Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#43743 16/07/2003 14:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
jeden na caly bank

Bonus: Unibet
#43744 17/07/2003 19:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
dlaczego nie ma u nich wnba?

#43745 17/07/2003 20:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Witam.
Chciałbym przyłączyć się do wszystkich tych, którzy chcą oskubać trochę z 'kasy' bukmacherów.
Wybrałem 'expekt' i typowanie meczów lig piłkarskich na początek.
Ponieważ jestem zupełnie 'świeży' w tej dziedzinie kombinowania pieniędzy, mam uprzejmą prośbę do zaawansowanych graczy o parę rad dla początkującego (jak grać, ile zdarzeń obstawiać,jakie stawki, itp.)aby nie zostać od razu oskubanym przez 'buków'.
I jeszcze jedno, co oznaczają minusy i plusy przy kursach np: -145, +300, +420.
Dziekuję za rady.

#43746 17/07/2003 23:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał Antytalent:
[qb]I jeszcze jedno, co oznaczają minusy i plusy przy kursach np: -145, +300, +420.
Dziekuję za rady.[/qb]
To system amerykański. Zmień sobie na dziesiętny w prawym górnym rogu.
Co do sposobów gry, to w uproszczeniu ile forumowiczów tyle sposobów. Ja gram tylko single. Sądzę że tylko w ten sposób można na dłuższą mete ogrywać buka, no może jeszcze dwa, trzy zdarzenia na tenisie. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43747 18/07/2003 00:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
Musze pochwalic Expekt,
wyplacili calkiem duza sumke przelewem
ne Ekonto w temie blyskawicy

#43748 18/07/2003 04:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
O ktorej godzinie najczesciej pojawia sie oferta w expekcie na tenis?

#43749 18/07/2003 17:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Ja przeważnie wchodzę o 08 30 i zawsze już jest na mecze, które są grane do godz. 15 00. Czasami na późniejsze mecze oferta pojawia się trochę później.

#43750 18/07/2003 22:55
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
nie dziala mi stronka expekta, czy tylko mi ????

#43751 18/07/2003 23:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Ja też mam problem z uruchomieniem expekta.

#43752 19/07/2003 01:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Nie moge sie nigdzie zalogowac. Powalilo tych bukmacherów, Expekt sie nie otwiera, Unibet to samo. Betandwin stronka sie otwiera ale nie mozna sie zalogoac. Co za bagno dajcie znac czy tez nie mozecie nigdzie wejsc.

#43753 19/07/2003 01:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Binas:
[qb]Nie moge sie nigdzie zalogowac. Powalilo tych bukmacherów, Expekt sie nie otwiera, Unibet to samo. Betandwin stronka sie otwiera ale nie mozna sie zalogoac. Co za bagno dajcie znac czy tez nie mozecie nigdzie wejsc.[/qb]
jeżeli masz sieć, to tutaj szukaj przyczyny

#43754 19/07/2003 01:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 161
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 161
To widzę że nie tylko ja nie mogę otworzć strony Expekt.com.
Wysłałem do nich maila z pytaniem co się stało, ale odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem. Mam nadzieję, że długo to nie potrwa.

#43755 19/07/2003 01:48
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
ja też 2 raz w tym tygodniu nie mogę odpalić expekta to już jest kpina chciałem mlb postawić a tu znowu problemy
Zasypcie ich mailami z awanturą że jaja se robią.
Mój kumpel już dziś do nich napisał

#43756 19/07/2003 02:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]
[qb][/qb]jeżeli masz sieć, to tutaj szukaj przyczyny[/qb]
Zgadza sie mam siec i wczorej mialem troche broblemow. Dzisiaj wszyskto smigalo i booki tez odwiedzalem. Pewnie masz racje Gump, tylko troche dziwne jest to ze teraz wszystko chodzi, a do zadnego booka nie moge sie dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#43757 19/07/2003 02:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Widze że nie jestem jedyny, komu nie otwiera się expekt. Chyba robią sobie z nas jaja!!!
:eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#43758 19/07/2003 02:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Potwierdzam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
...nie pierwszy raz w exp

#43759 19/07/2003 02:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
No i po sprawie Unibet i Betandwin juz mi chodzi. Troche nie w tym topicu co trzeba, ale wszystko zaczelo sie od tego ze Expekt nie chodzil. A teraz chociaz moge cos postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#43760 19/07/2003 03:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Witam.
Też mi się nie otwiera Expekt od rana, ale nie wiem czy to ich wina, skoro w Opcjach Internetowych - Połączenia - Ustawienia sieci LAN, włączyłem proxy w3cache.icm.edu.pl port: 8080 i działa!
Pozdrawiam.

#43761 19/07/2003 03:42
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
to wina TPSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
u mnie to samo - działa na proxy a "bez" lipa i z expektem i z GB

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: TPSA

#43762 19/07/2003 19:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Niedawno zapisalem sie do Expect i nie moge znalezc informacji jak to jest z wprowadzaniem zmian to zakladów znajdujcych sie juz w dziale "w trakcie"? Zakladajac, ze zadne ze spotkan danego kuponu nie rozpoczelo sie jeszcze to czy mam mozliwo[c edycji poszczególnych pozycji albo sposobu powiadomienia o wyniku (e-mail, sms). Jest taka opcja?

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1