|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
czy znajde w Wordzie (wersja 2007) znaczek "ptaszka" ? Takiego jakiego uzywa sie jak chcemy cos odhaczyc...
Potrzebuje go ustawic jako punktor, a ja nie moge nigdzie znalezc (nawet w symbolach). Moze ktos pomoze..? Narzędzia główne > Punktory > Biblioteka punktorów : i tu jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
Czy istnieje jakiś bukmacher, gdzie można dokonać depozytu-wpłaty poprzez ściągnięcie pieniędzy z telefonu (sms) ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
To może z innej beczki jakie sa najlepsze spodoby na zbicie amfetaminy???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
jest tu jeden z CBŚ, twoje IP zostalo namierzone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Panowie, mam cholerny problem :/ Cos mi sie zjebalo przy instalacji XPka na lapie i nie moge odpalic go ani z plyty ani z dysku. Czy jak podlacze dysk pod usb z zainstalowanym winem do da rade odpalic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
podlacz zjebany dysk do kompa z dobrym XP, moze byc tasma od cdrmu czy drugiego dysku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
To może z innej beczki jakie sa najlepsze spodoby na zbicie amfetaminy??? dobrze się nachlaj  tylko uważaj na serce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
podlacz zjebany dysk do kompa z dobrym XP, moze byc tasma od cdrmu czy drugiego dysku Nie zrozumiales. Mam lapa i 2 partycje, nie moge uruchomic ani z cdka z Winem ani z dysku. Pytanie czy jak podlacze oddzielny dysk podlaczany pod USB z zainstalowanym winem to czy ra rade odpalic lapa z niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
To podlacz i sprawdz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Prosze o zaglosowanie na mojego kolege "byron1982" w sondzie. Wchodzimy klikamy i wychodzimy. Dzieki. http://sonda.hanzo.pl/sondy,101743,AIg6.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
poszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
Codi a to nowy lapek ? Bo w tych najnowszych za cholerę nie pojdzie XP Microsoft chce zarobić i promuje Win7
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
[b]Podbijam -strata do lidera 2 mln Od brata za punkty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
[b]Podbijam -strata do lidera 2 mln Od brata za punkty  jeszcze sie w to nie przestaliscie bawic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
czy "Visa" a "Visa Electron" to to samo ? wiem glupie pytanie ;]
Chodzi o to, ze mam w polu do wyboru "Visa" i "mastercard" i nie wiem czy moja visa electron rowniez sie lapie pod 'visa'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
Witam, prędzej tu dostanę odpowiedź, niż dodzwonię się do mojego Wydziału Komunikacji... Kupuję używany samochód, nie mam prawa do zniżek przy OC, więc do faktury dopisuję znajomego, który automatycznie staje się współwłaścicielem auta. Rejestruję samochód na znajomego jako właściciela i mnie jako współwłaściciela. Pytania: - czy musi być jakiś stopień pokrewieństwa pomiędzy osobami wpisanymi do dowodu rejestracyjnego? - czy ma znaczenie która osoba jest właścicielem a która współwł. w dowodzie przy korzystaniu ze zniżek? - czy umowa darowizny w takim przypadku jest konieczna, skoro oboje jesteśmy wpisani na fakturze ? Mam nadzieję, że ktoś się z tym już borykał i uzyskam pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Panowie, mam kupca na swoja prace dyplomowa z zarzadzania (54 strony), moze ktos kiedys sprzedawal, ile krzyknąć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
czy jest na sali ktos kto ogarnia w miare temat podatkow i rozliczen podatkowych ? mialbym pare pytan, nic wielkiego  Moze napisze w sumie odrazu tutaj. Jestem studentem, caly rok 2010 przepracowalem na umowie zlecenie gdzie brutto bylo 1320,00 pln. Dzisiaj odebralem PIT i co mnie zaskoczylo to: "Przychod - 11880,00 PLN" Czyli na miesiac 990,00 PLN. Problem w tym, ze u mnie taka kwota przez ten 2010 rok sie nie pojawila - ani jako brutto ani na koncie jako netto ;p Wiec jak oni to licza ? Druga sprawa... jak w moim przypadku obliczyc kwote ktora zostanie mi zwrocona ? Trzecia sprawa - jaka jest kwota wolna od podatku w moim przypadku ? (rym! ;p) Co jeszcze warto wiedziec ?  Moze cos co sprawi ze moge wiecej kasy odzyskac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
do kogo mam się udać, żeby zrobił mi nową wtyczkę do ładowarki do laptopa ? najlepiej jakiś elektryk, ale gdzie go szukać, w sklepie elektrycznym ? ta końcówka nagrzewa mi się do bardzo dużej temperatury przez co topi się końcówka plastikowa i przestaje ładować, nie chcę tego zanosić do serwisu bo na pewno coś wymyślą, że trzeba wymieniać ładowarkę, a w tym okresie, w którym teraz jestem nie ma szans na znalezienie kasy na nową ładowarkę wtyczka wygląda mniej więcej tak jak poniżej na zdjęciu: [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|