Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 65 1 2 7 8 9 10 11 64 65
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
+24 można księgować. Swoją drogą Szwecja jest beznadziejna... Z taką drużyną nie pokazują nic. Tylko faul, faul, faul...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
ja +25 mialem chile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
28 bramek górnikom rzucić laugh kpina

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
+10 FT lol tongue

swietny prezent od bukow na poczatek MŚ smile oby tak dalej

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
brawo Chile piwo

Bocian spokojnie możesz Polaków dołożyć

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Ryan20
+10 FT lol tongue

swietny prezent od bukow na poczatek MŚ smile oby tak dalej

smile no no początek fajny. Przeglądam ofertę i na jutro chyba nie ma nigdzie aż takiego hc.Zastanawiam się nad Francją ale -10hc

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
eroll masz +30 na Australię

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Originally Posted by Ryan20
+10 FT lol tongue

swietny prezent od bukow na poczatek MŚ smile oby tak dalej

Oby jak najwięcej takich prezentów!!!

http://i56.tinypic.com/2mytger.jpg

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by teges6
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem...

a po cholere mieli rzucać 40 goli ? bo ich zagrałeś ?

to turniej , nie będą grali wszystkiego na 100% chyba logiczne nie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by grajus87
eroll masz +30 na Australię

A co o tym myślisz bo ten dzisiejszy typ przyznaję był na pałę ale bez przesady nie gram tak zawsze smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
jednak nie zagrałeś , sorrki

ale nie wiem po co narzekasz piwo

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by teges6
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem...

a po cholere mieli rzucać 40 goli ? bo ich zagrałeś ?

to turniej , nie będą grali wszystkiego na 100% chyba logiczne nie

Ziomeczku. Z "cholerami" to ty sobie w domu wyjeżdżaj a nie tutaj...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
wydaje mi się że ta cholera nie była skierowana na Twoją osobę...

zagrali swoje , wygrali i tyle

radze ich nie skreślać po tym meczu laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by teges6
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem...

a po cholere mieli rzucać 40 goli ? bo ich zagrałeś ?

to turniej , nie będą grali wszystkiego na 100% chyba logiczne nie

chyba ze jaja robisz, nie grali na 100% ? wiec te przestrzelone setki to dlatego że zlekceważyli rywali ? ja widziałem co innego , poprostu momentami nie mili pomysłu ak ograc wysoką obrone Chilijczyków

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
to grajcie przeciwko nim w innych meczach wink

wszystko musiało im dziś wyjść zapomiałem

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
gdzieś tam napewno się zagra przeciwko np z Polską grin


Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
I Stoin ja nie pisałem że marnowali sytuacje , bo zlekceważyli rywala.

By włożyli w ten mecz 100% to wynik byłby o 6-7 goli wyższy:p


No to już trzymam kciuki za Polaków piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by grajus87
brawo Chile piwo

Bocian spokojnie możesz Polaków dołożyć


Dzięki smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Dania - Australia hC +30 --> 2 @ 1,85

hmmm.... oto pytanie do rozwazenia na jutro tongue u Kangurów 5 graczy pogrywajacych w Europie.... moze sie nie rozkraczą na tym parkiecie tongue papa


Strona 9 z 65 1 2 7 8 9 10 11 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,724 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1