Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
Szewa #4423659 03/02/2011 04:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
No Cs w przerwie to byla padaczka,probowalem wejsc na 0-0 to ruch tragiczny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Teraz wyczytałem, że ludzie mają problemy z depozytami przez MB i PayPal, to na pewno też ma wpływ na płynność.

No nic, dzisiaj nie zarobię laugh

Szewa #4423804 03/02/2011 04:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

wcześniej ( w przerwie kosza Olympiakos Valencia ) był chwilowy problem z api betfair i ze stroną ale mobile działał i dzięki temu mogłem anulować zakład ...


Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
Przeglądam sobie rynek MO Bari-Inter i widzę, że w geeksie i na stronie bf są pewne różnice względem wyświetlanej kasy w puli na poszczegolnych kursach. Np. 1,49 w BF 12k, w geeksie 7k w tym samym momencie. 1,55 - bf 8k, gt 3k.

Rozumiem że dane z geeksa są świeższe? smile

Loko06 #4427530 04/02/2011 20:22
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Poczytaj sobie Loko06 o tak zwanym cross-matching. Stąd różnice:

Cross-matching was introduced on most sports during 2008 and has had a significant, positive impact on liquidity. It has meant that a customer’s bet is more likely to be matched than would have been the case without cross-matching. When a bet request cannot be matched by an opposing bet on the same selection, cross-matching will attempt to match the bet request with unmatched liquidity on the remaining selections in the market. Cross-matching incorporates ‘best execution’ meaning that whenever the bet matching algorithm can match a bet request at a better price than requested, it will do so, resulting in the customer making the bet request getting the best possible price.

The API does not provide the same prices as the website...

Mówiąc w skrócie, kiedy na 1 masz 1,49, a ręcznie składane x2 wychodzi 3, to pojawia się to do przyjęcia na jedynce jako 1 po 1,50 w odpowiednim (adekwatnym) woluminie. Tak samo w tennisie 1000 Euro po kursie 3,00 na dwójkę to 2000 po 1,5 na jedynkę. Tej kasy nie widzisz w Geeksie, jest widoczna jedynie przez stronę.

Pawcias #4427724 04/02/2011 21:39
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Pawcias
The API does not provide the same prices as the website...

To mnie trochę denerwuje. Ciekawe czy to kiedyś wprowadzą.

Goget #4428148 04/02/2011 23:30
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ja to widzę w ten sposób - API podaje Ci prawdę, co gdzie, ile. Cross-matching to wykrzywia.

Pawcias #4430077 05/02/2011 19:52
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63

Loko06 #4430085 05/02/2011 19:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
ciekawe jak długo chwilową

Loko06 #4430089 05/02/2011 19:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
spokojnie to tylko awaria grin

Tetfol #4430090 05/02/2011 19:55
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski"

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Kto handlowal na stoke i nie mogl zamknac pozycji(gol na dzien dobry 0-1)to dla niego ta "chwilowa niedostepnosc" to wiecznosc i gruby red.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Kto handlowal na stoke i nie mogl zamknac pozycji(gol na dzien dobry 0-1)to dla niego ta "chwilowa niedostepnosc" to wiecznosc i gruby red.

Dokładnie tak też właśnie mam, szkoda że oni są monopolistami na tym rynku bo już zaczynają człowieka denerwować co chwile jakieś przerwy, awarie itp. Mogliby się ludzie zorganizować i przenieść się np na betdaq

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
lite działa , mobile pewnie też, więc jak ktoś chciał to pozamykał to co grał

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Originally Posted by CarlosMarc
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski"

Jak taka prosta to daje Ci nawet dziś 100k zł, zrobisz mi? Masz malutkie pojęcie o tym widocznie. A serwerów bez awarii nie ma, to tylko kwestia czasu kiedy jakaś strona zaliczy chociaż chwilowy pad.

dave84 #4430120 05/02/2011 20:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Przeprowadzamy zaplanowane prace, które mają na celu usprawnienie naszej witryny.

Dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić dostępność witryny o 14:00 GMT.

Kura #4430126 05/02/2011 20:07
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
Originally Posted by Kura
lite działa , mobile pewnie też, więc jak ktoś chciał to pozamykał to co grał
lite nie działa bo wszystkie rynki są suspended

Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
Pozostaje modlić się o korzystne wyniki, w poniedziałek robili aktualizacje i miało być tak pieknie, a tu przyszedł weekend i zaś problemy

dave84 #4430145 05/02/2011 20:12
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by dave84
Originally Posted by CarlosMarc
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski"

Jak taka prosta to daje Ci nawet dziś 100k zł, zrobisz mi? Masz malutkie pojęcie o tym widocznie. A serwerów bez awarii nie ma, to tylko kwestia czasu kiedy jakaś strona zaliczy chociaż chwilowy pad.
W porownaniu z normalnym bukiem to oni mają bajkę. Nie musza pilnowac kursow, tylko wystawiają mecze, a na live tylko zawieszaja, reszte za nich robia ludzie. Moze jakbys byl dluzej na forum to bys wiedzial, ze tyle awarii co im sie zdarza to juz przegięcie. A kazdy kto jest w temacie na tym traci $$$. Zarabiaja kase i nie maja na porzadne serwery? Zart:-)

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
kurde ile mozna ciagle jakies problemy maja

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1