Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#438987 02/11/2005 10:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zestaw par:

7:00 pm 1.00 Washington @ Toronto
7:00 pm 1.00 New Orleans @ Cleveland
7:00 pm 1.00 Indiana @ Orlando
7:30 pm 1.30 Milwaukee @ New Jersey
7:30 pm 1.30 New York @ Boston
8:00 pm 2.00 Philadelphia @ Detroit
8:00 pm 2.00 Miami @ Memphis
8:00 pm 2.00 Portland @ Minnesota
8:30 pm 2.30 Sacramento @ Houston
8:30 pm 2.30 Charlotte @ Chicago
9:00 pm 3.00 Dallas @ Utah
10:00 pm4.00 L.A. Clippers @ Seattle
10:30 pm4.30 L.A. Lakers @ Denver
10:30 pm4.30 Atlanta @ Golden St.

Gospodarze po prawej na co wskazuje znaczek "@", czasy wschodnioamerykanski i polski...

[color:"red"] Zapraszam do przyklejonego tematu Linki... gdzie znajdziecie mnostwo przydatnych informacji przygotowanych przez Dymka265 [/color]

Bonus: Unibet
#438988 02/11/2005 11:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
GOONIEK ODPOWIEDZ MI DO CZEGO JEST WAM POTRZEBNE KOMPLIKOWANIE TAK OCZYWISTYCH SPRAW?????!!!!!!!!!! przeciez wszyscy bukmacherzy podaja w odwrotnej kolejnosci??? jezeli sie myle to mnie popraw!!! a to forum jednak ma za zadanie ograc tych skurczybykow!!!!!!!!!ja przyjmuje to jako objaw proznosci ronac chcecie do jakiegos glupiego amerykanskiego narodu!!! prosze o sensowne uzasadnienie!!!!! jest to forum polskie ktore posluguje sie jezykiem polskim i polskimi zwyczajami wiec nie rozumie!!!!!wiem ze bedzie inaczej niz sugeruje bo jest to walka z wiatrakami!!!moze mysle ze byloby sensownie na wstepie rozgrywek zrobic jakas sonde?????

[color:"red"] Po pierwsze prosze Cie nie uzywaj tylu wykrzyknikow i pytajnikow, bo nie lubie jak ktos na mnie krzyczy... Po drugie wszelkie dalsze Twoje posty na ten temat beda kasowane.. To tytulem wstepu...

Teraz odpowiadam.. Uzytkownik/uzytkownicy ktorzy wyszli z inicjatywa zalozenia tego dzialu na forum tak postanowili. Po drugie wiele osob korzysta z zagranicznych for i stron internetowych na ktorych w wiekszosci jest podobny zapis.. Po trzecie wyraznie jest to napisane przeze mnie na poczatku tematu, znaczek @ (at)...

Po czwarte radze Ci stonowac troszke i nie obrazac ludzi, narodow (sic!) na prawo i lewo vide "glupi amerykanski narod" jest to "polski typowy stereotyp"... I nie jest to objaw zadnego prozniactwa i nieprawda jest ze wszyscy bukmacherzy podaja w "twojej" kolejnosci (Pinnacle, 5 dimes itd) Jesli nie rozumie to niech probuje zrozumiec...

Jesli cos jeszcze do mnie ma proponuje w temacie w To i owo lub na priva, bo tutaj jak napisalem bede kasowal, aby nie zasmiecac tematu...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by g00niek; 02/11/2005 11:18.
#438989 02/11/2005 11:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A ja nie rozumie Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co sie tak rzucasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Zestaw par w ten sposob podaja zagraniczne buki w necie i g00niek pewnie stamtad bierze zestaw par.

Mi i pewnie innym to w ogole nie przeszkadza, a wy sie czasem rzucacie o totalne pierdoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#438990 02/11/2005 11:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Ja mysle ze oznaczenie jakie tutaj zastosowal g00niek jest ok bo przeciez masz 7:00 pm 1.00 Washington @ Toronto
to co po malpce to jest zawsze gospodarz

#438991 02/11/2005 12:00
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Niechce sie wtracac ale to jest proste jak jest myslnik to wiadomo gospodarz na pierwszym miejscu. Ale jak jest @ czyli "at" czyli jesli tkos zna angielski "na" "u".
Wiec na boisku rywala u tegoz. Wiec zapis:
[email]Indiana@Orlando[/email] czytamy Indiana na boisku Orlando to takie trudne?

