|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Nie jest dobrze, te Zaremby i Rośińskie to jakaś popierdola - do tego Tkaczyk kompletnie niewyraźny no nie mamy zmienników;-( a gwiazdy się starzeją i takie są efekty. nie przesadzajcie kurwa ze starzy, Józek moze tak ale 30 lat to chyba nie czas na koniec kariery co do zmiennikow to Rosi i Zaremba grali dobre mecze w lidze i LM poza tym to ich pierwsze MŚ wiec nie oczekujmy ze wejdą i pociągna wózek, Oni tu zdobywaja doświadczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Juvcio,możemy się założyć. Ja stawiam na to,że Polacy przegrają ze Szwecją min.10 bramkami,co Ty na to  Opierasz to na dwóch meczach buhaha Szwecja -10 zabawni jesteście. Będzie to mecz bardzo wyrównany. Troszkę nie ma się co dziwić to już nie ta sama reprezentacja co kilka lat temu. Wiek też robi swoje a następcy już nie tacy wielcy. Jeśli nasi zajmą miejsca 5-8 też będzie to dobry wynik. Coś wyżej będzie wielkim sukcesem.dla tej reprezentacji takie wyniki beda ok a co wyzej to wielki sukces ? powiedz to zawodnikom i Wencie, chyba Rafik kpisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
heheheheheheheheh Bartez i bolo mnie rozjebali  Bartez - napislem Ci takie cos, zeby pokazac ze jestes tylko mocny w gebie i sie sprawdzilo  bolo - bez komentarza, trujesz mi o tym zakladzie a potem, piszesz do Barteza "zgadzam sie leszcz i tyle"  i na dodatek nie rozrozniasz rz od ż  młody gniewny dobrze ze wpadles w koncu cos sensownego i madrego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182 |
jak się nie znasz na piłce ręcznej,to wyjdz z tego tematu i nie drażnij FACHOWCÓW!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Tomczak, Jurasik, Zaremba, Rosiński co oni tutaj robią?
ich poziom jest żenująco, żenujący
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
jeszcze moj over 30 wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak się nie znasz na piłce ręcznej,to wyjdz z tego tematu i nie drażnij FACHOWCÓW!!!  krzysiek jarzyna ze Szczecina ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Patrze na wyniki i widzę że Japonia wygrała z Austrią. Ciekawe mistrzostwa  a kim qurwa jest Austria niby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Jak nasi ,,fachowcy'' bedą grali na Szwedow tym wiekszy kurs bedzie na Polakow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Tomczak, Jurasik, Zaremba, Rosiński co oni tutaj robią?
ich poziom jest żenująco, żenujący daj sobie spokoj facet  , widziales ich jakis mecz poza tymi meczami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
żenada nasi grają tak jakby ten mecz mieli w dupie i nieważne,że prowadzą z taką grą to daleko nie zajdziemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jak się nie znasz na piłce ręcznej,to wyjdz z tego tematu i nie drażnij FACHOWCÓW!!!  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Craax wiem,że oni mierzą wysoko ale ja patrzę realnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Tomczak, Jurasik, Zaremba, Rosiński co oni tutaj robią?
ich poziom jest żenująco, żenujący daj sobie spokoj facet  , widziales ich jakis mecz poza tymi meczami ? Jurasik tragedia forma chyba kazdy oglada  przed chwila ladna akcje dwojkowa chcial zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Craax wiem,że oni mierzą wysoko ale ja patrzę realnie ja caly czas sie ludze, ze to jest zaslona dymna przed powaznymi rywalami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Craax wiem,że oni mierzą wysoko ale ja patrzę realnie po niecalych dwoch meczach dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Tomczak, Jurasik, Zaremba, Rosiński co oni tutaj robią?
ich poziom jest żenująco, żenujący daj sobie spokoj facet  , widziales ich jakis mecz poza tymi meczami ? weź się ogarnij i popatrz co oni wyprawiają teraz a nie żyjesz wspomnieniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Tomczak, Jurasik, Zaremba, Rosiński co oni tutaj robią?
ich poziom jest żenująco, żenujący daj sobie spokoj facet  , widziales ich jakis mecz poza tymi meczami ? nie, ale jest kozak na forum, zagroznie to jedynie mama obok w kuchni moze patelnia w leb strzelic taki Zaremba, wlasnie ten co przed chwila piekna bramke strzelil, jakby zobaczyl co on tutaj na niego wypisuje to by go zabil plaskaczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
To jest normalnie parodia , co oni dziś robią 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|