Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
dzięki za bona POZDRAWIAM

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Mam pytanie bo brat ma konto i ja mam konto w interwetten ...... ale mamy inne ip ....... inne loginy....ale w danych sa takie same dane....np.ta sama ulica, kod pocztowy mozemy normalnie grac ??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
No ja też dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> thks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
ROwniez wielkie dizeki THX:)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
No cuz sam skorzystalem z bonusa choc mialem tam kase taka normalna wiec dodalem sobie 10$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zasady jakby ktos nie wiedzial to jeden raz po kursie conajmnije 1,50 minimalna stawka na zakald z tego bonusa to 3 euro to znczy ze mozemy posatwic 4 kupony po 3 euro po kursie pomnad 1,5 i mozemy wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro

Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
mi nie chciało przyjąc starego hasła i uzytkownika wiec zarejestrowałem sie jeszcze raz(to samo IP) i dało rade wiec mam nadzieje ze jakby co to wypłaca
pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
No cuz sam skorzystalem z bonusa choc mialem tam kase taka normalna wiec dodalem sobie 10$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zasady jakby ktos nie wiedzial to jeden raz po kursie conajmnije 1,50 minimalna stawka na zakald z tego bonusa to 3 euro to znczy ze mozemy posatwic 4 kupony po 3 euro po kursie pomnad 1,5 i mozemy wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro
I jak wypłacasz bo na MoneyBokers nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ....i ile jest prowizji jak się przelewem ??;/

Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Czy ktoś wie jak odzyskać login i hasło w Interwetten? zapomniałem go a gość suportu prosi o mój nickname którego nie znam, prosze o pomoc!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
przegrales kiedys bonus i zapomnialo sie login:P a tak serio, to pewnie nic ci to nie da, skoro koles z supportu wymaga loginu od ciebie

Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
przegrało sie przegrało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wie ktoś czy da sie usunac konto nie znajac loginu i hasła?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
z tego co wiem, to raczej nigdzie nie da sie usuwac kont, za latwo by bylo zbierac bonusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
No cuz sam skorzystalem z bonusa choc mialem tam kase taka normalna wiec dodalem sobie 10$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zasady jakby ktos nie wiedzial to jeden raz po kursie conajmnije 1,50 minimalna stawka na zakald z tego bonusa to 3 euro to znczy ze mozemy posatwic 4 kupony po 3 euro po kursie pomnad 1,5 i mozemy wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro
I jak wypłacasz bo na MoneyBokers nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ....i ile jest prowizji jak się przelewem ??;/

jak to nie można prze mb? prowizja przy wypłacie przelewem jest dość duża, coś koło 30 pln, więc nie widzę sensu wypłacać w ten sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
sprawa sie wyjasnila....

Dear Sir!

We are sorry, but in the moment it is not possible to withdraw money by
moneybookers. Our technicians now try to find a solution of the
problem. Please choose another way of payout. Thank you very much for your
understanding.

Kind regards


Alexander JIRIK
Customer Care

www.interwetten.com [interwetten.com]
Email: service@interwetten.com
Phone: ++43-1-7746477
Fax: ++43-1-7746444
Interwetten.com - the betting company


czyli wedlug mnie nie maja kasy na MB narazie i czekaja az ludzie zloza depozyty ta droga i wtedy znowu uruchomia MB, bo jaki inny moze byc problem...jak sie da wplacic ta droga, a wyplacic sie juz nie da, a support nie napisze z gory, ze nie maja kasy, tylko wymyslili ta scieme w mailu wklejonym powyzej

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
jak sie tam ma konto to w jaki sposob dodac sobie ten bonus?i ktore te szlaczki to to haslo?bo nie bardzo grecki jarze:/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
jak sie tam ma konto to w jaki sposob dodac sobie ten bonus?i ktore te szlaczki to to haslo?bo nie bardzo grecki jarze:/

DEPOSIT - CASH IN BETTING VOUCHER

a kod na stronce jest zielonymi literami

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
widze, ze juz sie skonczyly kody, kazdy polak sobie po 20 kodow pewnie zapisal, zeby je potem sprzedawac, moze jutro nowa seria bedzie

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
No wlasnie chyba sie skonczyla. Jakby ktos byl tak dobry i podrzucil mi kod na priva bymbyl wdzieczny.
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
Quote
widze, ze juz sie skonczyly kody, kazdy polak sobie po 20 kodow pewnie zapisal, zeby je potem sprzedawac, moze jutro nowa seria bedzie

a ty ile zapisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
Da ktoś jeden kod na priva? Spóźniłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
wlasnie jak ktos ma zbedny kod......dla kolegi "po fachu"

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,908
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1