A zeby ten post cos wnosil to wlasnie mysle ze Indiana wygra dzis z Orlando. Dlaczego?
Indiana typowana na jednego z kandydatow do zwyciestwa na wschodzie. O'neal Artest Tinsley, Jackson swietny trener wkacu nie nekaja ich powazniejsze kontuzje i zawieszenia.
Natomiast Orlando bez Granta Hilla co jest duzym oslabieniem. Wiec jak dla mnie Indiana!

#438992 02/11/2005 12:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
dobra skoro tak decyduje wiekszosc to OK a Ty GOONIEK nie musisz od razu z pazurami !!! podporzadkuje sie wiekszosci-POZDRAWIAM Ciebie tez!!!!!

#438993 02/11/2005 12:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Witam i mam pytanie do znawcow tematu, bo ja nie bardzo sie interesuje w Nba... Zaciekawily mnie dwa spotkania z expektu...

Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers (+11) 1.9
Golden State Warriors - Atlanta Hawks (+13) 1.9

Czy Portland i Atlanta to sa naprawde tak slabe druzyny,
zeby przegrac taka roznica ?

#438994 02/11/2005 13:21
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
[color:"red"] Powinienem skasowac tego posta... ale moze zadziala jak czarodziejski flet i zabierze wszystkie.. myszki(szczurki) ze soba? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zawsze twierdzilem ze wiedze masz spora poza tym info ze zrodla, ale charakterek "piekny" potwierdziles po raz kolejny... Jak mniemam naleze do spolki... szkoda ze uciekasz.. myslalem ze powalczymy na ciekawe argumenty z korzyscia dla wszystkich... ale jak widac statek utonal, bosman spi..... ;P Pozdro na nowej drodze zycia.. post "reklamacyjny" zostaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />[/color]

Last edited by Conrad; 02/11/2005 19:50.
#438995 02/11/2005 13:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Witam i mam pytanie do znawcow tematu, bo ja nie bardzo sie interesuje w Nba... Zaciekawily mnie dwa spotkania z expektu...

Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers (+11) 1.9
Golden State Warriors - Atlanta Hawks (+13) 1.9

Czy Portland i Atlanta to sa naprawde tak slabe druzyny,
zeby przegrac taka roznica ?

Wczoraj sie wydawalo, ze Kings wygraja spokojnie z NO, a dostali okropne lanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Taki sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Potencjal druzyny na papierze olbrzymi, a skonczylo sie przykra porazka.

Trzeba uwazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#438996 02/11/2005 13:55
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Denver-Lakers 1

Bryłki u siebie bardzo mocne,wczoraj dobry mecz ze Spurs,widać,że nadal bedą czołową ekipą na Zachodzie,wrócił Lenard,pełen skład,myśle,że spokojnie ograją Lakersików,którzy chyba znowu niczym się nie popisza w tym sezonie.



Rockets-Kings 1


Houston zbytnio się nie zmieniło i powinni dać rade królom,którzy z roku na rok grają słabiej,wczorajsze lanie w Orleanie daje do myślenia,ja tam dużo nie myśle,tylko gram niezły kurs na Rakietki.Moim zdaniem Kings w tym sezonie nie bedą wiele znaczyli,szczególnie na wyjazdach.

Nets-Bucks 1

Nj zmontowali bardzo mocną ekipę,Kidd,Jefferson,Carter to spora siła,moim zdaniem 3 na wschodzie,i we własnej hali powinni dać rade kozłom,które dość szczęśliwie ograli himeryczną i nieobliczalną Phile.

Boston-NY 1

Celtowie moim zdaniem lepszy potencjał,plus włąsna hala,gdzie zawsze są mocni,ciężko cos napisać,bo to pierwszy mecz w sezonie,ale jak dla mnie Celtowie.

