|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dzis w profie grali za grubo
ISLANDERS 2
ANAHEIM 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Ja na proponowanie moich typów nie mam odwagi,ale "zapodam na tacy"to co sam zagrałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Detroit-New Jersey(unikam grania na takie mecze jak ognia,ale przyznacie sami,że chyba tym razem okazja nadarza się przednia.Dwie wcześniejsze porażki Skrzydeł "spustoszyły" kieszenie wielu graczy,więc dzisiaj chyba będą mogli się "odkuć". O ile przgrana z Calgary to nic dziwnego,to już wpadka z NYIslanders PLAMA NA HONORZE, którą muszą zmazać.Jeżeli "wtopię" dzisiaj na Detroit, to cała przegrana kasa będzie do odrobienia w meczach New Jersey,które jutro zagra w domu z Calgary, potem z Colorado. Przeciez do jasnej cholery chyba nie wygrają z tą "trójcą".Grunt to pomysł na grę, a w mojej łysej pale właśnie taki się zrodził) Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Toronto-Los Angeles(zagrożenie OT bardzo duże, bo LA to już 12 meczy bez takiego wyniku.Do tego dochodzą 4 kolejne porażki.Dzisiejszy mecz,to ostatni w tej serii wyjazdów i potem w domu kolejno Carolina,Florida i Washington.Ja to "biorę" i jazda na maxa na LA z równorzędnym rozpoczęciem delikatnej progresji na OT) Typ:2 i I stopień na OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> San Jose-Atlanta(świeża krew jaką "wpompowano' w Rekiny odmieniła ich nie do poznania.Najpierw "złoili" Buffalo 5:0,potem Toronto 5:4 i być może jest to początek "cudownego odrodzenia" Rekinów,które zaczną "kąsać" na lewo i prawo, bo ich pozycja w Konferencji jest daleka od oczekiwań. Teraz przed nimi 4 mecze w których mogą zdobyć sporo punktów,bo ani Atlanta,ani Florida, a tym bardziej Washington to nie ekipy przed ktorymi musieli by "klękać" i prosic o marne punkciki.Jedynie Carolina może troche namieszać, ale to i tak nie wiele. Ja sobie w tym okresie "popilnuję"San Jose) Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
może mi ktoś napisać czy sportingbet zakłady u/o na NHL ma łącznie z dogrywką czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221 |
Oferta spotkań (Format amerykański) : Game Lines Other bets.............................Game Lines Mecz Side Total Moneyline 7-Dec-2005 01:05 CAL Flames PHI Flyers +1.5 1.377 -1.5 3.15 O 6 2.05 U 6 1.80 2.05 1.80 7-Dec-2005 01:35 LA Kings TOR Maple Leafs +1.5 1.425 -1.5 2.95 O 6.5 1.869 U 6.5 1.952 2.25 1.689 7-Dec-2005 01:35 NJ Devils DET Red Wings +1.5 1.50 -1.5 2.70 O 6 2.10 U 6 1.769 2.55 1.571 7-Dec-2005 02:05 NY Islanders STL Blues -1.5 2.90 +1.5 1.434 O 6.5 2.00 U 6.5 1.833 1.666 2.30 7-Dec-2005 04:35 CAR Hurricanes ANA Mighty Ducks +1.5 1.37 -1.5 3.20 O 6 2.10 U 6 1.769 2.10 1.769
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221 |
może mi ktoś napisać czy sportingbet zakłady u/o na NHL ma łącznie z dogrywką czy nie ? jak widac w wiadomosci wyzej jest oferta na o/u na caly mecz z dogrywka ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84 |
witam ralph , zgoda co do wyspiarzy
New York Islanders - St Louis Blues 1.709
ponadto Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs 1.746 Atlanta Thrashers - San Jose Sharks 1.500 Calgary Flames - Philadelphia Flyers under 6 1.820
i krótko o każdym meczu z mojej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Atlanta Thrashers - San Jose Sharks 1.500
Atlanta Thrashers (10-16-3) kontra San Jose Sharks (10-12-4) Thrashers - 23 pkt 3 lokata Southeast Division. Sharks - 24 pkt 5 pozycja w Pacific Division.
