Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 66 z 77 1 2 64 65 66 67 68 76 77
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Ferrer break

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Danceman set smile

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by priboj
Originally Posted by Drizzd91
polamie sie z 30:0 laugh
żeby tą piłkę chociaż dobrze rzucał laugh

masz jakis dobry stream do boza oprocz http://atdhe.net/26188/watch-australian-open ??? bo przycina troche
http://www.livescorehunter.com/streams/tennis/aoq3.html

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Jose
@Jimmy grasz coś ze skoków ?

Ja bym grał Morgiego z Małyszem. Adaś może dobrze, ale czy to jest forma aby przeskoczyć Austriaka, nie wydaję mi się smile
Odpuszczam Sapporo całkowicie, ale Adam potrafi tu skakać a forma zwyżkuje więc nie ryzykowałbym na Twoim miejscu smile


Masz rację, Sapporo trochę się różni od reszty konkursów.

Może tylko jakiego dubla albo tripla zrobię za parę groszy smile
i słusznie. Szczerze Ci powiem, że ostatnio bardzo mi się odechciało obstawiania skoków bo to co robi ta austriacka banda złodziei z szefostwa FISu to jest paranoja.. a Sapporo to czysta loteria, więc u mnie z zasady nie do ruszania.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
zostało mi 18 zł

Bolelli mnie kosztował 444 zł puke

porażka Voegele i Faraha kosztowała mnie 896 zł ( ako 509 ) + 175 zł na 2 kuponie puke

wreszcie porażka Bolelliego, Voegele, Faraha i Lojdy kosztowała mnie 13 007 zł ( ako 7390 )

te 4 spotkania, w których akurat Voegele i Lojda frajersko, Bolelli niewytłumaczalnie, jedynie Farah nie miał nic do powiedzenia spowodowały u mnie totalną anemię i niechęć do dalszej zabawy w AO frown

pomijając niewygrane pieniądze, najbardziej bolesny jest stracony czas przed livescorem i brak satysfakcji, że w końcu ułożyło się świetny kupon ...


dobranoc i powodzenia innym w turnieju smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Ferrer set
Jeszcze jeden boks

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Jones jedzie ilje jak chce :/

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
bolek nioewytlumaczalne? a kiedy on mial forme ostatnio...

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Rusedski
zostało mi 18 zł

Bolelli mnie kosztował 444 zł puke

porażka Voegele i Faraha kosztowała mnie 896 zł ( ako 509 ) + 175 zł na 2 kuponie puke

wreszcie porażka Bolelliego, Voegele, Faraha i Lojdy kosztowała mnie 13 007 zł ( ako 7390 )

te 4 spotkania, w których akurat Voegele i Lojda frajersko, Bolelli niewytłumaczalnie, jedynie Farah nie miał nic do powiedzenia spowodowały u mnie totalną anemię i niechęć do dalszej zabawy w AO frown

pomijając niewygrane pieniądze, najbardziej bolesny jest stracony czas przed livescorem i brak satysfakcji, że w końcu ułożyło się świetny kupon ...


dobranoc i powodzenia innym w turnieju smile
no szkoda ... tak to czasem wygląda ale zawsze masa nowych informacji na początek sezonu sie przyda ...

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Buka *2-0 boks

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Ilja beztalencie puke puke puke

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
bozo nara i czuje to samo co Rusedski ...

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
zdjal by ta pedalska opaske i okulary, poszedl potrenowac co innego oprocz serwisu po prezentuje sie gorzej niz zawodniczki WTA spoza pierwszej setki rankingu

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Jose
@Jimmy grasz coś ze skoków ?

Ja bym grał Morgiego z Małyszem. Adaś może dobrze, ale czy to jest forma aby przeskoczyć Austriaka, nie wydaję mi się smile
Odpuszczam Sapporo całkowicie, ale Adam potrafi tu skakać a forma zwyżkuje więc nie ryzykowałbym na Twoim miejscu smile


Masz rację, Sapporo trochę się różni od reszty konkursów.

Może tylko jakiego dubla albo tripla zrobię za parę groszy smile
i słusznie. Szczerze Ci powiem, że ostatnio bardzo mi się odechciało obstawiania skoków bo to co robi ta austriacka banda złodziei z szefostwa FISu to jest paranoja.. a Sapporo to czysta loteria, więc u mnie z zasady nie do ruszania.


Że tak się wyrażę - pchają Morgiego jak tylko mogą, aby mu się krzywda nie stała.

Wszędzie wałki, tam jest to samo.

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Jones 38/38 pierwszy serwis laugh laugh laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Drizzd91
zdjal by ta pedalska opaske i okulary, poszedl potrenowac co innego oprocz serwisu po prezentuje sie gorzej niz zawodniczki WTA spoza pierwszej setki rankingu
i jeszcze jakis pyskaty ...

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
2 metrowy DF pedalek laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Szkoda mi Jurka. frown Miałeś szanse to dzisiaj wygrać.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
3bp Jurek ...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
jorgusiowi tak srednio służą te upaly, bedzie trza o tym pamietac na ao

Strona 66 z 77 1 2 64 65 66 67 68 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, burbon, Sensei, rymoholik, Akhu, aker, kamel, rafal08, betowiec), 800 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,661
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1