Memphis-Miami 1

a czemu nie...?Misie potrafią grać z każdym u siebie,Heat mocne,ale to pierwszy mecz w sezonie i myśle,że gospodarze nie sa bez szans,a kursy niezłe,to tak wstępnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#438997 02/11/2005 15:02
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
W ofercie unibetu znalazłem takie coś na dzisiaj:

NBA Specials : Memphis Grizzlies - Miami Heat
Pau Gasol
Will the player get over 2.5 Personal Fouls?
(Ten zawodnik musi zagrać w tym meczu, aby zakłady były ważne)

jeśli dobrze rozumie to chodzi o to czy Gasol bedzie mial wiecej niz 2,5 faula w meczu.Kurs na tak 1,65.Chyba ciekawa opcja do grania.No chyba że z angielskim u mnie nie jest najlepiej:) albo Pal tak mało fauluje.

#438998 02/11/2005 15:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
ja smialo biore seattle i denver z -hp. co do dyspozycji zespolow to za duzo na poczatku sezonu nie ma co pisac. potencjaly obu ekip duzo wieksze. mam nadzieje (a nawet 99% pewnosc) ze denver rozniesie dzisiaj lakersow z ich "gwiazdorem" i jego fochami. do tego dorzucilbym jeszcze wygrana detroit i kursik 4,65 w B&W.

#438999 02/11/2005 16:20
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Witam !
Washington Wizards @ Toronto Raptors

Co prawda z Washigtonu odszedł Hughes, ale na jego miejsce sprowadzono z LA. Lakers Butlera, który notował średnio 15.5 pkt na mecz, w Jeziorowcach był on jednym z podstawowych graczy. Po przeniesieniu się do drużyny ze stolicy trener Eddie Jordan posadził go na ławce, a do pierwszej piątki awansował Jared Jeffries. W ten sposób trener Jordan ma bardzo mocną ławke rezerwowych, należy tutaj wspomnieć również o Ruffinie, który dawał bardzo dobre zmiany podczas serii Play-Off z Chicago Bulls. Z Wizards pożegnał się również Dixon, który swego czasu był filarem drużyny.
Co do Toronto utkwił mi ich jeden mecz przedsezonowy, a mianowicie porażka z Maccabi Tel Aviv 105 - 103 ( szanuje bardzo Europejskie drużyny i graczy z Europy, żeby mi nikt nic nie zarzucał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />). Ta właśnie prażka sprawiła, że Europejska drużyna wygrała poraz pierwszy od 27 lat z drużyną z NBA. Toronto straciło przyzwoitego rozgrywającego Alstona - obecnie Houston, Marshalla - obecnie Cavaliers, który był dużym wzmocnieniem ekipy z Toronto pod względem rzutów za 3pkt. Raptors mają zaledwie 3 doświadczonych graczy ( Jalen Rose, Alvina i Erica Willimsów ) reszta to młodzi gracze, oczywiście jest Chris Bosh, ale sam sobie nie poradzi z Washingtonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Uważam , że zespół Wizards powinien poradzić sobie z Tornto jedną niespodzianke mieliśmy wczoraj ( Hornets ) mam nadzieje, że taka niespodzianka nie będzie miała miejsca dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wizards po kursie 1.813 Pinnacle stawka 6/10 ( dzsiaj w Profku Wizards byli po kursie 2.06)

#439000 02/11/2005 17:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Na wstępie gratki dla wszystkich, którzy wczoraj wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ( Myślę, że było ich niewielu... under Suns, Sacramento)

Dzisiaj bardzo ciekawa i szeroka oferta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

14 pojednyków ... co coś co misie lubią najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja zagralem sobie za średnią stawkę tripelka wspomnianego wczoraj.

Pacers + Nets + Heat @2.80 w profie

Indiana to będzie 3 lub 4 sila na wschodzie. Silny, wyrównany skład ... z Jasikaviciusem na ławce ... zapewne będą grozni dla kazdego. Magic najprawdopodobniej bez Hilla ... czyli czołowego gracza, który stanowi oblicze Orlando. @1.45 w profie do gry.


Kozły dośc szczęśliwie pokonały Iversona i spółe. W ostatnich sekundach uratowali oni mecz... doprowadzając do dogrywki, aby ja zdecydowanie wygrac. NJN to solidny zespol. Mózg drużyny - Kidd + dobry egzekutor, showmen Carter to mieszanka wybuchowa, które zapewne zapewni wiele zwycięstw Netsą w tym sezonie. @1.30 u siebie? Jak najbardziej.

