Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23
dampan #4408393 28/01/2011 23:43
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Hmm dziwne, ze macie takie problemu z ta firma.

Gralem tam przez ponad rok dzien w dzien u buka, w kasynie i czasem w pokera. Przez caly ten czas trzymalem u nich kase przy okazji zlecajac co chwile roznej wysokosci wyplaty na mb i konto bankowe.

Nigdy mnie nie weryfikowali, nigdy nie mialem zadnych problemow z wyplatami. Jedyne co im moge zarzucic to to, ze olewaja ludzi stale tam grajacych przy przyznawaniu roznych bonusow szczegolnie tych kasynowych.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Może teraz ja przedstawię sytuację mojej dziewczyny, założyła konto na Unibet ok 2 m-ce temu, z innego adresu, innego kompa i neta.
Na konto dokonała 2 wpłat po ok 500 600zl, druga w wyniku przegrania kasy z 1 wpłaty.
Pograła trochę a że była dobra na koncie nieco urosło, zleciła więc wypłatę 500zł.
Kasa doszła na MB wszystko ok az tu nagle za 2, 3 dni konto ZABLOKOWANE!!!
Wiec pisze maila o co chodzi, bo nikt nie raczył poinformować na maila czy zadzwonić!!!
Na czacie powiedzieli, ze zablokowali konto w celu dokonania weryfikacji, kazali wysłać dokumenty: dowód osobisty, profil konta MB (gdzie pisze wyraźnie adres ZWERYFIKOWANY), jakiś rachunek oraz tam dokument z banku potwierdzający adres.
Więc wysłała dokumenty oprócz rachunku bo nie miała, wiec wysłała umowe o prowadzenie rachunku bankowego z adresem nr rachunku itd. choc nie wiadomo po co im dane rachunku skoro korzystała z Moneybookers.
Przez kilka dni 0 odzewu,na zapytanie jak tam z weryfikacją kilkakrotnie prosili o inne różnego rodzaju dokumenty:
wysłała print screeny z konta internetowego banku ale nie zostały zaakceptowane bo adres i nr rachunku był na innym print screenie!!!
Rachunków nie miała, więc zostawało zaświadczenie o zameldowaniu z Urzędu Miasta, który można wybrać za opłatą 17zł!!!
Jest to formalność i jedynie dodatkowy koszt, bo jeśli ktoś ma ważny dowód osobisty to jest oczywiste, że takie zaświadczenie otrzyma.
Dopiero po tym zaświadczeniu uzyskała informacje, że dokumenty czekają na weryfikację, kolejnych kilka dni.
Dni kolejne mijają na czacie na pytania co z weryfikacją odpowiedz jest ze w trakcie, i ze jeszcze kilka dni.
Nagle po kilku dniach przełom wydział finansowy zażądał dokumentu z banku z numerem rachunku i kodem SWIFT!!!
Napisała więc na czacie nr rachunku i kod SWIFT, przypominam ze wcześniej wysłała skany umowy o prowadzenie rachunku oraz print screeny na których to wszystko było, nr SWIFT nie trudno znaleźć.
Znów ok poszło do wydziału finansowego, nie wiadomo w jakim celu bo wpłaty i wypłaty z Unibet było za pośrednictwem Moneybookers.
Ciąg dalszy zaraz w następnym poście smile ..............

dampan #4408405 28/01/2011 23:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Originally Posted by dampan
Następne kilka dni leci, na pytania co z weryfikacją odpowiedz, że nie ma jeszcze decyzji!!!
Nagle przełom i zapis z czata:

