Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 29 1 2 26 27 28 29
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Buffalo-Anaheim 2 lub X2
Tu poważnie rozważam zagranie Na win gości.Szable bez Briere'a i Dumonta i tu upatruje szansy dla Kaczorów. Opcja w każdym razie do przemyślenia...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Mario Lemieux w szpitalu na obserwacji, problemy z sercem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Na początku jak kazdy fan NHL współczuje super Mario gdyż mało który Hokeista tyle przeszedł co on.

Buffalo-Kaczory 1

Kaczory po ostrym laniu z Carolina wyjezdzają do Kanady na mecze z Buffalo,Montrealem i Toronto niechce mi sie wiezyc ze raz nie przegrają.

Philadelphia-Edmonton 1 ewentualnie 1 z karnymi i dogrywką

Lotnicy są bardzo osłabieni brakiem Pitkanena Desjardinsa oraz Zidana hokeja Forsberga.
Ale mnie to nie zraza bo jest bardzo dobry kurs na nich pozatym 2 mecze bez zwyciestwa napawaja szybkim koncem tej seri.

Columbus - NY Islanders 2

Gram regularnie na porazki Columbus dla ktorych wygranie 3 meczy z rzedu to chyba maximum mozliwosci

Los Angeles - Carolina 1

Rozklad jazy La to Carolina Florida Waszyngton
Mysle ze Krolowie maja juz malą zadyszke za soba a z tymi 3 rywalami raz wygrają napewno.
Pozatym linia Frolow,Demitra,Robitalle znow zacznie straszyć!!!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
"Nic nie może przecież wiecznie trwać.........." dzisiejsza kolejka może być zdominowana przez słowa tego starego jak świat "szlagieru". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Osobiście nie wierżę w to, aby moja passa mogła trwać dalej i nie mam zamiaru przekonywać się, czy to prawda,że do 3 razy sztuka. Rzucę wyzwanie losowi i "zapodam" typy tzw. idiotyczne, bo jak szaleć to szaleć, a co...
Tampa Bay-St.Louis("Blusmeni" grają tak jak stara baba na grzebieniu - czyli z braku zębów spluta dosłownie wszędzie.Analiza ich dotychczasowych osiągnięć to strata czasu, bo nijak nie widać w tym logiki.Co się nasuwa? - sria 12 meczy bez OT i to,że w tym tysiącleciu grali ze sobą w Tampie 2 razy i w obu przypadkach były OT, a w St.Louis raz OT i raz wygrały "stare baby". Jeżeli to nie są jakieś tam "przyjacielskie meczyki", to win TB nie podlega dyskusji w tym sezonie,ale jak zaznaczyłem na wstępie rzucam wyzwanie losowi)
Typ:OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Los Angeles-Carolina(nic nie może wiecznie trwać,nawet seria LA bez OT musi "pęknąć".Zagrałem to "kombinacyjnie",tak aby przegrać tylko w wypadku wygranej "Karolków". Przyglądając się osiągnięciom Caroliny w meczach z Pacyfic Dyvision wynika, że najlepiej gra im sie w Dallas i Anahaim, co zresztą potwierdzili juz i w tym sezonie.Reszta ekip sprawia im jednak trudności i z pokonaniem np LA,Phoenix czy San Jose będą mieli kłopoty)
Typ:1 i II stopień na OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pittsurgh-Minnesota(gospodarze mają szansę "poprawić" swój rekord w tym sezonie pod względem serii porażek pod rząd, ale czy im o to chodzi?Jeżeli ekipa,która zbliża się do 1/3 sezonu i w tym czasie wygrywa w ciągu 60 min tylko 4 mecze, to albo są zbieraniną"odrzutków",albo mają do d....trenera,albo mają w d......hokej i wszystko z nim związane,albo poprostu są pechowcami,którzy poza własne łóżko nie powinni wychodzić.Obawiam się ,że każda z w/w przyczyn dotyka Pittsburgha po trosze.Szkoda tej ekipy,ale na litość nie mogą liczyć.Dzisiaj zagrają z ekipą,która jest skazana na bycie w cieniu, bo mając takich rywali w Dywizji na jakich skazana jest Minnesota, to trzeba tylko zadawalać się okruchami,które spadną z "pańskiego stołu" i walczyć z tymi których będzie łatwiej pokonać. Pojedynek tych,którzy stanowią tylko tło w całej lidze)
Typ:OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Na zakończenie coś dla tych,którzy wciąż "polują" na swoje typki - wiecie jaka jest różnica między grą w NHL, a grą wstępną??????
GRANIE W NHL TRWA DŁUŻEJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
kurde lemex,a nie mozesz tak jak wczoraj "100% skutecznosci"?? tak to ja tez se moge na chybil trafil 3 OT,jak dwa ci wejda to skrzynka wodki nadal czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Nie wywołuj wilka z lasu, bo już raz było o włos, a zaznaczam,że byle czego nie pije. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Ale co wy sie czepiacie wujka???
Zrozumcie on nie zawsze chce trafiac wszystko od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bo nie bedzie mial smaczku emocji

Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
a ja tak sobie wlasnie wymyslilem-bardzo orginalnie, ze zaczne progresje na wynik 3:2 dla buffalo,poczynajac od 5zl i tak co 5 a potem co 10 i 15, mam zamiar na to przeznaczyc 200zl,co daje okolo 17 spotkan,czy mi sie powiedzie czy pojde z torbami-zobaczymy, jednak wynik 3:2 przy meczach buffalo zdazyl sie kilka razy-hymm a noz sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powiem wam za jakis czas. (lemex-musze jakos na skrzynke zbierac:)-nie bede tu robil reklamy ale ognista woda z finlandi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> lub rosji moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?? )
buffalo-anaheim wynik: 3-2
pozdrawiam
zycze wczystkim powodzenia!!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Philly-Edmonton 2 2.9

To dorzucam na dzisiejszą noc ...a raczej jej początek...

Pozdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Quote
Buffalo-Anaheim 2 lub X2
Tu poważnie rozważam zagranie Na win gości.Szable bez Briere'a i Dumonta i tu upatruje szansy dla Kaczorów. Opcja w każdym razie do przemyślenia...

I zostało zagrane na Anaheim po kursie 3.0

Pozdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
Quote
ZAcząłem wczoraj progresję na porażkę NSH (zawsze będą bardzo dobre kursy), więc dziś konsekwentnie gram na NYR + podpórka OT (za 1/4 stawki podstawowej na ew zwrot kosztów).
Niech bogowie sławią Colorado -1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> + Katrina, która zdmuchnęła LA

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
No to noc minęła i kilka ciekawych rozstrzygnięć mieliśmy.
Mnie kompletnie zawiedli Isles, bo nie myślałem,że dadzą się po OT ograć Columbus.
Drugi "cienias" czyli Nutki dały "popalić" Tampie chociaż tam interesował mnie over. Do drugiego overa w Pittsburghu zabrakło 1 bramki ale skoro Pingwiny mają na koncie 0 to o overze można pomarzyć. Minnesota wygrała to spokojnie 5:0 czyli zgodnie z założeniami.
Z "dogów" ładnie weszło Edmonton a Anaheim było naprawdę blisko...

Pozdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
No i warto też wspomnieć o porażce Nashville... Tego zonka skutecznie ominąłem i dobrze ,bo niedługo Wieśniaki znowu zaczną wygrywać...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
Quote
buffalo-anaheim wynik: 3-2

No bardzo ladnie - mam nadzieje, ze miales to liczone z dogrywka ( nie wiem jak to robia - moga kombinowac, ze w normalnym czasie rozgrywki ) tak czy inaczej GRATULUJE :]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
Patrząc na dzisiejszy zestaw par, jedyne co mi przyszło do głowy przy porannej kawie to 4 x OT (Lucky 15) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
pozdrawiam
jac

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Jak bym sie nie przymierzył do spotkania New Jersey-Colorado, to wychodzi mi albo Colorado albo remis.Może jakieś przemyślenie, podpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
Quote
Quote
buffalo-anaheim wynik: 3-2

