Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Rumunia - Australia
HT -8.5 Rumunia ~1.85x[200]=370

Informacja prosto z Rumunii. Dziś mecz dla Rumunów ważny, ale jutro będzie jeszcze ważniejszy, zagrają o wszystko, więc na dzis plan jest następujący - wyjść i w pierwszej połowie zrobić swoje - uzyskać przewagę i drugą połowę dać pograć rezerwie. Nic więcej na ten temat. Jeżeli grać handi na Rumunów to tylko do przerwy.

typy na piłkę ręczną wzięte ze strony: zarabiamynasporcie.blox.pl

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Biuro expekt oferuje nam co nastepuje

Polska - Szwecja typ 2 kurs 2.25 typ 2

Do tego gramy remis na zwrot po kursie 9

Komentarz do tego jest krótki - Szwecja stoi pod sciana, w wypadku przegrania meczu awansuja dalej z zaliczeniem dwoch porazek. Chcialbym zobaczyc jak Polska wygra ten mecz. Rekomenduje 2 powyzsze typy za bardzo duza stawke, ktora sam gram.

Zycze powodzenia

Zegarek

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363
Likes: 2
Szwecja - Polska

Jest to mecz ostatniej kolejki 1 fazy grupowej MŚ.
Oba zespoły będą grać w następnej fazie turnieju w grupie
z m.in. Danią i Chorwacją więc ten mecz jest bardzo
ważny w kontekście walki o medale gdyż wynik dzisiejszej
potyczki będzie brany pod uwage w tabeli 2 fazy grupowej.
Szwedzi nie mogą sobie pozwolić na drugą porażke z rzędu
co znacznie może utrudnić ich dalszą walkę o wysokie miesjca.
Dodatkowym atutem jest to, że grają przed własną publicznością,
która powinna ponieść ich do zwycięstwa.
Polacy wygrali wszystkie swoje mecze dotychczas ale formą raczej
nie zachwycają. Zwycięstwa nad Słowacją, Argentyną i Koreą odnosili
po ciężkich bojach a Szwedzi postawią poprzeczkę zdecydowanie wyżej
mimo, że też na razie nie grają tego czego się od nich oczekuje.
Przewiduję tutaj zwycięstwo Szwedów, własna hala + ogromna
motywacja po porażce z Argentyną powinna wystarczyć do zwycięstwa.
Kursy na gospodarzy powyżej 2.00 także zachęcają do gry.

Typ: Szwecja

Dołączył: Nov 2004
Posty: 25
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 25
SZWECJA - POLSKA

Mój Typ jest oczywisty ! Stawiam na Polaków, ponieważ moim zdaniem Szwedzi Muszą dziś Wygrać i w tym właśnie upatruję szansę Naszych.
Gospodarze będą bardzo skoncentrowani i będą popełniać błędy, które Polacy wykorzystają grając na luzie.
Czasem desperacja nie idzie w parze ze skutecznością!
Dodatkowym atutem Biało-czerwonych jest zgranie co zaowocuje dużą ilością bramek. Ponadto Szwedzi grają obroną 6-0, czy 5-1 co Pasuje Naszym.
I dodatkowo myślę że apogeum formy właśnie przyszło więc DRŻYJ Szwecjo !

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Austria - Węgry

Monarchia austro-węgierska zagra mecz o pietruszkę.

Rozwiązania w takim wypadku są dwa:

Remis albo Austria.


Dziękuję za uwagę.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by zegarek
Biuro expekt oferuje nam co nastepuje

Polska - Szwecja typ 2 kurs 2.25 typ 2

Do tego gramy remis na zwrot po kursie 9

Komentarz do tego jest krótki - Szwecja stoi pod sciana, w wypadku przegrania meczu awansuja dalej z zaliczeniem dwoch porazek. Chcialbym zobaczyc jak Polska wygra ten mecz. Rekomenduje 2 powyzsze typy za bardzo duza stawke, ktora sam gram.

