Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by herrena
Originally Posted by GreyTiger
dostal ktos dzis jakas wyplate zlecona przez weekend? wink


Originally Posted by void
tak pól godziny temu


ja znowu czekam z wypłata od czwartku w nocy

bank bankowi nie rowny, na MB wyplacaja bardzo szybko

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku..

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
czy jeżeli przeleje z Mb na bank kwotę większą niż 2000 złotych,to się może Mb przyczepić lub zainteresować?Dodam że konto mam zweryfikowane na mb

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
niz 2 000 raczej nie ale wiecej niz 20 000 to i pewnie moze smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
ok dzięki,wolałem zapytać smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by GreyTiger
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku..

wlasnie ta jedna sesja moze decydowac smile

wyplacal w czwartek wieczorem to powinien miec w poniedzialek przy pierwszej sesji i jak widac nie dostal, to pewnie dostanie we wtorek skoro piszesz ze jedna sesja

kiedys wyplaty na MBANK byly w ten sam dzien a teraz zawsze sa na drugi przy pierwszej sesji (okolo godz 12.20)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by GreyTiger
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku..

wlasnie ta jedna sesja moze decydowac smile

wyplacal w czwartek wieczorem to powinien miec w poniedzialek przy pierwszej sesji i jak widac nie dostal, to pewnie dostanie we wtorek skoro piszesz ze jedna sesja

kiedys wyplaty na MBANK byly w ten sam dzien a teraz zawsze sa na drugi przy pierwszej sesji (okolo godz 12.20)

coraz gorzej jest widac, wyplata z MB wczoraj ok 8 rano, do dzis kasy nie ma na mBank :/ druga wyplata ok 14, tej tez nie ma co raczej oczywiste ale ta pierwsza powinna byc

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Czy z konta MB mogę przesłać przelew na konto bankowe kolegi?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie, dane musza byc te same.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
moze mi ktos powiedziec ile trwa weryfikacja konta bankowego? Skonczyl mi sie limit transakcji, wczoraj zrobilem od razu przelew za pomoca przelewow24 (mtransfer) i czekam. support standardowo - brak odezwu.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Konta bankowego nie zweryfikujesz przez mTransfer, należy wykonać normalny przelew.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
fakt zrobiłem teraz przelew z pekao sa, oni też maja w tym banku konto.
długo to potrwa? wysłałem im potwierdzenie.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
i co podochodziły wam wypłaty ?

bo moja z poniedziałku z 10 rano jeszcze nie

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
moja z poniedzialku dotarla, multibank

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Dwie wyplaty z poniedzialku doszly. O dziwo, pierwsza zaksiegowana w historii jest wyplata z poniedzialku ok 14, a jako druga wyplata z godziny 8 rano. Wszysko dzis o 12:25 bylo na koncie smile a juz sie powoli martwilem bo chodzilo o wieksza sumke

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by GreyTiger
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku..

wlasnie ta jedna sesja moze decydowac smile

wyplacal w czwartek wieczorem to powinien miec w poniedzialek przy pierwszej sesji i jak widac nie dostal, to pewnie dostanie we wtorek skoro piszesz ze jedna sesja

kiedys wyplaty na MBANK byly w ten sam dzien a teraz zawsze sa na drugi przy pierwszej sesji (okolo godz 12.20)


Tak jak Kuerten napisał, kasa na koncie przy wtorkowej sesji około godziny 12. Dlaczego nie dzień wcześniej? Nie mam pojęcia.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a mnie milo zaskoczyli kaska w ten sam dzien co zlecona duze brawa i trzeba wspomniec, ze tuz przed Swietami takze nie bylo zadnych problemow [Linked Image]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Originally Posted by rafal08
Najlepszego muppet . Jak ma calkiem inne haslo to co moze miec buk do tego . A wyjasniales juz cos z MB ? Przeciez jest e-mial na jaki przelał kase i konto bankowe ,ktore dodal wiec to chyba calkiem sporo by taka osobe namierzyc

W moim przypadku jedyne co wywalczylem to tokena tongue

Namierzyc sie da, ale trzeba by sprawe zglosic na policje, zeby sie tym zajeli.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
jesli was okradli to dlaczego nie podacie maili na ktore poszla wasza kaska ??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
szybkie pytanie:

Czy konto MB moze doladowac inna osoba via konto bankowe ? np. brat ma konto MB ale ja chcialbym mu doaladowac via P24...

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1