Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Originally Posted by juancarlos
czy znajde w Wordzie (wersja 2007) znaczek "ptaszka" ? Takiego jakiego uzywa sie jak chcemy cos odhaczyc...

Potrzebuje go ustawic jako punktor, a ja nie moge nigdzie znalezc (nawet w symbolach). Moze ktos pomoze..?

Narzędzia główne > Punktory > Biblioteka punktorów : i tu jest

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Czy istnieje jakiś bukmacher, gdzie można dokonać depozytu-wpłaty poprzez ściągnięcie pieniędzy z telefonu (sms) ????

Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
To może z innej beczki jakie sa najlepsze spodoby na zbicie amfetaminy???

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
jest tu jeden z CBŚ, twoje IP zostalo namierzone laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Panowie, mam cholerny problem :/ Cos mi sie zjebalo przy instalacji XPka na lapie i nie moge odpalic go ani z plyty ani z dysku. Czy jak podlacze dysk pod usb z zainstalowanym winem do da rade odpalic?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
podlacz zjebany dysk do kompa z dobrym XP, moze byc tasma od cdrmu czy drugiego dysku

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by MiFa
To może z innej beczki jakie sa najlepsze spodoby na zbicie amfetaminy???

dobrze się nachlaj laugh tylko uważaj na serce

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Self-Confident
podlacz zjebany dysk do kompa z dobrym XP, moze byc tasma od cdrmu czy drugiego dysku

Nie zrozumiales. Mam lapa i 2 partycje, nie moge uruchomic ani z cdka z Winem ani z dysku.

Pytanie czy jak podlacze oddzielny dysk podlaczany pod USB z zainstalowanym winem to czy ra rade odpalic lapa z niego.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
To podlacz i sprawdz tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Prosze o zaglosowanie na mojego kolege "byron1982" w sondzie.
Wchodzimy klikamy i wychodzimy. Dzieki.

http://sonda.hanzo.pl/sondy,101743,AIg6.html smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
poszło tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Codi a to nowy lapek ?
Bo w tych najnowszych za cholerę nie pojdzie XP
Microsoft chce zarobić i promuje Win7

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by BZYCZEK
[quote=BZYCZEK]Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php


Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć


KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00


DRUŻYNA CD CHIVAS

[b]Podbijam -strata do lidera 2 mln

Od brata za punkty piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by BZYCZEK
[quote=BZYCZEK]Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php


Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć


KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00


DRUŻYNA CD CHIVAS

[b]Podbijam -strata do lidera 2 mln

Od brata za punkty piwo
jeszcze sie w to nie przestaliscie bawic? tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
czy "Visa" a "Visa Electron" to to samo ? wiem glupie pytanie ;]

Chodzi o to, ze mam w polu do wyboru "Visa" i "mastercard" i nie wiem czy moja visa electron rowniez sie lapie pod 'visa'

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Witam,
prędzej tu dostanę odpowiedź, niż dodzwonię się do mojego Wydziału Komunikacji...
Kupuję używany samochód, nie mam prawa do zniżek przy OC, więc do faktury dopisuję znajomego, który automatycznie staje się współwłaścicielem auta. Rejestruję samochód na znajomego jako właściciela i mnie jako współwłaściciela.
Pytania:
- czy musi być jakiś stopień pokrewieństwa pomiędzy osobami wpisanymi do dowodu rejestracyjnego?
- czy ma znaczenie która osoba jest właścicielem a która współwł. w dowodzie przy korzystaniu ze zniżek?
- czy umowa darowizny w takim przypadku jest konieczna, skoro oboje jesteśmy wpisani na fakturze ?

Mam nadzieję, że ktoś się z tym już borykał i uzyskam pomoc wink

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by oki
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by BZYCZEK
[quote=BZYCZEK]Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php


Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć


KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00


DRUŻYNA CD CHIVAS

[b]Podbijam -strata do lidera 2 mln

Od brata za punkty piwo
jeszcze sie w to nie przestaliscie bawic? tongue

Witam Oki piwo
Nie ma co robić to gra choć gra szybko sie wszystkim nudzi...czasami wchodzi z mojego nicka i tu pisze smirk ale co zrobić maniak ....
Człowiek nie ma czasu aby troche posiedzieć na forum a niektórzy mają czas na takie rzeczy smile

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Panowie, mam kupca na swoja prace dyplomowa z zarzadzania (54 strony), moze ktos kiedys sprzedawal, ile krzyknąć ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
czy jest na sali ktos kto ogarnia w miare temat podatkow i rozliczen podatkowych ?
mialbym pare pytan, nic wielkiego smile

Moze napisze w sumie odrazu tutaj.

Jestem studentem, caly rok 2010 przepracowalem na umowie zlecenie gdzie brutto bylo 1320,00 pln.
Dzisiaj odebralem PIT i co mnie zaskoczylo to: "Przychod - 11880,00 PLN" Czyli na miesiac 990,00 PLN. Problem w tym, ze u mnie taka kwota przez ten 2010 rok sie nie pojawila - ani jako brutto ani na koncie jako netto ;p Wiec jak oni to licza ?

Druga sprawa... jak w moim przypadku obliczyc kwote ktora zostanie mi zwrocona ?

Trzecia sprawa - jaka jest kwota wolna od podatku w moim przypadku ? (rym! ;p)
Co jeszcze warto wiedziec ? grin Moze cos co sprawi ze moge wiecej kasy odzyskac ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
do kogo mam się udać, żeby zrobił mi nową wtyczkę do ładowarki do laptopa ? najlepiej jakiś elektryk, ale gdzie go szukać, w sklepie elektrycznym ? ta końcówka nagrzewa mi się do bardzo dużej temperatury przez co topi się końcówka plastikowa i przestaje ładować, nie chcę tego zanosić do serwisu bo na pewno coś wymyślą, że trzeba wymieniać ładowarkę, a w tym okresie, w którym teraz jestem nie ma szans na znalezienie kasy na nową ładowarkę

wtyczka wygląda mniej więcej tak jak poniżej na zdjęciu:
[Linked Image]

Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1