|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
No masz, a byłem pewny, ze LA gra z Dallas.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ehh..pojebało mi sie wszystko...faktycznie grają z Ottawą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Przypomnę bilans SJ w Bufallo 0-11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wydaje mi się że dziś go przełamią, tym bardziej że świezo nabytemu Thorntonowi nigdy nie grało sie przeciwko Szabelkom dobrze. Do tego gracz Buffalo Kotalik będzie dziś obserwowany i oceniany przez wysłanników selekcjonujących do czeskiej reprezentacji olimpijskiej, więc chłop będzie gryzł lód. Dodam iż Szable są 3-ci w lidze w PP oraz w ilości strzałów na bramkę, zaś Rekiny prawie zamykają tabelę statystyk Penalty Killing (pomimo iż mają dość mało kar). Do tego Szable mają bodajże najdłuższą serię bez porażki od 1989 roku, więc przez własną publiką będą chcieli podtrzymać tą serię. Jak wiadomo każda seria ma swój koniec i do tego jest to nieprzewidywalna NHL, lecz ja nie dam się skusić wysokiemu kursowi na Rekiny i gram (i to dość grubo):
BUFFALO - SJ 1 1,95
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84 |
San Jose Sharks - Buffalo Sabres 2.570 San Jose Sharks (8-12-4) kontra Buffalo Sabres (16-9-1)
wczorajsza transakcja na linii Boston - San Jose (Marco Sturm , Wayne Primeau, Brad Stuart za Joe Thorntona) , niedzwiadkom korzystnie odbiła się i zanotowali spektakularne zwycięstwo 3-0 nad numerem 1 obecnego sezonu zespołem senators z ottawy, dziś podobny cel zamierzają osiągnąc rekiny z san jose, których detrminacja usytuowana jest na maksymalnych obrotach, w obozie gości zapewne zadebiutuuje center , wieloletni kapitan bruins Joe Thornton, legitymujący sie w obecnym sezonie 33 punktami w klasyfikacji kanadyjskiej (9 goli i 24 asysty), ja wiem że jeden zawodnik nie jest w stanie wygrac meczu , ale druzynie potrzebny był nowy impuls , bodziec, asumpt do zmotywowania sie, prawdziwy przywódca na lodzie a do takiego miana pretenduuje niewątpliwie wspomniamy Thornton. Sam jego debiut w nowym plastronie też na zawodniku wyzwoli dodatkowe potencjały możliwości i zaangażowania . Zmierzając do zasadności prognozy na gości , rekiny ostatnie 10 meczy 10 przegrali ( 3 po dogrywce) po raz ostatni zasmakowali owoce zwycięstwa 4 listopada , więc upłynął prawie miesiąc , jest to wynik wielu okoliczności , ale jednego jestem pewien że potencjał rekinów jest znacznie dalej sięgający niż obecna forma zespołu, jutro czeka ich starcie z maple leafs , więc gdzie szukać punktów , czyżby czekać do 6 grudnia , mam wątpliwości , wiec konsekwentnie na przełamanie i ku odbudowie morale teamu pezyjezdnych, aczkolwiek mimo wszystko zadanie jest bardzo trudne , gdyż szable ostatnio dzielnie walczą na lodowiskach nhl i notuują cenne zwycięstwa, zadanie trudne , ale wykonalne
a i taka ciekawostka w jedenej ekipie zagrają Patrick Marleau i wspomniany Joe Thornton , którzy w 1997 roku otwierali liste draftu z numerami 2 i odpowiednio 1
szable z Buffalo też dokonują rzeczy niebywałych, notuują serię niemal taką samą jak 31 grudnia 1992 a 10 stycznia 1993 ( 6 kolejnych zwycięstw)
Chicago Blackhawks -TB Lightning under 6 1.971
Chicago Blackhawks (10-14-0) kontra Tampa Bay Lightning (14-10-3) Blackhawks - 20 punktów, 3 pozycja w Central Division. Lightning - 31 punktów, 2 pozycja w Southeast Division
Dzisiejsze starcie dla bramkarza hokeistów z Chicago Nikolai Khabibulina bedzie podróżą sentymentalną do miasta i drużyny z którą poprzedni sezon celebrował zdobycie pucharu Stanleya , do drużyny w której odgrywał pierwszoplanową rolę , a najlepszą formą przypomnienia o sobie jest kapitalny występ , a szanse ku temu są duże , gdyż wraca powoli do znakomitej formy , jaką prezentował w fazie postseason , w której doprowadził błyskawice do tytułu, ostatnie 9 spotkań to dorobek 5-4-0 w 2.22 GAA 918 % obronionych strzałów, nadto jak pokazuuje h2h , blackhawks to niezywkle twardy rywal dla błyskawic na 9 spotkań 7 krotnie wychodzili obronną ręką ,
