|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
dzięki za bona POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Mam pytanie bo brat ma konto i ja mam konto w interwetten ...... ale mamy inne ip ....... inne loginy....ale w danych sa takie same dane....np.ta sama ulica, kod pocztowy mozemy normalnie grac ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
No ja też dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> thks
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
ROwniez wielkie dizeki THX:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
No cuz sam skorzystalem z bonusa choc mialem tam kase taka normalna wiec dodalem sobie 10$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zasady jakby ktos nie wiedzial to jeden raz po kursie conajmnije 1,50 minimalna stawka na zakald z tego bonusa to 3 euro to znczy ze mozemy posatwic 4 kupony po 3 euro po kursie pomnad 1,5 i mozemy wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
mi nie chciało przyjąc starego hasła i uzytkownika wiec zarejestrowałem sie jeszcze raz(to samo IP) i dało rade wiec mam nadzieje ze jakby co to wypłaca pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
No cuz sam skorzystalem z bonusa choc mialem tam kase taka normalna wiec dodalem sobie 10$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zasady jakby ktos nie wiedzial to jeden raz po kursie conajmnije 1,50 minimalna stawka na zakald z tego bonusa to 3 euro to znczy ze mozemy posatwic 4 kupony po 3 euro po kursie pomnad 1,5 i mozemy wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro I jak wypłacasz bo na MoneyBokers nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ....i ile jest prowizji jak się przelewem ??;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
Czy ktoś wie jak odzyskać login i hasło w Interwetten? zapomniałem go a gość suportu prosi o mój nickname którego nie znam, prosze o pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
przegrales kiedys bonus i zapomnialo sie login:P a tak serio, to pewnie nic ci to nie da, skoro koles z supportu wymaga loginu od ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
przegrało sie przegrało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wie ktoś czy da sie usunac konto nie znajac loginu i hasła?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
z tego co wiem, to raczej nigdzie nie da sie usuwac kont, za latwo by bylo zbierac bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No cuz sam skorzystalem z bonusa choc mialem tam kase taka normalna wiec dodalem sobie 10$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zasady jakby ktos nie wiedzial to jeden raz po kursie conajmnije 1,50 minimalna stawka na zakald z tego bonusa to 3 euro to znczy ze mozemy posatwic 4 kupony po 3 euro po kursie pomnad 1,5 i mozemy wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro I jak wypłacasz bo na MoneyBokers nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ....i ile jest prowizji jak się przelewem ??;/ jak to nie można prze mb? prowizja przy wypłacie przelewem jest dość duża, coś koło 30 pln, więc nie widzę sensu wypłacać w ten sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
sprawa sie wyjasnila.... Dear Sir! We are sorry, but in the moment it is not possible to withdraw money by moneybookers. Our technicians now try to find a solution of the problem. Please choose another way of payout. Thank you very much for your understanding. Kind regards Alexander JIRIK Customer Care www.interwetten.com [ interwetten.com] Email: service@interwetten.com Phone: ++43-1-7746477 Fax: ++43-1-7746444 Interwetten.com - the betting company czyli wedlug mnie nie maja kasy na MB narazie i czekaja az ludzie zloza depozyty ta droga i wtedy znowu uruchomia MB, bo jaki inny moze byc problem...jak sie da wplacic ta droga, a wyplacic sie juz nie da, a support nie napisze z gory, ze nie maja kasy, tylko wymyslili ta scieme w mailu wklejonym powyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
jak sie tam ma konto to w jaki sposob dodac sobie ten bonus?i ktore te szlaczki to to haslo?bo nie bardzo grecki jarze:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak sie tam ma konto to w jaki sposob dodac sobie ten bonus?i ktore te szlaczki to to haslo?bo nie bardzo grecki jarze:/ DEPOSIT - CASH IN BETTING VOUCHER a kod na stronce jest zielonymi literami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
widze, ze juz sie skonczyly kody, kazdy polak sobie po 20 kodow pewnie zapisal, zeby je potem sprzedawac, moze jutro nowa seria bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
No wlasnie chyba sie skonczyla. Jakby ktos byl tak dobry i podrzucil mi kod na priva bymbyl wdzieczny. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
widze, ze juz sie skonczyly kody, kazdy polak sobie po 20 kodow pewnie zapisal, zeby je potem sprzedawac, moze jutro nowa seria bedzie a ty ile zapisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
Da ktoś jeden kod na priva? Spóźniłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
wlasnie jak ktos ma zbedny kod......dla kolegi "po fachu"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|