|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Kasimpasa jedynie strzela wsrod turasow dziwi mnie mała liczba bramek w Turcji ile kroć patrzyłem na futbol24 to gradobicia i redy niech dadzą Nam zarobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Kasimpasa jedynie strzela wsrod turasow dziwi mnie mała liczba bramek w Turcji ile kroć patrzyłem na futbol24 to gradobicia i redy niech dadzą Nam zarobić  czajnikuja sie jak 0-0 jest, pozniej powinno poleciec kilka bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Oto staty do tureckich juniorów:
Najbardziej ofensywne drużyny gole średnia 1 Galatasaray U20 51 2.43 2 Kasımpaºa U20 39 1.86 3 Bursaspor U20 39 1.86 4 Trabzonspor U20 39 2.44 5 Turgutluspor U20 37 1.76
Najbardziej defensywne drużyny
1 Gençlerbirliği U20 8 0.47 2 Galatasaray U20 15 0.71 3 Orduspor U20 15 0.88 4 Konyaspor U20 16 0.94 5 Kayseri Erciyesspor U20 16 0.94
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
W Iranie też coś nie chcą lutować goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Chyba dam overa na Trabzon, co myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
kombinacyjnie zagralem po over 0,5 do przerwy, kursy juz ponad @2 kazdy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
W Iranie też coś nie chcą lutować goli przyjacielu ekipa Mes Keram to chyba najbardziej underowa ekipa w lidze 15 underów na 22 spotkania w lidze rozegrana zresztą to spotkanie 1 ekipy z 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
To ładnie turasy dziś grają , nie ma co
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Stelmach piszesz o Turasach tak? jesli tak to u mnie prawie 30 min na zegarze a kursy 1,7-1,9
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Chyba dam overa na Trabzon, co myślicie? Trabzon Juniorzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Antalyaspor U20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Kurna Trabzon wiedziałem  Szkoda że się nie wstrzymali do 30 min z tym tym strzelaniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Stelmach piszesz o Turasach tak? jesli tak to u mnie prawie 30 min na zegarze a kursy 1,7-1,9 tak o Turkach, gralem over o,5 do przerwy np: 1 Powyżej 0.5 @ 2.62 2 Powyżej 0.5 @ 2.50 3 Powyżej 0.5 @ 1.90 4 Powyżej 0.5 @ 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
największy cyrk w spotkaniu dwóch ostatnich ekip w tabeli : Karºıyaka SK U20 - Akhisar Bld. U20 gospodarze tylko jedno spotkanie z czystym kontem mieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
największy cyrk w spotkaniu dwóch ostatnich ekip w tabeli : Karºıyaka SK U20 - Akhisar Bld. U20 gospodarze tylko jedno spotkanie z czystym kontem mieli  Akhisar  miejmy nadzieje ze worek z bramkami sie rozwiazal Siemanko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
W Iranie też coś nie chcą lutować goli przyjacielu ekipa Mes Keram to chyba najbardziej underowa ekipa w lidze 15 underów na 22 spotkania w lidze rozegrana zresztą to spotkanie 1 ekipy z 3 Wiesz,spotkaniu Mes Keram mam pograne że obie strzelą i overa w meczu Sepahan... Od jakiegoś czasu próbuję pogrywać tą ligę tak delikatnie i wiem że tam zbyt wiele bramek nie pada,bynajmniej w okresie w którym zacząłem grać tą "egzotyczną" ligę... No zobaczymy,zostały jeszcze drugie połowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
największy cyrk w spotkaniu dwóch ostatnich ekip w tabeli : Karºıyaka SK U20 - Akhisar Bld. U20 gospodarze tylko jedno spotkanie z czystym kontem mieli  Akhisar  miejmy nadzieje ze worek z bramkami sie rozwiazal Siemanko  hej  jak widzisz L dziś w sparingu ? postrzelają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
W Iranie też coś nie chcą lutować goli przyjacielu ekipa Mes Keram to chyba najbardziej underowa ekipa w lidze 15 underów na 22 spotkania w lidze rozegrana zresztą to spotkanie 1 ekipy z 3 Wiesz,spotkaniu Mes Keram mam pograne że obie strzelą i overa w meczu Sepahan... Od jakiegoś czasu próbuję pogrywać tą ligę tak delikatnie i wiem że tam zbyt wiele bramek nie pada,bynajmniej w okresie w którym zacząłem grać tą "egzotyczną" ligę... No zobaczymy,zostały jeszcze drugie połowy... ZOB Ahan już strzelił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|