Maccabi czy Slask!!!Na kogo by to ..."> Maccabi czy Slask!!!Na kogo by to ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#4414 19/10/2001 20:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Maccabi czy Slask!!!Na kogo by to zwalic??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#4415 19/10/2001 21:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Hubi, ja mysle ze kibice po meczu powinni go troche pomolestowac, tak zeby sobie kutafon złamany zapamietał to spotkanie, bo s*******ił sprawe bardzo konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4416 19/10/2001 21:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
chcialem napisac ze s pier dolił sprawe, ale cos mnie wygwiazdkowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4417 19/10/2001 21:33
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
hehe,to po co na nich w tym czasie stawiacie???Macie wybór,pretensje miejmy do siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4418 23/10/2001 03:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
957 Aalborg - Aarhus 1 1,45

dzisiaj w TT przez tych ****iszonow stracilem( nie zarobilem) 7500 zl !!!!!!! Aalborg jest na 2 miejscu, a Aarhus na 14 i wygrali 4:1, ja tego ku... naprawde nie rozumiem, albo mecz byl sprzedany, albo Aalborg wystapili w jakims szmaciarskim skladzie, przeciez te druzyny roznia sie od siebie przynjamniej o jedna klase ! a nasz rodzimy STS cos wiedzial, ale nie powiedzial .. wczoraj kurs byl 1.4, a dzisiaj 1.45 .. przepraszam ale musialem sie wyzalic.. moze ktos wie dlaczego wynik byl taki a nie inny ?? szukam w sieci ale nie moge nic znalezc na ten temat

#4419 23/10/2001 04:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
W pierwszej polwie 0-2 pocztek drugiej 1-2
pozniej czerwona kartka dla I.Zelinskiego i...juz nie wiem bo nawet mi sie nie chcialo sprawdzac.

Jednak Aalborg to ciulacze punktow jak wygrywaja to 1 bramka(u siebie) a jak wtopa to na calego.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4420 28/10/2001 04:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
Mam pewien pomysł na stworzenie nowego tematu który chciałbym przedyskutować.
Nowy temat byłby nową edycja czarnej listy który miałby na celu podliczenie strat wynikajacych z wpadek drużyn na które stawiamy.
Zastanawiam się czy wpisywalibyśmy ewentualną wygrana czy poniesiona stratę.
Nastepny problem to fakt że przydałoby sie te sumy podliczać aby wiedzieć która dróżyna najbardziej nas zawodzi.
Moze wy podrzucicie jakieś ciekawe pomysły???
Nara czekam na wasze sugestie.

#4421 28/10/2001 05:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
fajny nick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#4422 29/10/2001 22:57
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Awangard Omsk - dotychczas 2 zespół superligi rosyjskiej z 1 porażką !!! i tearz przegrywa u siebie z jakimś *******onym chabarowskiem.U ruskich kurs 1,16(mar) i 1,2(fon) a ten kutas przegrywa ... jak tak ****a można.Wrrrrrrr.

#4423 19/11/2001 16:12
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Temat dawno nie uzywany i schowal sie dosc gleboko. Niestety musze tutaj wpisac AC Milan ktory juz po raz kolejny rozlozyl moj kupon a byl dostawiony jako wzgledny pewniak (tym razem za 1,3). Na szczescie udalo sie mi pomimo tego typu wyjsc do II rundy play-offow ale mimo wszystko Milan znajduja sie dla mnie na CZARNEJ LISCIE.

Wojtek

#4424 19/11/2001 16:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
WK, mialem identyczna sytuacje z valencja- rozlozyla mi kupon z harpaganami strasznymi, ktore jednak weszly, tylko oni nie potrafili strzelic chocby jednego gola Tenerife, i to grajac u siebie, i kilkaset PLNów poszlo w niepamiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#4425 19/11/2001 17:06
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Tytus:
[qb]WK, mialem identyczna sytuacje z valencja- rozlozyla mi kupon z harpaganami strasznymi, ktore jednak weszly, tylko oni nie potrafili strzelic chocby jednego gola Tenerife, i to grajac u siebie, i kilkaset PLNów poszlo w niepamiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

Ja na Valencje tez postawilem na TT. Ale to pierwsza (chyba) wpadka a w UEFA graja z Celtikiem wiec moze sie oszczedzali. Milan nie wygral juz chyba 3 raz przy kursach 1,3

Wojtek

#4426 19/11/2001 17:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Debiutuje cała pierwsz trójka :
1. Prem
2. Indepediente 60sek. mmeczzzzu i już dwie braamki stracine heheh
3.Leeds
No i w poza konkursem Footballroyale m.in. Parlay tylko z jednej ligi...
1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 2. :eek: 3. :rolleyes: 4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

A ogólnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :

#4427 19/11/2001 17:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Groclin po raz kolejny w tym sezonie pozbawiłmnie sporej wygranej (...)

#4428 26/11/2001 01:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Tym razem wpisze tu STS a scislej tego kto podal w telegazecie 816 - 6/8 wynik meczu nr 488
Stolarka - Galaxia (F) (siatkowka) jako 3-1.

Postawil to moj rywal z play-offow. Wg telegazety kupon jest nietrafiony i wystarczalo mi nie stracic na ostatnim kuponie, zeby wygrac. No i wlasciwie przez to poddalem sie bez walki :-((

Pozdrowienia

Wojtek

#4429 26/11/2001 01:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał unforgiven:
[qb]Debiutuje cała pierwsz trójka :
1. Prem
2. Indepediente 60sek. mmeczzzzu i już dwie braamki stracine heheh
[/qb]

Dopiero teraz zobaczylem ze wpisales Prema i jego typ na liste. A ja wlasnie chcialem mu podziewkowac za ten typ - tu byla czysta statystyka - "Huragany" byly za 3.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I weszło...

#4430 26/11/2001 01:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Cruzeiro. Wrrrrrrr

#4431 26/11/2001 02:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> to sie nazywa kał za najniższe stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4432 04/12/2001 03:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
pieprzony sędzia z meczu hanover-arminia żeby ****apodytkować karnego którego nie było i skończyć mecz w 90min równo ,*******ony....

#4433 04/12/2001 03:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
sędzia mylił się sprawiedliwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1