Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
nie martw sie, niedlugo bedziesz tu mogl kupic od kogos za pare drobnych

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Quote
nie martw sie, niedlugo bedziesz tu mogl kupic od kogos za pare drobnych
polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
GS32-B9TB-LB6P-264U
Kto pierwszy ten lepszy - jak ten ktoś trafi niezłe AKO to mam nadzieję że sobie o mnie przypomni hehe =] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
MOZE KTOS PODRZUCI KOD NA PRIVA BEDE WDZIECZNY

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Kto jeszcze bedzie tak dobry??bo niesety sie spoznielm znowu:(

Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
Zbędny kod na priv poproszę ewentualna wygrana fifty-fifty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
Nie macie już o co prosić... nie można już użyć tych kodów.. zorientowali się że tym razem przesadzili z tą promocją. Dobrze że dla większości nie w porę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
GSME-Q1TE-VQ66-9QWH
Kto pierwszy ten Lepszy
POZDRAWIAM
LOZANO

Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
Lozano moglbys sie nie nabijac z ludzi.. przeciez widzisz co napisalem powyzej.. te kody juz nie dzialaja..

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1
Integrator a skad wiesz ze niemozna juz uzywac kodow?
jakby ktos mogl to przeslijcie kodzik na priva:) sylwester sie zbliza i przydaloby sie cosik wygrac:P dzieki z gory!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
moze ktos odstapi na priva kodzik jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak ma zbednego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
GSSL-YJKM-89SH-8CU2

Macie i korzystajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Nie wiedziałem gdzie więc napiszę drugi raz.

Cieszymy się, że możemy wszystkim użytkownikom PRV.pl przekazać gratis Bon pieniężny w wysokości 5,-- PLN

- Kwota, która zostanie dopisana do Twojego konta gracza na podstawie bonu musi być 3 razy postawiona przed możliwością wypłaty.
- Bon jest ważny do 31.12.2005!
- Każdy gracz może wykorzystac tylko jeden bon.

Takie maile ida aktualnie na konta prv.pl

Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
Quote
Integrator a skad wiesz ze niemozna juz uzywac kodow?
jakby ktos mogl to przeslijcie kodzik na priva:) sylwester sie zbliza i przydaloby sie cosik wygrac:P dzieki z gory!!

CJeszcze wczoraj w nocy dalem kody kilku normalnym osobom i sie okazalo ze juz nie wchodza..
Tak BTW jak ktos ma zbednego bona z tego prv do bet-at-home to jestem chetny - tyle ze na MB mam doslownie 1.62 zeta ale jak ktos chce to jestem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja tymi bonami 10E dzielilem sie za darmo..

Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
Macie 2 kolejne ktore mi zostaly - ale jak mowilem - DEAKTYWOWALI JE okolo polnocy..
GSD4-X3GK-5SG2-NXJA

GS85-9YR5-T4RN-MGY7

i tyle..

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
kody juz nie dzialaja wiec po co drazyc temat?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
Wiem, dalem zeby sie tylko upewnili i tyle.. sam pierwyz napisalem ze juz po sprawie. EOT

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
tak panowie kody juz sa nieaktywne

Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Witam Panowie zupełnie przypadkiem wygrałem w ACTIONBETS 800$ obracając już 10 razy i chciałbym zapytać czy ktoś wypłacał kase z tego buka już? bo nie wiem czy wpłacać im kase czy są wiarygodni i wogóle?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
Chyba maja ranking C o ile sie nie myle.. wg mnie sa godni zaufania..z miesiac temu w xtremewager ktory nalezy do tej samej firmy (nawet szata graficzna identyczna) bez problemu wyplacili mi 100$ bez depozytu na netellera w trybie natychmiastowym po rozmowie na livechacie. Swoja droga niezle ugrales, pewnie NBA jakas niespodzianka co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ? Bo dzisiaj same niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1