Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23
pigmej87 #4406359 28/01/2011 01:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dokładnie. Czyste złodziejstwo. Kasa powypłacana, nie ma co tam trzymać większej gotówki. Na bieżąco wpłacać i wypłacać po meczu i tyle.

Bonus: Unibet
_Korver_ #4406375 28/01/2011 01:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Buk, ktory co roku zdobywal wyroznienie za tego 'najlepszego' shocked

przeczytalem ten watek Z Danii... brak pytan: UB wyplaca kase widzac, ze 'RISK, konto bankowe nie pasuje do gracza' cop

dodam ze od wielu lat UB byl moim ulubionym, ale trzymanie wiekszej kasy to teraz tez ryzyko.

Ojro #4406441 28/01/2011 01:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ja tam dzis wplacilem zobacze jak bedzie

KUERTEN. #4406538 28/01/2011 02:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
Kuerten lubisz sporty ekstremalne laugh

Poczytałem jeszcze i stwierdziłem, że jednak szczęściem moim było to, że nie miałem środków na koncie. Wygląda na to, że Unibt od czerwca zeszłego roku leci w kulki. Blokują konta, konfiskują kasę itd. Wypłacenie na konto osoby trzeciej to już przegięcie. Na SBR rating jeszcze B, ale chyba już niedługo...


kerot #4406605 28/01/2011 02:31
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Wyraznie chca sie pozbyc niewygodnych uzytkownikow. Zenada nigdy po tym buku bym sie tego nie spodziewal. Mialem go za jednego z najlepszych w tej branzy, a jak sie skonczylo? Upadli strasznie nisko.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Ja natomiast dostałem dzis na maila propozycje bonusu 50% do 600 zł i sie waham czy wplacic. gdzie ten temat duńczyka na BA bo nie moge znalezc, w ktorym dziale?

dondo #4406627 28/01/2011 02:43
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Podbijam. Mógłby ktoś wkleić linka do tematu tego Duna?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Dunczyk ma temat na SBR a nie BA

Dunczyk vs UB [forum.sbrforum.com]

Ojro #4406664 28/01/2011 02:55
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Ojro
Dunczyk ma temat na SBR a nie BA

Dunczyk vs UB [forum.sbrforum.com]

Dzięki Ojro!
Historia - masakra. Włosy stają dęba. Już widzę jak w analogicznej sytuacji jakikolwiek Polak zgłasza sprawę naszej policji.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Szok! Napisałem do Unibetu opisując powtarzające się ostatnio wieści na ich temat, aby skomentowali - podając link do tego tematu, jestem ciekaw czy coś ciekawe odpiszą.

kerot #4406704 28/01/2011 03:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by kerot
Kuerten lubisz sporty ekstremalne laugh

Poczytałem jeszcze i stwierdziłem, że jednak szczęściem moim było to, że nie miałem środków na koncie. Wygląda na to, że Unibt od czerwca zeszłego roku leci w kulki. Blokują konta, konfiskują kasę itd. Wypłacenie na konto osoby trzeciej to już przegięcie. Na SBR rating jeszcze B, ale chyba już niedługo...

nie opieram sie na opiniach innych jestem z tych jak sam nie zobacze to nie uwierze, opierajac sie na opiniach z forum to prawie wszedzie grac sie nie powinno, niestety

KUERTEN. #4406836 28/01/2011 03:44
Dołączył: Oct 2009
Posty: 9
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 9
Ciekawe gdzie są cały czas Conrad i DJ Sosna, którzy tak polecają tego buka i czepia kasiore z referali. Jeszcze kilka stron temu DJ Sosna tak bronił Un.i.be.ta opierdzielając Radmanovica, że śmie coś napisać. Gdzie teraz jesteście? Macie okazje wykorzystać kontakty i wyjaśnić sprawę i pomóc ludziom, którym unib.et kradnie pieniądze!

KUERTEN. #4406849 28/01/2011 03:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by kerot
Kuerten lubisz sporty ekstremalne laugh

Poczytałem jeszcze i stwierdziłem, że jednak szczęściem moim było to, że nie miałem środków na koncie. Wygląda na to, że Unibt od czerwca zeszłego roku leci w kulki. Blokują konta, konfiskują kasę itd. Wypłacenie na konto osoby trzeciej to już przegięcie. Na SBR rating jeszcze B, ale chyba już niedługo...

nie opieram sie na opiniach innych jestem z tych jak sam nie zobacze to nie uwierze, opierajac sie na opiniach z forum to prawie wszedzie grac sie nie powinno, niestety

O i to jest konkretny koleś. Szkoda, że typowy naśladowca tej żaby co nogi podstawiła patrząc jak konia kują. Wpłać lepiej na BetFair to może ktoś z nas te pieniądze wygra zamiast dorabiać jakiegoś buca z bliżej nieokreślonej mafii smile

LART #4406928 28/01/2011 04:19
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
P
a.k.a. "raflo87"
a.k.a. "raflo87"
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 18
zebrało sie w unibecie pare nachapańców,zgadali sie i kombinuja

bufik #4407102 28/01/2011 05:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by bufik
Ciekawe gdzie są cały czas Conrad i DJ Sosna, którzy tak polecają tego buka i czepia kasiore z referali. Jeszcze kilka stron temu DJ Sosna tak bronił Un.i.be.ta opierdzielając Radmanovica, że śmie coś napisać. Gdzie teraz jesteście? Macie okazje wykorzystać kontakty i wyjaśnić sprawę i pomóc ludziom, którym unib.et kradnie pieniądze!

Lepiej cicho siedzieć. Kasa musi się zgadzać, nieważne jakim kosztem...

_Korver_ #4407270 28/01/2011 14:44
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
panowie proponuje zrobic akcje na wszystkich mozliwych forach opisac cala sytuacje unibet jest dobry jak przegrywasz ale jak czlowiek cos juz przytuli siana to kombinuja taka firma zeby takie cos W POLSKIM NARODZIE SILA MECZ.PL TEZ

_Korver_ #4407709 28/01/2011 18:31
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by bufik
Ciekawe gdzie są cały czas Conrad i DJ Sosna, którzy tak polecają tego buka i czepia kasiore z referali. Jeszcze kilka stron temu DJ Sosna tak bronił Un.i.be.ta opierdzielając Radmanovica, że śmie coś napisać. Gdzie teraz jesteście? Macie okazje wykorzystać kontakty i wyjaśnić sprawę i pomóc ludziom, którym unib.et kradnie pieniądze!

Lepiej cicho siedzieć. Kasa musi się zgadzać, nieważne jakim kosztem...

Wyslalem provy do Conrada we wtorek i do do DJ Sosny w srode ale pozostaly do tej pory bez odzewu...
Strasznie jestem rozczarowany tym bukiem,w 2004 roku to byl pierwszy bukmacher gdzie zalozylem konto.6 lat gry choc od okolo 2 2,5 roku limity na siatke i kosza.Pozostal mi tenis za w miare ok kwoty oraz siatka kupony grane po 300zl(przewaznie po akceptacji).Nigdy nie zakladalem lewych kont,logowalem sie tylko u siebie,nie udostepnialem komputera innym osobom,niegralem tez zadnych pomylek kursowych ostanimi czas(przez te 6 lat moze co stam kiedys sie zdarzylo na live,niewykluczam,niepamietam).Tyle lat gry i zadnego pt regulaminu nie zlamalem do teraz;](niedowiedzialem sie jaki ten pt i pewnie juz niedowiem)
Najlepsze jest to ze akurat ostatnimi czasy grywlem doslownie jeden kupon na tydzien,z siatki jakis akumulacyjny poza tym konto zadko uzywane (tenis przerwa zimowa,pilki niegrywam).
Na koncie jak dobrze pamietam mialem ok. 3000zl wyplacaja mi 1700zl niewiem dlaczego.DOstalem juz meila ze wyplata zostala zlecona.Dlaczego tyle tylko a nie cala suma -niewyjasniono mi.
Niepowiedziano mi tez co z moimi zakaldami sezonowymi(skra mistrz za 1000zl,Bielsko niezostanie mistrzem za 1000zl(oba grane na 2 razy po innych kursach ,zatwierdzone oraz zuzel na gp za 300zl lacznie 2300zl).
W sumie mozna powiedziec 1300+2300zl czyli okolo 3600zl zostaly mi ukradzione,doslowanie.
Duze slowo ale pisze je swiadomie,innego niemoge uzyc.
Naprawde nikt sie nie moze do mnie przyczepic pod kazdym wzgledem,uwazam ze zadnego pt ich regulaminu niezlamalem.