Hi! Your Customer Service Professional is Monica
Welcome to Unibet (Poland), Monica will be right with you.
Monica
Witam w Unibet, w czym mogę pomóc?
Klaudia
Mam pytanie jak tam z weryfikacja mojego konta???
Monica
Chwileczkę, sprawdzam.
Monica
Pani Klaudio, wypłata z konta zostanie zrealizowana w dniu jutrzejszym.
Monica
Zlecenie jest przygotowane do realizacji.
Klaudia
I co nie mogę już u Was grac czy o co chodzi?? Ze mi pieniądze wypłacacie??
Klaudia
Bo nie prosiłam o wypłatę konkretnej kwoty więc nie wiem wszystko mi wypłacicie czy ile??
Monica
Tak, konto pozostanie zablokowane bez możliwości odblokowania w przyszłości.
Klaudia
Widzę niezła samowolka
Klaudia
a to niby dlaczego??
Klaudia
Co to za zamykanie konta bez powodu, dokumenty wysłałam żeby je zweryfikować??
Klaudia
Nie rozumie o co chodzi??
Monica
Przykro mi ale Unibet ma prawo w każdym czasie zamknąć konto gracza bez podawania powodu.
Monica
Jest to zgodne z naszym regulaminem.
Klaudia
To po co wy się reklamujecie żeby konta u was zakładać?? Jak później sobie klientów wybieracie
Klaudia
Zresztą za takie traktowanie to i tak bym pieniądze wypłaciła pewnie i nie chciała mieć z Wami nic wspólnego
Klaudia
A jak bym miała jakiś zakład postawiony długoterminowy to co by było???
Klaudia
Ile tam wogole mam pieniędzy na koncie bo nie pamiętam chyba coś koło 2800??
Monica
Wypłacone zostanie -2,871.61 pln.
Klaudia
No ok
Klaudia
Fajny buk co sobie klientów wybiera, regulamin ze Wam wszystko wolno bez podania przyczyny :/
Klaudia
Dobrze ze choć pieniędzy nie kradniecie bo to już by było przegięcie
Monica
Pani Klaudio, przed rejestracją konta potwierdziła Pani zapoznaniem się z naszym regulaminem i zaakceptowaniem go.
Klaudia
No tak ale się nie spodziewałam ze to aż tak będzie, jestem trochę rozczarowana
Klaudia
To można było powiedzieć żebym sobie wypłaciła pieniądze bo nie chcecie żebym u was grała a nie te weryfikacje takie i utrudnienia do tego
Klaudia
Ale ok nie ma co rozmawiać
Klaudia
To czekam na pieniądze wpłacę sobie do innego bukmachera, konkurencja jest taka ze żaden problem smile
Monica
Dziękuję za kontakt z Unibet i życzę miłego wieczoru.
Klaudia
ok pozdrawiam
Monica
Ja również.

Pieniądze dziś doszły już na konto więc ujawniamy całą aferę, sam grałem tam od lat i uważałem ich za dobrego bukmachera, kiedyś nawet jak mylili się na live to kasę potrafili wypłacić smile niestety moje konto zlimitowane na tyle, że już dawno im podziękowałem.
Pewnie też zablokowane, ale nawet nie pamiętam loginu i hasła.
Odradzam wszystkim tego bukmachera, są to ewidentni złodzieje i naciągacze.
Wybierają sobie klientów, więc jeśli ktoś jest dla nich nie wygodny to blokują konto, żądają masę dokumentów, licząc chyba, że ktoś czegoś nie będzie w stanie udokumentować!!! i zabiorą całą kasę!!!
Więc jeśli chcecie wygrywać u bukmacherów to na pewno nie tam!!!
Bo nie każdy może mieć tyle szczęścia co pokazuje przykład Radmanovica którego okradli z pieniędzy, oddali coś z kasy co miał na koncie a zakładów w trakcie już nie?!?!?!?!?
Daje na nową stronkę

dampan #4408451 29/01/2011 00:10
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Dapman jesli dziewczyna zalozyla konto i grala to dlaczego dziewczyna nie zwraca sie tutaj do nas czy administratorow o pomoc?
Nie umniejszam ich winy zapewne jakis nadgorliwy suportowiec czyli ktos tylko i az stopien wyzej od sprzatania kibli jak juz daja bonus bo zakladam ze dziewczyna wziela ten bonus to niech sie wywiazuja a nie zamykaja konto i nabieraja wody w usta
Zasada jeszcze jedna nie kontaktuj sie na maile i 'zero odzewu' albo czat albo telefon zasada jeden kontakt-sprawa zalatwiona. Za 'kilka dni' to Bagsik moze byc na innym kontyencie wiec dzwon albo nagabuj na czacie ale nie pisz maili