Zycze powodzenia

Zegarek

Komentarz jest kroki - Szwedzi musza wygrac i jak bedzie rowno mecz to ich moze usztywniac, W wypadku przegrania nasi tez maja trudniej w kolejnej fazie. Nasi w obronie ostatnie dwa mecze graja bardzo dobrze, w ataku z obrona 6-0 sobie poradzimy, to na pewno nie jest mecz do gry o wysokie stawki. Nasi do pierwszych meczow podeszli za luzno, ale i tak wygrali, juz mecz z Korea szczegolnie w 2 polowie byl bardzo dobry, jak widac po innych wynikach Argentyna to wcale nie takie ogórki do bicia.
Dla mnie ciekawym typem bedzie over kar w tym meczu, albo over kar na Polakow, nasi graja zdecydowanie, i sedziowie kar nie szczedza, na Krola Artura mozna liczyc z 2 x 2 min co najmniej, do tego presja trybun na sedziow.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
w awansie do kolejnej rundy licza sie bramki czy bezposrednie mecze?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by BeNiTooo
w awansie do kolejnej rundy licza sie bramki czy bezposrednie mecze?

Regulamin na wypadek remisu
In the event that two (or more) teams have an equal number of points during the matches of the group, the following rules break the tie:
1. Goal difference
2. Goals scored
After completion of the group stage, the following rules break the tie:
1. Head-to-head
2. Goal difference
3. Goals scored

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Polska - Szwecja kto wygra 2 połowę? Polska kurs 2,15

Zaciekawił mnie taki zakład w Fortunie.

Myślę, że do przerwy mecz będzie na styku. A po przerwie wszystko rozegra się w głowach zawodników. I tu widzę naszą przewagę. Doświadczenie mamy dużo większe niż przeciwnicy. Szwedzi w meczu z Argentyną, która jako pierwsza drużyna postawiła im prawdziwy opór, zupełnie się pogubili. Na to też liczę w meczu z nami gdzie presja będzie jeszcze większa. Zwróćmy też uwagę na to, że do tej pory gramy bardzo szerokim składem. Trener Wenta bardzo rozsądnie rozdziela ilość minut jaką spędzają zawodnicy na boisku dzięki czemu nie może być mowy o jakimkolwiek zmęczeniu. Widać, że nasza ekipa powoli się rozkręca i wygląda coraz lepiej.
Cytując słynnego tenora: smile

"Do boju Polskooo " wink

Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.

Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.

Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.

Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.

W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.

Czas na pierwszy oklep.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 25
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 25
Serbia - Rumunia (1X2) 1 1.65
Islandia - Norwegia (1X2) 1 1.30
Niemcy - Tunezja (1X2) 1 1.10 Argentyna - Chile (1X2) 1 1.08

ako: 2,54
Dzis taki kuponik pusciłem, wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny.
kursy wg Tobet.pl

Pozdrawiam

Last edited by Platini; 20/01/2011 22:10.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 174
Serbia ma awans - to po co się przemęczać.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 152
Originally Posted by McDziarz
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.

Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.

Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.

Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.

W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.

Czas na pierwszy oklep.

Szwedzi za to zachwycają, szczególnie w meczu z Argentyną,Szwedzi nie są pod żadną presją, a nawet jeśli to i tak nie mają z Nią problemu co było widać w meczu z Argentyną, sędziowie też w tym meczu dobitnie pomagali Szwedom..., a sbornej to można szukać w Rosji a nie w POLSCE, tyle Twoja analiza jest dobitnie bezsensu, mecz wygra Polska bo jest dużo lepiej przygotowana do tego turnieju i z meczu na mecz się rozkręca.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
pisząc że Szwedzi nie są pod presją to chyba nie wiesz co piszesz..

Oceniasz ich po 1 meczu z Argentyną ? Czemu nie napiszesz nic o tym jak rozjechali Słowaków , Koreańców ?

