|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
+24 można księgować. Swoją drogą Szwecja jest beznadziejna... Z taką drużyną nie pokazują nic. Tylko faul, faul, faul...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
28 bramek górnikom rzucić  kpina
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
+10 FT lol  swietny prezent od bukow na poczatek MŚ  oby tak dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
brawo Chile  Bocian spokojnie możesz Polaków dołożyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
+10 FT lol  swietny prezent od bukow na poczatek MŚ  oby tak dalej  no no początek fajny. Przeglądam ofertę i na jutro chyba nie ma nigdzie aż takiego hc.Zastanawiam się nad Francją ale -10hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
eroll masz +30 na Australię
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
+10 FT lol  swietny prezent od bukow na poczatek MŚ  oby tak dalej Oby jak najwięcej takich prezentów!!! http://i56.tinypic.com/2mytger.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem... a po cholere mieli rzucać 40 goli ? bo ich zagrałeś ? to turniej , nie będą grali wszystkiego na 100% chyba logiczne nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
eroll masz +30 na Australię A co o tym myślisz bo ten dzisiejszy typ przyznaję był na pałę ale bez przesady nie gram tak zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
jednak nie zagrałeś , sorrki ale nie wiem po co narzekasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem... a po cholere mieli rzucać 40 goli ? bo ich zagrałeś ? to turniej , nie będą grali wszystkiego na 100% chyba logiczne nie Ziomeczku. Z "cholerami" to ty sobie w domu wyjeżdżaj a nie tutaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
wydaje mi się że ta cholera nie była skierowana na Twoją osobę... zagrali swoje , wygrali i tyle radze ich nie skreślać po tym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Skoro oni rzucili jedyni 28 bramek drużynie, która w 1 połowie grała bez bramkarza w sumie tak jakby bramkarz miał 30 minut kary:) to co oni chcą osiągnąć na tych MŚ? Co jak w bramce stanie Szmal a w obronie ludzie którzy wiedzą po co tam stoją i jeszcze lepiej bronią faulem... a po cholere mieli rzucać 40 goli ? bo ich zagrałeś ? to turniej , nie będą grali wszystkiego na 100% chyba logiczne nie chyba ze jaja robisz, nie grali na 100% ? wiec te przestrzelone setki to dlatego że zlekceważyli rywali ? ja widziałem co innego , poprostu momentami nie mili pomysłu ak ograc wysoką obrone Chilijczyków
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
to grajcie przeciwko nim w innych meczach  wszystko musiało im dziś wyjść zapomiałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
gdzieś tam napewno się zagra przeciwko np z Polską
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
I Stoin ja nie pisałem że marnowali sytuacje , bo zlekceważyli rywala. By włożyli w ten mecz 100% to wynik byłby o 6-7 goli wyższy:p No to już trzymam kciuki za Polaków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
brawo Chile  Bocian spokojnie możesz Polaków dołożyć Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Dania - Australia hC +30 --> 2 @ 1,85 hmmm.... oto pytanie do rozwazenia na jutro  u Kangurów 5 graczy pogrywajacych w Europie.... moze sie nie rozkraczą na tym parkiecie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|