Kibice popularnych rekinów na ten mecz czekają od dłuższego czasu , dziś przed nową publicznością zadebiutuuje fenomenalny Joe Thornton, który po zeszłotygodniowym transferze dodał falę witalizmu, asumpt do progresji i nowe oblicze zespołowi , który niemal sięgał dna, efekt jest piorunujące , wspólnie z Patrick Marleau ma szanse stworzyć niesamowity duet w nhl , ten ostatnio został uhonorowany tutyłem gracza tygodnia w nhl , Thorton niesamowicie pozytywnie wkomponował sie w zespół , czuje sie jak prawdziwy rekin w wodzie i jak sam podkreśla w wywiadach , z dużą dozą niecierpliwości i niewzykłem motywacji czeka na dzisiejszą konfrontację, a jego motywacja niewątpliwie przekłada sie na oblicze zespołu , gdyż jak najbardziej jest w stanie pełnić rolę lidera , a nade wszystko świetnego asystenta na lodzie (28 asyst), co więcej grając a barwach bruins zawsze świetnie spisywał sie przeciwko graczom trashers (6 goli i 13 asyst w 17 meczach), marleau mając wsparcie wpsomnianego thortona w 2 zwycięskich konfrontacjach zanotował świetny bilans (gol i 5 asyst), dalej jedna seria została już przerwana 10 kolejnych porażek, czas wymazać z annałów i protokołow meczowych kolejną czarną passę 5 kolejnych porażek u siebie (gwoli ścisłości sharks nie przegrali więcej niż 6 meczy od Marca, 1997 roku), a co można napisać o dziisejszym przeciwniku, dużo rozpisywałem sie wczoraj przy okazji meczu kojotów z trashers , i nadto gwoli uzupełnienia, nadal bez Bondry, nadal problemy z bramkarzami (lehtonen i dunham kontuzjowani) , a Garnett (3-6-1, 0 SO, 4.00 GAA) wczoraj nie popisał sie , zgodnie z przewidywaniami, ponadto skutecznośc zatracili Kovalchuk i Savard , a dorobek 6 goli Atlanty w 4 ostatnich spotkaniach imponujący napewno nie jest i być nie może, a w obozie gospodarzy jest solidny Nolan Schaefer (5-1-0, 1, 1.88 ) i to na niego bym dziś postawił, Atlanta wczorajszą przegraną 2-5 uwydatniła braki w obronie, indolencję strzelecką , a także już chyba chęć powrotu po wyczerpującej serii meczy wyjazdowych.San Jose ostatnie dwa pojedynki u siebie (h2h) wygrało w stosunku 5-2 i tym razem powinno być podobnie
Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs 1.746
Los Angeles Kings (16-11-1) kontra Toronto Maple Leafs (15-10-3) Kings - 6-7-1 wyjazd, Maple Leafs - 9-5-1 dom
Belfour (12-8-2, 0, 3.26) ostatnio na ustach wszystkich sympatyków nhl z uwagi na uplasowanie sie na 2 pozycji w klasyfikacji wszechczasów pod wazględem ilości wygranych spotkań, ustępuje jedynie słynnemu Patricowi Roy, Belfour W 21 meczach przeciwko Kings ma bilans 14-5-1 z 2.28 GAA, co jak widac jest świetnym rezultatem , kings ostatnio spisuują sie słabo, będą chcieli uniknąc 5 porazki z rzędu, ale zadanie mają nader trudne , ponadto zatracili skutecznośc gry w fazie power plays (2 na 39 szans w 6 meczach zaledwie wykorzystali), specjalnością klonowych liści jest umiejętność gry power plays 22.7 % (41 for 180) 2 pozycja w nhl, co prawda grają w kratkę , często przeplatając udany zwycięski mecz , z meczem , który kompletnie okazał sie niekorzystnym wystąpieniem i taki miał miejsce w sobote , gdzie dominując w całym meczu ulegli na własnym lodzie san jose 4-5, od soboty upłynęło trochę czasu i rehabilatcja dziś powinna okazać sie receptą na sukces.Sam jestem ciekaw czy wyżej wspomniana zasada dziś potwierdzi się WLWLWL
