|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
aj muller już po rowerek zmierza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Pamiętajcie - Nalbandian na zawsze pozostanie postacią wielką w tenisie  Dzisiaj przegrał ze zdrowiem. Ze zdrowiem nikt nie wygra. Dokładnie  dobrze, że skreczował, bo jakby dochodził tak do końca meczu to bym szacunku do niego już nie miał. I nie chodzi tu tylko o to, że mi kończył wielki kupon, ale ogólnie jak nie możesz grać to schodzisz tak powinno być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744 |
Pamiętajcie - Nalbandian na zawsze pozostanie postacią wielką w tenisie  Dzisiaj przegrał ze zdrowiem. Ze zdrowiem nikt nie wygra. Brzucha mu nie odmówię. Rozumiem, że krecz spowodowany frustracją/godnością?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Federer do tej pory wygrywa  W sensie zna swoje mozliwosci i rozsądnie dobiera turnieje w ktrych startuje. Do tej pory nie kreczował - klasa sama w sobie. Dlatego zaden Nadal itd. nigdy mu nie dorownają. Tu chodzi tez o wymiar pozasportowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
aj muller już po rowerek zmierza moze under siądzie  2,15 go Soda 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Klara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Klara na zwrot stawki skontrowalem, taka szanse miala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nikt nie lubi kreczować, szczególnie Nalbandian - zawsze będę pamiętał jak w półfinale RG'06 grał z Federerem, niestety kłopoty żołądkowe zmusiły go do kreczu. Albo rok temu w Buenos Aires - mecz z Gimeno-yTraverem, miałem ten mecz zagrany na Nalbiego. Grał z kontuzją uda, bolało go, ale walczył do końca, jeszcze mógł jako tako biegać i wygrał. Do następnego meczu jednak już nie wyszedł. Show must go on  Wtedy też mógł skreczować i nikt nie mógłby mieć do niego żadnych pretensji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
ugra gema muller chyba, da mu soda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
aj muller już po rowerek zmierza moze under siądzie  2,15 go Soda  ja pograne over 10,5 gema Muller, po drugim secie wszystko dobrze wyglądało, nie kontrowane i dupa blada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ale mnie postraszył Nalbi, miałem kupon zagrany za największą kasę w życiu i on mi kończył. Myślałem przed meczem, że jakby coś poszło nie tak to skontruje, ale sprawy się potoczyły tak szybko, że nie dało rady skontrować nawet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Ale on ostatnio ma spadek formy z typowaniem(po męczarniach mu wchodzą) ;-) 1,90 1,50 3,5 1,30 Na każdym roku potwierdzasz to, co ostatnio o Tobie pisałem. Na dodatek robisz się zgorzkniały  hoho, Nalbi miał rakietę Radwańskiej? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 223 |
klara moja idolka na wieki. pozostałe wielka szczególnie jak przy stanie 5-4 miała serwis na mecz i nie wygrała piłki robiąc 4 mega błędy nie spowidowane niczym tylko głupotą i baniem sie że może wygrać. Poprostu nie ma instyktu zwyciężcy, no trudno szczególnie że miałem kurs na nią 2 zagrany przed setem. czięki czeska mistrzyni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Muller za over 9.5  do tego bet365 jebniety ostro bo blokowalem grajac przelamania w 3 secie a przy 5-0 nie dali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Ale on ostatnio ma spadek formy z typowaniem(po męczarniach mu wchodzą) ;-) 1,90 1,50 3,5 1,30 Na każdym roku potwierdzasz to, co ostatnio o Tobie pisałem. Na dodatek robisz się zgorzkniały  hoho, Nalbi miał rakietę Radwańskiej?  po męczarniach...coś się nie zgadza? Nalbi ci akurat nie wszedł, ale nie przejmuj się
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
under 29,5  Brawo Soda za ostatni Set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Klara na zwrot stawki skontrowalem, taka szanse miala  mozna bylo ladnie zarobic grajac w obie strony
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
klara moja idolka na wieki. pozostałe wielka szczególnie jak przy stanie 5-4 miała serwis na mecz i nie wygrała piłki robiąc 4 mega błędy nie spowidowane niczym tylko głupotą i baniem sie że może wygrać. Poprostu nie ma instyktu zwyciężcy, no trudno szczególnie że miałem kurs na nią 2 zagrany przed setem. czięki czeska mistrzyni ale klara i tak ma lepsza psychike wedlug Azazela od Groth 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|