|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Panowie,
Narzekacie na expekta jak mąż na swoją żonę:
- Jaka moja żona jest głupia, i zbrzydła, i przytyła strasznie i gotować nie umie i w łóżku jak kłoda i tylko kasę potrafi tracić, a ogóle ona to do niczego sie nie nadaje! - To dlaczego się z nią nie rozwiedziesz ?
Panowie - no właśnie, dlaczego?
Jest tyle innych pięknych i wspaniałych ...
Do dzieła! A nie skamleć mi tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 119 |
Postęp strona się otwiera ale niemożna się zalogować CH W D EXPEKTOWI. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Mi juz stronka wchodzi, ale zalogowac sie NIE MOGE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: eXPEKT
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
No wlasnie, wuzz ma racje zamiast narzekac, zrobcie cos. Czyli wyplaccie kase i zmiencie na innego. Ja zrobilem to chyba z 2 lata temu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Ja też się nie mogę zalogować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Czy tak jest w każdą sobotę????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2003
Posty: 50 |
Witam! Ja wogóle nie mogę załadować strony expektu. Używam Opery. Czy ktoś może wszedł na ich stronę?/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Glupi expekt! wczoraj nie stawialem, zeby poczekac az poznam sklady zespolow, a dzisiaj nie laduje! qrde chcialem tez postawic wimbledon, wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Kur.... nie można wyświetlić strony a chciałem dzisiaj kaskę wypłacić !!! Chyba coś przeczuwali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda wielka szkoda Wimbledon przejdzie mi dzisiaj koło nosa !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Nie wypada ściągać oferty wimbledonu więc zostaje zamknięta strona, to nie pierwszy raz pewnie po 13-tej bedzie chodzić czara się przepełnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na eXPEKT, teraz to juz nawet stronka nie wchodzi... YUMA!! Dobrze, ze wczoraj wszystko postawilem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Gram od tego tygodnia i juz mam 'gratisowe emocje' prosto od mojego 1 buka w necie, chyba OSTATNIEGO!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
tak czara sie przepelnia...a znacie jakas dobra alternatywe dla ekspektu?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Może trzeba przenieść kasę do gamebookers ?? Kogo polecacie zamiast tych śmierdzieli z expektu ?? Unibet to w sumie jeden pies co ten expekt tak mi się wydaje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ja !@#$%^&* ten expekt! jezeli nie odpala do intertoto to zmieniam buka na unibet!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Wreszcie... Ale sie ****iszony pospieszyly... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
No wreszcie pojawił się ****ny expekt !!! Lepiej późno niż wcale !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Panowie jest u Was Expekt, bo u mnie godzina 20:50 i nie moge nic obstawić. To jest skandal, nic k..... nie chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Nie ma expekta, i co dziwne znowu nie ma www.royalscore.com [ royalscore.com] Dziwne, bo jak jest royalscore jest i expekt. Czy oni siedzą na jednym drucie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pozdro wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
u mnie expekt nie chodzil "tylko" rano pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Specjalnie wstałem tak wcześnie, myślałem, że już będzie dobrze, a tu kupa, EXPEKT - nie chodzi !!! *******................ DZIADY.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Specjalnie wstałem tak wcześnie, myślałem, że już będzie dobrze, a tu kupa, EXPEKT - nie chodzi !!! *******................ DZIADY.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|