|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Hmmm Schoorel w zeszłym roku 4 mecze w których były 2 taje. Ani razu nie wygrał obu. Zbyt dobrze to nie wróży w kontekście tego co się zaraz wydarzy. No ale trzeba wierzyć  powiedz lepiej jak schooler w 3cich setach wygladal wg statystyk? bo z tego co widze po livescorze to slabnie z gema na gem nie wyglada wiec na dlugodystansowca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wiara panowie  1-4** po zawodach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
pograłbym teraz Koubka, ale nie mam gdzie, Koubet 3 set bierze gładko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
pograłbym teraz Koubka, ale nie mam gdzie, Koubet 3 set bierze gładko Pisałeś to już 5 razy, wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
pograłbym teraz Koubka, ale nie mam gdzie, Koubet 3 set bierze gładko jakbym mial mozliwosco to wzialbym teraz koubka za polowie konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
ok to 1-1 w setach ide spac rano sie sprawdzi wynik dobranoc i powo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
pograłbym teraz Koubka, ale nie mam gdzie, Koubet 3 set bierze gładko Po cyferkach takie wnioski wysuwasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Robert Bachinger Kravchuk Hernych Capdeville 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Stepanek  dawno Cię nie było, pyro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
pograłbym teraz Koubka, ale nie mam gdzie, Koubet 3 set bierze gładko Po cyferkach takie wnioski wysuwasz? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Stepanek  dawno Cię nie było, pyro  nie bylo tenisa to i mnie nie bylo krecik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
Robert Bachinger Kravchuk Hernych Capdeville  capdeville to człowiek, na którego mecze nie stawia sie pieniędzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Hmmm Schoorel w zeszłym roku 4 mecze w których były 2 taje. Ani razu nie wygrał obu. Zbyt dobrze to nie wróży w kontekście tego co się zaraz wydarzy. No ale trzeba wierzyć  powiedz lepiej jak schooler w 3cich setach wygladal wg statystyk? bo z tego co widze po livescorze to slabnie z gema na gem W zeszłym roku rozegrał 2 mecze, w których drugiego seta przegrał po taju. W obu przypadkach wygrał trzecią partię. Z tym, że było to z Menendezem i Recoudercem, więc szału nie ma. Ogółem w zeszłym sezonie 7-3 jeśli chodzi o decydujący 3 set w jego wykonaniu + wygrana 2-1 w pierwszym meczu kwali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136 |
witam Panów,
Mam pytanko odnośnie bet365: Czy mogą mi cofnąć zleconą już
wypłątę z konta bo dopatrzyli się błędów w rozliczaniu czy innych problemów
technicznych? Jebnąłem ich przy takich błędach więc od razu zrobiłem wypłatę, a teraz na koncie widnieje - 1.900 pln
co Wy na to? sam sie zawsze zastanawialem jak to jest u bokow generalnie to zazwyczaj właśnie robią ujemne saldo na koncie i mogą wysyłać jakieś upomnienia i prośby o zwrot, ale wydaje mi się że prawnie są na straconej pozycji. Chyba właśnie cofają moją wypłatę. W końcu mogą wszystko łajdaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
witam Panów,
Mam pytanko odnośnie bet365: Czy mogą mi cofnąć zleconą już
wypłątę z konta bo dopatrzyli się błędów w rozliczaniu czy innych problemów
technicznych? Jebnąłem ich przy takich błędach więc od razu zrobiłem wypłatę, a teraz na koncie widnieje - 1.900 pln
co Wy na to? sam sie zawsze zastanawialem jak to jest u bokow generalnie to zazwyczaj właśnie robią ujemne saldo na koncie i mogą wysyłać jakieś upomnienia i prośby o zwrot, ale wydaje mi się że prawnie są na straconej pozycji. Chyba właśnie cofają moją wypłatę. W końcu mogą wszystko łajdaki  nie da sie cofnac wyplaty jak juz poszła, w unibecie po tym mozna poznaxc ze wyplata poszla ze mail jest wyslany z info o realizacji wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Schoorel łamie z *40:0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|