|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Maccabi czy Slask!!!Na kogo by to zwalic??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Hubi, ja mysle ze kibice po meczu powinni go troche pomolestowac, tak zeby sobie kutafon złamany zapamietał to spotkanie, bo s*******ił sprawe bardzo konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
chcialem napisac ze s pier dolił sprawe, ale cos mnie wygwiazdkowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
hehe,to po co na nich w tym czasie stawiacie???Macie wybór,pretensje miejmy do siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
957 Aalborg - Aarhus 1 1,45
dzisiaj w TT przez tych ****iszonow stracilem( nie zarobilem) 7500 zl !!!!!!! Aalborg jest na 2 miejscu, a Aarhus na 14 i wygrali 4:1, ja tego ku... naprawde nie rozumiem, albo mecz byl sprzedany, albo Aalborg wystapili w jakims szmaciarskim skladzie, przeciez te druzyny roznia sie od siebie przynjamniej o jedna klase ! a nasz rodzimy STS cos wiedzial, ale nie powiedzial .. wczoraj kurs byl 1.4, a dzisiaj 1.45 .. przepraszam ale musialem sie wyzalic.. moze ktos wie dlaczego wynik byl taki a nie inny ?? szukam w sieci ale nie moge nic znalezc na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
W pierwszej polwie 0-2 pocztek drugiej 1-2 pozniej czerwona kartka dla I.Zelinskiego i...juz nie wiem bo nawet mi sie nie chcialo sprawdzac.
Jednak Aalborg to ciulacze punktow jak wygrywaja to 1 bramka(u siebie) a jak wtopa to na calego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
Mam pewien pomysł na stworzenie nowego tematu który chciałbym przedyskutować. Nowy temat byłby nową edycja czarnej listy który miałby na celu podliczenie strat wynikajacych z wpadek drużyn na które stawiamy. Zastanawiam się czy wpisywalibyśmy ewentualną wygrana czy poniesiona stratę. Nastepny problem to fakt że przydałoby sie te sumy podliczać aby wiedzieć która dróżyna najbardziej nas zawodzi. Moze wy podrzucicie jakieś ciekawe pomysły??? Nara czekam na wasze sugestie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
fajny nick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Awangard Omsk - dotychczas 2 zespół superligi rosyjskiej z 1 porażką !!! i tearz przegrywa u siebie z jakimś *******onym chabarowskiem.U ruskich kurs 1,16(mar) i 1,2(fon) a ten kutas przegrywa ... jak tak ****a można.Wrrrrrrr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Temat dawno nie uzywany i schowal sie dosc gleboko. Niestety musze tutaj wpisac AC Milan ktory juz po raz kolejny rozlozyl moj kupon a byl dostawiony jako wzgledny pewniak (tym razem za 1,3). Na szczescie udalo sie mi pomimo tego typu wyjsc do II rundy play-offow ale mimo wszystko Milan znajduja sie dla mnie na CZARNEJ LISCIE.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
WK, mialem identyczna sytuacje z valencja- rozlozyla mi kupon z harpaganami strasznymi, ktore jednak weszly, tylko oni nie potrafili strzelic chocby jednego gola Tenerife, i to grajac u siebie, i kilkaset PLNów poszlo w niepamiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Tytus: [qb]WK, mialem identyczna sytuacje z valencja- rozlozyla mi kupon z harpaganami strasznymi, ktore jednak weszly, tylko oni nie potrafili strzelic chocby jednego gola Tenerife, i to grajac u siebie, i kilkaset PLNów poszlo w niepamiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Ja na Valencje tez postawilem na TT. Ale to pierwsza (chyba) wpadka a w UEFA graja z Celtikiem wiec moze sie oszczedzali. Milan nie wygral juz chyba 3 raz przy kursach 1,3 Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Debiutuje cała pierwsz trójka : 1. Prem 2. Indepediente 60sek. mmeczzzzu i już dwie braamki stracine heheh 3.Leeds No i w poza konkursem Footballroyale m.in. Parlay tylko z jednej ligi... 1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2. :eek: 3. :rolleyes: 4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A ogólnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Groclin po raz kolejny w tym sezonie pozbawiłmnie sporej wygranej (...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Tym razem wpisze tu STS a scislej tego kto podal w telegazecie 816 - 6/8 wynik meczu nr 488 Stolarka - Galaxia (F) (siatkowka) jako 3-1.
Postawil to moj rywal z play-offow. Wg telegazety kupon jest nietrafiony i wystarczalo mi nie stracic na ostatnim kuponie, zeby wygrac. No i wlasciwie przez to poddalem sie bez walki :-((
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał unforgiven: [qb]Debiutuje cała pierwsz trójka : 1. Prem 2. Indepediente 60sek. mmeczzzzu i już dwie braamki stracine heheh [/qb] Dopiero teraz zobaczylem ze wpisales Prema i jego typ na liste. A ja wlasnie chcialem mu podziewkowac za ten typ - tu byla czysta statystyka - "Huragany" byly za 3.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I weszło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> to sie nazywa kał za najniższe stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
pieprzony sędzia z meczu hanover-arminia żeby ****apodytkować karnego którego nie było i skończyć mecz w 90min równo ,*******ony....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
sędzia mylił się sprawiedliwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka