|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
tabelka kiedy bedzie;> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Panowie, bardzo proszę o cierpliwość, miałem zrobić dzisiaj, ale nie dałem rady  Na pewno pojawi się w ciągu 48h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
1 Brator 128/1046 2 Kieras 145/672 3 pill 126/468 4 Fanatyk 121/390 5 Marian 126/361 6 mlody 109/217 7 Grey 77/166 8 Homik 43/-342 9 Big Ben 24/-499 10 olopatronat 116/-582 11 Misiaki 8/-598 12 bodescu 129/-689 13 juancarlos 128/-982 14 Manchild 133/-1475 15 Fan NBA 58/-1517 16 Skiper 118/-1921 17 Oki 124/-2154
Nie wiem co z typem #125 Pana Oki ,jeden zawodnik zagral a drugi nie...
W pewnym momencie Kieras widzial juz plecy Bratora i mial 999 profitu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dzięki Fanatyk za tabelkę, ja postaram się zrobić dzisiaj wieczorem, ewentualnie jutro rano  jeśli jeden zagrał, a drugi nie--> to typ jest liczony jako 0pkt aczkolwiek jak będę robił podsumowanie, to przyjże się temu  Panowie do końca zabawy zostało 30 dni, a więc już teraz można powiedzieć, że część osób nie odda wymagającej ilości typów, a co za tym idzie, będzie miała minusy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja już wywiesiłem białą flagę jakiś czas temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Panowie cholera nie dałem rady zrobić nowego podsumowania. Mam teraz parę spraw na głowie, tak więc proszę o cierpliwość do niedzieli, w dzień święty zrobię wszystkie podliczenia i wkleję tabelę.
pozdrawiam Marian
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
spoko, nieoficjalna tabela jest (dzieki Fanatyk!). nawet jesli sa jakies drobne roznice, to nie jest to jeszcze az tak wazne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Wczoraj czolowka swietne typy dala...bedzie ciezko wskoczyc na podium 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Fanatyk sam trafiles 3 typy:) a ja wyszedlem na 0 dobre i to Brator i Piil trzymja poziom:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
pill mialo byc Houston  ...ciekawe teraz jak mi to Marian policzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
już odpowiadam na pytanie, typ oczywiście zaliczony  ubiegłej nocy Utah nie grało, tak więc pomyłka jest wybaczona, widocznie dużo myślałeś o Jazz i stąd to zagapienie  ps. w razie gdyby komuś się to nie spodobało i uważał, że Fanatykowi należy się -100pkt, to przypomnę że w przeszłości też był podobny błąd i zaliczyłem go. ps. zważywszy że jest to już ostatni miesiąc zabawy, postaram się robić częściej podsumowania (jeśli się uda, to nowe będzie dzisiaj). pozdrawiam Marian
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
jesli chodzi o przypadek manchilda tez raz tak mialem ze nie moglem wyslac posta na forum a priv moglem dopiero napisalem do mlodego i on wyslal moje typki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
no tak, ale On nie ma możliwości wysyłania na priv (spójrz ile ma postów) a że ma moje gg, to wysłał mi na gg... wstałem rano i dostałem wiadomość. Godzina wysłania wiadomości jest, tak więc nie widzę przeszkód aby wziąć pod uwagę te typy  no chyba że ktoś ma jakieś inne zdanie na ten temat, to chętnie wysłucham ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
nie no typki sie licza kolegi Manchilda i nie ma co dyskutowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2010
Posty: 112 |
próba wysłania ... Powitać Szanownych Graczy  Sorki za zamieszanie z typkami poprzedniej nocki ale jak widać w informacji zamieszczonej przez Mariana były spore problemy z wysłaniem posta. Nie widzę sprzeciwów i ze Ekipa zgodna więc dopisujemy kolejny "Minusowy" dzień do mojego konta  No cóż jadziem dalej. Pzdr Manchild
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Witam, piil nie uważasz że Twój ostatni typ jest zdecydowanie po czasie  #154 3:00 SAC - GS 1 kwarta typ: SAC -.05 (1QT) kurs: 1.86 bet365 mecz o 3, a Ty go podałeś o 3:07  no chyba że o czymś nie wiem  bardzo proszę użytkownika piil o wyjaśnienie tej sytuacji, no chyba że ktoś inny coś wiem, to będę wdzięczny  bo jest to pierwsza sytuacja, gdzie zostaje podany typ już po rozpoczęciu i teraz nie wiem czy w Sacramento była godzina 4 czy to po prosty Twoje niedopatrzenie  ps. po wyjaśnieniu tej sprawy, zrobię dzisiaj tabelkę (najprawdopodobniej wieczorem) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Wiesz co, teraz to nie jestem tak na 100% pewien. Wrocilem pozno w nocy i WYDAJE mi sie ze zostaly mi 2 mecze, na ktore zdazalem z zapasem i wysylalem typ godzine przed meczem, a nie minute. Jest troche zamieszania w zwiazku ze zmiana czasu w USA, mecze sa teraz o godzine wczesniej niz byly. Mecz ewidentnie byl o 3: 10:00 PM ET, March 14, 2011. Wg starego czasu 10.00 to 4, teraz juz 3. Czyli jesli zegar forum chodzi wlasciwie to wyglada ze rzeczywiscie cos mi sie popierniczylo. Mam tylko watpliwosci, czy przypadkiem TU, na forum, czas nie jest przesuniety. Popatrz na typ #156 bodescu: Dzisiaj o 01:51 AM na mecz startujacy o 1.08. Nie sadze by 2 osoby zrobily ten sam blad. Ten post wysylam o 9.44 czasu wrocławskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
zgadza sie pill twoj typ powinen byc uznany Jest troche zamieszania w zwiazku ze zmiana czasu w USA, mecze sa teraz o godzine wczesniej niz byly. Mecz ewidentnie byl o 3: 10:00 PM ET, March 14, 2011. Wg starego czasu 10.00 to 4, teraz juz 3. PRAWDA W 100%
Do tego podam przykład Bratora ktory wczoraj podał typ:
#155 godz: 20:35 ORL Magic @ PHX Suns typ: ORL Magic -12 kurs: 3,25 buk: bet365
a z boku widniieje godzina 21:18
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
i wg czasu podales typ o 02:07
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|