Miami @1.51. Moim zdaniem Miami nie pozwoli sobie wpadke już na samym poczatku sezonu. Podróż sentymentalna Jasona Williamsa, który wraca na stare śmieci. Patrząc na kadrę Misi jakoś nie widzę zawodnika, który mógłby rywalizować z Szakiem. Jeżeli dodamy do tego Wadea, Walkera i innych. @1.51 na Heat to chyba lekka przesada.

Oprócz tego głównego tripelka zwrócilem również uwagę na 3 inne spotkania. Detroit, Denver oraz Houston.

Pierwsze 2 zagrałem po marnych kursach ... 3 odpuściłem bo to jedynie przeczucie.

P.S
Zapowiada się pasjonująca noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już się nie umiem doczekać.

#439001 02/11/2005 17:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
To i ja coś dorzuce ze swoich przemyśleń póki co krótkie bo to dopiero poczatek najlepszej koszykówki świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cavs(-12) moim zdaniem LeBron i spółka z Cleveland od początku sezonu zacząną z wysokiego "C". Ekipa wzmocniona przez Hughes'a to według mnie poziom wyżej niż Hornets, którzy będą walczyć o to aby nie być czerwoną latarnią ligi. Typuje pewne i przekonywujące zwycięstwo gospodarzy...

Utah bez kontuzji i w pełnym składzie spokojnie mogą myśleć o pokonaniu Dallas i awansie do fazy play-off. jak wiadomo zachód jest bardzo mocny przez co od poczatku rywalizacja zapowiada się interesująco. Dallas minionej nocy wygrało po 2 dogrywkach z Suns jednak ich gra pozostawia dużo do życzenia... po kursie 2.45 w domu na Jazz zaryzykuje na nich

Lakers(+7) - hmmm licze na Kobego i Jacksona, dla pierwszego przewiduje że w tym roku wkońcu pokaże że bez Shaqu'a w składzie potrafi być prawdziwym liderem i będzie odnosił sukcesy z Jęziorowcami, a Jackson jakim jest trenerem każdy z nas o tym wie, on potrafi ze średniego zespółu zrobić kolektyw do wygrywania

Trail Blazer - czy aż tak silna w tym roku jest Minnesota czy aż tak słabe jest Portland moim zdaniem kurs 6.70 to jakieś nieporozumienie i za małą stawkę ja zaryzykuje...

co do innych spootkań to Heat + Pacers + Nets również powinnie zejść z parkietu jako zwycięzcy i taki tripelek również pojawił się u mnie na kuponie...

pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#439002 02/11/2005 18:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Pacers (-7) @ Orlando 1 @1,962 Pinnacle 4/10

To moj typ dnia... na dzisiaj.. Pijany szczesliwoscia z powodu wczorajszego Milwaukee.. dzisiaj trzeba uwazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale pomyslmy... racjonalnie (wczoraj racjonalnosc przy underze Phoenix i Sacramento nie pomogla ;p)..
2 teamy na przeciwnych biegunach.. Indiana, dla mnie jedni z faworytow i osobiste urazy chowam.. Wiadomo jakie napiecie panuje pomiedzy Indiana i Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale obiektywnie patrzac zespol z Indinapolis ma naprawde swietny sklad.. Tylko czy wszystko sie zazebi.. jak bedzie sie zachowywal Ron Artest? Jego ubiegloroczne zachowanie bylo conajmniej niesmaczne.. Nowy sezon, nowe nadzieje.. Jak spisze sie Sarunas Jasikievicius... Obserwowalem tego gracza wielokrotnie w Eurolidze.. w Marylandzie w 2 polowie lat 90 z roku na rok poprawial statystyki... Na pewno na poczatku nic wiecej jak zmiennik Tinsleya.. ale ja mysle ze Sarunas jest zdolny do rzeczy wielkich, mimo ze osobiscie raczej za nim nie przepadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na dwojce Stephen Jackson i Fred Jones, trojka to wlasnie Artest.. i sporo podkoszowych graczy... Croshere i Pollard raczej na drugim planie.. na pierwszym widze Jermaine'a O'Neala i Jonathana Bendera.. i Jeffa Fostera... Ciekawe czy coach Carlisle zdecyduje sie na manewr z Benderem i O'Nealem... jako wymienne 4 i 5.. Ja bym tak zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jesli w druzynie atmosfera bedzie dobra to Indiana bedzie swietnym zespolem, maja "papiery" na granie..

