Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#43683 28/06/2003 13:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Panowie,

Narzekacie na expekta jak mąż na swoją żonę:

- Jaka moja żona jest głupia, i zbrzydła, i przytyła strasznie i gotować nie umie i w łóżku jak kłoda i tylko kasę potrafi tracić, a ogóle ona to do niczego sie nie nadaje!
- To dlaczego się z nią nie rozwiedziesz ?

Panowie - no właśnie, dlaczego?

Jest tyle innych pięknych i wspaniałych ...

Do dzieła! A nie skamleć mi tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdro
wuzz

Bonus: Unibet
#43684 28/06/2003 14:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
Postęp strona się otwiera ale niemożna się zalogować CH W D EXPEKTOWI. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#43685 28/06/2003 14:45
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Mi juz stronka wchodzi, ale zalogowac sie NIE MOGE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: eXPEKT

#43686 28/06/2003 15:03
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
No wlasnie, wuzz ma racje zamiast narzekac, zrobcie cos. Czyli wyplaccie kase i zmiencie na innego. Ja zrobilem to chyba z 2 lata temu.

Pozdrawiam

#43687 28/06/2003 15:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Ja też się nie mogę zalogować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Czy tak jest w każdą sobotę????

#43688 28/06/2003 15:32
Dołączył: May 2003
Posty: 50
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 50
Witam!
Ja wogóle nie mogę załadować strony expektu. Używam Opery. Czy ktoś może wszedł na ich stronę?/

#43689 28/06/2003 16:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Glupi expekt! wczoraj nie stawialem, zeby poczekac az poznam sklady zespolow, a dzisiaj nie laduje! qrde chcialem tez postawic wimbledon, wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#43690 28/06/2003 16:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Kur.... nie można wyświetlić strony a chciałem dzisiaj kaskę wypłacić !!! Chyba coś przeczuwali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda wielka szkoda Wimbledon przejdzie mi dzisiaj koło nosa !!!

#43691 28/06/2003 16:45
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Nie wypada ściągać oferty wimbledonu więc zostaje zamknięta strona, to nie pierwszy raz
pewnie po 13-tej bedzie chodzić
czara się przepełnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#43692 28/06/2003 17:05
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na eXPEKT, teraz to juz nawet stronka nie wchodzi... YUMA!! Dobrze, ze wczoraj wszystko postawilem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Gram od tego tygodnia i juz mam 'gratisowe emocje' prosto od mojego 1 buka w necie, chyba OSTATNIEGO!

#43693 28/06/2003 17:07
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
tak czara sie przepelnia...a znacie jakas dobra alternatywe dla ekspektu?!?

#43694 28/06/2003 17:11
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Może trzeba przenieść kasę do gamebookers ?? Kogo polecacie zamiast tych śmierdzieli z expektu ?? Unibet to w sumie jeden pies co ten expekt tak mi się wydaje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na expekt

#43695 28/06/2003 17:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ja !@#$%^&* ten expekt! jezeli nie odpala do intertoto to zmieniam buka na unibet!

#43696 28/06/2003 17:26
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Wreszcie... Ale sie ****iszony pospieszyly... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#43697 28/06/2003 17:27
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
No wreszcie pojawił się ****ny expekt !!! Lepiej późno niż wcale !!

#43698 29/06/2003 00:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Panowie jest u Was Expekt, bo u mnie godzina 20:50 i nie moge nic obstawić. To jest skandal, nic k..... nie chodzi.

#43699 29/06/2003 02:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Nie ma expekta, i co dziwne znowu nie ma www.royalscore.com [royalscore.com]
Dziwne, bo jak jest royalscore jest i expekt.

Czy oni siedzą na jednym drucie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

pozdro
wuzz

#43700 29/06/2003 02:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
u mnie expekt nie chodzil "tylko" rano
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43701 29/06/2003 10:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Specjalnie wstałem tak wcześnie, myślałem, że już będzie dobrze, a tu kupa, EXPEKT - nie chodzi !!!
*******................ DZIADY.

#43702 29/06/2003 10:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Specjalnie wstałem tak wcześnie, myślałem, że już będzie dobrze, a tu kupa, EXPEKT - nie chodzi !!!
*******................ DZIADY.

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1