Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 29 1 2 25 26 27 28 29
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Dziś zagrane:
Washington-Nashville 2 1.90
Washington-Nashville over 6 2.00
NJD-Calgary 1 2.30
NJD-Calgary over 5,5 2.30
Chicago-NYR 1 2.90
Chicago-NYR over 6 2.20
Dallas-Floryda 2 4.70
Dallas-Floryda under 6 1.73

A za 5 trzecia w zależności od dwóch pierwszych spotkań chce zagrać:
Colorado-Boston 1 1.80
Colorado(-1,5) - Boston 2.40

Pozdrawiam i GL

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
A tak ogólnie to liczę na niespodzianki dziś oraz jak widać multum goli...
A jak będzie zobaczymy...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
Nashville po niezłej serii w domu, wyskoczyli na chwilę do stolicy, by zaraz wracać do siebie na jutrzejszy bój z Rangersami. Dlatego mój kinol wyczuł WAS-NYR 1 (3,15).
Rangersi tu już polegli, czas na wieśniaków.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
W sumie to nie jest takie głupie... Niespodzianki na pewno będą ale mam nadzieję, że nie w tym meczu.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
Cunio,

miałeś na myśli WAS-NSH 1 (3,15) jak mniemam ???

Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
Lemex,pozdrawiam, załóż nowy temat..... strasznie dużo odpowiedzi....
Powodzenia

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
Oczywiście, że NSH sorry, sorry, sorry
(Na razie po 8 min. 5-2 w strzałach dla NSH)
pozdrawiam
jac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
Quote
Oczywiście, że NSH sorry, sorry, sorry
(Na razie po 8 min. 5-2 w strzałach dla NSH)
pozdrawiam
jac

Cunio - jakim livem ogladasz spotkania?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33

Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 170
RALPH - zacznij ich nazywać "DRAPIEŻCY" , "WIEŚNIACY" jakoś nie pasują do ich gry. Jak zaczną dawać d... powrócimy do tego terminu, motywując ich do lepszej gry , jak na razie w tym sezonie grają jak "Predators" a nie "Rednecks".
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150

Dzieki - bardzo dobra strona + NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
16 sekund przed koncem i gol na miare zwyciestwa strzelony przez Dallas :] - juz bylem zrezygnowany, ze padnie remis..

Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
no nareszcie,po serii przegranych jakies zwyciestwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
colorado <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

lemex-pozdro!!!!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Po krótkiej nocy czas na podsumowanie...
Nashville pięknie i bez oporów rozjechało stołecznych a over w tym meczu dodatkowo mnie satysfakcjonuje.
NJD po dobrym początku uległo Płomieniom u których przełamał się strzelecko Iginla. Żałuję ,że przynajmniej overa w tym meczu nie było no ale jak w trzeciej tercji jest 0:0 to nie ma o czym mówić...Zabrakło bardzo niewiele...
W meczach Chicago i Dallas liczyłem na "zonki" i tak po prawdzie dużo nie brakowało aby typ dnia - Dallas - okazał się przyczyną palpitacji serca niektórych graczy. A Chicago po dogrywce uporało się z NYR.
Najbardziej jednak interesowały mnie jak pisałem wcześniej 2 pierwsze mecze, bo poszły za większą monetę.I tu nie było źle...

Dobrze ,że Colorado zostało na ostatni ogień i pozwoliło zarobić. Zarówno czysta jedynka jak i handi raczej bez problemu, chociaż Ci co grali overa mocno się "zdziwili"...

Gratulacje dla lemex'a za utrzymanie 100 % skuteczności!

A dziś jest z czego wybierać... Pomyślimy...Zobaczymy...

Pozdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Na pierwszy rzut idą pary:

Nashville - NYR
Czy "wieśniaki" pociągną dobrą passę?
Columbus - NYI
Isles w ostatnim czasie wyglądają "dobrze". A jak będzie dziś z Kurtami?
TBL - St.Louis
Tutaj niespodzianka chyba niemożliwa...
Pitsburgh-Minnesota
Polowanie na win Minnesoty trwa...

Jakieś konkretniejsze przemyslenia podam po południu.
pozdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pittsburh-Minesota over 5,5 2.0 w B&W
Na pierwszy rzut biorę ten typ bo kurs jest naprawdę dobry. Ostatnie 4 mecze obu drużyn to undery i myślę,że czas najwyższy przekroczyć tę "magiczną" linię 5,5. Niech sobie chłopaki przypomną jak się zdobywa bramki...
Jeśli chodzi o sam mecz to ja poluję na zwycięstwo Minnesoty na wyjeździe. Niektórzy dziś zagrają na pewno Pingwiny ale ja się będę trzymał swojej "opcji".
Być może ,że nastąpi to po dogrywce, bo Pingwinki to iście remisowa drużyna ale górą powinni być Wild.

Pozdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
ZAcząłem wczoraj progresję na porażkę NSH (zawsze będą bardzo dobre kursy), więc dziś konsekwentnie gram na NYR + podpórka OT (za 1/4 stawki podstawowej na ew zwrot kosztów).
Niech bogowie sławią Colorado -1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
TBL-St.Louis over 5,5 2.00
"Pewniak" wieczoru a raczej u nas nocy ale ja wybieram opcję overową. Tampie brakuje jakoś ostatnio przekonywującego zwycięstwa więc może dziś? Przeciwnik raczej odpowiedni ale czy Tampie wystarczy motywacji?
Jak juz miałbym zagrać win tampy to nie po takim małym kursie ale TBL(-1,5) za 1.87 (chociaż i ten na kolana nie powala..)

Typ jeszcze do rozważenia...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Columbus-NYI 2 2.00
Nie ma co tu dużo pisać...Isles w gazie a passa na wyjeździe nie do pogardzenia. Wygrana z Philly, wygrana z Detroit, wygrana z Nutkami i jak dziś będzie inaczej z Columbus to po prostu tego nie pojmę! Chłopaki z wyspy złapali chyba rytm i żadne Columbus nie powinno ich zatrzymać!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
CBJ-NYJ 2 (2,00)
CBJ-NYI -1,5 (2,65)
Na razie wszystko na to, że będzie to mój typ dnia. Może przed północą jeszcze coś się urodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
pozdrawiam
jac

Strona 27 z 29 1 2 25 26 27 28 29

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1