|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
moim zdaniem pewnym meczem na dzien dzisiejszy są " Ostrygi " San Antonio powinno dominować nad Szikagowskimi Bykami ...
co do innych meczów to dla mnie no bet skusiłem się na Miami , dla mnie bez Shaqa są w stanie pokonac Nets jak bedzie zoabczymy Cieszyłbym się ,gdyby Heat wygrali,jednak bez Shaqa moi ulubieńcy sa cieniem drużyny z...Szakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Myślałem,że w przerwie popracują nad wariantem pt:"więcej Wade'a" ,ale znowu sie zawiodłem...wybrali łatwiznę i to się mści. A Shaq....coraz starszy i coraz bardziej podatny na kontuzje. Moim zdaniem Nets dziś nie stoja na straconej pozycji,ale ja nie gram na porażki swoich pupili wiec...wybrałem MIA Heat - NJ Nets over 195,0 /6/10 po kursie 1,87 w Pinie/ Z innych spotkań....kurs 3,28 na Raptors ? Brać ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Charlotte? Hmm...dzis przerwa w graniu na Bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76 |
Dzis dubelek:
SA (-5)- CHI typ: SA kurs:1.9
Nie bede sie dlugo rozpisywal, kazdy zna wartosc obu druzyn a nizbyt wysokie handi kusi...
LAC - MIN typ: over 180 kurs: 1.9
Wydaje mi sie ze buk niedocenia sily ataku obu druzyn - po 90 pkt to nie jest duzo, zwlaszcza jesli wezmiemy srednie druzyn z pierwszych meczow:
LAC PG:97.7 PA:89.7
MIN
PG: 97 PA: 98
Licze ze wreszcie ktos wspomoze KG i MIN wygraa przynajmniej podciagnie wynik powyzej tych 180pkt... Ciekaw tez jestem gry Cassela na starych smieciach, miejmy nadzieje ze zmobilizuje go to do cisniecia paru trojeczek (bdb skutecznosc na razie - 505 ale tylko 8 rzutow...).
kurs dubla- 3,6
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 76 |
oczywiscie skutecznosc Cassela to 50% a nie 505... to tak w nawiazaniu do literowki ktora sie wkradla w moim poscie:)
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Widze ze dosc ciekawa dyskusja...
Ja na poczatek kilka luznych uwag..
Cleveland @ Toronto
Cleveland ma szanse ograc Toronto.. Handicap jest jednak dosc wysoki, w Toronto nigdy lekko nie jest.. Jednak w pierwsszej piatce Raptors na obecna chwile widze 2 wartosciowych zawodnikow, Bosh i Rose... reszta troszke odstaje.. moze jeszcze Morris Peterson, ale kto ma zatrzymac LeBrona... Jest jeszcze Hughes... Ilgauskas najpewniej zagra, bardziej watpliwy jest wystep Donyella Marshalla... Trener Toronto, zreszta niezly zawodnik w przeszlosci, Sam Mitchell sam mowi ze jego druzyna jest jeszcze troszke zagubiona... i musi zapamietac ostatnie lania zwlaszcza z San Antonio i oddac je pozniej z nawiazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na razie nie mam pomyslu co do tego meczu...
Utah @ Charlotte
Kolejny mecz z ktorym nie wiem co zrobic... Oba teamy z bilansem 2-1... Czy ktos by sie spodziewal przed sezonem? Moze... Daly zarobic do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W ubieglym sezonie w dwoch meczach dwukrotnie wygrywali goscie... Jednak dzisiaj to zupelnie inne Charlotte i co najwazniejsze mentalnie.. Handicap aktualnie -1 Charlotte w Pinnacle...
