Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 28 1 2 16 17 18 19 20 27 28
Jakubosiu #4419261 01/02/2011 20:28
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Bullet wiesz ile juz wyszlo odcinkow fanatykow ? zapowiada sie niezle wniosukac po obejrzeniu 1 czesci

Bonus: Unibet
Amir_Khan #4419273 01/02/2011 20:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tylko 2.
NIestety odcinki sa bardzo krotkie.
Trwaja ok 7 min, a czas oczekiwania miedzy 1 a 2 to byl jakis miesiac wink

kazow #4420698 02/02/2011 03:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by kazow
zrozum ze bez tych pogardzanych piknikow nie istniejecie ...bez piknikow nie reklam ...nie ma kasy ...nie am stadionu ...nie ma transferow

bez piknikow druzyna moze sobie kopac w 6 lidze podowrkowej bio nie ma kasy an nic

bo prazwdziwi kibice z kotla raczej jej nie pomagaja, bo przeciez za nich musi tylko plaici za wyrwane krzeselka

Czy Ty masz pojęcie o czym piszesz? Jeżeli tak Ci się wydaje, wtedy wytłumacz mi co ta masa pikników robi podczas meczu wyjazdowego swojej drużyny. Możesz dodać kto wspiera drużynę po 3 porażkach u siebie. Tłumy pikników ?

MURYN #4420703 02/02/2011 03:17
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

MURYN #4420713 02/02/2011 03:20
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Kazow dobrze pisze. To Ty go nie zrozumiałeś.

On pisze o ekonomii, a Ty o dopingu. Dwie całkowicie różne kwestie.

Bzyku #4420765 02/02/2011 03:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by Bzyku
Kazow dobrze pisze. To Ty go nie zrozumiałeś.

On pisze o ekonomii, a Ty o dopingu. Dwie całkowicie różne kwestie.
Chodziło mi właśnie o obecność ekonomiczną piknika, z którą każdy wie jak bywa przy słabej grze drużyny.
A ile razy bywało w Polsce, że na stadionie obecny był jedynie sektor dopingujący smile Jeżeli piknik wtedy jest ok, to jednak nie zrozumieliśmy się.

MURYN #4420777 02/02/2011 03:41
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Muryn, niestety sport XXI to tylko i wyłącznie pieniądze. Nie ma wyników sportowych, nie ma wyników finansowych.

Że jest grupa ludzi, którzy są na dobre i na złe - ok, mają swój sposób myślenia, swoje zasady itp.

Jednakże piknik to sól kibicowania w XXI wieku.

MURYN #4420833 02/02/2011 03:56
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To normalne, że słaba gra = mniej "pikników".

Ale bez tych "pikników" nie da się zbudować drużyny odnoszącej sukcesy. Bo to te tłumy przynoszą klubowi pieniądze, a nie garstka ultrasów (którzy czasami sprawiają tylko kłopoty i straty dla klubu).

W Polsce zresztą do tej pory nie było warunków do ściągania tych "pikników" na mecze. Poziom sportowy słabiutki, to wiadomo. Trudno przyciągać ludzi na mecze skoro nasze drużyny były regularnie lane przez traktorzystów i pasterzy z trzeciego świata.
Trudno ich przyciągnąć oferując brudne siedziska, brak dachu nad głową, bliskie towarzystwo potencjalnie niebezpiecznych osobników itp.

Teraz powoli miejmy nadzieję się to zmieni, choćby za sprawą nowych stadionów, które same w sobie są już magnesem. Za tłumem pikników idą wpływy do kasy oraz większe zainteresowanie kolejnych sponsorów. Im więcej kasy tym lepszych piłkarzy można kupić, lepsze wyniki można mieć, a to przyciągnie kolejnych kibiców... i maszynka może się rozkręcić.

Ludziom, którzy się angażują najbardziej (umownie nazwijmy ich "ultrasami") często wydaje się, że wszyscy powinni zachowywać się jak oni. Że powinni dopingować, stać cały mecz itp. - a jak nie to niech wypier***** ze stadionu bo co z nich za kibice.

Nie mogą zrozumieć, że tak pogardzając "piknikami" sami kręcą bat na własną dupę. To z tych "pikników" kiedyś rekrutował się pewnie każdy z ultrasów.
Kombinują jak powiększyć liczebność swoich ekip, jak zyskać większe znaczenie na kibicowskiej arenie, a jednocześnie często odpychają tych, którzy ten dopływ świeżej krwi mogą zapewnić.

Polska to nie Turcja czy Brazylia. Tutaj nigdzie nie znajdzie się 30-40 tysięcy fanatyków. "Pikniki" były, są i zawsze będą. Trzeba tylko nauczyć się siedzieć obok siebie zamiast ze sobą wojować.

kazow #4420976 02/02/2011 04:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by kazow
sorry ze post pod postem, ale dobralem sie dot ego tematu dzisiaj, wielcy mi kur.wa kibice co pluja w twarz czlowiekowi ktory bral barwy narodowe

Cfaniak, ktory pluje w twarz kobiecie

wy nei zrozumiecie nigdy tego, ze przez was ten sport umiera ..nie wymagajciehonoru od pilkarzy, PZPN skoro sami go nie macie
Tylko, że opluty został co najwyżej spity baran i cwaniak, który te barwy narodowe znieważał.

