|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
dlaczego nie ma u nich wnba?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam. Chciałbym przyłączyć się do wszystkich tych, którzy chcą oskubać trochę z 'kasy' bukmacherów. Wybrałem 'expekt' i typowanie meczów lig piłkarskich na początek. Ponieważ jestem zupełnie 'świeży' w tej dziedzinie kombinowania pieniędzy, mam uprzejmą prośbę do zaawansowanych graczy o parę rad dla początkującego (jak grać, ile zdarzeń obstawiać,jakie stawki, itp.)aby nie zostać od razu oskubanym przez 'buków'. I jeszcze jedno, co oznaczają minusy i plusy przy kursach np: -145, +300, +420. Dziekuję za rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał Antytalent: [qb]I jeszcze jedno, co oznaczają minusy i plusy przy kursach np: -145, +300, +420. Dziekuję za rady.[/qb] To system amerykański. Zmień sobie na dziesiętny w prawym górnym rogu. Co do sposobów gry, to w uproszczeniu ile forumowiczów tyle sposobów. Ja gram tylko single. Sądzę że tylko w ten sposób można na dłuższą mete ogrywać buka, no może jeszcze dwa, trzy zdarzenia na tenisie. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127 |
Musze pochwalic Expekt, wyplacili calkiem duza sumke przelewem ne Ekonto w temie blyskawicy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
O ktorej godzinie najczesciej pojawia sie oferta w expekcie na tenis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Ja przeważnie wchodzę o 08 30 i zawsze już jest na mecze, które są grane do godz. 15 00. Czasami na późniejsze mecze oferta pojawia się trochę później.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
nie dziala mi stronka expekta, czy tylko mi ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
Ja też mam problem z uruchomieniem expekta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332 |
Nie moge sie nigdzie zalogowac. Powalilo tych bukmacherów, Expekt sie nie otwiera, Unibet to samo. Betandwin stronka sie otwiera ale nie mozna sie zalogoac. Co za bagno dajcie znac czy tez nie mozecie nigdzie wejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Binas: [qb]Nie moge sie nigdzie zalogowac. Powalilo tych bukmacherów, Expekt sie nie otwiera, Unibet to samo. Betandwin stronka sie otwiera ale nie mozna sie zalogoac. Co za bagno dajcie znac czy tez nie mozecie nigdzie wejsc.[/qb] jeżeli masz sieć, to tutaj szukaj przyczyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 161 |
To widzę że nie tylko ja nie mogę otworzć strony Expekt.com. Wysłałem do nich maila z pytaniem co się stało, ale odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem. Mam nadzieję, że długo to nie potrwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
ja też 2 raz w tym tygodniu nie mogę odpalić expekta to już jest kpina chciałem mlb postawić a tu znowu problemy Zasypcie ich mailami z awanturą że jaja se robią. Mój kumpel już dziś do nich napisał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb] [qb][/qb]jeżeli masz sieć, to tutaj szukaj przyczyny[/qb] Zgadza sie mam siec i wczorej mialem troche broblemow. Dzisiaj wszyskto smigalo i booki tez odwiedzalem. Pewnie masz racje Gump, tylko troche dziwne jest to ze teraz wszystko chodzi, a do zadnego booka nie moge sie dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Widze że nie jestem jedyny, komu nie otwiera się expekt. Chyba robią sobie z nas jaja!!! :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276 |
Potwierdzam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ...nie pierwszy raz w exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332 |
No i po sprawie Unibet i Betandwin juz mi chodzi. Troche nie w tym topicu co trzeba, ale wszystko zaczelo sie od tego ze Expekt nie chodzil. A teraz chociaz moge cos postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Witam. Też mi się nie otwiera Expekt od rana, ale nie wiem czy to ich wina, skoro w Opcjach Internetowych - Połączenia - Ustawienia sieci LAN, włączyłem proxy w3cache.icm.edu.pl port: 8080 i działa! Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
to wina TPSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: u mnie to samo - działa na proxy a "bez" lipa i z expektem i z GB
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: TPSA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Niedawno zapisalem sie do Expect i nie moge znalezc informacji jak to jest z wprowadzaniem zmian to zakladów znajdujcych sie juz w dziale "w trakcie"? Zakladajac, ze zadne ze spotkan danego kuponu nie rozpoczelo sie jeszcze to czy mam mozliwo[c edycji poszczególnych pozycji albo sposobu powiadomienia o wyniku (e-mail, sms). Jest taka opcja?
|
|
|
Link skopiowany do schowka