NJ @ Miami
Miami zaczyna mnie martwic, sady o kiepskiej lawce rzeczywiscie zdaja sie miec popracie.. Granie 7 zawodnikami to samobojstwo, a prawde mowiac nie ma wartosciowych zmiennikow.. Dzisiaj przyjezdza druzyna Nets ze swietnym obwodem 1, 2, 3 te 3 pozycje pierwsza klasa.. Kidd Jefferson i Carter... Bardzo podoba mi sie sformulowanie Zabielanego ze Jason Williams moglby grac w AND1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taka prawda.. czy ten zawodnik kiedykolwiek zostanie ulozony? Zawsze mial inklinacje do gry pod publiczke a czy Stan ma charzyme zeby go tego oduczyc.. Tak nieodpowiedzialny PG w druzynie ktora chce wygrac mistrzostwo? Moim zdaniem blad ze nie zostawili sobie Damona Jonesa.. NJN aktualnie @2,52... Moze warto sie skusic...
Clippers @ Minnesota
Tego meczu nie tkne na pewno... Cassel przeciwko swoim bylym kolegom.. Nienawidze grac ani na ani przeciwko Minnesocie i uwazam ze Clipy tez sa nieprzewidywalni.. Absolutny no bet...
Spurs @ Chicago
San Antonio -5 wyglada ladnie.. Tak jak juz pisaliscie po porazce z Dallas na pewno bedzie zadza zwyciestwa.. a ze sklad maja i moga zmiazdzyc wiekszosc druzyn w NBA takze takie handi nawet w Chicago wydaje sie byc do przejscia...
Ostateczne wybory w pozniejszym czasie... i czekam na inne opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,562 |
Zagrałem toronto z handi +6 za 1.909 w sportingbecie za 40 zł mam nadzieje że wejdzie co o tym myslicie... licze na 3 rzeczy : +0-3 bilans... przełamanie +grają u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +w końcu handi +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Zagrałem toronto z handi +6 za 1.909 w sportingbecie za 40 zł mam nadzieje że wejdzie co o tym myslicie... licze na 3 rzeczy : +0-3 bilans... przełamanie +grają u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +w końcu handi +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chlopie z choinki sie urwales?? "co o tym myslicie" poczytaj teamt od poczatku tam wszystko jest napisane!!!! Sorki za OT ale kurcze nie lubie jak ktos takie prymitywne rzeczy pisze... Pozdrawiam gooniek, vson, amkwish, zabielany i reszta.... oby tak dalej, a z przyjemnoscia czyta sie jeden z lepszych tematow na mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Cieszyłbym się ,gdyby Heat wygrali,jednak bez Shaqa moi ulubieńcy sa cieniem drużyny z...Szakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> cieniem to jest Shaq po odejściu z LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdr amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
NJ @ Miami
Miami zaczyna mnie martwic, sady o kiepskiej lawce rzeczywiscie zdaja sie miec popracie.. Granie 7 zawodnikami to samobojstwo, a prawde mowiac nie ma wartosciowych zmiennikow.. Tu się nie zgadzamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wartościowi zmiennicy to są,problem tylko w tym ,co kto rozumie pod pojęciem "zmiennik,rezerwowy". Sztab szkoleniowy Heat chyba niewiele rozumie,bowiem poza wymieniona przez Ciebie,g00niek,"siodemka" od innych zdaje się wymaga tylko "dania krótkiej zmiany" na złapanie oddechu przez któregoś z wymiataczy. Taka folozofia w prostej linii prowadzi do tego,że z wartościowych zmienników robi się skład drewna i zaden z wchodzących zawodników nie jest przygotowany(przede wszystkim mentalnie) do wziecia na siebie odpowiedzialności,charakterystycznej dla gracza pierwszego planu. Reasumujac,Miami ma na lawce całkiem niezły zespół Heat II,ale niezrozumiala,przynajmniej dla mnie strategia Pata(bo przecież nie Brata),prowadzi do tego,że na ławce marnuja się i talenty i pieniądze. Może kilka porażek obudzi paru gości z marazmu i niech ta pobudka nastapi wcześniej niż powrót Grubego na parkiet. Na dziś Heat sa ekipa nieprzewidywalną,ale za to z dużym overowym potencjałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(duzo stracic,sporo rzucic),wiec trzeba ,moim zdaniem,grac na te Heatovery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Cieszyłbym się ,gdyby Heat wygrali,jednak bez Shaqa moi ulubieńcy sa cieniem drużyny z...Szakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> cieniem to