|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
to zalezy od meczu, a wlasciwie od ligi.jak byla angielska to na zaklady na kolejne bramki bylo 975pln, a standardowo w innych meczach jest 750. teraz na puchar konfederacji dali jakies smieszne limity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał superzgredzik: [qb] Oryginalnie wysłał kaban: [qb]Fajfusy czy oni nigdy nie wystawiają siatkówki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Siatkówkę masz w profie polska-rosja typ2 kurs1,55[/qb] Czyżby?? :eek: :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Expekt jest naprawdę po****ny...zamiast dawać np. Intertoto (kilka meczy to za mało) to pacany dali kursy na pierwszą kolejką ligi angielskiej która odbędzie się...za dwa miesiące.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Pewnie myślą, że ludzie zaraz się rzucą i zaczną obstawiać mecze. Np. Manchester - Bolton, na United 1.25....W sumie może i mają rację im wcześniej tym lepiej za dwa miesiące kurs spadnie do 1.05...a tak kazdy ma czas..hehe. Tylko ciekawe czy jest taki mądry i obstawi (obojętnie co), a potem będzie czekał 2 miechy na wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z vouczerem czy jak to tam sie pisze.Na jakiej zasadzie idzie przesylka kasy i jak szybko.Bez prowizji?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
No to ludziska, szybko wyplacajcie kase bo jak Rafter sie pyta o Expekt to juz nie przelewki. Pojedziemy z nimi ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
zamilcz czlowieku jak masz glupoty opowiadac.Mam znajomemu przeslac pewna sume nigdy tego jeszcze nie robilem wiec sie pytam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Expekt nie pobiera prowizji
Wystarczy znać adres e-mail osoby, której chcesz przesłać pieniądze
THAT'S ALL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
sporo mi powiedziales lukboju powiedz wiecej bym mial pewnosc tego co robie.Albo odpowiedz na ponizsze pytania ktore rozwieja wszelkie moje rozterki: 1suma ktora przesle zostanie zdeponowana na koncie mojego znajomego? 2czy musze znac jakis kod? 3w jakim czasie sie to odbywa 4czy po dotarciu kasy moj znajomy moze odrazu nimi obracac? 4 czy potrzebny mi tylko e-mail mojego znajomego 5 jak on odbierze voucher,czy moze automatycznie "przesylka" ZOSTANIE mu dopisana do konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Masz przeciez wszystko na stronie expektu ! Najedz sobie na podaruj voucher i bedziesz wszystko wiedzial.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb] 1suma ktora przesle zostanie zdeponowana na koncie mojego znajomego? 2czy musze znac jakis kod? 3w jakim czasie sie to odbywa 4czy po dotarciu kasy moj znajomy moze odrazu nimi obracac? 4 czy potrzebny mi tylko e-mail mojego znajomego 5 jak on odbierze voucher,czy moze automatycznie [/qb] 1 TAK 2 Nie on dostanie kod mailem i wpisując go w odpowiedni pole dopisze mu się ta kwota którą mu wysłałeś - możesz ten kod równierz podać mu w inny sposób 3 kiedy odbierze meila lub mu podasz kod 4 i 5 TAK kasa odrazu jest dopisywana do konta i można odrazu nią obracać po wpisaniu właściwego kodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Mam taką sytuacje ,ze wpłacam 50 na konto w expekcie.Powiedzmy ze sie dorobie 200zł. Ale nie mam zadnego konta bankowego załozonego. Czy mozna jakos inaczej wyplacic kase z expekta????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Czy może ktos mi przesłać vouchera o kwocie około 2 zł lub więcej jak ktoś może?? Moja poczta: [email protected]ID klienta: 818517 Nazwa użytkownika: a.s.romek Będe bardzo wdzięczny tej osobie i postaram się to oddać!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Proszę o pomoc. Jestem dobrym typerem (90% skuteczności). Do tej pory grałem w STS i w Profesjonale. Skusiły mnie wysokie kursy w Expekcie, ale jest mały problem: nie wiem jak wpłacić pieniądze z użyciem karty kredytowej - strona odrzuca próby przelania kasy. Czy konieczne jest posiadanie karty MasterCard / Visa. Napiszcie jak Wy to robicie, bo nie sądzę , aby każdy z Was zarabiał 2,5 tys. zł i posiadał kartę MasterCard.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Do wpłaty potrzebna jest Visa Classic, może to być np. ekarta z mbanku Visą Electron nie można wpłacić
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119 |
Mam pytanko gdzie sie podział naasz ukochany bukEXPEKT?Niemożna wejść na strone.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Palanty Expekta zajeb.............. ale trudno trzeba czekać o 10.00 powinni dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
:1gw: najgorszy bukmacher jaki istnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
kto może nie wycofuje kasę z expekta jest sobota wię jak zwykle ich strona rano nie chodzi te pojeby faktycznie chcą stracić wszystkich klientów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
piszcie do nich może wyjebiemy tą firmą w kosmąc blokując im całkowicie serwery niech się wreszcie czegoś śmierdziele nauczą tylko u nich tak często są problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Czy może ktoś z was wejść na www.royalscore.com [ royalscore.com] ? Strona nie działa od rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka