Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
tabelka kiedy bedzie;> smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Panowie, bardzo proszę o cierpliwość, miałem zrobić dzisiaj, ale nie dałem rady frown Na pewno pojawi się w ciągu 48h wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470

1 Brator 128/1046
2 Kieras 145/672
3 pill 126/468
4 Fanatyk 121/390
5 Marian 126/361
6 mlody 109/217
7 Grey 77/166
8 Homik 43/-342
9 Big Ben 24/-499
10 olopatronat 116/-582
11 Misiaki 8/-598
12 bodescu 129/-689
13 juancarlos 128/-982
14 Manchild 133/-1475
15 Fan NBA 58/-1517
16 Skiper 118/-1921
17 Oki 124/-2154

Nie wiem co z typem #125 Pana Oki ,jeden zawodnik zagral a drugi nie...

W pewnym momencie Kieras widzial juz plecy Bratora i mial 999 profitu...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
dzięki Fanatyk za tabelkę, ja postaram się zrobić dzisiaj wieczorem, ewentualnie jutro rano wink

jeśli jeden zagrał, a drugi nie--> to typ jest liczony jako 0pkt
aczkolwiek jak będę robił podsumowanie, to przyjże się temu wink

Panowie do końca zabawy zostało 30 dni, a więc już teraz można powiedzieć, że część osób nie odda wymagającej ilości typów, a co za tym idzie, będzie miała minusy!


Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Ja już wywiesiłem białą flagę jakiś czas temu

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Panowie cholera nie dałem rady zrobić nowego podsumowania. Mam teraz parę spraw na głowie, tak więc proszę o cierpliwość do niedzieli, w dzień święty zrobię wszystkie podliczenia i wkleję tabelę.


pozdrawiam
Marian

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
spoko, nieoficjalna tabela jest (dzieki Fanatyk!). nawet jesli sa jakies drobne roznice, to nie jest to jeszcze az tak wazne.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Wczoraj czolowka swietne typy dala...bedzie ciezko wskoczyc na podium smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Fanatyk sam trafiles 3 typy:) a ja wyszedlem na 0 dobre i to Brator i Piil trzymja poziom:)

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
pill mialo byc Houston smile ...ciekawe teraz jak mi to Marian policzy...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
już odpowiadam na pytanie, typ oczywiście zaliczony wink

ubiegłej nocy Utah nie grało, tak więc pomyłka jest wybaczona, widocznie dużo myślałeś o Jazz i stąd to zagapienie tongue

ps. w razie gdyby komuś się to nie spodobało i uważał, że Fanatykowi należy się -100pkt, to przypomnę że w przeszłości też był podobny błąd i zaliczyłem go.


ps. zważywszy że jest to już ostatni miesiąc zabawy, postaram się robić częściej podsumowania (jeśli się uda, to nowe będzie dzisiaj).


pozdrawiam
Marian

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
jesli chodzi o przypadek manchilda tez raz tak mialem ze nie moglem wyslac posta na forum a priv moglem dopiero napisalem do mlodego i on wyslal moje typki...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
no tak, ale On nie ma możliwości wysyłania na priv (spójrz ile ma postów) a że ma moje gg, to wysłał mi na gg... wstałem rano i dostałem wiadomość. Godzina wysłania wiadomości jest, tak więc nie widzę przeszkód aby wziąć pod uwagę te typy smile no chyba że ktoś ma jakieś inne zdanie na ten temat, to chętnie wysłucham ;>

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
nie no typki sie licza kolegi Manchilda i nie ma co dyskutowac smile

Dołączył: Mar 2010
Posty: 112
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 112
próba wysłania ...

Powitać Szanownych Graczy wink

Sorki za zamieszanie z typkami poprzedniej nocki ale jak widać w informacji zamieszczonej przez Mariana były spore problemy z wysłaniem posta. Nie widzę sprzeciwów i ze Ekipa zgodna więc dopisujemy kolejny "Minusowy" dzień do mojego konta laugh No cóż jadziem dalej.

Pzdr
Manchild

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Witam,

piil nie uważasz że Twój ostatni typ jest zdecydowanie po czasie smile

#154
3:00
SAC - GS
1 kwarta
typ: SAC -.05 (1QT)
kurs: 1.86
bet365


mecz o 3, a Ty go podałeś o 3:07 tongue no chyba że o czymś nie wiem smile bardzo proszę użytkownika piil o wyjaśnienie tej sytuacji, no chyba że ktoś inny coś wiem, to będę wdzięczny smile bo jest to pierwsza sytuacja, gdzie zostaje podany typ już po rozpoczęciu i teraz nie wiem czy w Sacramento była godzina 4 czy to po prosty Twoje niedopatrzenie smile

ps. po wyjaśnieniu tej sprawy, zrobię dzisiaj tabelkę (najprawdopodobniej wieczorem)

pozdrawiam

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
test

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Wiesz co, teraz to nie jestem tak na 100% pewien.
Wrocilem pozno w nocy i WYDAJE mi sie ze zostaly mi 2 mecze, na ktore zdazalem z zapasem i wysylalem typ godzine przed meczem, a nie minute.
Jest troche zamieszania w zwiazku ze zmiana czasu w USA, mecze sa teraz o godzine wczesniej niz byly. Mecz ewidentnie byl o 3: 10:00 PM ET, March 14, 2011. Wg starego czasu 10.00 to 4, teraz juz 3.
Czyli jesli zegar forum chodzi wlasciwie to wyglada ze rzeczywiscie cos mi sie popierniczylo. Mam tylko watpliwosci, czy przypadkiem TU, na forum, czas nie jest przesuniety. Popatrz na typ #156 bodescu: Dzisiaj o 01:51 AM na mecz startujacy o 1.08. Nie sadze by 2 osoby zrobily ten sam blad.

Ten post wysylam o 9.44 czasu wrocławskiego smile



Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
zgadza sie pill twoj typ powinen byc uznany
Jest troche zamieszania w zwiazku ze zmiana czasu w USA, mecze sa teraz o godzine wczesniej niz byly. Mecz ewidentnie byl o 3: 10:00 PM ET, March 14, 2011. Wg starego czasu 10.00 to 4, teraz juz 3.
PRAWDA W 100%

Do tego podam przykład Bratora ktory wczoraj podał typ:

#155 godz: 20:35
ORL Magic @ PHX Suns
typ: ORL Magic -12
kurs: 3,25
buk: bet365

a z boku widniieje godzina 21:18

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
i wg czasu podales typ o 02:07

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1