Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 28 1 2 20 21 22 23 24 27 28
APOLLYON #4453726 14/02/2011 08:35
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431
http://www.ultras-tifo.net/news/285-hajduk-split-100-years-celebration.html

Hajduk Split obchodzi stulecie klubu. Tysiące rac odpalonych w mieście, po prostu miazga! Mają rozmach piwo

Bonus: Unibet
Piostar #4456804 15/02/2011 22:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ryszard Dembiński, Prezes spółki EURO Poznań 2012, : "Tempo ewakuacji stadionu i ilość wyjść ewakuacyjnych są lepsze niż standardy UEFA. Problem jest tylko w trakcie meczu."

lupus #4456874 15/02/2011 23:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by lupus
Ryszard Dembiński, Prezes spółki EURO Poznań 2012, : "Tempo ewakuacji stadionu i ilość wyjść ewakuacyjnych są lepsze niż standardy UEFA. Problem jest tylko w trakcie meczu."

Jaki jest problem w trakcie meczu? Tam po spotkaniu to jest tragedia, po opuszczeniu stadionu żeby dojść do samochodu to trzeba mieć sporo cierpliwości.

Piostar #4461763 17/02/2011 15:26
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Policja rozbiła bojówkę Ruchu Chorzów.

Zatrzymano 24 osoby.

Euro ( i wybory ) się zbliżają,
więc trzeba się wykazywać przed społeczeństwem.

akagi #4461805 17/02/2011 15:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by akagi
Policja rozbiła bojówkę Ruchu Chorzów.

Zatrzymano 24 osoby.

Euro ( i wybory ) się zbliżają,
więc trzeba się wykazywać przed społeczeństwem.

przed społeczeństwem , żartujesz sobie , wykazali się przed golarzami którzy nie znoszą agresywnych i niezależnych małp grin

Piostar #4461818 17/02/2011 15:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Dzis na Bułgarskiej spodziewajcie sie kilka tysięcy Stewardów wink

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ziomal-111
Dzis na Bułgarskiej spodziewajcie sie kilka tysięcy Stewardów wink

ciekaw jestem oprawy kibiców Lecha , mam nadzieje ,że będzie z motywem Powstania Wielkoposkiego , co pewnie bardzo zakłuje w oczy pismakom z gazety żydowskiej dla Polaków , której redaktorem naczelnym jest żyd

Piostar #4461837 17/02/2011 16:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Oprawa to wielka niewiadoma. Ale kilka tysięcy osób w marszu zwycięstwa w niedziele na pewno będzie. Chwała Powstańcom Wielkopolskim.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by ziomal-111
Dzis na Bułgarskiej spodziewajcie sie kilka tysięcy Stewardów wink

czyli to taki "myk" jak wpuscic kibicow ? ubrani zostana w kurtki "Steward" smile i bedzie komplet tongue

Piostar #4462914 17/02/2011 23:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Polacy w obchodzeniu przepisów i zakazów są mistrzami, więc mnie to nie zdziwi. smile

Inna sprawa, że ktoś powinien beknąć za ten cały cyrk.

Jak to kur** możliwe, że budują nowy stadion i kosztuje on dwa razy tyle co podobny w Niemczech, gdzie wszystko jest droższe.

Jakby tego było mało to odpier*alają fuszerkę. UEFA zamyka pół stadionu, wyjście ze stadionu bez obawy o zmiażdżenie granicy z cudem (wąskie wyjścia) itp.

Dodajmy do tego murawę, która od otwarcia stadionu była wymieniana ze trzy razy, a ciągle jest to jedno wielkie kartoflisko.

Takie rzeczy tylko w Polsce. Budowa - jedna wielka fuszerka - pewnie kupa szmalu wyprowadzona na lewo przez dziesiątki pośredników i kombinatorów. Miliony wydane, a obiekt i tak jest do dupy.

