|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Przy 6-3 tyle zlapales?  Mogles sie pochwalic jak to pobrales, a nie jak Skra ogarnela sytuacje. przy 0-2 zaraz dam sakana, Nie zrozumiales o co mi chodzilo. Chodzilo mi o to, ze pobrales przy 0-2, a pochwaliles sie tym przy 6-3 czy innym "pewnym" prowadzeniu Skry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Przy 6-3 tyle zlapales?  Mogles sie pochwalic jak to pobrales, a nie jak Skra ogarnela sytuacje. przy 0-2 zaraz dam sakana, [Linked Image] [ fotosik.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
jakies propozucje z biathlonu  ja pogralem Edera z Bergmanem nic nie wiem co sie dzieje  od wtorku jestem dzis dopiero w domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
iti 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Pisze się kiedy ma się czas.Złapane na bwin przy 0-2 1,83 kurs nieporozumienie i tylko dlatego pobrane. By nie było napinki zagrane za drobne bo limity tragiczne już tam mam.
Tak złości ludzi,że ktoś coś zagrał. Przecież to quasi. Gdy się gra na live nie ma czasu wchodzić tutaj i pisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Pisze się kiedy ma się czas.Złapane na bwin przy 0-2 1,83 kurs nieporozumienie i tylko dlatego pobrane. By nie było napinki zagrane za drobne bo limity tragiczne już tam mam.
Tak złości ludzi,że ktoś coś zagrał. Przecież to quasi. Gdy się gra na live nie ma czasu wchodzić tutaj i pisać. no własnie  Gratki ja tylko @ 1,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pisze się kiedy ma się czas.Złapane na bwin przy 0-2 1,83 kurs nieporozumienie i tylko dlatego pobrane. By nie było napinki zagrane za drobne bo limity tragiczne już tam mam.
Tak złości ludzi,że ktoś coś zagrał. Przecież to quasi. Gdy się gra na live nie ma czasu wchodzić tutaj i pisać. Mnie drazni fakt, jak ktos sie chwali jakims trafionym kursem praktycznie po tym jak druzyna pokazala, ze tego nie odda. Nie ma znaczenia kto to jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Przy 6-3 tyle zlapales?  Mogles sie pochwalic jak to pobrales, a nie jak Skra ogarnela sytuacje. przy 0-2 zaraz dam sakana, [Linked Image] [ fotosik.pl] izi 650 PLN  praktycznie w "5min" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Pisze się kiedy ma się czas.Złapane na bwin przy 0-2 1,83 kurs nieporozumienie i tylko dlatego pobrane. By nie było napinki zagrane za drobne bo limity tragiczne już tam mam.
Tak złości ludzi,że ktoś coś zagrał. Przecież to quasi. Gdy się gra na live nie ma czasu wchodzić tutaj i pisać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Rafik 2 set po @ 1,43hmm ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zanosi sie ze szybkie 3-0 skry
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Chyba na seta jeszcze można napisać. Przecież nikt tutaj nie pisze race 5 czy 10 bo an to nie ma czasu jak się łapie kursy.
Iti gdzie się nie pochwalić jak nie tutaj przecież nie powiem,żonie ze zagrałem bo ją to nie interesuje. Nie każdy,też siedzi cały czas przed kompem by co 1 min pisać co grał na live.
Jak drażni nie czytać po co męczyć oczy.
Duża topa na Miszy w nocnej sesji zadowolony ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
chłopaki ok  sorry  napisałem i kłótnia  Teraz pisze Skra 2 set @ 1,43 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Rafik 2 set po @ 1,43hmm ?? Niestety bwin dał mi takie limity,że śmiech na sali a z drugiego konta nie mogę przelać z karty kredytowej. Czyżby nie można było użyć jednej karty do dwóch kont? Gram tylko na live ale nie wchodzę,przed setem zawsze wyczekuję. Najwyżej stracę kurs 1,43 i nic nie zagram. Reska powinna troszkę lepiej już zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Nie spoko ja do Iti nic nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
niech ktos potwierdzi sms-em pizzy-menowi na 663 147 497 bo sie na mnie wypina i fakuje ze mu live nie sle (skra-res) jak bramka plusa nie dziala!!!!!!!!!!!!! z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
niech ktos potwierdzi sms-em pizzy-menowi na 663 147 497 bo sie na mnie wypina i fakuje ze mu live nie sle (skra-res) jak bramka plusa nie dziala!!!!!!!!!!!!! z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
niech ktos potwierdzi sms-em pizzy-menowi na 663 147 497 bo sie na mnie wypina i fakuje ze mu live nie sle (skra-res) jak bramka plusa nie dziala!!!!!!!!!!!!! z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
kurwaaaaaaaaaa co jest ze to samo idzie milion razy!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
panowie o ktorej juro final?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|