No bardzo ladnie - mam nadzieje, ze miales to liczone z dogrywka ( nie wiem jak to robia - moga kombinowac, ze w normalnym czasie rozgrywki ) tak czy inaczej GRATULUJE :]


no niestety bez dogrywki liczylem na 3:2 :/ tak czy inaczej dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (no w expekcie nie ma takich opcji jak wynik z dogrywka niestety)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Napewno śmialiście się wczoraj z moich typów i pukaliście się po głowie mówiąc - Lemex zwariował. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Być może macie rację,ale wczorajsza kolejka była mi potrzebna tylko po to, aby minimalnie przegrać, bo passa 100% nie może trwać wiecznie i gdybym wczoraj zakładając trafił, to już dzisiaj "na bank" byłaby wtopa, a mnie zależy na dzisiejszym dniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Coż-taki już ze mnie dziwak, że nawet do takich pierdół przywiązuję wagę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Vancouver-Ottawa(szalony dzień,bo to dzisiaj zeszły się moje dwie progresje na OT.Dla Orek to 17 mecz, a dla Senatorów 18. Koszmar!!!!! Miałem nosa,że za szybko na nich nie "wlazłem" i pare razy "dwu-singlowo" ratowałem swoją d.... z finansowych opałów.Historycznie nie jest dobrze,bo w dwóch poprzednich sezonach raz wygrały Orki 6:4, a raz Senators 1:2 - blisko remisu,ale też i daleko. Na lodzie Ottawy było OT.Cóz mam dodać - zapas "kapuchy" jeszcze mam, więc tylko tyle dodam: Boże miej w opiece rasowych hazardzistów, bo tylko my możemy w piekle "przechachmęcić" diabelskie atrybuty, a na aniołki się nie nadajemy)
Typ:OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Washington-Detroit typ:2
Atlanta-Columbus typ:1
Ani słowa o typach powyżej,bo to typowe "deski ratunkowe". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
Quote
Napewno śmialiście się wczoraj z moich typów i pukaliście się po głowie mówiąc - Lemex zwariował. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Być może macie rację,ale wczorajsza kolejka była mi potrzebna tylko po to, aby minimalnie przegrać, bo passa 100% nie może trwać wiecznie i gdybym wczoraj zakładając trafił, to już dzisiaj "na bank" byłaby wtopa, a mnie zależy na dzisiejszym dniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Coż-taki już ze mnie dziwak, że nawet do takich pierdół przywiązuję wagę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Vancouver-Ottawa(szalony dzień,bo to dzisiaj zeszły się moje dwie progresje na OT.Dla Orek to 17 mecz, a dla Senatorów 18. Koszmar!!!!! Miałem nosa,że za szybko na nich nie "wlazłem" i pare razy "dwu-singlowo" ratowałem swoją d.... z finansowych opałów.Historycznie nie jest dobrze,bo w dwóch poprzednich sezonach raz wygrały Orki 6:4, a raz Senators 1:2 - blisko remisu,ale też i daleko. Na lodzie Ottawy było OT.Cóz mam dodać - zapas "kapuchy" jeszcze mam, więc tylko tyle dodam: Boże miej w opiece rasowych hazardzistów, bo tylko my możemy w piekle "przechachmęcić" diabelskie atrybuty, a na aniołki się nie nadajemy)
Typ:OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Washington-Detroit typ:2
Atlanta-Columbus typ:1
Ani słowa o typach powyżej,bo to typowe "deski ratunkowe". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

co do OT to zgadzam sie z toba w 100% tak sobie spojrzalem na ten mecz i widzialem tam remis "od pierwszego wejrzenia";) hymm tylko czy jakas grubsza kase na ten mecz-nie wiem,raczej nie-az taki odwazny nie jestem,
detroit
atlanta
new jersey

pozdro all
powodzenia

ps. Vancouver Canucks-Ottawa Senators 3:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
Piszę pierwszy raz i napiszę tylko tyle:
Lemex jesteś wielki.
Chwdpxxx też jesteś wielki
Bluemen tak samo wielki
No i Ralph - też wielki.

Pozdrawiam

Strona 28 z 29 1 2 26 27 28 29

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1