|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Mam taką prośbę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam konto w EXPEKCIE i szukam kogoś kto by mi przelał voucherem na konto 20 zl, a ja bym temu komuś wpłacił na konto w banku te 20 zl.
Bardzo proszę o kontakt na priv-a osobe/y zainteresowane (bardzo mi na tym zależy)
Pozdrawiam Pele
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Niedawno zapisalem sie do Expect i nie moge znalezc informacji jak to jest z wprowadzaniem zmian to zakladów znajdujcych sie juz w dziale "w trakcie"? Zakladajac, ze zadne ze spotkan danego kuponu nie rozpoczelo sie jeszcze to czy mam mozliwosc edycji poszczególnych pozycji albo sposobu powiadomienia o wyniku (e-mail, sms). Jest taka opcja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał mlody: [qb]Niedawno zapisalem sie do Expect i nie moge znalezc informacji jak to jest z wprowadzaniem zmian to zakladów znajdujcych sie juz w dziale "w trakcie"? Zakladajac, ze zadne ze spotkan danego kuponu nie rozpoczelo sie jeszcze to czy mam mozliwosc edycji poszczególnych pozycji albo sposobu powiadomienia o wyniku (e-mail, sms). Jest taka opcja?[/qb] nie da sie edytowac wyslanego kuponu ani zadnych zmian wrazie wiekszej sumy i niespecjalnej pomylki mozesz napisac meila do nich o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
mam pytanie> mam na koncie walute w GBP i chce wyplacic na konto bankowe i czy automatycznie bank zamieni mi na walute zł po swoim kursie tyle ile wynosi kurs
z gory dzieki
haz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
zamieni ci ale doda prowizje, ktorej wysokoc zalezy od banku, w Inteligo chyba 15PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696 |
Chodzi wam expekt teraz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Chodzi wam expekt teraz?? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696 |
Dzieki Gump, bo juz myslalem ze tylko u mnie sie chrzani
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
ehh i znowu jakies problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (( mam nadzeje ze zaraz naprawią
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Fuck, też mi nie działa. Podobno często tak mają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
Dobra widać że się męczycie. Jeżeli chcecie się dostac na expekt wpiszcie taki adres: www.expekt.com/pol [ expekt.com] albo kliknjcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Znowu nie chodzi expekt. Tak jest zawsze czy mam wyjatkowego pecha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Ale wymyslili: Dear Customer, We are currently upgrading our software and are expecting to be online again in a few minutes.
Ciekawe co w ich mniemaniu oznacza few minutes...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam. Czy ktoś mógłby mnie podać adresy stron na których porównywane są kursy zdarzeń u poszczególnych 'buków'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Dzięki Conrad. Wszystkie przejrzałem, każda przydatna, będę korzystał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Warte przejrzenia jest również http://www.oddsexchange.com/ Sam często uzywam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Z tej strony dotychczas korzystałem, ale wczoraj miałem z nia problemy. Dzisiaj jest ok. Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
mam takie pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy mógłby mi ktoś przesłąć voucherem 1 zl ?? oddam najszybciej jak się tylko da (jak bym dostał tą zl dziś to jutro wieczorem ją bym oddał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
pozdrowionka i jak by ktoś chciał mi pożyczyć zl to proszę o kontakt na priv-a to wtedy podam e-maila
|
|
|
Link skopiowany do schowka