|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dostal ktos dzis jakas wyplate zlecona przez weekend?  ja znowu czekam z wypłata od czwartku w nocy bank bankowi nie rowny, na MB wyplacaja bardzo szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
czy jeżeli przeleje z Mb na bank kwotę większą niż 2000 złotych,to się może Mb przyczepić lub zainteresować?Dodam że konto mam zweryfikowane na mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
niz 2 000 raczej nie ale wiecej niz 20 000 to i pewnie moze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
ok dzięki,wolałem zapytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku.. wlasnie ta jedna sesja moze decydowac  wyplacal w czwartek wieczorem to powinien miec w poniedzialek przy pierwszej sesji i jak widac nie dostal, to pewnie dostanie we wtorek skoro piszesz ze jedna sesja kiedys wyplaty na MBANK byly w ten sam dzien a teraz zawsze sa na drugi przy pierwszej sesji (okolo godz 12.20)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku.. wlasnie ta jedna sesja moze decydowac  wyplacal w czwartek wieczorem to powinien miec w poniedzialek przy pierwszej sesji i jak widac nie dostal, to pewnie dostanie we wtorek skoro piszesz ze jedna sesja kiedys wyplaty na MBANK byly w ten sam dzien a teraz zawsze sa na drugi przy pierwszej sesji (okolo godz 12.20) coraz gorzej jest widac, wyplata z MB wczoraj ok 8 rano, do dzis kasy nie ma na mBank :/ druga wyplata ok 14, tej tez nie ma co raczej oczywiste ale ta pierwsza powinna byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Czy z konta MB mogę przesłać przelew na konto bankowe kolegi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Nie, dane musza byc te same.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
moze mi ktos powiedziec ile trwa weryfikacja konta bankowego? Skonczyl mi sie limit transakcji, wczoraj zrobilem od razu przelew za pomoca przelewow24 (mtransfer) i czekam. support standardowo - brak odezwu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Konta bankowego nie zweryfikujesz przez mTransfer, należy wykonać normalny przelew.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
fakt zrobiłem teraz przelew z pekao sa, oni też maja w tym banku konto. długo to potrwa? wysłałem im potwierdzenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
i co podochodziły wam wypłaty ?
bo moja z poniedziałku z 10 rano jeszcze nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
moja z poniedzialku dotarla, multibank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
Dwie wyplaty z poniedzialku doszly. O dziwo, pierwsza zaksiegowana w historii jest wyplata z poniedzialku ok 14, a jako druga wyplata z godziny 8 rano. Wszysko dzis o 12:25 bylo na koncie  a juz sie powoli martwilem bo chodzilo o wieksza sumke
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
glupoty gadasz, bank bankowi nierowny to moze byc jesli chodzi o przesuniecie maksymalnie o jedna sesje.. nie wiem jakimi regulami sie kieruja przy kolejnosci zlecania wyplat ale wydaje mi sie ze jest to raczej przypadek nie reguly, zauwazylem to porownujac moje wyplaty i wypaty brata, korzystam z tego samego banku.. wlasnie ta jedna sesja moze decydowac  wyplacal w czwartek wieczorem to powinien miec w poniedzialek przy pierwszej sesji i jak widac nie dostal, to pewnie dostanie we wtorek skoro piszesz ze jedna sesja kiedys wyplaty na MBANK byly w ten sam dzien a teraz zawsze sa na drugi przy pierwszej sesji (okolo godz 12.20) Tak jak Kuerten napisał, kasa na koncie przy wtorkowej sesji około godziny 12. Dlaczego nie dzień wcześniej? Nie mam pojęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a mnie milo zaskoczyli kaska w ten sam dzien co zlecona duze brawa i trzeba wspomniec, ze tuz przed Swietami takze nie bylo zadnych problemow [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Najlepszego muppet . Jak ma calkiem inne haslo to co moze miec buk do tego . A wyjasniales juz cos z MB ? Przeciez jest e-mial na jaki przelał kase i konto bankowe ,ktore dodal wiec to chyba calkiem sporo by taka osobe namierzyc W moim przypadku jedyne co wywalczylem to tokena Namierzyc sie da, ale trzeba by sprawe zglosic na policje, zeby sie tym zajeli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jesli was okradli to dlaczego nie podacie maili na ktore poszla wasza kaska ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
szybkie pytanie:
Czy konto MB moze doladowac inna osoba via konto bankowe ? np. brat ma konto MB ale ja chcialbym mu doaladowac via P24...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|