|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
No Cs w przerwie to byla padaczka,probowalem wejsc na 0-0 to ruch tragiczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Teraz wyczytałem, że ludzie mają problemy z depozytami przez MB i PayPal, to na pewno też ma wpływ na płynność. No nic, dzisiaj nie zarobię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wcześniej ( w przerwie kosza Olympiakos Valencia ) był chwilowy problem z api betfair i ze stroną ale mobile działał i dzięki temu mogłem anulować zakład ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63 |
Przeglądam sobie rynek MO Bari-Inter i widzę, że w geeksie i na stronie bf są pewne różnice względem wyświetlanej kasy w puli na poszczegolnych kursach. Np. 1,49 w BF 12k, w geeksie 7k w tym samym momencie. 1,55 - bf 8k, gt 3k. Rozumiem że dane z geeksa są świeższe? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Poczytaj sobie Loko06 o tak zwanym cross-matching. Stąd różnice:
Cross-matching was introduced on most sports during 2008 and has had a significant, positive impact on liquidity. It has meant that a customer’s bet is more likely to be matched than would have been the case without cross-matching. When a bet request cannot be matched by an opposing bet on the same selection, cross-matching will attempt to match the bet request with unmatched liquidity on the remaining selections in the market. Cross-matching incorporates ‘best execution’ meaning that whenever the bet matching algorithm can match a bet request at a better price than requested, it will do so, resulting in the customer making the bet request getting the best possible price.
The API does not provide the same prices as the website...
Mówiąc w skrócie, kiedy na 1 masz 1,49, a ręcznie składane x2 wychodzi 3, to pojawia się to do przyjęcia na jedynce jako 1 po 1,50 w odpowiednim (adekwatnym) woluminie. Tak samo w tennisie 1000 Euro po kursie 3,00 na dwójkę to 2000 po 1,5 na jedynkę. Tej kasy nie widzisz w Geeksie, jest widoczna jedynie przez stronę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
The API does not provide the same prices as the website... To mnie trochę denerwuje. Ciekawe czy to kiedyś wprowadzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ja to widzę w ten sposób - API podaje Ci prawdę, co gdzie, ile. Cross-matching to wykrzywia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
ciekawe jak długo chwilową
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
spokojnie to tylko awaria 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Kto handlowal na stoke i nie mogl zamknac pozycji(gol na dzien dobry 0-1)to dla niego ta "chwilowa niedostepnosc" to wiecznosc i gruby red.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356 |
Kto handlowal na stoke i nie mogl zamknac pozycji(gol na dzien dobry 0-1)to dla niego ta "chwilowa niedostepnosc" to wiecznosc i gruby red. Dokładnie tak też właśnie mam, szkoda że oni są monopolistami na tym rynku bo już zaczynają człowieka denerwować co chwile jakieś przerwy, awarie itp. Mogliby się ludzie zorganizować i przenieść się np na betdaq
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
lite działa , mobile pewnie też, więc jak ktoś chciał to pozamykał to co grał
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski" Jak taka prosta to daje Ci nawet dziś 100k zł, zrobisz mi? Masz malutkie pojęcie o tym widocznie. A serwerów bez awarii nie ma, to tylko kwestia czasu kiedy jakaś strona zaliczy chociaż chwilowy pad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Przeprowadzamy zaplanowane prace, które mają na celu usprawnienie naszej witryny.
Dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić dostępność witryny o 14:00 GMT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356 |
lite działa , mobile pewnie też, więc jak ktoś chciał to pozamykał to co grał lite nie działa bo wszystkie rynki są suspended
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356 |
Pozostaje modlić się o korzystne wyniki, w poniedziałek robili aktualizacje i miało być tak pieknie, a tu przyszedł weekend i zaś problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
...Zapomnieli dodac: "Jestesmy nieudolnymi ciotami co nie potrafią prowadzić prostej strony, ktora przynosi nam mega zyski" Jak taka prosta to daje Ci nawet dziś 100k zł, zrobisz mi? Masz malutkie pojęcie o tym widocznie. A serwerów bez awarii nie ma, to tylko kwestia czasu kiedy jakaś strona zaliczy chociaż chwilowy pad. W porownaniu z normalnym bukiem to oni mają bajkę. Nie musza pilnowac kursow, tylko wystawiają mecze, a na live tylko zawieszaja, reszte za nich robia ludzie. Moze jakbys byl dluzej na forum to bys wiedzial, ze tyle awarii co im sie zdarza to juz przegięcie. A kazdy kto jest w temacie na tym traci $$$. Zarabiaja kase i nie maja na porzadne serwery? Zart:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
kurde ile mozna ciagle jakies problemy maja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|