|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ryszard Dembiński, Prezes spółki EURO Poznań 2012, : "Tempo ewakuacji stadionu i ilość wyjść ewakuacyjnych są lepsze niż standardy UEFA. Problem jest tylko w trakcie meczu."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ryszard Dembiński, Prezes spółki EURO Poznań 2012, : "Tempo ewakuacji stadionu i ilość wyjść ewakuacyjnych są lepsze niż standardy UEFA. Problem jest tylko w trakcie meczu." Jaki jest problem w trakcie meczu? Tam po spotkaniu to jest tragedia, po opuszczeniu stadionu żeby dojść do samochodu to trzeba mieć sporo cierpliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Policja rozbiła bojówkę Ruchu Chorzów.
Zatrzymano 24 osoby.
Euro ( i wybory ) się zbliżają, więc trzeba się wykazywać przed społeczeństwem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Policja rozbiła bojówkę Ruchu Chorzów.
Zatrzymano 24 osoby.
Euro ( i wybory ) się zbliżają, więc trzeba się wykazywać przed społeczeństwem. przed społeczeństwem , żartujesz sobie , wykazali się przed golarzami którzy nie znoszą agresywnych i niezależnych małp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Dzis na Bułgarskiej spodziewajcie sie kilka tysięcy Stewardów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Dzis na Bułgarskiej spodziewajcie sie kilka tysięcy Stewardów  ciekaw jestem oprawy kibiców Lecha , mam nadzieje ,że będzie z motywem Powstania Wielkoposkiego , co pewnie bardzo zakłuje w oczy pismakom z gazety żydowskiej dla Polaków , której redaktorem naczelnym jest żyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Oprawa to wielka niewiadoma. Ale kilka tysięcy osób w marszu zwycięstwa w niedziele na pewno będzie. Chwała Powstańcom Wielkopolskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Dzis na Bułgarskiej spodziewajcie sie kilka tysięcy Stewardów  czyli to taki "myk" jak wpuscic kibicow ? ubrani zostana w kurtki "Steward"  i bedzie komplet 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Polacy w obchodzeniu przepisów i zakazów są mistrzami, więc mnie to nie zdziwi.  Inna sprawa, że ktoś powinien beknąć za ten cały cyrk. Jak to kur** możliwe, że budują nowy stadion i kosztuje on dwa razy tyle co podobny w Niemczech, gdzie wszystko jest droższe. Jakby tego było mało to odpier*alają fuszerkę. UEFA zamyka pół stadionu, wyjście ze stadionu bez obawy o zmiażdżenie granicy z cudem (wąskie wyjścia) itp. Dodajmy do tego murawę, która od otwarcia stadionu była wymieniana ze trzy razy, a ciągle jest to jedno wielkie kartoflisko. Takie rzeczy tylko w Polsce. Budowa - jedna wielka fuszerka - pewnie kupa szmalu wyprowadzona na lewo przez dziesiątki pośredników i kombinatorów. Miliony wydane, a obiekt i tak jest do dupy. W normalnym kraju prokurator by się tym zajął i znalazł winnych niedbalstwa. A u nas... wszyscy udają, że jest cacy. Rączka rączkę myje, kolejne pieniądze są wydawane i będą jeszcze długo. Ciągle na to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Murawę to będą musieli cyklicznie wymieniać, bo z tego co słyszałem, wynika to ze złej konstrukcji stadionu. Zła cyrkulacja powietrza, czy coś w tym stylu. Po prostu na etapie projektu nie zostało to uwzględnione
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
brawa, za walkę dla Lechitów  izi 1-0. ile lat ma nowy obiekt Arsenalu? ile lat ma obiekt w Poznaniu? czemu nie ma spraw karnych i wyroków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
brawa, za walkę dla Lechitów  izi 1-0. ile lat ma nowy obiekt Arsenalu? ile lat ma obiekt w Poznaniu? czemu nie ma spraw karnych i wyroków? bo zostali wszyscy dobrze opłaceni, nie dziwmy się że u nas wszystko tyle kosztuje, przy taniej sile roboczej (często czarnej), gdzieś ta kasa leci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
bo zostali wszyscy dobrze opłaceni, nie dziwmy się że u nas wszystko tyle kosztuje, przy taniej sile roboczej (często czarnej), gdzieś ta kasa leci obwodnica warszawska? 200mln/km
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
bo zostali wszyscy dobrze opłaceni, nie dziwmy się że u nas wszystko tyle kosztuje, przy taniej sile roboczej (często czarnej), gdzieś ta kasa leci obwodnica warszawska? 200mln/km nie wiem czy się zrozumieliśmy, chodzi mi o to że u nas ceny autostrad i stadionów są bardzo wysokie, a powinny być o wiele niższe biorąc pod uwagę koszt siły roboczej (która jest też składową wszystkich produktów). Wg mnie rozwiązanie tej zagadki jest proste, obławia się przy tym sporo różnych typów, którzy później opłacają urzędników by wypuścić taki bubel jak w Poznaniu. Bo UEFA mówi że 'nie spełnia wymogów i jest źle', a nasi na to 'przecież urzędnicy i kontrole dopuściły to do użytkowania'. Groteska.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Ryszard Dembiński, Prezes spółki EURO Poznań 2012, : "Tempo ewakuacji stadionu i ilość wyjść ewakuacyjnych są lepsze niż standardy UEFA. Problem jest tylko w trakcie meczu." Jaki jest problem w trakcie meczu? Tam po spotkaniu to jest tragedia, po opuszczeniu stadionu żeby dojść do samochodu to trzeba mieć sporo cierpliwości. No to zależy gdzie zaparkujesz  Ja wczoraj też musiałem mieć dużo cierpliwości, żeby wejść u nas na tory taka kolejka była  Trza będzie godzinę przed meczem przychodzić jak nic z tym nie zrobią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
a jakiego normalnego człowieka obchodzi, że oni chcą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
"Jedyne wydzielone sektory, jakie przewidujemy na stadionie PGE Arena Gdańsk, to sektory dla niepełnosprawnych. Nie przewidujemy osobnych sektorów dla przedstawicieli różnych orientacji seksualnych, religijnych, czy politycznych. ==== przecież mają?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|