to były dwa głowne dzisiejsze uderzenia , teraz czas na kolejne propozcyje z mojej strony
Calgary Flames - Philadelphia Flyers under 6 1.820
Calgary Flames (16-9-3) kontra Philadelphia Flyers (15-6-4) - Under był 5-0-1 w 6 ostatnich konfrontacjach z udziałem płomieni - Under był 4-1 w 5 ostatnich meczach , gdzie Flyers pełnili rolę gospodarzy - PHI 1-4 (ostatnie 5 spotkań) nie najlepiej spisuuje sie na własnej tafli lodowej - Calgary bardzo skuteczna ekipa w grze defensywnej , traci małą ilość goli 2.43 średnio na mecz - P.Forsberg , lider zespołu gospodarzy , jego status odnośnie możliwośc występu dzisiaj jest pod znakiem zapytania. - Flyers dość spore ubytki kadrowe J.Pitkanen,R.Esche,T.Stevenson - CAL 2-0 ostatnie pojedynki w stosunku 3-2 , wyjazdowe wygrane nad red wings i pinguins - Jarome Iginla , lider płomieni , nie strzelił gola od 8 spotkań , co dawno nie było odnotowywane - od 1 listopada Kiprusoff ma 10-2-1 z 1.80 GAA przy 924 % skuteczności ( w tym 2 shootouts) , a jego indywidualne h2h 2-0 1.94 GAA 934 tzw. save percentage
New York Islanders - St Louis Blues 1.709
New York Islanders (13-12-1) kontra St. Louis Blues (5-15-3) Islanders - 8-7-0 na wyjazdach
Specjalnością wyspiarzy w tym sezonie jest umiejętnośc gry na wyjazdach, rok temu tendencja była odwrotna, dość regularnie przegrywają u siebie , by punkty zbierać na wyjazdach , a obecna passa jest imponująca 6z7 ostatnich wyjazdowych gier wygrali , w tym pokonali takie marki jak flyers, red wings, ponadto pinguins, trashers czy panthers , wiecej Islanders przełamali niekorzystne h2h wygrywając z detroit 2-1 , nie wygrali od 1997 roku , w miejscu , gdzie dziś toczyć bedzie sie bój Savvis Center wyspiarzom układało sie nienajgorzej 3-1-2 (ostatnie 6 piojedynków) , tyle że warte odnotowanie są fakty,że nutki prezentowały dośc dobry hokej z demitrą na czele , czego nie można napisać w obecnym sezonie , zaledwie 3 wygrane u siebie w stosunku do 10 porażek , bilans tragiczny Rick DiPietro ostatnio bronił fenomenalnie , dziś powinien potwierdzić dobrą dyspozycje a satan, yashin i blake w kontratakach są fenomenalni i wyjątkowo skuteczni jeszcze dokoptowałem Carolina Hurricanes - Ana. Mighty Ducks 1.769 Atlanta Thrashers - San Jose Sharks over 6.5 1.935 i Calgary 2.050 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! Ja dobawiłem over 6 w meczu Diabłów za 2.20 w B&W...
Atlanty nie ruszam bo to dziwna drużyna i może spokojnie łupnąć Kaczory...
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Sorry, oczywiście Rekiny a nie Kaczory...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928 |
witam!
ja mam tylko mała prośbę czy ma ktoś moze dobra strone z kontuzjami zawodnikow , bo nie moge dojsc czy Sergei Samsonov dzis zagra w zespole Bosotnu? z góry dziekuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232 |
Dzieki Bart_82,dzieki Tobie moge dzisiaj wypic piwko !!!
A to 4 U <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Czekam na dzisiejsza analize.
Serdeczne pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84 |
Boston Bruins - Colorado Avalanche over 6.5 1.833 i Colorado Avalanche 1.589
- Boston Bruins (10-14-5) kontra Colorado Avalanche (14-10-3). - Boston notował over w liczbie 5-2 w ostatnich 7 pojedynkach, co więcej zaczął sam strzelać po już wcześniej wspominanej transakcji - Colorado notowało over w stosunku 4-2 w ostatnich 6 pojedynkach - Colorado średnio statystycznie na własnej tafli strzela 4.07 na mecz - Boston na wyjazdach traci przeciętnie 3.76 na mecz - w Pepsi Center Colorado ma bilans 6-3 na korzyść własną - Avalanche nie przegrali więcej niż 3 spotkania od marca 2004 roku - zarówno Andrew Raycroft (4-11-2, 0 SO, 3.43 GAA) , jak i Aebischer (11-6-0, 1, 3.37) nie spusuują sie najlepiej w obecnym sezonie - oba zespoły dość dobrze grają w fazie power play Boston -18.3 percent (31 for 169) 12 ekipa nhl, Colorado - 18.5 percent (33 for 178) jedna pozycja wyżej w klasyfikacji pod tym względem.
New York Rangers - Chicago Blackhawks under 6 1.769
- New York Rangers (18-8-3) kontra Chicago Blackhawks (10-14-2) - Rangers liderzy Atlantic division , wygrali ostatnie 7 z 8 spotkań - Blackhawks (22 punkty, jeden z najsłabszych bilansów w Western Conference) przegrali 5 z 6 ostatnich konfrontacji - NYR legitymuuje się bilansem 7-3 w 10 ostatnich wyjazdowych meczach - Under był 8-2 w 10 ostatnich meczach NYR - NYR plasuuuje sie na 4 pozycji w defensywie przy średniej meczowej 2.4 goals/gm - Under był 6-0-1 CHI w ostatnich 7 meczach , gdzie rolę gospodarza pełnili Blackhawks - CHI jest jedną z najmniej skutecznych ekip w nhl pod względem ilości strzelonych goli 25 pozycja prz średniej zaledwie 2.7 goals/gm. - Henrik Lundqvist (11-4-2, 1 SO, 2.13 GAA) tegoroczny rookie to jedna z najsliniejszych postaci klubu z NYY , w obozie gospodarzy utytuowany Khabibulin (8-13-1, 3.29) , który też posiada niezwykle wysokie umiejętności.
Nashville Predators - Washington Capitals under 6 1.870
- Nashville Predators (17-4-3) kontra Washington Capitals (9-15-2) - Nashville w wielu spotkaniach obeznego sezonu udowodniło jak wielkie znaczenie może mieć jeden gol przewagi, bilans 11-0-3 w tym 4-1 po serii rzutów karnych w ostatniej serii 11 meczy, 5 razy predators wygrali dzieki przewadze jednego gola - Tomas Vokoun notuuje bilans 15 wygranych w tym sezonie i jest liderem tej klasyfikacji wśród wszystkich bramkarzy - Olaf Kolzig , nie tak skuteczny , ale w MCI CENTER niejednokrotnie pokazał że jest w stanie zatrzymać najlepsze formacje ofensywne rywali , dwukrotnie udało mu sie powstrzymac czeski atak rangersów , w ostatnim wygranym pojedynku 5-1 zanotował 37 skutecznych interwencji - Under był notowany 4-0 w ostatnich meczach WAS - NAS plasuuuje sie na 5 pozycji wśród ekip najlepiej broniących (2.5 goals/gm) - Under był 5-2 w 7 ostatnich wyjazdowych meczach z udziałem hokeistów Nashville - podobne proporcje obie ekipy mają pod względem średniej strzelonych goli na mecz Nashville 28.1 2.79 goals/gm i Washington 27.0 2.77 goals/gm - ostatnie 5 spotkań to fenomenalna karta statystyczna po stronie gości, średnio stracona ilość goli usytyowana na poziomie 2.00 na mecz, w tym doskonała gra w fazie power play rywali 89.2 % (washington odpowiednio 2.40, 85.7%pk)
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! Wczoraj bezboleśnie Isles i celnie "wyłuskany" w ostatniej chwili over 6 w Detroit. Dziś na pierwszy rzut idą "moje" wieśniaki...
