|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
teraz zrobil sie mecz, akcja za akcje, kontry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348 Likes: 3 |
licze ze jeszcze Uzbe coś strzeli i wygra meczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
licze ze jeszcze Uzbe coś strzeli i wygra meczyk strona dominujaca jest teraz kuwejt, uzbe bronia remisu i licza na kontry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
jak dla mnie uzbeki mogliby jeszcze strzelic ze 2 bramki, ale raczej to niemozliwe....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Uzbeki ładnie,teraz Schalke strzelać !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
niezle przylozyl za 16m <wow>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
10 minut czasu zostało Schalke na gola !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Schalke końcówa,remis będzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Nie dobrze mam Katar X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Chiny dziś izi będą Katar bez playmakera Fabia Cesara
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
Hej Bezdomny  atakuje over w Blackpool i over w Ipswich, warto ???? czy cos odradzasz i wybrac gdzies indziej jakis overek  tylko gdzie :)dzieki za sugesie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 152 |
ładny tam cyrk jest w końcówce a Kuwejt fair play gra widzę piłki nie oddali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Hej Bezdomny  atakuje over w Blackpool i over w Ipswich, warto ???? czy cos odradzasz i wybrac gdzies indziej jakis overek  tylko gdzie :)dzieki za sugesie  witam  w Ipswich jak najbardziej ten Blackpool overowy od początku sezonu u siebie,tylko zastanawiam się kto Gerrarda zastąpi w L'poolu.możesz spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
a teraz z piłeczki AEL Limmasol wygrywać w drugiej połówce !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Hej Bezdomny  atakuje over w Blackpool i over w Ipswich, warto ???? czy cos odradzasz i wybrac gdzies indziej jakis overek  tylko gdzie :)dzieki za sugesie  witam  w Ipswich jak najbardziej ten Blackpool overowy od początku sezonu u siebie,tylko zastanawiam się kto Gerrarda zastąpi w L'poolu.możesz spróbować a w jakim skladzie Arsenal ? Myslisz ze juz nie podejda do tego meczu tak jak z Leeds? Albo moze inaczej, myslisz ze zagraja inny mecz niz z Leeds? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Hej Bezdomny  atakuje over w Blackpool i over w Ipswich, warto ???? czy cos odradzasz i wybrac gdzies indziej jakis overek  tylko gdzie :)dzieki za sugesie  witam  w Ipswich jak najbardziej ten Blackpool overowy od początku sezonu u siebie,tylko zastanawiam się kto Gerrarda zastąpi w L'poolu.możesz spróbować a w jakim skladzie Arsenal ? Myslisz ze juz nie podejda do tego meczu tak jak z Leeds? Albo moze inaczej, myslisz ze zagraja inny mecz niz z Leeds?  rotacje w kadrze zapowiedział Wenger inna sprawa zauważ jak gra Ipswich Romek i spółka upokorzyli ich w FA Cup 7-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Hej Bezdomny  atakuje over w Blackpool i over w Ipswich, warto ???? czy cos odradzasz i wybrac gdzies indziej jakis overek  tylko gdzie :)dzieki za sugesie  witam  w Ipswich jak najbardziej ten Blackpool overowy od początku sezonu u siebie,tylko zastanawiam się kto Gerrarda zastąpi w L'poolu.możesz spróbować a w jakim skladzie Arsenal ? Myslisz ze juz nie podejda do tego meczu tak jak z Leeds? Albo moze inaczej, myslisz ze zagraja inny mecz niz z Leeds?  rotacje w kadrze zapowiedział Wenger inna sprawa zauważ jak gra Ipswich Romek i spółka upokorzyli ich w FA Cup 7-0  co racja to racja  to moze handi ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka