Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 49 1 2 26 27 28 29 30 48 49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
a mnie wkurza nie to ze cos mam do gogeta ale obojetnie co on napisze to ktos zacytuje i goget mistrz albo bedzie zadawal jakies pytania o nadalu jakby on z nim spal ;]

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Boubson
vamo$ nie masz wrazenia ze jedziesz na starej, zdartej plycie ktora juz nie bawi nikogo?

i tylko czekasz az ktos zacytuje i zrobi laugh laugh laugh --> wtedy to poczujesz sie dowartosciowany i zycie nabierze zupelnie innych barw
Vamos o 5 rano wstaje zeby komus dojebac na QC, ale najsmiejszniejsze o 5 rano jest jego lustro przed ktorym stoi.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Boubson
dobra panowie mam dubelek Wegry + Reska... Madziary ewidentnie mecz odpuszczaja wiec ... Wawa jazda grin

Resovia win a Madziary ogarnely dupe i prowadza boks boks

Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
A co się dzieje z Wojtasem? Czemu ostatnio nic nie typuje?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by Boubson
vamo$ nie masz wrazenia ze jedziesz na starej, zdartej plycie ktora juz nie bawi nikogo?

i tylko czekasz az ktos zacytuje i zrobi laugh laugh laugh --> wtedy to poczujesz sie dowartosciowany i zycie nabierze zupelnie innych barw
Vamos o 5 rano wstaje zeby komus dojebac na QC, ale najsmiejszniejsze o 5 rano jest jego lustro przed ktorym stoi.

Vamo$ w przeciwieństwie do ciebie o 5 pije kawę przed wyjsciem do pracy.

Ja kolego nie biorę po 50k kredytów, żeby później to w kilka dni przegrać grin

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
dobra pogoń i jest 3-1 wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Reska ładny run z 19:22 na 25:23. Oby tak z Bełchatowem w sobotę.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by Boubson
vamo$ nie masz wrazenia ze jedziesz na starej, zdartej plycie ktora juz nie bawi nikogo?

i tylko czekasz az ktos zacytuje i zrobi laugh laugh laugh --> wtedy to poczujesz sie dowartosciowany i zycie nabierze zupelnie innych barw
Vamos o 5 rano wstaje zeby komus dojebac na QC, ale najsmiejszniejsze o 5 rano jest jego lustro przed ktorym stoi.

akurat z Toba to gadac mi sie nie chce ...

juz wole vamo$a ktory jest non-stop uczczypliwy jak rzep na dupie, ale przynajmniej nie pisze ze konczy z graniem, pol forum mu wspolczuje co to on nie narobil a kolega wraca po paru miesiacach i pokazuje takie same kupony jak przed zalozeniem pewnego slynnego tematu...

ot tyle grin

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by Boubson
vamo$ nie masz wrazenia ze jedziesz na starej, zdartej plycie ktora juz nie bawi nikogo?

i tylko czekasz az ktos zacytuje i zrobi laugh laugh laugh --> wtedy to poczujesz sie dowartosciowany i zycie nabierze zupelnie innych barw
Vamos o 5 rano wstaje zeby komus dojebac na QC, ale najsmiejszniejsze o 5 rano jest jego lustro przed ktorym stoi.
Vamos idz juz spac bo sie sciemnia.

Vamo$ w przeciwieństwie do ciebie o 5 pije kawę przed wyjsciem do pracy.

Ja kolego nie biorę po 50k kredytów, żeby później to w kilka dni przegrać grin

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by Boubson
vamo$ nie masz wrazenia ze jedziesz na starej, zdartej plycie ktora juz nie bawi nikogo?

i tylko czekasz az ktos zacytuje i zrobi laugh laugh laugh --> wtedy to poczujesz sie dowartosciowany i zycie nabierze zupelnie innych barw
Vamos o 5 rano wstaje zeby komus dojebac na QC, ale najsmiejszniejsze o 5 rano jest jego lustro przed ktorym stoi.

akurat z Toba to gadac mi sie nie chce ...

juz wole vamo$a ktory jest non-stop uczczypliwy jak rzep na dupie, ale przynajmniej nie pisze ze konczy z graniem, pol forum mu wspolczuje co to on nie narobil a kolega wraca po paru miesiacach i pokazuje takie same kupony jak przed zalozeniem pewnego slynnego tematu...

ot tyle grin

Ta grin
A ja Ci nawet kibicowałem, żeby Skra ugrała tego seta z Trentino, a Ty mnie tak nienawidzisz frown grin


Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
20.01.2011 - trza to pogrubic, bo pierwszy raz z vamo$em mamy to samo zdanie grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
ja Cie nie nienawidze... ja po prostu nie akceptuje Twojego stylu bycia... grin

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Masz Bubson ewidentnie problem ze zrozumieniem pewnych rzeczy ale juz nie bede nic na ten temat pisal bo mi to k. ch lata co ty myslisz i czy sie chce ze mna pisac. robie to co bede uwazal za stosowne.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by Boubson
vamo$ nie masz wrazenia ze jedziesz na starej, zdartej plycie ktora juz nie bawi nikogo?

i tylko czekasz az ktos zacytuje i zrobi laugh laugh laugh --> wtedy to poczujesz sie dowartosciowany i zycie nabierze zupelnie innych barw
Vamos o 5 rano wstaje zeby komus dojebac na QC, ale najsmiejszniejsze o 5 rano jest jego lustro przed ktorym stoi.

Vamo$ w przeciwieństwie do ciebie o 5 pije kawę przed wyjsciem do pracy.

Ja kolego nie biorę po 50k kredytów, żeby później to w kilka dni przegrać grin

dokładnie piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
a robta co chceta, pol roku temu sie nawet tym przejmowalem, teraz mam to gdzies...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by Boubson
a robta co chceta, pol roku temu sie nawet tym przejmowalem, teraz mam to gdzies...

To idziemy na tenisa tongue
Rzuć coś zagram przeciwnie grin

A poważnie to Cygan Ljubę chyba powiezie?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 165
A kto mądry powie mi co się dzieje z Wojtasem? Gdzie jego typy?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
pieknie sie wszystko powoli odwraca... Reska win a Madziary ida po win, z -5 na +2 i gra w przewadze boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by Boubson
a robta co chceta, pol roku temu sie nawet tym przejmowalem, teraz mam to gdzies...

To idziemy na tenisa tongue
Rzuć coś zagram przeciwnie grin

A poważnie to Cygan Ljubę chyba powiezie?

no to chodzta

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Originally Posted by mazinho
+24.5 na Gorzow warto...GTPS stac by ugrac przynajmniej 17 pkt w secie...Skra da pograc zapewne rezerwowym a gorowianie nie beda mieli nic do stracenia..Bedzie to mecz Skra kontra Paweł Maciejewicz( ktory juz sam wyeliminowal Farta Kielce) smile. Sadze ze Gorzowianie przykryja bardzo wysokie handi punktowe.


Jak sie nie boisz limitow to w Betclick masz Gorzow+30,5pkt @ 1.85
Wtedy wystarczy, po 15 pkt na seta - co wydaje sie dosc pewne.

W ogole BC cos sie wyglupil dzisiaj, inni handi -24,5 ci 30,5
W pozostalych meczach to samo; w meczu Zaksy 12,5pkt inne buki 8,5pkt u Reski daja 13,5pkt inni 8,5pkt.
Podobnie mieli o wiele wyzsze kursy na -1.5 itd grubo pospadaly i dalej sa najwyzsze w sieci.

Kto chce niech korzysta, ja tam sie boje limitow tongue

dzięki za przypomnienie o betclicu toast

izunia smile

Strona 28 z 49 1 2 26 27 28 29 30 48 49

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1