|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
nie martw sie, niedlugo bedziesz tu mogl kupic od kogos za pare drobnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
nie martw sie, niedlugo bedziesz tu mogl kupic od kogos za pare drobnych polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
GS32-B9TB-LB6P-264U Kto pierwszy ten lepszy - jak ten ktoś trafi niezłe AKO to mam nadzieję że sobie o mnie przypomni hehe =] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
MOZE KTOS PODRZUCI KOD NA PRIVA BEDE WDZIECZNY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Kto jeszcze bedzie tak dobry??bo niesety sie spoznielm znowu:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203 |
Zbędny kod na priv poproszę ewentualna wygrana fifty-fifty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Nie macie już o co prosić... nie można już użyć tych kodów.. zorientowali się że tym razem przesadzili z tą promocją. Dobrze że dla większości nie w porę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
GSME-Q1TE-VQ66-9QWH Kto pierwszy ten Lepszy POZDRAWIAM LOZANO
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Lozano moglbys sie nie nabijac z ludzi.. przeciez widzisz co napisalem powyzej.. te kody juz nie dzialaja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1 |
Integrator a skad wiesz ze niemozna juz uzywac kodow? jakby ktos mogl to przeslijcie kodzik na priva:) sylwester sie zbliza i przydaloby sie cosik wygrac:P dzieki z gory!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
moze ktos odstapi na priva kodzik jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak ma zbednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
GSSL-YJKM-89SH-8CU2
Macie i korzystajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Nie wiedziałem gdzie więc napiszę drugi raz.
Cieszymy się, że możemy wszystkim użytkownikom PRV.pl przekazać gratis Bon pieniężny w wysokości 5,-- PLN
- Kwota, która zostanie dopisana do Twojego konta gracza na podstawie bonu musi być 3 razy postawiona przed możliwością wypłaty. - Bon jest ważny do 31.12.2005! - Każdy gracz może wykorzystac tylko jeden bon.
Takie maile ida aktualnie na konta prv.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Integrator a skad wiesz ze niemozna juz uzywac kodow? jakby ktos mogl to przeslijcie kodzik na priva:) sylwester sie zbliza i przydaloby sie cosik wygrac:P dzieki z gory!! CJeszcze wczoraj w nocy dalem kody kilku normalnym osobom i sie okazalo ze juz nie wchodza.. Tak BTW jak ktos ma zbednego bona z tego prv do bet-at-home to jestem chetny - tyle ze na MB mam doslownie 1.62 zeta ale jak ktos chce to jestem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja tymi bonami 10E dzielilem sie za darmo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Macie 2 kolejne ktore mi zostaly - ale jak mowilem - DEAKTYWOWALI JE okolo polnocy.. GSD4-X3GK-5SG2-NXJA
GS85-9YR5-T4RN-MGY7
i tyle..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
kody juz nie dzialaja wiec po co drazyc temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Wiem, dalem zeby sie tylko upewnili i tyle.. sam pierwyz napisalem ze juz po sprawie. EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
tak panowie kody juz sa nieaktywne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Witam Panowie zupełnie przypadkiem wygrałem w ACTIONBETS 800$ obracając już 10 razy i chciałbym zapytać czy ktoś wypłacał kase z tego buka już? bo nie wiem czy wpłacać im kase czy są wiarygodni i wogóle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Chyba maja ranking C o ile sie nie myle.. wg mnie sa godni zaufania..z miesiac temu w xtremewager ktory nalezy do tej samej firmy (nawet szata graficzna identyczna) bez problemu wyplacili mi 100$ bez depozytu na netellera w trybie natychmiastowym po rozmowie na livechacie. Swoja droga niezle ugrales, pewnie NBA jakas niespodzianka co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ? Bo dzisiaj same niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka