Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
dokladnie,przesadasz...a poza tym polecam zamowic tokena...wtedy nikt nie wejdzie na wasze konta.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Mialem taki komunikat kilka dni temu na stronie Fortuny, tam chyba go zaakceptowalem, ale na MB nie pokazuje, uzywam Firefoxa

Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
Originally Posted by Karim Benzema
Witam!!

Mam pytanie, chcę zlecić wpłatę do buka teraz i wyskakuje mi regułka że transakcje wychodzące oraz kartą zostały zablokowane w celu odblokowania proszę przejść do konta moneybookers i zmienić hasło i adres email zmieniłem i dalej to samo o co chodzi? Konto mam w pełni zweryfikowane nawet karte mastercard zamawiałem pare dni temu już otrzymałem i aktywowoałem wszystko ok nigdy nie było kłopotu i nagle dziś o co może im chodzić skoro mam w pelni i to dopiero co zweryfikowane konto oraz nigdy poza wpłatami do buków nie robiłem innych transakcji i wypłatami na konto z banku napisałem im maila ale pewnie za prędko nie odpiszą więc tu postanowiłem spytać? z góry dzięki za odpowiedź

Ale są śmieszni dziś mi odpisali ze odblokują mi jak im wyśle scany dowodu osobistego i rachunku by potwierdzic mój adres zamieszkania, tylko ze ja im to słałem 3 tyg temu jak zamawiałem karte mastercard która otrzymałem tydzien temu i aktywowałem już oraz pin otrzymałem wiec odpisałem im czy robią sobie ze mnie żarty? ze skoro słałem im 3 tyg temu i karte i pin otrzymałem to chyba logiczne jest ze mam adres potwierdzony zobaczymy co odpiszą teraz.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
Karim Benzema jesli moge Ci poradzic to poprostu tam zadzwon - dzisiaj skontaktowalem sie z nimi telefonicznie przekazałem ze zastosowalem sie do wytycznych z mailem i hasłem i po dwóch godzinach konto było aktywne.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 9
krak80 na jaki numer dzwoniłeś i czy po polsku rozmawiałeś oraz jaki koszt rozmowy za minute

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Witam

długo tu nie zaglądałem a widzę temat się rozwija.

Są z nimi znowu jakieś problemy z wypłatami lub weryfikacją danych?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Jak tam wypłaty na konto od nich idą ostatnio ? Mojej z wtorku wieczorem nie widać ...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
sa rozne konta na jedne ida szybciej na inne wolniej jesli chodzi o Mbank to juz powinienes miec

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Mi doszla wczoraj wyplata zlecona we poniedzialek.
Takze wychodzi na to, ze pewnie jutro otrzymasz wtorkowa wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
jak teraz wypłaty z MB dochodzą? Dzisiaj zleciłem na wtorek będzie?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by imarcel
jak teraz wypłaty z MB dochodzą? Dzisiaj zleciłem na wtorek będzie?
maja opoznienia... wyplata normalnie szla max 48h, ostatnia zlecalem w srode rano i jeszcze nie mam na koncie, bank: multibank

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
ja zlecalem 3k z MB na PEKAO SA w czwartek o 22:30 a w piatek o 14:00 kasa byla juz na koncie smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
11 lutego z samego ranca zlecona wypłata na ING i dalej nic . what a fuck ! shocked

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by tom1802
11 lutego z samego ranca zlecona wypłata na ING i dalej nic . what a fuck ! shocked

laugh

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by Experto
Originally Posted by tom1802
11 lutego z samego ranca zlecona wypłata na ING i dalej nic . what a fuck ! shocked

laugh


nie ma sie co śmiać, zawsze miałem na drugi dzień

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by imarcel
jak teraz wypłaty z MB dochodzą? Dzisiaj zleciłem na wtorek będzie?
maja opoznienia... wyplata normalnie szla max 48h, ostatnia zlecalem w srode rano i jeszcze nie mam na koncie, bank: multibank
wyplata z 9.02 zostala dzisiaj zaksiegowana w 2 sesji przychodzacej czyli o godzinie 13:15

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Ja wlasnie dostalem przelew z Srody Wieczorem na mbank, do tej pory mialem wieczorem nastepnego dnia max:) wiec przy wyplacaniu teraz byc cierpliwym:D

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
zlecona wczoraj dzis na Mbank nie ma zadnych opoznien [Linked Image]

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
ja tam nie wysylam przez moneybookers tylko przez sportingbet, tam kasa idzie max 2-3 dni a ostatnio grubiej wyplacalem to nawet 1 dzien:) a bo mam komunikat ze konto mb zostalo zablokowane i nie mozna wyplat na buki wysylac ( odwrotnie mozna) co trzeba im wyslac i na jaki adres??

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by KUERTEN.
zlecona wczoraj dzis na Mbank nie ma zadnych opoznien [Linked Image]


Ja wczoraj o 8 rano wypłacalem i nie dostałem. I myślę że już dziś nic z tego. Ciekawe jakim systemem wyplacaja:) Też na mbank.

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1