- oba zespoły dość dobrze spisuuje sie w fazie gry rywali prz własnym power plays 82.2 % tampa bay i odpowiednio jeszcze lepsza średnia 84.3 % hokeistów z Chicago ) 8 pozycja w nhl. - dalej Chicago zajmuje 21 miejsce pod względem skuteczności gry w ataku ze średnią meczową 2.71 g/gm. - Tampa traci małą ilośc goli , zajmując 10 miejsce w nhl tracąc zaledwie 2.89 g/gm. - under w meczach z udziałem Chicago kształtował sie 8-2 (ostatnie 10 meczy) - under 3-1 Tampy w meczach u siebie - na 5 spotkań ostatnich h2h 4 krotnie padał under
LA Kings - Ottawa Senators over 6.5 1.840
- senators numer jeden pod względem skuteczności strzeleckiej ze średnią meczową 4.43 goli - kapitalne trio alfredsson - spezzia - heatley i ich odpowiednicy w zespole kings frolov - demitra - robittale-roenick czy anderson - kings jak pokazuuje h2h zawsze doskonale spisywali sie w pojedynkach z senatorami , wiec i dzis powinni rywalowi zaaplikować przynajmniej gola - senators z determinacją wyjdą na lodowisko w celu zmazania wczorajszej plamy i 0-3 z bruins.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84 |
aha no i gwiazdy z dallas , za lemexem
oczywiście wysokich wygranych i pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
...dość grubo):
BUFFALO - SJ 1 1,95 No to buubi stoimy po dwóch przeciwnych stronach barykady... Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Łeeee - już 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> idę spać, jutro też jest dzień, oby lepszy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Nie lubie zaśmiecać tego tematu ale musze to napisać. W końcu bojowe szabelki przegrały swój meczyk i w końcu mecz wygrało SJ (kurcze zmiana zawodników miedzy bostonem i sj wyszla im na dobre- przynajmniej na 1 mecze dzis i jutro zweryfikują te teamy vancouver i toronto)
Pozdrawiam : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam!
Wczoraj opłaciło się zagrać grubiej na $an Jo$e $harks. Cierpliwość została wynagrodzona.
Dziś: $j$ ponownie, Edmonton, Calgary, Los Angeles, Carolina, Nashville, Chicago
A jak będzie zobaczymy...
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Phoenix-Carolina(prawie wszystko o graniu przeciwko "Karolkom" napisałem wczoraj) Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Anahaim-Atlanta("Kaczory" po zadyszce jaka przytrafiła im się między 14 a 21 meczem zaczynają znowu "straszyć" rywali. Ostatnie 3 zwycięstwa pod rząd mogą być zapowiedzią kolejnych,bo najbliżsi rywale to Atlanta i Carolina. Dzisiaj powinno być łatwiej niż w meczu z "Karolkami",ale na "leżąco" tego spotkania nie da się wygrać. Atlanta w tym sezonie porażki łączy w serie, czasami przekładając je OT. Ostatnie mecze to 29.11 OT i 1.12 porażka, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie,aby dzisiaj dopisać nastepną) Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Montreal-Los Angeles OT Edmonton-Boston OT Florida-Chicago 2 Pittsburgh-Calgary 1 New Jersey-Minnesota 1 No.....tak bym to widział. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Dzis gram na Diabłów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba czuję tę drużynę... zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84 |
hello <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota Wild - New Jersey Devils under 5.5 1.775 i New Jersey Devils 1.629
Minnesota Wild (10-11-3) kontra New Jersey Devils (12-10-2) Wild - 23 pkt, 5 lokata w Northwest Division. Devils - 26 pkt, 3 pozycja w Atlantic Division.
- minnesota w ostatnich 5 meczach wyjazdowych notowała 4 krotnie underowy wynik spotkania - h2h na ostatnie 4 spotkania obu ekipa 3 krotnie wskazuuje na under - Nj Devils ostatnie 4 pojedynki na własnej tafli lodowej 3 krotnie padał under - oba zespoły kapitalnie grają w obronie , w szczególności w fazie power play rywala , z którym sie spotykają i następująco Wild legitymuuje się 89.2 % skuteczności (124 for 139) 1 pozycja w nhl , Devils odpowiednio ma 85.1 % (103 for 121), 5 pozucja w klasyfikacji zespołów nhl - absencja Vladimir Malakhova powoduuje że devils zatracili skuteczność gry w okresie power plays ( dobrze spisywali sie) 0-13 i 1-17 w ostatnich 3 meczach , byli bardzo chimeryczni i nieskuteczni. - Minnesota na wyjazdach nie grzeszy skutecznością i jej średnia strzelonych goli na mecz nie jest imponująca (1.58 gola) - między słupkami 2 znakomitych fachowców , po stronie gospodarzy Martin Brodeur (10-8-0, 3.13) , który po kontuzji dochodzi do pełnej sprawności i odpowiednio Manny Fernandez (7-3-2, 0 2.02 GAA) - w ostatnim pojedynku z Nashville oddali zaledwie 20 celnych strzałów w światło bramki rywala , a ich oponenci 46 strzałów i tylko dzięki skutecznej grze w obronie widniejący wynik nie był dotkliwszy dla gości - coach Lemaire , obecnie minnesota, w latach 90 trenował devils , doprowadzając ich do pucharu Stanleya w 1995 roku
Los Angeles Kings- Montreal Canadiens 2.060 Kings - 33 pkt, 2 pozycja w Pacific Division Canadiens - 33 pkt 2 lokata w Northeast Division.
- oba zespoły notuują najdłuzsze serie w tym sezonie bez osiągniętego zwycięstwa , Canadiens 4 porazki pod rząd , goście 3 krotnie schodzili z tafli lodowisk ze spuszczonymi głowami - Montreal jest zdziesiątkowany kontuzjami, wykluczeniami czy absencjami z różnych powodów i dotknęło to graczy pierwszej formacji kapitan Saku Koivu nie jest pewny gry z powodu kontuzji prawoskrzydłowy Alexei Kovalev ( 3 tygodniowa absencja z powodu urazu) obrońcy Mike Komisarek (zmarła mu matka ) i Andrei Markov ( zawieszony na 3 spotkania , i to jest ostatnia przymusowa absencja w ramach tego zakazu) - ja wiem że LA będzie bardzo ciężko patrząc na h2h z ostatnich 18 sezonów 14-2-2 na niekorzyść , ale w sobotę zazwyczaj padają nieoczekiwane wyniki , może i tym razem też tak stanie się - dla bramkarza kings Garona (8-5-0, 0 SO, 2.97 GAA) bedzie to podróż sentymentalnta, gdyż w canadiens spędził 4 sezony jak zmiennik obecnego goalkeepera Theodore'a (11-5-5, 3.02) i tutaj wierze że bedzie niezwykle umotywowany i skoncentrowany i za wszelką cenę bedzie chciał utrzeć nosa trenerowi kanadyjskiej ekipy - tak więc rekapitulując delikatnie na zwycięstwo gości
Chicago Blackhawks - Florida Panthers under 6 1.794
Khabibulin (8-13-0, 0 SO, 3.26 GAA) kontra Roberto Luongo (8-12-4, 2, 3.10) , ten pierwszy jednak dzisiejszej nocy nie zagrał , i dziś ma szansę wystąpić między słupkami - under w ostatnich 4 meczach wyjazdowych blackhawks kształtował sie w stosunku 4-0 - oba zespoły bardzo słabo spisuują sie w okresie gry w przewadze - h2h na 6 ostatnich meczy , under kształtował sie 5 krotnie - floryda nie jest obecnie w takiej formie strzeleckiej , że zdobywanie goli przychodzi jej z łatwością , mecz powinien zdominowany zostac postawą bramkarzy, którzy ostatnie występy moga zaliczyć do udanych , i oczywiście wydatnie przyczyniali sie do sukcesów swoich ekip. - dośc wysoka linia under 6 , spodziewałem sie under 5.5 szczerze powiedziawszy. - 23 pozycja Chicago w klasyfikacji najskuteczniejszych ekip przy średniej 2.68 g/gm - Floryda na 29 pozycji ( średnia >2.38 g/gm)
Carolina Hurricanes - Phoenix Coyotes 1.870 i under 6 1.870
Carolina Hurricanes (16-7-2) kontra Phoenix Coyotes (13-12-2) Coyotes - 7-5-1 w domu, Hurricanes - 7-3-2 na wyjeździe Coyotes 4-2 (ostatnie 6 meczy) , Hurrcianes 2-5 (ostatnie 7 meczy)
