|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Nalbi w dobrej formie ? To dobrze, bo moze sporo zyskac az do lipca  oj, nie nazwałbym tego dobrą formą.Nalbi jest tak samo chaotyczny i nieprzewidywalny jak pod koniec tamtego roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ile jeszcze razy to napiszesz ? Grales, przegrales, trudno. Nikt Cie chyba nie zmuszal do grania tego zakladu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nalbi w dobrej formie ? To dobrze, bo moze sporo zyskac az do lipca  z czołówką nie ma szans, brak regularności. To dobrze, bo jak malo kto potrafi szorowac Federerem po korcie w meczach z nim  Spiwoor ja pytalem czy dobra forma czy nie, bo meczu nie ogladam. Ogladam Tozsamosc Bourne'a  Co z tymi kwalami? Szlem sie opozni o tydzien? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887 |
almagro wygląda na zadowolonego z siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
ile jeszcze razy to napiszesz ? Grales, przegrales, trudno. Nikt Cie chyba nie zmuszal do grania tego zakladu Jeśli to do mnie , to do kolegi Bombla pisałem , a nie do Ciebie  Kolejny bp w papę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
almagro wygląda na zadowolonego z siebie  Właśnie to jest najlepsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Nalbi 4*-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ile jeszcze razy to napiszesz ? Grales, przegrales, trudno. Nikt Cie chyba nie zmuszal do grania tego zakladu Jeśli to do mnie , to do kolegi Bombla pisałem , a nie do Ciebie  Kolejny bp w papę. To fajnie, umowcie sie na sesje rozmowy na gg pod temat "kur.wa nie weszło". QC chyba od czegos innego niz lament 100 razy na jeden temat
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
za pol h peng bedzie jechala mattek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
mugro tak ma, taki charakterek i tyle. co wczoraj odstawiał, to dopiero był śmiech. jakieś pretensje i fochy z dupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
bp i 3 kolejne piłki oddane  Ale jest ok , walczy jak lew , nie można nic złego na cygana napisać bo to kogoś uraża tutaj . Zły wiatr, zła nawierzchnia, złe buty, Reebok to przecież dziadostwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Nalbi w dobrej formie ? To dobrze, bo moze sporo zyskac az do lipca  z czołówką nie ma szans, brak regularności. To dobrze, bo jak malo kto potrafi szorowac Federerem po korcie w meczach z nim  Spiwoor ja pytalem czy dobra forma czy nie, bo meczu nie ogladam. Ogladam Tozsamosc Bourne'a  Co z tymi kwalami? Szlem sie opozni o tydzien?  a jak tam Bourne?w formie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Hewitt - Nalbaldian  gruby zestaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
mugro tak ma, taki charakterek i tyle. co wczoraj odstawiał, to dopiero był śmiech. jakieś pretensje i fochy z dupy. Ok skoro tak ma. To jak to jest, że dziś ma to 4-3 30-0 , i nic a później oddaje za darmo , a z takim Hanescu z 1-3 i 3 bp potrafi wygrać seta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Hewitt - Nalbaldian  gruby zestaw w ktorej rundzue
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ładnie oddał, widać, że obgadywali, który kiedy ma bilet zabukować  @3 i tak był warty gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887 |
mugro tak ma, taki charakterek i tyle. co wczoraj odstawiał, to dopiero był śmiech. jakieś pretensje i fochy z dupy. Ok skoro tak ma. To jak to jest, że dziś ma to 4-3 30-0 , i nic a później oddaje za darmo , a z takim Hanescu z 1-3 i 3 bp potrafi wygrać seta? gorszy dzień?:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Nalbi jak był w formie to bardziej szorował Nadalem niż Ferdkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
almagro wygląda na zadowolonego z siebie  Właśnie to jest najlepsze  Cieszy się, bo jak przegra, to wyleczy odciski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
mugro tak ma, taki charakterek i tyle. co wczoraj odstawiał, to dopiero był śmiech. jakieś pretensje i fochy z dupy. Ok skoro tak ma. To jak to jest, że dziś ma to 4-3 30-0 , i nic a później oddaje za darmo , a z takim Hanescu z 1-3 i 3 bp potrafi wygrać seta? bo jest człowiekiem, nie maszyną. wiesz, że wczoraj wyciągnął 1 seta z *2-5 0-30?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|