Co z Orlando? Grant Hill out... Stacey Augmon out... Cato probable, Keyon Dooling doubtful, no wlasnie Dooling.. odszedl Doug Christie doszedl Keyoon, ale czy dzis zagra.. nie wiadomo... Sam Stevie Francis meczu nie wygra... a pomocy wiele nie bedzie mial... stop. zapomanialem o Dwighcie Howardzie ktory moze byc wspanialym graczem, moze... czas przyszly, ten chlopak p-okaze jeszcze bardzo wiele, ale na Pacers to za malo..

Dwucyfrowka na rzecz Indiany, ale niedocenianie Orlando w przyszlosci moze sie zle skonczyc, dlatego sprobuje na nich zarobic na poczatku sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#439003 02/11/2005 18:29
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carter-Reed 2

kurs ponad dwa na lidera koziołków??Carter jest samolubem i lubi sobie porzucać,ale w nowej drużynie temperuje jego pajacowanie,i przy Kiddzie oraz Jeffersonie już tak sobie nie rzuca jak w Toronto.W meczu zdobywa kilkanaście,lun koło dwudziestu punktów.Natomiast Reed jest głównym snajperem Bucks i na jego punktach opiera sie wynik drużyny.Rzuca bardzo czesto ponad 25,wczoraj wrzucił sporo ponad 30,myśle,że dziś zapunktuje lepiej od Cartera.

Jeszcze rzuciły mi sie undery w Houston i NJ.Netsi dosć dobrze bronią,wczoraj Milwaukee zrobiło ovwer,ale po do dogrywce z Philą,która specjalnie mocna w defensywie nie jest,więc myśle,ze under 195 można zagrać spokojnie,obydwie ekipy setki nie zrobią.
Houston także gra bardzo dobzre w obronie,van Gundy wyszkolił ich doskonale w tym elemencie gry,i często mają niskie wyniki,choć tu akurat nic mie jest pewne,bo Rakietowcy są troche nieobliczalni.Ale patrząc na wczorajsze dokonania Kings,mnieman,ze sa w słąbej formie i nie porzucają sobie,a Houston też nie będzie szalec i under 190 wpadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#439004 02/11/2005 18:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Quote
Carter-Reed 2

kurs ponad dwa na lidera koziołków??Carter jest samolubem i lubi sobie porzucać,ale w nowej drużynie temperuje jego pajacowanie,i przy Kiddzie oraz Jeffersonie już tak sobie nie rzuca jak w Toronto.W meczu zdobywa kilkanaście,lun koło dwudziestu punktów.Natomiast Reed jest głównym snajperem Bucks i na jego punktach opiera sie wynik drużyny.Rzuca bardzo czesto ponad 25,wczoraj wrzucił sporo ponad 30,myśle,że dziś zapunktuje lepiej od Cartera.

heh no to mnie troszkę rozwaliło "Carter jest samolubem i lubi sobie porzucać" a ja myślę że z dnia na dzień to coraz bardziej doświadczony koszykarz a przy tym super strzelec i do tego jeden z liderów Nets. Fakt że Reed też potrafi grać jest niezaprzeczalny ale jak dla mnie Vince dziś 30 pkt moze dorzucić...

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by g00niek; 02/11/2005 18:45.
#439005 02/11/2005 18:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
g00niek Pacers to w tej chwili dla mnie zespół, który może pokonać Spurs jedyny jaki narazie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#439006 02/11/2005 18:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Vson Indiana mi sie naprawde podoba w tym sezonie... mimo ze pewnie jako kibic Detroit nie powinienem tak pisac, ale co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dojrzewaja we mnie jeszcze inne picki na dzisiejsza noc, mysle ze 2 zagram... ale o tym napisze po lidze mistrzow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kurcze Cavaliers.. spread -12 za wysoki dla mnie... Charlotte pokaze pazurki w tym sezonie i tu sklanialbym sie do plusowego handi.. To tak odnosnie Twoich propozycji... Obiecalem sobie ze w takie dni jak dzis zagram max 3-4 zaklady... nie wiecej.. nie ma co szalec...

Pozdrawiam
Dominik

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, kamel, poozon), 2,464 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,331
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1