Grałbym zdecydowanie na Szwedów , ale wole piwko i dopingować naszych , ale nie pisz bzdur

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Grajus, on pisał z ironią o tej presji...

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Korea - Słowacja, mecz niby o pietruchę, ale Słowacja słaba na tych MŚ, Korea całkiem fajnie pogrywa i wydaje mi się , że Korea nie przejdzie obok meczu bo to taki naród, będa biegać jak szaleni itd

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Polska tez sie meczyła z Argentyną wiec nie ma co porównywac tych 2 meczy ,a to ze szwedzi muszawygrac to inna sprawa i za pewne ten cel zrealizują

Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
Dzisiaj jest parę meczy o coś, np.
o pierwsze miejsce w grupie
FRANCJA - HISZPANIA
CHORWACJA - DANIA
POLSKA - SZWECJA
o punkty w drugiej rundzie:
ISLANDIA - NORWEGIA
czy o awans:
KOREA - SŁOWACJA
ARGENTYNA - CHILE
imho, tylko Korea i Islandia to bici faworyci swoich meczy
a HC -3,5 na Koree @ 1,83 (ladbrokes) wart jest uwagi.Panowie w półwyspu koreańskiego ciągle jeszcze mają szansę i nie odpuszczą a słowacy.... Mam nadzieję, że chociaż zdjęcia im wyszły bo turniej nie bardzo i widać jak po meczu z nami z balonika uciekało zdrowe, górskie, słowackie powietrze..
Argentyna zapewne wygra z Chile, ale... ciągle nie jestem pewien czy ich występ w Szwecji to cud jakiś, czy znak, że piłka ręczna przepłynęła ocean, i zaczyna kolonizować Amerykę.
A kursy 1.05 (ladbrokes, bwin) na win Albicelestes czy linia HC w okolicach -6,5 są dla mnie nie warte ryzyka.

w pozostałych meczach trudno wytypować "pewnego" faworyta.
Niby francuzi mocniejsi od hiszpanów, a h2h na imprezach mistrzowskich 3-1-1 dla żabojadów, ale... to nie jest taka różnica klas, którą usprawiedliwiałby kurs na Francje 1,3 - 1,44 (bwin, ladbrokes)
linia overa 50,5 (j.w.) jest bardzo dobrze postawiona, bo z jednej strony wielki potencjał ofensywny a z drugiej dobra obrona, bramkarze i prawie brak kontr hiszpanów (17 w 4 meczach)..

CHORWACJA - DANIA
dwie rónorzędne, światowej klasy ekipy.. i bądź mądry i pisz wiersze... h2h 3-0-4 na korzyść chorwatów ale mój wybór to:
DANIA NA WIN @2 (ladbrokes)
większa pasja, większa determinacja, twarda obrona i mordercze kontry (niesamowici skrzydłowi: Christiansen i Lindberg)wezmą górę na wyrachowaniem chorwatów.

