|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
a jeśli mam -500 a rywal nie poda żadnego typu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Też awansujesz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
#1 23.01.2010 12:30 Udinese - Inter Typ: powyżej 2 goli Kurs:1,4
Wpisałem omyłkowo 2010 rok. Należy podać typ zastępczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
#1 23.01.2010 12:30 Udinese - Inter Typ: powyżej 2 goli Kurs:1,4
Wpisałem omyłkowo 2010 rok. Należy podać typ zastępczy? bez przesady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
1. Co tydzień do 19:59 w niedzielę każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Każdy niewysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do południa (12:00) w poniedziałek będzie liczony jako -100zł. W każdej parze, osoba z najlepszym wynikiem (największy zysk lub najmniejsza strata) awansuje do następnej rundy.
Rozumiem ze mozna grac typy z AO byle wynik byl znany j/w do godziny 12 ? - pytam do widze w konkursie tenisowym playoff wyglada to inaczej i nie chcialbym pozniej aby byly problemy. czekam na odp.
Pzdr, Riva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
juz chyba po czasie  Tutaj chciałbym zwrócić uwagę na nieścisłość, brak dokładnej informacji w regulaminie, już nie chodzi o tych typujących po deadline, ale nie jest napisane co z tymi, którzy otrzymali zwroty po 20  Czy mają jeszcze dodatkowe minuty na wymianę. Pytałem moda, ale też nie był do końca pewny, jednak piszę do 19.59, więc pogratulowałem już rywalowi awansu. Ale na przyszłość warto zaznaczyć co w sytuacji zwrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
wszystkie typy musza byc podane do 19:59, jezeli ma zwrot i czas minal niestety ma -100 za ten bet - liczony jako nie podany. zadnych dodatkowych minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
bedzie gdzies mozna podac typ na 2 runde na mecz o 1 w nocy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wie to ktos czy nie bo chce isc spac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wytlumaczy mi ktos czemu moj rywal mimo trafienia kursow 2,25 ; 1,44 i 1,44 wpisal siebie jako zwyciezce?  Ja trafilem 2,05 ; 1,53 i 1,50... i wlasnie nie ogarniam czemu tak napisal  I teraz nie bardzo wiem gdzie mam zglosic pretensje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
iti.. w tym konkursie w przeciwienstwie do konkursu Unibetu, nie mnozysz trafionych kursow przez siebie, tylko liczy sie kto ma wiekszy zysk lub mniejsza strate.. on ma 213-200=+13 a Tobie wychodzi +8.. zatem przegrales 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Iti potwierdzam, Krystian ma 100% racji.
Krystian: nie mozesz podac typow na nowa runda rozpoczynajacych sie w nocy, poniedziwaz ta runda koncy sie o jutro 12:00 (tzn do tego czasu musza byc znane wyniki)
Tematy beda otwarte w okolicach poludnia pewnie - tak to mniej wiecej wyglada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
iti.. w tym konkursie w przeciwienstwie do konkursu Unibetu, nie mnozysz trafionych kursow przez siebie, tylko liczy sie kto ma wiekszy zysk lub mniejsza strate.. on ma 213-200=+13 a Tobie wychodzi +8.. zatem przegrales  Rzeczywiscie  Ale ze mnie frajer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162 |
gdzie mozna zglaszac najlepszy bilans tygodnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Mam pytanie.
Mój rywal Pizza man nie podał żadnego typu i wpisał się jako zwycięzca pary.
Ja trafiłem dwa typy.W związku z tym mam pytanie czy brak aktywności w konkursie a co za tym idzienie podanie typów nie wiąże się z dyskwalifikacją ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nieaktualne.Przepraszam za zamieszanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887 |
gdzie sprawdzić kto jest moim przeciwnikiem w II rundzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Musisz w temacie 1 runda zobaczyć ew. na kogo wpadasz w drugiej rundzie i zerknąć do tematu kto awansował, czekać na wpis któregoś z nich - niestety taka metoda z XIX wieku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|