Moj przyklad mowi wszsytko o tym buku ktory z porzadnej firmy jaka kiedys byl upadl tak nisko.Szczerze odradzam!
To moj ostani post w tym temacie,chyba ze by sie cos zmienilo to podziele sie tym.Na wszelkie pytania jestem tez otwarty.





Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Może teraz ja przedstawię sytuację mojej dziewczyny, założyła konto na Unibet ok 2 m-ce temu, z innego adresu, innego kompa i neta.
Na konto dokonała 2 wpłat po ok 500 600zl, druga w wyniku przegrania kasy z 1 wpłaty.
Pograła trochę a że była dobra na koncie nieco urosło, zleciła więc wypłatę 500zł.
Kasa doszła na MB wszystko ok az tu nagle za 2, 3 dni konto ZABLOKOWANE!!!
Wiec pisze maila o co chodzi, bo nikt nie raczył poinformować na maila czy zadzwonić!!!
Na czacie powiedzieli, ze zablokowali konto w celu dokonania weryfikacji, kazali wysłać dokumenty: dowód osobisty, profil konta MB (gdzie pisze wyraźnie adres ZWERYFIKOWANY), jakiś rachunek oraz tam dokument z banku potwierdzający adres.
Więc wysłała dokumenty oprócz rachunku bo nie miała, wiec wysłała umowe o prowadzenie rachunku bankowego z adresem nr rachunku itd. choc nie wiadomo po co im dane rachunku skoro korzystała z Moneybookers.
Przez kilka dni 0 odzewu,na zapytanie jak tam z weryfikacją kilkakrotnie prosili o inne różnego rodzaju dokumenty:
wysłała print screeny z konta internetowego banku ale nie zostały zaakceptowane bo adres i nr rachunku był na innym print screenie!!!
Rachunków nie miała, więc zostawało zaświadczenie o zameldowaniu z Urzędu Miasta, który można wybrać za opłatą 17zł!!!
Jest to formalność i jedynie dodatkowy koszt, bo jeśli ktoś ma ważny dowód osobisty to jest oczywiste, że takie zaświadczenie otrzyma.
Dopiero po tym zaświadczeniu uzyskała informacje, że dokumenty czekają na weryfikację, kolejnych kilka dni.
Dni kolejne mijają na czacie na pytania co z weryfikacją odpowiedz jest ze w trakcie, i ze jeszcze kilka dni.
Nagle po kilku dniach przełom wydział finansowy zażądał dokumentu z banku z numerem rachunku i kodem SWIFT!!!
Napisała więc na czacie nr rachunku i kod SWIFT, przypominam ze wcześniej wysłała skany umowy o prowadzenie rachunku oraz print screeny na których to wszystko było, nr SWIFT nie trudno znaleźć.
Znów ok poszło do wydziału finansowego, nie wiadomo w jakim celu bo wpłaty i wypłaty z Unibet było za pośrednictwem Moneybookers.
Ciąg dalszy zaraz w następnym poście smile ..............


dampan #4408350 28/01/2011 23:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Następne kilka dni leci, na pytania co z weryfikacją odpowiedz, że nie ma jeszcze decyzji!!!
Nagle przełom i zapis z czata:

