|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
dokladnie,przesadasz...a poza tym polecam zamowic tokena...wtedy nikt nie wejdzie na wasze konta.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Mialem taki komunikat kilka dni temu na stronie Fortuny, tam chyba go zaakceptowalem, ale na MB nie pokazuje, uzywam Firefoxa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9 |
Witam!!
Mam pytanie, chcę zlecić wpłatę do buka teraz i wyskakuje mi regułka że transakcje wychodzące oraz kartą zostały zablokowane w celu odblokowania proszę przejść do konta moneybookers i zmienić hasło i adres email zmieniłem i dalej to samo o co chodzi? Konto mam w pełni zweryfikowane nawet karte mastercard zamawiałem pare dni temu już otrzymałem i aktywowoałem wszystko ok nigdy nie było kłopotu i nagle dziś o co może im chodzić skoro mam w pelni i to dopiero co zweryfikowane konto oraz nigdy poza wpłatami do buków nie robiłem innych transakcji i wypłatami na konto z banku napisałem im maila ale pewnie za prędko nie odpiszą więc tu postanowiłem spytać? z góry dzięki za odpowiedź Ale są śmieszni dziś mi odpisali ze odblokują mi jak im wyśle scany dowodu osobistego i rachunku by potwierdzic mój adres zamieszkania, tylko ze ja im to słałem 3 tyg temu jak zamawiałem karte mastercard która otrzymałem tydzien temu i aktywowałem już oraz pin otrzymałem wiec odpisałem im czy robią sobie ze mnie żarty? ze skoro słałem im 3 tyg temu i karte i pin otrzymałem to chyba logiczne jest ze mam adres potwierdzony zobaczymy co odpiszą teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802 |
Karim Benzema jesli moge Ci poradzic to poprostu tam zadzwon - dzisiaj skontaktowalem sie z nimi telefonicznie przekazałem ze zastosowalem sie do wytycznych z mailem i hasłem i po dwóch godzinach konto było aktywne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9 |
krak80 na jaki numer dzwoniłeś i czy po polsku rozmawiałeś oraz jaki koszt rozmowy za minute
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Witam
długo tu nie zaglądałem a widzę temat się rozwija.
Są z nimi znowu jakieś problemy z wypłatami lub weryfikacją danych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Jak tam wypłaty na konto od nich idą ostatnio ? Mojej z wtorku wieczorem nie widać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
sa rozne konta na jedne ida szybciej na inne wolniej jesli chodzi o Mbank to juz powinienes miec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Mi doszla wczoraj wyplata zlecona we poniedzialek. Takze wychodzi na to, ze pewnie jutro otrzymasz wtorkowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
jak teraz wypłaty z MB dochodzą? Dzisiaj zleciłem na wtorek będzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
jak teraz wypłaty z MB dochodzą? Dzisiaj zleciłem na wtorek będzie? maja opoznienia... wyplata normalnie szla max 48h, ostatnia zlecalem w srode rano i jeszcze nie mam na koncie, bank: multibank
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ja zlecalem 3k z MB na PEKAO SA w czwartek o 22:30 a w piatek o 14:00 kasa byla juz na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
11 lutego z samego ranca zlecona wypłata na ING i dalej nic . what a fuck ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
11 lutego z samego ranca zlecona wypłata na ING i dalej nic . what a fuck !  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
11 lutego z samego ranca zlecona wypłata na ING i dalej nic . what a fuck !   nie ma sie co śmiać, zawsze miałem na drugi dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
jak teraz wypłaty z MB dochodzą? Dzisiaj zleciłem na wtorek będzie? maja opoznienia... wyplata normalnie szla max 48h, ostatnia zlecalem w srode rano i jeszcze nie mam na koncie, bank: multibank wyplata z 9.02 zostala dzisiaj zaksiegowana w 2 sesji przychodzacej czyli o godzinie 13:15
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Ja wlasnie dostalem przelew z Srody Wieczorem na mbank, do tej pory mialem wieczorem nastepnego dnia max:) wiec przy wyplacaniu teraz byc cierpliwym:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
zlecona wczoraj dzis na Mbank nie ma zadnych opoznien [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
ja tam nie wysylam przez moneybookers tylko przez sportingbet, tam kasa idzie max 2-3 dni a ostatnio grubiej wyplacalem to nawet 1 dzien:) a bo mam komunikat ze konto mb zostalo zablokowane i nie mozna wyplat na buki wysylac ( odwrotnie mozna) co trzeba im wyslac i na jaki adres??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
zlecona wczoraj dzis na Mbank nie ma zadnych opoznien [ Linked Image] Ja wczoraj o 8 rano wypłacalem i nie dostałem. I myślę że już dziś nic z tego. Ciekawe jakim systemem wyplacaja:) Też na mbank.
|
|
|
Link skopiowany do schowka