|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143 |
NIEMCY-ISLANDIA over 54,5 @ 1,83 (ladbrokes) spotykają się dwie ekipy stawiające na grę szybką, z dużą ilością rzutów i sytuacji. Niemcy grali tak od zawsze a wulkanizatory, wulkanicy.. Islandczycy na tych mistrzostwach prą do przodu jak taran. prawie 1/3 (46) ze 157 bramek zdobyli po kontrach...średnia zdobytych bramek to leciutko ponad 30. Wydaję mi się, ze i w tym meczu powinno być podobnie a niemiecki potencjał to spokojnie 25-26 bramek....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Piękny dzień dzisiaj 3/3, a jeszcze czułem Helmutów, ale nie ryzykowałem tyle. Jutro trzeba kontynuowac passę, szkoda że tylko trzy spotkania z grup walczących o PF. Patrzę na ten nasz terminarz i jest meganiekorzystny. Załóżmy jutro planowe zwycięstwo Dunoli, to mają awans. Niech Chorwaci pacną Szwedów, a my wygramy z Serbią i później z Chorwacją, to ostatni mecz Dania - Szwecja będzie moim zdaniem przez Dunoli odpuszczony, kiedyś trzeba odpocząć i Szwedzi to wygrają. Wtedy byłoby następująco: Dania 8pkt, Szwecja 6pkt, Polska 6pkt, Chorwacja 5pkt. Przy równej ilości punktow bramki i czy bezspośrednie spotkanie się liczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,363 Likes: 2 |
Szwecja - Chorwacja
Mecz bardzo ważny dla obu ekip. Chorwaci jeżeli przegrają odpadają z walki o medale a z gry w półfinale będą się mogli cieszyć Szwedzi, jeżeli Chorwaci wygrają to będą mieli komfortową sytuacje i do awansu będzie im potrzebna wygrana z Polakami. Remis z kolei będzie dużo lepszy dla Szwedów(wystarczy im wygrana w ostatniej kolejce z prawdopodobnie pewnymi awansu Duńczykami). Ja jednak dużo wyżej stawiam Chorwatów. Często swoje mecze wygrywają minimalnym nakładem sił ale tu będzie walka na całego. Oni właśnie spinają się na takie mecze i dla nich dopiero się zaczyna ten turniej.
Typ: Chorwacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 143 |
SZWECJA - CHORWACJA Szwedzi na MS pokazują, że kryzys związany ze zmianą pokoleń mają już za sobą. Nie mają może tak wielkich gwiazd jak kiedyś (Olsson - siedzi teraz na szwedzkiej ławce czy Wislander) ale grają na wysokim europejskim (czyli światowym) poziomie. Nie wystarczy to jednak, imho, na Chorwatów. Nie mają takiej siły jak Duńczycy, żeby zdominować gre. W tym wypadku, chorwackie wyrachowanie, doświadczenie i indywidualne umiejętności Balica, Voriego czy Lackovica będą górą. Mój typ: Chorwacja @ 1.72 (ladbrokes)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Nie byłbym taki pewny tej Chorwacji nic ciekawego w tych mistrzostwach nie pokazali remis z Serbia z Dunolami wpierdol i wygrane ze słabymi rywalami . Moim zdaniem Szwedzi dziś wygrają bedą zmotywowani bo ostatni mecz będzie trudniejszy dla nich . S
zwecja 2.9 bet365
Last edited by Platini; 24/01/2011 03:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2010
Posty: 112 |
Witam.
Skłaniam sie do analogicznego typu na Polskę
Polska over 3.5 7m throw.
Polacy "szukają" koła dość czesto, a o czyste pozycje JUreckiego łątwo nie bedzie. Serbia na bank nie odpusci wiec 3 karne dla ...Tłuczyńksiego to chyba minimum a to wiąze sie ze zwrotem
MOJA PROŚBA CZY KTOŚ WIE ILE KARNYCH POLSKA RZUCAŁĄ W POPRZENDICH MECZACH - SZCZEGÓLNIE CHODZI MI O MECZE Z DANIĄ I SZWECJĄ ??? - niestety nie mogę otworzyć statystyk na jednej ze stron mś a jest mi to pilnie potrzeben.
Jeśli ktoś bedzie miał chwilkę to dzieki z góry.
Pzdr Mchild
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810 |
Manchild,
Polska - Słowacja: 2 karne Polska - Argentyna: 2 karne Polska - Chile: 2 karne Polska - Korea: 2 karne Polska - Szwecja: 6 karnych Polska - Dania: 4 karne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Polska-Serbia 2
typ konkuroswy
W grze Polaków zbyt dużo przestojów bywa , momentów dekoncentracji spowolnienia , zbyt duża liczba prostych rażących błędów.
To już nie ta reprezentacja która grała z polotem i finezją na poprzednich turniejach. Ewidentnie czegoś mi w grze Polaków brakuje. Ta drużyna coś zatraciła. Dzisiaj obawiam się że czeka nas trudna przeprawa. Obawiam się że jeżeli nie wyeliminujemy mankamentów w naszej grze to możemy przegrać ten pojedynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Argentyna vs Dania
Mecz pomiędzy Danią i Argentyną jest raczej o przysłowiową pietruszkę.Dania idzie jak burza, wygrywa mecz za meczem. Celują w mistrzostwo!! Natomiast dla ekipy z ameryki łacińskiej już sam awans do kolejnej rundy to wielki sukces. wygrane przeplatają z przegranymi. Duńczycy zapewne wystawią rezerwę na te spotkanie ,by oszczędzać najlepszych na mecz ze Szwecją. Lecz w ekipie duńskiej nie ma słabszych ogniw!pewnie powinni pokonać dzisiejszych rywali. jak do tej pory wygrali wszystkie mecze i pewnie prowadza w grupie. Argentyna nie ma szans na awans, lecz mimo to będą walczyć z całych sił, dla ojczyzny która reprezentują. Polecam typ handicap -7.5 Danii. wczoraj reprezentacja Chorwacji rozniosła Argentynę, dziś zrobi to Dania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153 |
Algieria - Japonia
Ostatni mecz tych zespołów na MŚ o miejsca 15-16. Trzecia drużyna Afryki Algieria zagra z trzecią drużyną Azji Japonią. Jak na razie na turnieju obie ekipy mają taki sam bilans po 2 wygrane i 4 porażki. Japonia pokonała Austrię i Brazylię. Algieria natomiast Rumunię i Australię. Dlaczego stawiam dzisiaj na Japonię według mnie Algieria nie gra na tych mistrzostwach na miejsca 15-16. Jest to drużyna mająca sporo problemy w ofensywie. W pierwszej fazie w 5 meczach zdobyli tylko 100 bramek najmniej po Australii. Po 15 goli zdobytych w meczach z Rumunią i Chorwacją to zdecydowanie za mało jak na mecze na tym poziomie, na pewno jest to duży minus tej drużyny. Dlatego stawiam dziś na japońską szybkość i waleczność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Fracja-Norwegia Od lat Francja ma najlepszą obronę , potrafią bronić bardzo agreswnie i tak dziś zaczną mecz , jest to bardzo ważny mecz dla nich i podejdą na maxa zmotywowani.2 lata temu w takich meczach Francja traciła ze Szwecją21 goli , Koreą 21 goli ,Chorwacją22 gole , Danią 22 , Chorwacją 19... Więc widać jak potrafią bronić.Na tych MŚ także mają dobrą obronę co pokazali w ważnym meczu z Niemcami tracąc 23 gole.
Mój typ na ten mecz do Norwegia under 23,5 bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Tak na szybko.
Niemcy - Norwegia: Chyba warto sprobowac cos na Norwegow, wysokie kursy mozna zlapac, a Niemcy slabe strasznie, ew. kontra w trakcie meczu.
Chorwacja - Polska: U nas chyba nie zagra Tluczynski, caly zespol gra slabo, duzo strat, slaba skutecznosc. Chorwaci tez nie najlepiej, ale wydaje mi sie, ze przewaga po ich stronie.
Hiszpania - Wegry: Warto sprobowac Hiszpanow? Awans maja, szanse na 1sze miejsce male, wiadomo jakim skladem zagraja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125 |
O pierwszym miejscu i tak zadecyduje mecz Francja - Islandia. Jeśli Niemcy wygrają, Islandia też musi wygrać, aby zająć 3 miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Tak na szybko.
Niemcy - Norwegia: Chyba warto sprobowac cos na Norwegow, wysokie kursy mozna zlapac, a Niemcy slabe strasznie, ew. kontra w trakcie meczu.
Chorwacja - Polska: U nas chyba nie zagra Tluczynski, caly zespol gra slabo, duzo strat, slaba skutecznosc. Chorwaci tez nie najlepiej, ale wydaje mi sie, ze przewaga po ich stronie.
Hiszpania - Wegry: Warto sprobowac Hiszpanow? Awans maja, szanse na 1sze miejsce male, wiadomo jakim skladem zagraja? masz jakieś złe info, zagra postawił bym Chorwatów, ale mam takie samo zdanie jak Tłuczyński http://sport.tvp.pl/pilka-reczna/ms...nski-chorwacja-szybko-sie-obraza/3865468 także chyba lepiej odpuscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Mylisz się kolego, jesli Niemcy wygraja Islandii wystarczy remis ...
Expekt Chorwacja - Polska typ 1 kurs 1.9 stawka duza plus zwrot na remis po kursie 9
Uzasadnienie - dla obu druzyn to bardzo wazny mecz, stawką jest awans olimpijski. Przy poziomie gry ktory prezentuja Polacy od poczatku tych mistrzostw nie widze wiekszych szans na wyrownana walke z Chorwatami. Remis bede uwazal za sukces
Zycze powodzenia
Zegarek
Last edited by Platini; 25/01/2011 22:16.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Expekt Chorwacja - Polska typ 1 kurs 1.9 stawka duza plus zwrot na remis po kursie 9
Uzasadnienie - dla obu druzyn to bardzo wazny mecz, stawką jest awans olimpijski. Przy poziomie gry ktory prezentuja Polacy od poczatku tych mistrzostw nie widze wiekszych szans na wyrownana walke z Chorwatami. Remis bede uwazal za sukces
Zycze powodzenia
Zegarek jaki awans olimpijski? co najwyżej mozliwosc walki w przyszłosci o taki awans .Awans do olimpiady ma zagwarantowany tylko Mistrz Swiata
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
http://www.24sata.hr/rukomet/balic-i-drustvo-u-pivnici-pili-do-ponoci-piju-puse-i-briga-ih-207265Google czyta to tak: Mówi: To był "team building", piliśmy piwo i poszedł do hotelu Informacje przekazywane na niektórych polskich dziennikarzy, którzy byli tam znaleźć. Wpisy są dyskomfort w drużynie przed ważnym meczu, jak to mówi Golu¾a informacje, że były one w kawiarni po informacji, że chorwacki zespół w piłkę ręczną, ostatniej nocy do 23:15 w kawiarni w pobliżu hotelu, z zespołem obozu ogłosić kapitan i trener Igor Vori Slavko Goluza.
- Nie jest prawdą, odpowiedzialny i trudno za to, że nie jest prawdą. Wszyscy razem poszliśmy na spacer na pół godziny, zatrzymaliśmy się, miał wypić w kawiarni, było 15-nieparzyste minut i poszliśmy spać około 23:15, jak było w umowie. Również w zeszłym Poszliśmy na spacer, wypić kawę, byliśmy wszyscy razem, a gracze i personel, a informacje przekazywane niektórych polskich dziennikarzy, którzy tam znaleźć. Wpisy są dyskomfort w zespole przed tym ważnym meczu. Mogę tylko powiedzieć, że zwarty zespół, zgadzają się, że chcą dać ich najlepszy w dzisiejszym meczu. Przywództwo została zgłoszona pójść na spacer - powiedział Golu¾a i Vori brzmieniu:
- Po nie mają włosy w jajku. Myślę, że może powinien to zrobić wcześniej. Wczoraj wieczorem poszliśmy do normalnego chodzenia i po każdym treningu, siedzieliśmy w kawiarni i pili piwo każdego, który jest wstyd. Nie powinno być palenia w barach, więc nie jest prawdą. Więc nie widzę problemu. Kto nie musiał kłamać, ukryć lub usprawiedliwić. To była zwykła team building, piliśmy piwo, usiadł, mówił na dzisiejszy mecz, nic strasznego się nie stało. Przecież byliśmy w hotelu ok. 23:15, 23:30.
Według naszych informacji w kawiarni w pobliżu hotelu mieli kilka piw, a następnie udał się do hotelu. dzisiaj Chorwacji w meczu Mistrzostw Świata przeciwko polskiej w Malmö w 18.15. Podobno tylko na piwo poszli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206 |
Chorwacja vs Polska typ: 1 kurs: 2.00 Ladbrokes
Mecz który zdecyduje która z ekip Chorwacja czy Polska zajmie trzecie miejsce w grupie i będzie walczyć o 5. miejsce na tych mistrzostwach. Obecnie lepiej wygląda sytuacja Polski, której do osiągnięcia celu wystarczy remis, Chorwacji muszą wygrać jeżeli chcą 3. miejsce w grupie. Ja jestem bardziej przekonany do drugiej wersji czyli zwycięstwa Chorwacji. Polska na tych mistrzostwach gra poniżej oczekiwań, co z tego, że potrafili zagrać jedną dobrą połowę czy to z Koreą czy Danią mecz trwa 60 minut a Polacy jeszcze żadnego meczu nie mieli udanego przez cały okres gry. Wczoraj piłkarze Bogdana Wenty bardzo szczęśliwie wygrali z Serbią ale trzeba powiedzieć o tym meczu jedno, że to Polacy sami sobie sprawili dramatyczną końcówkę przez słabą grę. Naszym zawodnikom bardzo często zdarzają się przestoje w zdobywaniu goli trwające nawet czasem 6 minut! Na Serbów to wystarczyło ledwo, ledwo na Chorwatów już może nie wystarczyć. Spowodowane jest to m.in. kontuzjami Michała Jureckiego czy Krzysztofa Lijewskiego a po wczorajszym meczu z Serbią dzisiaj może zabraknąć również Grzegorza Tkaczyka. Trzeba również powiedzieć o słabszej formie dwóch bardzo ważnych ogniw naszej reprezentacji Marcina Lijewskiego i Karola Bieleckiego od których wymagano nieco więcej a grają jak na swoje możliwości co najmniej średnio. Jak do tej pory Polacy nie wygrali meczu z ekipą teoretycznie silniejszą (Szwecja i Dania) myślę, że również Chorwacja okażę się za silna na podopiecznych Bogdana Wenty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153 |
Serbia - Argentyna +1.5 HT
Mecz najsłabszych drużyn grupy 2. Wygrany zespół zagra o miejsca 9-10 z Norwegią przegrany o 11-12 z Niemcami. Serbia przeciętny występ na tych mistrzostwach. Dwa wygrane mecze z Australią i jednym punktem z Algierią. Remis z Chorwacją. Porażki z Danią, Rumunią, Polską i Szwecją, Agentyna pozytywne zaskoczenie MŚ, jedyny zespół z poza Europy w pierwszej 12. Jest to najlepszy wynik tej drużyna w historii MŚ. Argentyna wygrała z Chile, Słowacją i 5 bramkami ze Szwecją. Zremisowali z Koreą, przegrali podobnie jak Serbia jedna bramką z Polską oraz wysoko ostatnie mecze z Danią i Chorwacją. Drużyny prezentujące podobny poziom dlatego stawiam na Argentyne handicap do przerwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Niemcy - Argentyna typ - handicap -3.5 Niemcy
Jest to mecz o 11 miejsce. Dla zespolu Argenty dotarcie tak daleko to juz spory sukces. Natomiast Niemcy zawiedli. miejsce poza pierwsza 10 to na pewno spore zaskoczenie. Nasi sasiedzi nie powinni miec problemu z odniesieniem pewnego zwyciestwa.choc jest to mecz tylko o 11 miejsce to na pewno wyjda zmotywowani i zadni wygranej. proponuje handicap -3.5! powinno wejsc bez wiekszego problemu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|