Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#43663 22/06/2003 01:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
to zalezy od meczu, a wlasciwie od ligi.jak byla angielska to na zaklady na kolejne bramki bylo 975pln, a standardowo w innych meczach jest 750. teraz na puchar konfederacji dali jakies smieszne limity.

Bonus: Unibet
#43664 22/06/2003 03:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał superzgredzik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Fajfusy czy oni nigdy nie wystawiają siatkówki??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Siatkówkę masz w profie polska-rosja typ2
kurs1,55[/qb]
Czyżby?? :eek: :eek: :eek:

#43665 22/06/2003 21:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Expekt jest naprawdę po****ny...zamiast dawać np. Intertoto (kilka meczy to za mało) to pacany dali kursy na pierwszą kolejką ligi angielskiej która odbędzie się...za dwa miesiące.

#43666 22/06/2003 21:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pewnie myślą, że ludzie zaraz się rzucą i zaczną obstawiać mecze. Np. Manchester - Bolton, na United 1.25....W sumie może i mają rację im wcześniej tym lepiej za dwa miesiące kurs spadnie do 1.05...a tak kazdy ma czas..hehe.
Tylko ciekawe czy jest taki mądry i obstawi (obojętnie co), a potem będzie czekał 2 miechy na wynik.

#43667 22/06/2003 21:25
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z vouczerem czy jak to tam sie pisze.Na jakiej zasadzie idzie przesylka kasy i jak szybko.Bez prowizji?

#43668 22/06/2003 21:41
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
No to ludziska, szybko wyplacajcie kase bo jak Rafter sie pyta o Expekt to juz nie przelewki. Pojedziemy z nimi ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#43669 22/06/2003 21:46
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
zamilcz czlowieku jak masz glupoty opowiadac.Mam znajomemu przeslac pewna sume nigdy tego jeszcze nie robilem wiec sie pytam.

#43670 22/06/2003 22:10
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Expekt nie pobiera prowizji

Wystarczy znać adres e-mail osoby, której chcesz przesłać pieniądze

THAT'S ALL

#43671 22/06/2003 22:18
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
sporo mi powiedziales lukboju powiedz wiecej bym mial pewnosc tego co robie.Albo odpowiedz na ponizsze pytania ktore rozwieja wszelkie moje rozterki:
1suma ktora przesle zostanie zdeponowana na koncie mojego znajomego?
2czy musze znac jakis kod?
3w jakim czasie sie to odbywa
4czy po dotarciu kasy moj znajomy moze odrazu nimi obracac?
4 czy potrzebny mi tylko e-mail mojego znajomego
5 jak on odbierze voucher,czy moze automatycznie "przesylka" ZOSTANIE mu dopisana do konta?

#43672 22/06/2003 23:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Masz przeciez wszystko na stronie expektu ! Najedz sobie na podaruj voucher i bedziesz wszystko wiedzial.

#43673 23/06/2003 03:15
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]
1suma ktora przesle zostanie zdeponowana na koncie mojego znajomego?
2czy musze znac jakis kod?
3w jakim czasie sie to odbywa
4czy po dotarciu kasy moj znajomy moze odrazu nimi obracac?
4 czy potrzebny mi tylko e-mail mojego znajomego
5 jak on odbierze voucher,czy moze automatycznie [/qb]
1
TAK
2
Nie on dostanie kod mailem i wpisując go w odpowiedni pole dopisze mu się ta kwota którą mu wysłałeś - możesz ten kod równierz podać mu w inny sposób
3
kiedy odbierze meila lub mu podasz kod
4 i 5
TAK kasa odrazu jest dopisywana do konta i można odrazu nią obracać po wpisaniu właściwego kodu

#43674 25/06/2003 17:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Mam taką sytuacje ,ze wpłacam 50 na konto w expekcie.Powiedzmy ze sie dorobie 200zł.
Ale nie mam zadnego konta bankowego załozonego.
Czy mozna jakos inaczej wyplacic kase z expekta????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#43675 26/06/2003 16:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Czy może ktos mi przesłać vouchera o kwocie około 2 zł lub więcej jak ktoś może??
Moja poczta:[email protected]
ID klienta: 818517
Nazwa użytkownika: a.s.romek

Będe bardzo wdzięczny tej osobie i postaram się to oddać!

#43676 27/06/2003 01:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Proszę o pomoc. Jestem dobrym typerem (90% skuteczności). Do tej pory grałem w STS i w Profesjonale. Skusiły mnie wysokie kursy w Expekcie, ale jest mały problem: nie wiem jak wpłacić pieniądze z użyciem karty kredytowej - strona odrzuca próby przelania kasy.
Czy konieczne jest posiadanie karty MasterCard / Visa. Napiszcie jak Wy to robicie, bo nie sądzę , aby każdy z Was zarabiał 2,5 tys. zł i posiadał kartę MasterCard.

#43677 27/06/2003 02:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Do wpłaty potrzebna jest Visa Classic, może to być np. ekarta z mbanku
Visą Electron nie można wpłacić

Pozdro

#43678 28/06/2003 12:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
Mam pytanko gdzie sie podział naasz ukochany bukEXPEKT?Niemożna wejść na strone.

#43679 28/06/2003 12:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Palanty Expekta zajeb.............. ale trudno trzeba czekać o 10.00 powinni dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

:1gw: najgorszy bukmacher jaki istnieje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: expekt

#43680 28/06/2003 12:50
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
kto może nie wycofuje kasę z expekta jest sobota wię jak zwykle ich strona rano nie chodzi te pojeby faktycznie chcą stracić wszystkich klientów

#43681 28/06/2003 12:52
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
piszcie do nich może wyjebiemy tą firmą w kosmąc blokując im całkowicie serwery niech się wreszcie czegoś śmierdziele nauczą tylko u nich tak często są problemy

#43682 28/06/2003 13:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Czy może ktoś z was wejść na www.royalscore.com [royalscore.com] ?
Strona nie działa od rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1