Kojoty na własnym obiekcie są w stanie pogryźć niemal każdego oponenta, dziś awizowany jest powrót do składu 2 kluczowych zawodników centra Petr Nedveda i obrońcy Dereka Morrisa, Carolina jest na etapie serii wyjazdowej z zespołami z western conference i zawsze była to ciężka przeprawa , wczoraj wlaczyli dzielnie i zapewne kosztowało ich to sporo sił , a porazka 5-4 po serii rzutów karnych z dallas stars powodów do wstydu nie przynosi , ale mimo wszystko czeka ich ciężki mecz, mimo że kojoty nie grają tak atrakcyjnie dla oka, po pieczą słynnego Gretzky'ego spisuują sie bardzo dobrze, wukazuując dużą dyscyplinę w grze. Swoją grę opierają na defensywie , burzeniu akcji zaczepnych rywali , a że w bramce mają fenomenalnego gracza Curtisa Josepha (11-7-0, 2, 2.12 GAA) jest jak jest, czyli bardzo dobrze, specjalnością hurricanes jest nieumiejętność gry w fazie power plays rywala , zaledwie 78.6 % (107 for 136), 28 pozycja w nhl, co prawda w ostatnim wyjazdowym meczu kojoty miały 0-7 power plays i mimo że przeważali dość dotkliwie przegrali, to biorąc pod uwagę że wracają gracze z pierwszej formacji ofensywnej to ten element powinien ulec poprawie. dlaczego under , na ostatnie h2h 6 meczy 5 krotnie padał under i to dość niski , a ponadto Martin Gerber (10-6-0, 2 SO, 2.54 GAA) też jest bramkarzem wielkiej klasy.
Boston Bruins - Edmonton Oilers under 6.5 1.855
Raycroft ostatnie wyglądał mocno w konfrontacji z Ottawaą Senators , podobnie mocny jest Morisson , wiec under wielce prawdopodobny.
były undery niech i będą dwa overy Atlanta Thrashers - Ana. Mighty Ducks over 6.5 1.870 San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs over 6 1.847
napisze dość przewrotnie, Tornonto lubi grać w sobotnie wieczory, dziś planowana jest transmisja ze spotkania, lubią robić show time, a z argumentów czysto strategicznych , linia nie jest łamana, po drugie san jose wsparte thorntonem jest w stanie powalczyć i oddać masę świetnych i celnych uderzeń na bramke Belfoura , gdyż asystent to wyborny , a ponadto nie wiadomo czy zagra pierwszy bramkarz rekinów Nabokow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Zgadzam się z bartem co do overu w Anaheim. Zagrałem over 5,5 oraz X2 na LAK w STS-ie dziś. Ten dubel interesuje mnie najbardziej...
Dobra robota bart 82... Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85 |
Pochwalony Ja powiem krotko:
Carolina musi wygrac i mam nadzieje ze wygra. Wiec konsekwentnie stawiam na nich. Wóz albo przewóz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Witam! Z braku czasu niestety ostatnio nie moge zbyt czesto udzielac sie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co nie znaczy ze nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (chociaz moze ostatnio lepiej zebym sobie odpuscil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Dzis tez malo czasu wiec krotko. Lukibest NAPEWNO ma racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />. Dzis Carolina gora. W koncu musza sie przelamac i wygrac w ciagu 60 minut. Mecz napewno moze byc wyrownany Kojoty u siebie zawsze grozni (oczywiscie z wyjatkiem dzisiejszej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) Corrolina ostatnio mimo przegranych zawsze (z wyjatkiem 2:5 z Atlanta) blisko wygranej lub remisu. Jednakze z racji ladnej stawki no i progresji na "Karolinki" (oraz silnego przczucia i wiary w Coroline ale to na forum zaden argument <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) dzis: Phoenix - Carolina 2 2.35 Sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Krótko:
MON - LAK over6,5 FLO - CHI 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Vancouver-Boston OT i nawet słowa nie napisze,bo każdy wie o co chodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Vancouver-Boston OT i nawet słowa nie napisze,bo każdy wie o co chodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> A jakie masz argumenty na ten typ poza tym, że "MUSZĄ" wkońcu zremisować.... bo ja zagrałem na 1.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509 |
lemex gra progresje na OT Bostonu, jezlei sie eni myle:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
lemex gra progresje na OT Bostonu, jezlei sie eni myle:P Jeśli tak to już całkiem inna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
witam wszystkich:)
moze wstyd o tym pisac ale dopiero zaczalem sie interesowac hokejem.. chcialem poznac zasady, jak sie przyznaje punkty, itp. gdzie moge o tym poczuytac? chcialem tez dowiedziec sie cos o nhl. prosze o jakies linki, czy moze wyjasnienia
z gory dzieki
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|