Reszta później... Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Lemex! Życzymy sobie abyś nie zatracił swojej skuteczności...
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502 |
Zastanawiam się czy poza Nashville które zapewne wywiezie komplet punktów "wycieczki" nie warto jest zagrać na NY Rangers które ciśnie za Ottawą i Detroit.Co prawda w poprzednich latach to Chicago było lepsze ale sytuacja uległa diametralnej zmianie w obecnym sezonie.Po wygranej z Minnesotą czas na win z Chicago i na pewno są w stanie tego dokonać.Wątpliwe też aby Pantery z Florydy były w stanie sprostać Dallas, do tego dorzucę podział punktów w New Jersy.Smacznie wyglądają też lawiny.Może coś w rozpisie łącznie z LM ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502 |
A co Ty Ralphie dołożyłbyś do dubelka z Nashville ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Poważnie zastanawiam się nad zagraniem na Diabły.Kurs w B&W 2.35...Obydwie drużyny zagrały wczoraj i obie "padły" z tym ,że Calgary po karnych. Może to moje "urojenie" ale ja dziś widzę zwycięstwo Diabłów, bo jak Iginla nie przebudził się strzelecko z Philly to raczej dziś, na przeciw wypoczętemu Brodeur'owi nie będzie mu na pewno łatwiej... Coś mi się zdaje ,że Płomienie szykują się już do domu z sesji wyjazdowej, bo już w sobotę prestiżowy mecz z Ottawą i wypadałoby się jakos zaprezentować...
Więc dziś wychodzi mi: NJD-Calgary 1
A jak będzie zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Colorado - Boston
Wygląda zacnie dziś Colorado ale zobaczym co wyjdzie dzis z meczów wcześniejszych. Ogólnie wychodzi 1 ale się wstrzymam do tej 3.00 w nocy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85 |
Witam Jak dla mnie to na dzis najpewniej wyglada Dallas. Zastanawiam sie jeszcze nad Neshville, ale jak narazie no bet. Zobaczymy
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Martwią mnie kursy na mecze jakie dzisiaj przyszło mi zagrać,ale cóż skoro tak to sobie "wykombinowałem" - to i tak zagrałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dallas-Florida(dla jasności - nie gram na zwycięstwo Dallas,ale na porażkę Floridy.Ktoś powie,że to jest to samo.Otóz nie. Pantery oprócz dzisiejszego spotkania mają jeszcze na wyjeździe San Jose,Los Angeles i w domu Nashville oraz Detroit. Zgolę wąsy, które mają już ponad 20 lat jeżeli Pantery nie przegrają ani jednego z tych meczy. O reszcie napiszą inni, więc moje "trucie" na temat tej pary się skończyło) Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Colorado-Boston(porównanie 5 ostatnich meczy przedstawia się nastepująco: WWWPP : PPWWotP.Rywalami Lawin po kolei od tyłu byli:Columbus,Vancouver,Edmonton,Vancouver,Buffalo - Boston natomiast grał z:Ottawą,New Jersey,Ottawą,Edmontonem i Vancouver. Co by tu nie napisać, to ani jedni ani drudzy w ostatnich 10 dniach nie mieli sielanki na lodzie. Teoretycznie bardziej w d..dostał Boston, bo z wymienionych meczy 4 rozegrał na wyjeździe, a dzisiejszy jest 3 ostatnim z wizyty na lodowiskach NORTHWEST DIVISION. W dwóch poprzednich sezonach Bostończycy wygrywali z Lawinami na ich terenie 1:2 i 1:4.Analizując obecny sezon, to Colorado nie miało dłuższej serii porażek w 60 min. niż dwa mecze i nie sądzę,aby "przemeblowany" Boston, który ziarno niepokoju już i tak zasiał, był zwycięzcom tego spotkania i "zaliczył powtórkę z historii". W planach na kilka dni w przyszłość w odwodzie mam mecze Lawin na wyjeździe w New Jersey i Pittsburghu) Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|