kfjatek #4421123 02/02/2011 05:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Wy naprawde na powaznie z tym tekstem, ze on byl pijany ... ? laugh A czy cwaniak to nie wiem ale zachowal sie na pewno prawie jak bohater, bo jakby do mnie doskoczylo 10-20 chlopa to bym chyba spie.dolil wink

Linc #4421157 02/02/2011 05:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
wie ktos kiedy wyjdzei film Niebieskie Chachary? z tego co wiem kilka razy juz przekladali premiere

Dziabor #4421162 02/02/2011 05:25
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by Dziabor
wie ktos kiedy wyjdzei film Niebieskie Chachary? z tego co wiem kilka razy juz przekladali premiere

niestety nadal brak srodkow, a materiału jest juz az nadto;)

chodzi podobno o 250tys, takze premiera jest ciagle przesuwana

Linc #4421967 02/02/2011 19:33
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by Linc
Wy naprawde na powaznie z tym tekstem, ze on byl pijany ... ? laugh

Nie chcę się po raz kolejny powtarzać, ale tak, był nawalony jak stodoła, widziałem na własne oczy niedowiarku.

kkslech #4422051 02/02/2011 20:12
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
to nie zmienia faktu ze mozna sie tak zachowywac wobec takiego delikwenta

Linc #4422436 02/02/2011 22:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Linc
Wy naprawde na powaznie z tym tekstem, ze on byl pijany ... ? laugh A czy cwaniak to nie wiem ale zachowal sie na pewno prawie jak bohater, bo jakby do mnie doskoczylo 10-20 chlopa to bym chyba spie.dolil wink
To proste pytanie, skąd wiesz że nie był? Poważnie. Proste pytanie. Z czego się cieszysz jak nie wiesz?

Jeśli byłeś/widziałeś to przepraszam.

kfjatek #4422604 02/02/2011 22:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
zaraz celownik o tym w tvp1 smile

Luc Nilis #4422761 02/02/2011 23:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
fakt ze ktos jest pijany nie uprawnia do plucia mu w twarz

zachowania typowe dla chama i bydla...i powinno byc napietnowane niezalezni od miejsca czy to Poznacz Warszawa czy Pcim Dolny

jezlei koles byla nawalony to nalezalo wezwac ochorne zeby go wyprowadzili

a prawdziwych liderow poznaje sie po tym czy potrafia przyjac odpowiedzialnosc za to co zrobili, nie mam nic personalnie do tego szefa Wiary Lecha, ale jak mozna szanowac kogos takiego?

Luc Nilis #4422765 02/02/2011 23:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Luc Nilis
zaraz celownik o tym w tvp1 smile
Masakra..

"Gryzipiórki, jeszcze jedno mam pytanie -
Gdzie jesteście kiedy mamy akcje wspaniałe?
Gdzie jesteście kiedy przedszkolaki nasze małe na spacerach zasuwają w kamizelki ubrane?
Gdzie jesteście kiedy groby sprzątają, zapalają znicze na znak że o nich pamiętają?
Gdzie jesteście kiedy kibole krew oddają, kiedy chorym dzieciakom tak po prostu pomagają?
Gdzie jesteście kiedy różne rzeczy wygrywają i dzieciakom w potrzebie je w uśmiechu wręczają?
Gdy kibolski Mikołaj przychodzi tam gdzie bieda, z prezentami dla dzieci gdyż taka jest potrzeba.
I wtedy was nie ma, takich tematów nie trzeba, bo po co pisać o czymś co i tak się nie sprzeda?.."



Bzyku #4422777 02/02/2011 23:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Bzyku
Kazow dobrze pisze. To Ty go nie zrozumiałeś.

On pisze o ekonomii, a Ty o dopingu. Dwie całkowicie różne kwestie.


bingo ..jakby nie szlo o kase to i pilkarze powinni grac za friko i tylko ze swojego miasta bo przeciez reprezentacja Poznania ma grac a nie zbieranina z calego swiata

sport teraz to biznes i tyle, zreszta i szef Wiary Lecha to chyba rozumie skoro sam sprzedaje hot dogi na stadionie

a dlaczego sprzedaje? bo to pewnie taki deal wlodarzy Lecha ... my ci pozwolimy robic biznes a Ty na apewnisz spokoj na stadionie i brak demolki w zamian

kazow #4422784 02/02/2011 23:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
czytam czasem ten watek i szczerze mowiac kazda ze stron ma troche racji, takze nie da sie jednoznacznie odpowiedziec jak sie do tego wszystkiego ustosunkowac ...

mnie dziwi cos o wiele bardziej...
jak to mozliwe ze taki dziennikarzyna "sra" ile wlezie w gniazdo Lecha a nie znajdzie sie nikt kto mu to wybije do konca zycia z glowy ????? Przeciez gosc nie zyje chyba z ochrona 24h a wariatow nie brakuje ??
to mnie chyba najbardziej szokuje !!!

Oczywiscie nie propaguje takiego zachowania a wrecz jestem przeciwny wszelkiej przemocy tylko szokuje mnie gdzie jest ta odwaga i walka o honor kiboli Lecha ????
czy tylko wtedy jak stoja w 20 wokol jednego "pijanego" goscia ????

Strona 18 z 28 1 2 16 17 18 19 20 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1