|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
a jak tam Bourne?w formie?  Wlasnie sie dowiedzial, ze mial zabic łombosiego. Hewitt - Nalbaldian  gruby zestaw Podziel sie mlody linkiem do losowania albo wynikow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
First round matches for the Australian men:
Lleyton Hewitt v David Nalbandian
Marinko Matosevic v Ricardas Berankis
Peter Luczak v Ivan Ljubicic
Matthew Ebden v Michael Russell
Bernard Tomic v Jeremy Chardy
Carsten Ball v Pere Riba
Australijczykom to ktos za bardzo nie chcial krzywdy zrobic w tym losowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Hewitt - Nalbaldian  gruby zestaw w ktorej rundzue w pierwszej właśnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Nalbi jak był w formie to bardziej szorował Nadalem niż Ferdkiem  ale pamiętam dotąd, jak(chyba w 2008) nie wykorzystał na Indian Wells, w meczu z Nadalem 5 albo nawet 7 mp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381 |
oby zmarł ten co nie zrobił dachow nad wszystkimi kortami w AO lub matka natura jebana co deszcz dala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887 |
moim zdaniem ładny pokaz aktorstwa obu Panów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
mugro tak ma, taki charakterek i tyle. co wczoraj odstawiał, to dopiero był śmiech. jakieś pretensje i fochy z dupy. Ok skoro tak ma. To jak to jest, że dziś ma to 4-3 30-0 , i nic a później oddaje za darmo , a z takim Hanescu z 1-3 i 3 bp potrafi wygrać seta? bo jest człowiekiem, nie maszyną. wiesz, że wczoraj wyciągnął 1 seta z *2-5 0-30? Cieszę się z tego. Dziś mi zabrał za to troszkę $ bez walki. A jakby wczoraj poleciał to by go nie było...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Nalbi GSM jeszcze tylko Troicki i za kilka godzin, mimo nieprzespanej nocy, pójdę do pracy rześki i wesoły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
Przepraszam za swoje zachowanie. Po prostu niecierpię czegoś takiego. Bez walki z uśmiechem na mordzie oddaje mecze. Bawcie się dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Przepraszam za swoje zachowanie. Po prostu niecierpię czegoś takiego. Bez walki z uśmiechem na mordzie oddaje mecze. Bawcie się dobrze. to mistrza Foginniego nie widziales w akcji chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Przepraszam za swoje zachowanie. Po prostu niecierpię czegoś takiego. Bez walki z uśmiechem na mordzie oddaje mecze. Bawcie się dobrze. dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Dlouhy / Hanley 4 Bp Łamać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Przepraszam za swoje zachowanie. Po prostu niecierpię czegoś takiego. Bez walki z uśmiechem na mordzie oddaje mecze. Bawcie się dobrze. to mistrza Foginniego nie widziales w akcji chyba podobnie dolgo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
a tam, na żywo Andreev w finale kurwa, to jest hicior  taki sport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Panoqiw beda te kwale mezczyzn dzis?Bo nie wiem czy czekac i cos grac, czy isc sobie spac:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Panoqiw beda te kwale mezczyzn dzis?Bo nie wiem czy czekac i cos grac, czy isc sobie spac:P będą, czekaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Bo piwko wieczorkiem bylo, pozniej igraszki z kobieta swoja byly..teraz do w pelni szczescia brakuje cos pograc i sledzic wyniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2009
Posty: 381 |
Panoqiw beda te kwale mezczyzn dzis?Bo nie wiem czy czekac i cos grac, czy isc sobie spac:P mozesz spokojnie isc spac dzis juz nie zagraja dopiero od jutra w nocy czyli w sobote ma byc slonce. dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Bo piwko wieczorkiem bylo, pozniej igraszki z kobieta swoja byly..teraz do w pelni szczescia brakuje cos pograc i sledzic wyniki  Mówisz - komplet ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|