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Dziewczyna nie miała konta na mecz.pl nie udziela się na forum, więc mogło by być to mało wiarygodne.
Ja jestem niektórym co osobom znany z forum, konto założone w 2003r. i od wtedy trwa moja przygoda z bukami.
Zresztą dziewczyna nie ukrywam narobiła trochę kaski za moja małą pomocą i sugestią co grać, jednak tego Unibet nie mógł wykryć, ja u nich nie gram już od dawna.
Grała i logowała się wyłącznie w swoim domu, na swoim kompie i na swoim necie.
Pretensji wielkich nie mamy bo w sumie cała kasa odzyskana, chodzi bardziej o sposób traktowania klientów!!!
Konta wybierają, zostawiają konta rentowne i dobre dla nich. Lepszym typerom poprostu konta blokują a pozniej likwidują wypłacając kasę bez podania żadnego powodu bo takie ich prawo i im wolno bez tłumaczenia żadnego!!!
Żadnego regulaminu tu też nikt nie złamał bo nie było o tym ani słowa, żadnego bonusu też nie było za założenie konta.

dampan #4408698 29/01/2011 01:15
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
To trzeba wstrzymać się z grą u nich,ciekaw jestem z jakiego powodu taki odsiew klientów robią,bo wygląda mi to na szerszą akcję,cóż polityka firm bukmacherskich zmienia się i to trzeba obserwować...kiedyś np. byliśmy tak mile widziani w centerbet a teraz już nie,przykłady można mnożyć
Na marginesie o ile nie korzystamy z bonusów to grałbym tylko w pinnacle

ssaczu #4408714 29/01/2011 01:18
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by ssaczu
Hmm dziwne, ze macie takie problemu z ta firma.

Gralem tam przez ponad rok dzien w dzien u buka, w kasynie i czasem w pokera. Przez caly ten czas trzymalem u nich kase przy okazji zlecajac co chwile roznej wysokosci wyplaty na mb i konto bankowe.

Nigdy mnie nie weryfikowali, nigdy nie mialem zadnych problemow z wyplatami. Jedyne co im moge zarzucic to to, ze olewaja ludzi stale tam grajacych przy przyznawaniu roznych bonusow szczegolnie tych kasynowych.

ja gralem 6 lat i nigdy nic niebylo problemow...takie pisanie kolego.A dlaczego juz niegrasz skoro tak ci dobrze szlo u nich?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Radmanovic
Originally Posted by ssaczu
Hmm dziwne, ze macie takie problemu z ta firma.

Gralem tam przez ponad rok dzien w dzien u buka, w kasynie i czasem w pokera. Przez caly ten czas trzymalem u nich kase przy okazji zlecajac co chwile roznej wysokosci wyplaty na mb i konto bankowe.

Nigdy mnie nie weryfikowali, nigdy nie mialem zadnych problemow z wyplatami. Jedyne co im moge zarzucic to to, ze olewaja ludzi stale tam grajacych przy przyznawaniu roznych bonusow szczegolnie tych kasynowych.

ja gralem 6 lat i nigdy nic niebylo problemow...takie pisanie kolego.A dlaczego juz niegrasz skoro tak ci dobrze szlo u nich?


Korzystam ciagle z buka. Na kasyna zalozylem sobie jakis czas temu bana z powodu lekkiego downswingu a takze ich podejscia do stalych klientow, ktorych olewali nie przyznajac zadnych bonusow.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Radmanovic
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by bufik
Ciekawe gdzie są cały czas Conrad i DJ Sosna, którzy tak polecają tego buka i czepia kasiore z referali. Jeszcze kilka stron temu DJ Sosna tak bronił Un.i.be.ta opierdzielając Radmanovica, że śmie coś napisać. Gdzie teraz jesteście? Macie okazje wykorzystać kontakty i wyjaśnić sprawę i pomóc ludziom, którym unib.et kradnie pieniądze!

Lepiej cicho siedzieć. Kasa musi się zgadzać, nieważne jakim kosztem...

Wyslalem provy do Conrada we wtorek i do do DJ Sosny w srode ale pozostaly do tej pory bez odzewu...
Strasznie jestem rozczarowany tym bukiem,w 2004 roku to byl pierwszy bukmacher gdzie zalozylem konto.6 lat gry choc od okolo 2 2,5 roku limity na siatke i kosza.Pozostal mi tenis za w miare ok kwoty oraz siatka kupony grane po 300zl(przewaznie po akceptacji).Nigdy nie zakladalem lewych kont,logowalem sie tylko u siebie,nie udostepnialem komputera innym osobom,niegralem tez zadnych pomylek kursowych ostanimi czas(przez te 6 lat moze co stam kiedys sie zdarzylo na live,niewykluczam,niepamietam).Tyle lat gry i zadnego pt regulaminu nie zlamalem do teraz;](niedowiedzialem sie jaki ten pt i pewnie juz niedowiem)
Najlepsze jest to ze akurat ostatnimi czasy grywlem doslownie jeden kupon na tydzien,z siatki jakis akumulacyjny poza tym konto zadko uzywane (tenis przerwa zimowa,pilki niegrywam).
Na koncie jak dobrze pamietam mialem ok. 3000zl wyplacaja mi 1700zl niewiem dlaczego.DOstalem juz meila ze wyplata zostala zlecona.Dlaczego tyle tylko a nie cala suma -niewyjasniono mi.
Niepowiedziano mi tez co z moimi zakaldami sezonowymi(skra mistrz za 1000zl,Bielsko niezostanie mistrzem za 1000zl(oba grane na 2 razy po innych kursach ,zatwierdzone oraz zuzel na gp za 300zl lacznie 2300zl).
W sumie mozna powiedziec 1300+2300zl czyli okolo 3600zl zostaly mi ukradzione,doslowanie.
Duze slowo ale pisze je swiadomie,innego niemoge uzyc.
Naprawde nikt sie nie moze do mnie przyczepic pod kazdym wzgledem,uwazam ze zadnego pt ich regulaminu niezlamalem.

Moj przyklad mowi wszsytko o tym buku ktory z porzadnej firmy jaka kiedys byl upadl tak nisko.Szczerze odradzam!
To moj ostani post w tym temacie,chyba ze by sie cos zmienilo to podziele sie tym.Na wszelkie pytania jestem tez otwarty.

Zeby sie nie stresowac proponuje grac w naziemnej Fortunie zawsze wyplacaja i masz kupon w reku 100% pewnosci no chyba, ze zgubisz

KUERTEN. #4409416 29/01/2011 14:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Apeluje by w związku z zaistniałą sytuacja, ewidentnego oszukiwania ludzi typu Radmanovic z forum powinny zniknąć reklamy Unibet!!!, oraz wszelkie konkursy pod ich szyldem!!!
Niech każdy przeczyta ich regulamin i się zastanowi czy on jest przejrzysty, uczciwy i w porządku w stosunku do graczy!!!
Puki co czekam na innych użytkowników którym Unibet pozamyka konta bo są dla nich nie wygodni, choć pewnie 90% to dzieci bawiące się po kilka złotych i dokładające do interesu, wy możecie spać spokojnie.

Powinien na forum być ktoś admin czy inna osoba mająca jakieś kontakty z Unibetem która pomoże wyjaśnić sprawę zamykania kont bez powodu lub konfiskowania przy tym pieniędzy powołując się na pokretny regulamin i nie podając jasnej przyczyny.

dampan #4409928 29/01/2011 18:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Możecie się do unibetu zalogować?

_Korver_ #4409943 29/01/2011 18:09
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Nie mogę się wbić !!!

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
nie można

buldog #4409958 29/01/2011 18:14
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
ja tez nie moge , jeszcze z rana bylo wszystko ok

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ciekawe co tym razem dziady kombinują

_Korver_ #4409984 29/01/2011 18:21
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Tez nie moge, choc pewnie jakies problemy techniczne, bo to bylby juz skandal. Schodzi na psy jednak ta firma.

szuwi1 #4410002 29/01/2011 18:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
to samo u mnie.

boricas #4410009 29/01/2011 18:35
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Zauwazylem, ze od pewnego czasu mieli jakies problemy natury technicznej. Czesto mnie wylogowywalo, chcialem obstawic, potwierdzic i bach - "Sesja dobiegla konca..." i takie tam, a bylem zalogowany moze minute, dwie.

szuwi1 #4410013 29/01/2011 18:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Tragedia nie mozna sie zalogowac na AO dałem na kim i echo zeby kase zobaczyc

szuwi1 #4410014 29/01/2011 18:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Jeśli nie macie komunikatu ze konto zablokowane, to nie ma źle, jeśli się taki pojawi to już po koncie, nawet po weryfikacji, wypłacą kasę i do widzenia.
Radzę na nich uważać i nie trzymać tam grubszej kaski.

Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1