POLSKA - SZWECJA
czytałem tu na forum różne opinie, że Szwedzi wygrają bo muszą, że leży nam szwedzka obrona 6-0 i to my wygramy...
Dla mnie wynik tego meczu jest zagadką większą niż sens powstania sequela "Titanica".
Szwedzi owszem, żeby poważnie się liczyć w walce o medale, muszą wygrać z nami. Owszem, sędziowie pewnie im nie będą bardzo przeszkadzać i owszem wykorzystają każdy nasz błąd w ataku, żeby pchać kontry, bo w ataku pozycyjnym nie mają aż takich armat, żeby mogli nam zrobić wielką krzywdę. Nam zresztą też łatwo nie będzie przy ich obronie 6-0, bo trzech środkowych obrońców to dwu metrowi goście o łącznej wadze 320kg (nie zazdroszę nerkom i wątrobie Jureckiego takiego "masażu" jaki dostaną dzisiaj) wink
mój pomysł na ten mecz to:
POLSKA over26,5 bramki @ 2 (ladbrokes)
tak jak pisałem, będzie ciężko w ataku pozycyjnym, ale
1. Jurecki na kole. Jeden z najlepszych (imho) kołowych świata, wykonuje tytaniczną pracę w ataku ułatwiając rozgrywającym oddawanie rzutów.
2. Tkaczyk na rozegraniu. "Młody" wreszcie zaczyna grać. Był cieniem siebie ze Słowakami i Argentyną, ale już z Chile i Koreą (zwłaszcza Koreą) zagrał koncert. Wszystko widzi, świetnie współpracuje z Jureckim i do tego może postraszyć z drugiej linii (czego nie ma Jaszka) idealny playmaker na szwedów.
3. Lepsza, coraz lepsza gra naszych w obronie. Byłem przerażony i pełen najgorszych obaw po meczu ze Słowakami i potem nie było lepiej, aż do drugiej połowy meczu z Koreą. Nareszcie twardo, konsekwentnie, zespołowo.. tak samo (tylko lepiej :))trzeba zagrać ze szwedami, bo to prowadzi do:
4. kontry. od kilku lat czekałem kiedy Polacy zaczną grać kontrę. No i się doczekałem. Alleluja. Wreszcie wykorzystujemy ten najłatwiejszy sposób zdobycia bramki.

ps. będę konsekwentny i zagram też
CZERWONA KARTKA/WYKLUCZENIE TAK@3 (ladbrokes)
mecz ma spory ładunek emocjonalny + twarda obrona z obu stron + gospodarze i ich ściany + Król Artur tkwiący w umysłach sędziów jako żywe uosobienie Piły6 + kurs wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ja polecam grać Szwedów 1 połowę w fortunie jest 2,0.

Jak każdy widział Polacy w 1 połowie cieniują, w 2 zaczynają grać, tu myślę że będzie podobnie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Dziś polecam kupon akumulacyjny u bukmachera naziemnego (millenium):

Islandia - Norwegia (-1.5) 1 (1.5)
Korea - Słowacja (-1.5) 1 (1.5)
Francja - Hiszpania 1 (1.4)

Stawka: 300x3.15x0.88=831

Islandia - Norwegia (+1.5) 1 (1.5)
Korea - Słowacja (+1.5) 1 (1.5)
Austria - Węgry (-3.5) 1 (1.5)

Stawka: 300x3.37x0.88=891

Korea - Słowacja /expekt/
Korea (-3.5) ~1.85x[100]=185



Kwestia bardzo prosta bez zbędnych analiz:
Korea ma jeszcze teoretyczne szansę na walkę do grupy medalowej, ale dodatkowo walczy ze Słowacją o lepsze miejsce. To nie ta mentalność, co u Słowaków, którzy psychicznie wyglądają tutaj paskudnie źle! Grają beznadziejnie, nie potrafiąc pokonać Chilijczyków. Polecam, bo Koreańczycy po dniu przerwy zabiegają tych naszych mentalnie słabych sąsiadów.

Islandia zdecydowanie najlepszy zespół tej grupy, który pokazał swoją wyższość w każdym meczu! Norwegia wcale taka silna nie jest i gejzerom nie podskoczy. Islandia jest po prostu lepsza i wynik tego meczu idzie do następnej rundy, więc nikt tutaj nie odpuści.

Austria - Węgry to mecz o pietruszkę dla obu zespołów, więc nie wiem dlaczego Węgrzy mieliby wygrać to spotkanie z przewagą? nie zalęży im na tym, bo i tak ten wynik sie liczyć dalej nie będzie. Austryjacy liczyli trochę na więcej i na mało zdecydowanych rywali (patrz 1 połowa Islandia) potrafią podkręcić tempo. Według mojej opinii trochę bardziej zależy na tym wyniku Austryjakom. Węgrzy nie będą ryzykować kontuzji, bo liczą po cichu na medal..

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1