Hi! Your Customer Service Professional is Monica
Welcome to Unibet (Poland), Monica will be right with you.
Monica
Witam w Unibet, w czym mogę pomóc?
Klaudia
Mam pytanie jak tam z weryfikacja mojego konta???
Monica
Chwileczkę, sprawdzam.
Monica
Pani Klaudio, wypłata z konta zostanie zrealizowana w dniu jutrzejszym.
Monica
Zlecenie jest przygotowane do realizacji.
Klaudia
I co nie mogę już u Was grac czy o co chodzi?? Ze mi pieniądze wypłacacie??
Klaudia
Bo nie prosiłam o wypłatę konkretnej kwoty więc nie wiem wszystko mi wypłacicie czy ile??
Monica
Tak, konto pozostanie zablokowane bez możliwości odblokowania w przyszłości.
Klaudia
Widzę niezła samowolka
Klaudia
a to niby dlaczego??
Klaudia
Co to za zamykanie konta bez powodu, dokumenty wysłałam żeby je zweryfikować??
Klaudia
Nie rozumie o co chodzi??
Monica
Przykro mi ale Unibet ma prawo w każdym czasie zamknąć konto gracza bez podawania powodu.
Monica
Jest to zgodne z naszym regulaminem.
Klaudia
To po co wy się reklamujecie żeby konta u was zakładać?? Jak później sobie klientów wybieracie
Klaudia
Zresztą za takie traktowanie to i tak bym pieniądze wypłaciła pewnie i nie chciała mieć z Wami nic wspólnego
Klaudia
A jak bym miała jakiś zakład postawiony długoterminowy to co by było???
Klaudia
Ile tam wogole mam pieniędzy na koncie bo nie pamiętam chyba coś koło 2800??
Monica
Wypłacone zostanie -2,871.61 pln.
Klaudia
No ok
Klaudia
Fajny buk co sobie klientów wybiera, regulamin ze Wam wszystko wolno bez podania przyczyny :/
Klaudia
Dobrze ze choć pieniędzy nie kradniecie bo to już by było przegięcie
Monica
Pani Klaudio, przed rejestracją konta potwierdziła Pani zapoznaniem się z naszym regulaminem i zaakceptowaniem go.
Klaudia
No tak ale się nie spodziewałam ze to aż tak będzie, jestem trochę rozczarowana
Klaudia
To można było powiedzieć żebym sobie wypłaciła pieniądze bo nie chcecie żebym u was grała a nie te weryfikacje takie i utrudnienia do tego
Klaudia
Ale ok nie ma co rozmawiać
Klaudia
To czekam na pieniądze wpłacę sobie do innego bukmachera, konkurencja jest taka ze żaden problem smile
Monica
Dziękuję za kontakt z Unibet i życzę miłego wieczoru.
Klaudia
ok pozdrawiam
Monica
Ja również.

Pieniądze dziś doszły już na konto więc ujawniamy całą aferę, sam grałem tam od lat i uważałem ich za dobrego bukmachera, kiedyś nawet jak mylili się na live to kasę potrafili wypłacić smile niestety moje konto zlimitowane na tyle, że już dawno im podziękowałem.
Pewnie też zablokowane, ale nawet nie pamiętam loginu i hasła.
Odradzam wszystkim tego bukmachera, są to ewidentni złodzieje i naciągacze.
Wybierają sobie klientów, więc jeśli ktoś jest dla nich nie wygodny to blokują konto, żądają masę dokumentów, licząc chyba, że ktoś czegoś nie będzie w stanie udokumentować!!! i zabiorą całą kasę!!!
Więc jeśli chcecie wygrywać u bukmacherów to na pewno nie tam!!!
Bo nie każdy może mieć tyle szczęścia co pokazuje przykład Radmanovica którego okradli z pieniędzy, oddali coś z kasy co miał na koncie a zakładów w trakcie już nie?!?!?!?!?

dampan #4408373 28/01/2011 23:36
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
niezle jaja. Widac ze jezeli chcecie cos wygrac to napewno nie u tego buka

Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, betowiec), 2,600 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1