W normalnym kraju prokurator by się tym zajął i znalazł winnych niedbalstwa. A u nas... wszyscy udają, że jest cacy. Rączka rączkę myje, kolejne pieniądze są wydawane i będą jeszcze długo. Ciągle na to samo.

Bzyku #4462932 17/02/2011 23:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
piwo

Piostar #4462966 17/02/2011 23:23
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Murawę to będą musieli cyklicznie wymieniać, bo z tego co słyszałem, wynika to ze złej konstrukcji stadionu. Zła cyrkulacja powietrza, czy coś w tym stylu. Po prostu na etapie projektu nie zostało to uwzględnione

Piostar #4464326 18/02/2011 06:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
brawa, za walkę dla Lechitów piwo izi 1-0. ile lat ma nowy obiekt Arsenalu? ile lat ma obiekt w Poznaniu?
czemu nie ma spraw karnych i wyroków?

Llama #4464430 18/02/2011 14:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Ciągutka
brawa, za walkę dla Lechitów piwo izi 1-0. ile lat ma nowy obiekt Arsenalu? ile lat ma obiekt w Poznaniu?
czemu nie ma spraw karnych i wyroków?
bo zostali wszyscy dobrze opłaceni, nie dziwmy się że u nas wszystko tyle kosztuje, przy taniej sile roboczej (często czarnej), gdzieś ta kasa leci

jerome #4465014 18/02/2011 19:59
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by jerome
bo zostali wszyscy dobrze opłaceni, nie dziwmy się że u nas wszystko tyle kosztuje, przy taniej sile roboczej (często czarnej), gdzieś ta kasa leci

obwodnica warszawska? 200mln/km

Llama #4465031 18/02/2011 20:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by jerome
bo zostali wszyscy dobrze opłaceni, nie dziwmy się że u nas wszystko tyle kosztuje, przy taniej sile roboczej (często czarnej), gdzieś ta kasa leci

obwodnica warszawska? 200mln/km
nie wiem czy się zrozumieliśmy, chodzi mi o to że u nas ceny autostrad i stadionów są bardzo wysokie, a powinny być o wiele niższe biorąc pod uwagę koszt siły roboczej (która jest też składową wszystkich produktów). Wg mnie rozwiązanie tej zagadki jest proste, obławia się przy tym sporo różnych typów, którzy później opłacają urzędników by wypuścić taki bubel jak w Poznaniu. Bo UEFA mówi że 'nie spełnia wymogów i jest źle', a nasi na to 'przecież urzędnicy i kontrole dopuściły to do użytkowania'. Groteska.

Kameleon #4470086 20/02/2011 18:13
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by lupus
Ryszard Dembiński, Prezes spółki EURO Poznań 2012, : "Tempo ewakuacji stadionu i ilość wyjść ewakuacyjnych są lepsze niż standardy UEFA. Problem jest tylko w trakcie meczu."

Jaki jest problem w trakcie meczu? Tam po spotkaniu to jest tragedia, po opuszczeniu stadionu żeby dojść do samochodu to trzeba mieć sporo cierpliwości.

No to zależy gdzie zaparkujesz grin Ja wczoraj też musiałem mieć dużo cierpliwości, żeby wejść u nas na tory taka kolejka była blush Trza będzie godzinę przed meczem przychodzić jak nic z tym nie zrobią blush

Piostar #4471862 21/02/2011 04:34
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Szewa #4472426 21/02/2011 07:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

a jakiego normalnego człowieka obchodzi, że oni chcą?

Szewa #4472455 21/02/2011 08:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

"Jedyne wydzielone sektory, jakie przewidujemy na stadionie PGE Arena Gdańsk, to sektory dla niepełnosprawnych. Nie przewidujemy osobnych sektorów dla przedstawicieli różnych orientacji seksualnych, religijnych, czy politycznych.

====
przecież mają?

Strona 22 z 28 1 2 20 21 22 23 24 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1