jest Shaq po odejściu z LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdr amk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Witaj Rafał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Mam nadzieję,że nastepne Twoje posty będa obszerniejsze,tymbardziej,że Twoi całkiem,całkiem dobrze zaczęli sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Witaj Rafał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Mam nadzieję,że nastepne Twoje posty będa obszerniejsze,tymbardziej,że Twoi całkiem,całkiem dobrze zaczęli sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> rozgrzewam się w innym temacie :-) co do typków podoba mi się twój over mia z nj, statystyka wskazuje że powinnien być, ale czy bedzie - toż to nba :-) ps. patrze w tabele LA (2x) na czele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,562 |
Zagrałem toronto z handi +6 za 1.909 w sportingbecie za 40 zł mam nadzieje że wejdzie co o tym myslicie... licze na 3 rzeczy : +0-3 bilans... przełamanie +grają u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +w końcu handi +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chlopie z choinki sie urwales?? "co o tym myslicie" poczytaj teamt od poczatku tam wszystko jest napisane!!!! Sorki za OT ale kurcze nie lubie jak ktos takie prymitywne rzeczy pisze... Pozdrawiam gooniek, vson, amkwish, zabielany i reszta.... oby tak dalej, a z przyjemnoscia czyta sie jeden z lepszych tematow na mecz.pl nie urwałem się z choinki... chłopie faktycznie nie odkryłem ameryki tym typem ale co w tym złego że napisałem ten post... nie rozumiem po co ten bulwers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Michal... jest w tym racja co piszesz... Jest jeszcze jedno.. Jak wroci Shandon Anderson, James Posey i Michael Doleac... pewnie zmienie zdanie... Na razie jednak Miami rozczarowuja...
Obiecalem sobie w tym sezonie wielki obiektywizm, docenianie innych druzyn i nie danie sie poniesc emocjom... Dlatego tak cieplo wypowiadam sie i o Pacers i o Heat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I chcialbym oglada swietne widowiska przede wszystkim... Parafrazujac powiedzonko "koszykowka to gra gdzie 10 ludzi biega za pilka a i tak zawsze wygrywaja Pistons" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> by g00niek (registered) Drugi Lineker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale obiektywizm ponad wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Witam.
Dzisiaj bez szaleństw, bo meczów niewiele, za to na jutro polecam granie Detroit przeciwko Sacramento.
Uprzedzam, że bety zagrane w Bet365 i tam można doqpować punkty, z czego skrzętnie skorzystałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chicago Bulls - San Antonio Spurs(-3) 2 @1.60
Wiele już zostało napisane, mi najbardziej podobał się argument Cambella "Muszą sie zrewanżować za sromotną porażkę z mavericks, a skoro rewanz to tylko i wyłącznie udany:)" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W sumie powiedziane trochę błahostkowo, ale IMO jakże prawdziwe. Ostrogi będą chciały się zrehabilitować za ostatnią sromotną porażkę, i wygrają z Bykami - nie rozjadą ich, ale ok 10 pkt przewagi jak najbardziej możliwe. Wszak nie przystoi mistrzom przegrywać dwóch meczów z rzędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A jeszcze taka dygresja: uważam, że Spursi nie obronią tytułu. Niby dokonali wzmocnień, ale jakoś tak to niewyraźnie wygląda. Nie grali dotychczas z potentatami, a ich wyniki nie przekonują. Ze "wzmocnień" to narazie van Exel rzuca dużo za 3, ale myślę, że mu to przejdzie z czasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podsumowując jeśli nawet SA zdobyli by mistrzostwo, to będzie im 10 razy trudniej, niż rok temu.
Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers(-1) 2 @1.30
Nie gram tego meczu podpierając się faktem, że Cleveland jest wyraźnie lepsze, ale dlatego, że Toronto słabiutko przędzie. Na razie to tam jest Bosh i Rose i... ciemność widzę, ciemność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Cavaliers jak tylko nie będą mieli pechowego dnia powinni wygrać, a jak będą w formie to dwucyfrowo.
