|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Powinienem mieć, ale "brak sygnału".
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Powinienem mieć, ale "brak sygnału". uwazam, ze to nie jest problem anteny tylko operatora. proponuje wykonac tel do bok
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Czyli nie działa Ci cały transponder 110 na częstotliwości 10719 V.. Nie możesz też mieć Minimini, 4funTV, HBO.. Zgadza się?
Mówisz, że Orange Sport Info masz, tak? A Tele5, Polonia 1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
HBO brak, 4funTV brak. Orange Sport Info, Tele5 i Polonia 1 są.
Wwwujek, nie znam się na tym. Co zrobić w tej sytuacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Konwerter ok, bo oba transpondery na polaryzacji V.
Ja nie mam jak sprawdzić, czy u mnie świeci (może ktoś kto czyta powie). Kanały których nie masz są w tym samym pakiecie, więc uprawnienia na karcie masz. Kontakt z BOK jak mówił kacperek76, potem rewizyta montera i poprawka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Brat prosił aby pomóc mu w gierce http://classic.playforyourclub.com/play16.phpGra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00 Nasza strata przeszło 2,5 mln pkt
Jedziemy z nimi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Brat prosił aby pomóc mu w gierce http://classic.playforyourclub.com/play16.phpGra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00 Nasza strata przeszło 2,5 mln pkt *drużyna CD CHIVASJedziemy z nimi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
gdzie najlepiej kopić Garniaka? nie dam więcej niż 500zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
gdzie najlepiej kopić Garniaka? nie dam więcej niż 500zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
no dobra walnąłem się ort.  ale gdzie kupić tego garniaka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Najlepiej, wiem z wlasnego doswiadczenia, jest w miejscu gdzie garniaki szyja. Masz najtaniej, masz najwiekszy wybor rozmiarow, kolorow i modeli.
Ja kupilem zajebisty garniak za 300zl, a mysle ze gdyby przyszlo kupic mi taki w sklepie to lekkkkkkkkooo 600zl-700zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Da sie nagrac na twardy dysk filmik z youtuba? Jesli tak to prosze powiedzcie jak to zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Da sie sciagnac, jesli to Cie ratuje. http://keepvid.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
pytanie do majacych eKonto w mbanku posiadam karte visa electron puszczajac normalny przelew na konto Bwina pieniadze pokazuja mi sie na koncie po 2 dniach czy robiac dzis przelew experesowy w mbanku (15 minutowy) jestem w stanie posiadac puszczone srodki juz dzis na ich koncie (bwin) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
pytanie do majacych eKonto w mbanku posiadam karte visa electron puszczajac normalny przelew na konto Bwina pieniadze pokazuja mi sie na koncie po 2 dniach czy robiac dzis przelew experesowy w mbanku (15 minutowy) jestem w stanie posiadac puszczone srodki juz dzis na ich koncie (bwin) ? dlaczego nie skorzystasz z opcji transferu srodkow za pomoca mb lub przelewy24?? kasa po kilku minutach zaksiegowana.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
nie korzystalem jeszcze z tych opcji podaj jak mozesz nr gg na priv to sie zglosze do ciebie i mi szybko to objasnisz o co kama 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Najlepiej, wiem z wlasnego doswiadczenia, jest w miejscu gdzie garniaki szyja. Masz najtaniej, masz najwiekszy wybor rozmiarow, kolorow i modeli.
Ja kupilem zajebisty garniak za 300zl, a mysle ze gdyby przyszlo kupic mi taki w sklepie to lekkkkkkkkooo 600zl-700zl. poszedlem tym tropem najpierw obczaiłem wzory które miałem w głowie w sanset suits potem wycieczka do sklepu jakiegoś producenta...różnica prawie 200zł poprawki na miejscu w 1h ...polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
była w tym dziale kiedys fajna gra ,ze rzucało się piłke do kosza internetowa pamieta ktos moze ?? prosiłbym o linka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|