowiada jednak, iz autobusu na polu karnym nie postawią.
co sadzicie o grze na ten meczyk under 1,5 @ 3 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
zrobilem male podsumowanie ostatnich 3 miesiecy gry wniosek: granie chelsea  granie 2 ligi niemieckiej  te 2 rzeczy kosztowaly mnie majatek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
na wieczór ... ov2,5 Bristol - Walsall @1,90 (popołudniu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Swieci over czy 2 ?
Bezdomny mozesz cos wiecej na temat tego meczu powiedziec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Widze Bezdomny masz inne zdanie co Apollyon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
rusza ktoś ov2,5 galaty ? @1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
rusza ktoś ov2,5 galaty ? @1,50 ja o tym myslalem , siemasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
rusza ktoś ov2,5 galaty ? @1,50 pytanie oczywiscie ze tak 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|