Łączny qrsik 2.08
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Jeszcze lightowo zagrane na over i 2 w meczu Minnesoty z Clippersami. Over (1.90) - linia niziutka (179), do przeskoczenia dla obu drużyn. Wogóle ten sezon jakiś taki overowy na razie, ale to dobrze - ciekawsze mecze będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 2 (2.75) - taaaki qrs na Branda i spółkę jak najbardziej do grania! Obie drużyny nieobliczalne, ale wh mnie u gości jest więcej pewnych graczy na których mozna oprzeć grę. W ekipie Wilków za takiego uważam jedynie Garnetta.
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Przepraszam, że piszę w tym temacie ale w innym nie dostrzeżono mojego postu. Czy ktoś mógłby mi podać linka do info o wykluczeniach i kontuzjach w NBA.
[color:"red"] Podklejony temat z linkami masz na gorze dzialu... ESPN, CBS, Yahoo posiadaja zakladki z kontuzjami... [/color]
Last edited by g00niek; 07/11/2005 19:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ostatecznie poszlo...
Clippers @ Minnesota over 179,5 @1,901 3/10 Pinnacle
Spurs (-5) @ Chicago 1 @1,943 3/10 Pinnacle
g00niek's NBA: 6-6 +0,208
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103 |
Witam ponownie przedstawie swoje przemyslenia na temat kolejnych meczy: Utah [ nba.com] @ charlotte [ nba.com] Gra obu zespolow w tym sezonie to dla mnie niespodzianka. A raczej wyniki takie osiagaja lecz uwazam ze mormoni maja lepsze predyspozycje do wygrania tego meczu niz bobki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wystarczy spojrzec z kim wygrywaly/przegrywaly te druzyny zbey osiagnac bilans 2:1. typ: 2 NJ @ Miami Tutaj ciezko typowac, obia teamy maja dobre squady zeby zwojowac wiecej w rozgrywkach lecz narazie zawodza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Sklaniam sie do opini g00nieka ze mozna skusic sie i zagrac na netsow ktorzy mogliby w koncu zaczac grac swoje. Spurs @ Chicago Tutaj nie ma za wiele co pisac bo mam takie samo zdanie jak wszyscy tutaj - kara w wykonaniu spursow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Spurs @ Chicago Tutaj nie ma za wiele co pisac bo mam takie samo zdanie jak wszyscy tutaj - kara w wykonaniu spursow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pewnośc przytłaczającej więlkszości forumowiczów przekonuje mnie do zagrania na Bydełko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Bulls +5,0 3/10 po kursie 1,98 w Pinie Wg mnie na straconej pozycji nie stoja tez LAC w Minnesocie. Spróbuję zreasumować MIA over TOR 1 CHI +hc LAC +hc Bobki no bet Powodzenia i do środy(jutro jestem poza siecią) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Ja dzisiaj zagrałem tripla SA, Cle i Minnesota do której jestem w ogóle nei przekonany, nawet nie wiem czemu ją zagrałem ale trudno mam nadzieje ze wejdzie, przeciez zespoł Clippers spisuje sie bardzo dobrze. Co do Ostróg to mysle ze beda bardzo chcieli zmazać smak ostatniej porażki w Dallas, mają skład obecnie świetny, bardzo długa i wyrównaną ławke co daje trnerowi duże pole manewru.Wiec przewiduje zwyciestwo, co do meczu Tor-Cle to nie wiadomo jak z kontuzjami w zespole gości bo jak zagraja zawodnicy to nie boje sie o zwyciestwo. L.J ostatnio w bardzo dobre formie wiec jestem optymistą.
Chicago - SA 2 Minnesota - LAC 1 Toronto - Cleveland 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Miałem grać na SA z handi, Cleveland i Miami ale jakoś mi się odechciało. Może tym razem większość ma racje... Dlatego na dzisiaj tylko: SA -5,5 1,92 Expekt
Powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|